• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ani: no snažím se, vysokej bude určitě po mně. Tipuju ho že bude mít jako můj brácha. Ten má 2 metry :grinning:
6. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
No alespon bude moci hrat kosikovou a sacovat eroplany :grinning:
6. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky
Tak po pizze se jen zapášilo povedla se (pak hodím i fotečku :slight_smile: )
Ted vařím na zítra abych měla přes den klid a vařeno alespon na 2 dny dělám naše oblíbené maso s kapustou
levné a dobré :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Tatka nám jde zítra do práce tak to bude takové divné najednou ho nemít doma :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: :grinning: :grinning: :grinning:

nin: ty jsi taky šikovná kuchařinka. To si taťka pošmákne co? :wink:
6. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi to jo on zdlábl skoro celou pizzu jen tak tak jsem ukořistila pro maminu a kousek pro sebe příště udělám pro jistotu 2 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to mu musela fakt chutnat. Příště udělej jednu jen pro něj :grinning:
6. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vid to je pravda jednu pro něj a druhou aby ochutnali ostatní :slight_smile:
6. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning: přesně tak. :grinning: To je stejně ta největší odměna, když mu chutná viď?
6. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: to jo to je pro mě největší odměna když vydím jak ostatním to co ukuchtím chutná(hlavně od maminy) moje mamina měříká že jsem druhá Magdalena Dobrmila Retigová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak ja mizim do pelechu. Kdybych mohla tak snad prospim celou dobu az do porodu :grinning: Dneska jsem si nabarvila vlasy a zitra me ceka kosmetika :slight_smile: Jinak uz zaciname byt za rizikovym prvnim trimestrem, tak jsem docela rada, ikdyz ten hematom v deloze je pro me docela strasak....
6. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,jsi sikulka :wink:

evco,miry neres, kazde mimco je jine a vsechny jsou krasne :dizzy_face:
6. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo nám dr taky říkala že malej bude po tatínkovy - dlouhán když tam s náma byl tatka na tom očkoání
6. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko tak koukám nikde nikdo to ještě všichni chrupkáte :grinning:
7. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeju krásné ráno, tak jsem tu zas jen na skok, bez toho PC je to na prd! Musíme ho dát do kupy.

řešily jste velikosti? No, tak Julinku oblékám do 62 a i některá 56 jí je..

San krásný kaťata!

JInak sme byly na kyčlích a super, máme je ok, takže konečně bez plenek, probrala sem tedy Julinky garderobu a věšinu věcí vyměnila za větší. Mylsela sem, že když nebude mít ty plenky, budou jí zas ty měnší oblečky,ale jak se vytahuje, je jí to stejně malý, což potěší :slight_smile: Dr v Písku řikala že není maličká, po porodní váze 2650g je prý akorát, tak se mi ulevilo.

Dneska papala jen po jedné v noci a pak spala až do sedmi :slight_smile: Už mě bolely prsa,jak sme nekrmily, tak sem musela odstříkat, budu mít aspoň zásoby, až mlíčko dojde. Už ste tu řešili příkrmy a tak? Do toho já ještě
nejdu,do těch šesti měsíců chci kojit, když to půjde.
7. zář 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mám pozdravovat od Lucky (Mispule) - je stále bez PC, maj se dobře..
7. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobra ranko,
ja tu sem,ale chystam me i julcu za hodinku mame byt na gynde. teda ja, julcu bude hlidat moje babi :grinning:
7. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se taky rozplýváme nad tím, jak je teď malá ukecaná a ohromě společenská. Na návštěvách se zapojuje do debat :grinning: Teď musim smát, jakou má poslední dobou polohu na spinkání. Napřed se točí v postýlce o 180 stupňů, a pak opře nožičky nahoru o mantinel a tak spí :grinning:
7. zář 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři :grinning: :grinning: já si říkala co bue dělat z Juli na gyndě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jéjá jsem tak ráda že tam nemusím o i když pár měsíců jsem to zase neměla a ted užto mám 10 den :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Tak my máme tatku v práci a je tu nějaka nua bez něj, tak nevím co budu dělat odpol určo vyrazíme ven

Zuzi Ahoj tak t je super že kyčle máte ok
Lucky taky moc moc zdravím
7. zář 2009 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuti u nás je to taky vichi si dělaj srandu že malej je ukecanej po mamince, ved dlouhé monology a když si někde povídám tak se taky zapojuje tojeho eg, bú, em ....... atd :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: je to užasný my spíme zásadně na zádíčkách a nebo se otočí na bok a tk spinkáme
Takmalou takhle vyfot o musí být hezký
7. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, na bok a hlavně na bříško se taky při usínání točí, to tam večer běháme i čtyřikrát ji přetočit na zádíčka, než usne :grinning: protože jinak se čílí, že tak spinkat nechce :rolling_eyes: ale v zápětí je na bříšku zas :grinning:
7. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, vyfotit sem ji mohla, teď už je pozdě, je vzhůru a vypráví něco dudlíku - ten už dávno nedudlá a povídá si s ním :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky,
já už se tak teším, až se k vám připojím s příkrmama atd :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: už se mi to docela blíží, dneska jsem začala 32 týden.
7. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, to je dost ze se taky ukazes :slight_smile:. co Kacenka? asi divoska vid? Za chvili ji budes mit u sebe :dizzy_face:

tak nakonec chce hlidat eda, tak cekam az dorazi a modlim se aby to stihl. je na policajtech, podaval trestni oznameni na jednoho prodavajicicho z aukra. tak snad to stihne aby nakonec julca nemusela se mnou :grinning:. babi uz jsem odvolala.

julca je taky hodne upovidana, ale musi mit svoji naladicku :grinning:
7. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jak se máš Katko? Dobrý? bříško nám nevyfotíš?
7. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokusím se sem dát nějaké fotky :slight_smile: Kačenka se pořád převaluje a kope jako blázen :grinning: :grinning: asi bude divoká, ale doufám, že bude aspon dobře spát. Ve středu jdu na poslední odběr protilátek, tak mi držte palce at to vyjde dobře. Pokud ne, tak mě doktor straší, že mně zavřou do Budějovic. A protože mám těhu cukrovku, tak mi podle všeho budou vyvolávat porod 14 dní před termínem - pokud neporodím sama. Jinak, vše už máme zařízené, pokojík hotový a tašku do nemocnice si radši připravím tento týden, člověk nikdy neví a manžel je plašan, určitě by mi tam přines samý krávoviny :grinning: :grinning:
7. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo přijed na oběd :wink: maso s kapustou ještě k tomu udělám brambor
7. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko ten můj mi pomáhal balit a víš co mi přinesl, co mi hlavně nesmí chybět? Balíček mlsání - protože ví, že bych bez čokolády nevydržela ani den :grinning: A víc prej nepotřebuju :wink:
7. zář 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin jednu fotečku sem teď udělala a dala do alba, tak nějak spinkáme :grinning:
7. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky jelikož jsem měla fotky malé kačenky z UTZ v počítači hodila jsem j na rajče

http://ninus-honzik.rajce.idnes.cz/KACENKA_foky_z_UTZ/

Snad to Káťo nevadí :slight_smile:
a bříško jí taky vyfotím at má památku
7. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi tak to je super fotka my nohy zásadě strkáme mezi špršle nad mantinel :grinning:
7. zář 2009 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek