• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky,tak se taky hlásím po delší době :slight_smile:

jsem teď u našich,je to pro nás lepší, taťka slavil o víkendu "50" takže jsme si užili, tenhle víkend je tady pouť tak se už těšíme, včera jsme byli s malým na pouti v Sušici, užili jsme si to, pro malýho jsem tam nakoupila spoustu oblečení a hlavně si vyvztekal policejní auto, šíleně to řve, houká takže je o zábavu doma postaráno

zuzankost: Julinka je nádherná, krásně roste :slight_smile:

nin je dobře že má Honza zpátky práci
7. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  • To se mi líbí
My Nino taky mezi špršle ale pod mantinel a to je pak vztekání, když se nemůže hnout :grinning:

Díky Zdeni :slight_smile: Je super, že si užíváte s malým. My tu měli taky pouť, ale nic moc.. Teď pojedem do !Sepekova, tam toho bývá mraky, necháme malou u tety, aby nemusela do toho kraválu a kouknem po stánkách, už se taky těšim..
7. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, jsem vas docetla, jeste nemuzu uplne po vecerech na net, nemam jeste bezdratovou mysku :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Kcenka zrovna spi, az se vzbudi jdem ven a nakoupit.O vikendu jsem si pekne makla, uklidila jsem, uvarila, napekla, vyzehlila velehorupradla a vyprala dalsi tri pracky, takze se muzu zasejc tesit na zehlenicko :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Nakoupila jsem uz konecne nejake obleceni, na podzim mame vse, ted jsem na mimibazaru koupila podzimni bundicku podsitou fleesem,musim akorat koupit dve bavlnene cepicky a na zimu mam stale prdlajs, pockam, jak Kacenka poroste, mame dost veci 6-9, podsite kalhoty taky, fusaky mam, tak co, koupim to za chodu,chtela bych zimni bundu a jednu kombinezku :wink:

Prikrmy? na ty se v necem tesim a v necem ne, uzto nebude takove to, vytahnu kozu a je to :grinning:

Zuzanko toceni na brisko je nekdy ocistec, hlavne u prebalovani a prevlikani, moje nervy :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: na pout se tesim, ale na tu Strakonickou :grinning: to bude stanku :grinning: manza se zblazni :grinning: :grinning: :grinning:

San jdes jen na kontrolu nebo nejaky problem? ja bych mela jit na cytolku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ty jo trestni oznameni :unamused: vam nedodali neco co jste vyaukcovali?

Ninus pizzu domaci bych si taky dala :grinning:

Zdeni zdravim :slight_smile:

Katus, drzim palce, at ti to dobre dopadne, uz se moc s Kacenkou tesime na Kacenku :grinning: :dizzy_face:

Evicko, malej fakt bude jednou hodne velkej :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky normalne se mi Kacenka za chvili nevleze do lehatka, krmici zidlicku mam ale ta je az bude mala sedet sama, a v sesti mesicich si myslim ze to jeste nebude, myslela jsem ze ji budu krmit v lehatku, a autosedajde se mi to prici, ja snad budu muset koupit polohovaci zidlicku,nebo co, me trefi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
jj kvikvicek, taťka už odmítá přebalovat, že už mu malá utíká :grinning: :grinning:
Koukám že už máš pěknou výbavu na zimu, já mám něco nakoupeno už když sem byla těhulka, ale ještě budem něco pořizovat, na to se těším. Zatím máme nějaký kaťata, punčocháčky, botičky z ovčí vlny,šálu a čepici, rukavičky a jednu bundičku a fusak. A mraky svetříků.
7. zář 2009 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
kolik měří Kačenka?
7. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
jj,vyakcovali jsme plastation 3, poslali zalohu a PS neprisel :confounded:

tak Julca vazi 10,4 kg a meri 71 cm :slight_smile:

na gynde v poho, sla jsem na cytologii, docela me bolela, driv nikdy. a cekala jsem hodinu :unamused: . ale tatka to zvladl v pohode :slight_smile:
7. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni a co manza?
7. zář 2009 ve 12:35  • Odpověz  • To se mi líbí
San PS3 taky máme, je super, obzvlášť s kombinací velkou tv, mám tam Julinky fotky pořád, jako obrázek :grinning:
tak ať se to brzo vyřeší!
7. zář 2009 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
snad jo, maji na to mesic. uvdime
7. zář 2009 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandři a co mu řekli na policajtech????
Podle mě pokud jste mu nezaplaili víc jak 5000,- tak to není trestný čin ale přestupek
No já bych takhle drahou věcpřes aukro nebo jinej aukční server nekupovala my ho taky máme Honzoy jsem ho kupoala k vánocům
7. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni Ahoj, to jsem moc ráda že už zase pracuje, budeto zase lepší než dostane teda vyplatu bude to chvilku ještě tak nějak špatný ale pk se konečně srovnáme
7. zář 2009 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
jo holky jinak v lékarně naproti prioru v té na rohu mají akci 2 x příkrm + 1 zdarma ( Hipp ) a neo Hipp kaše koupíš 2 krabice a dostanete misku zdarma
7. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
a ty kaše jou BIO a malému jedou nejsou ani drahý oproti Hami tojí ta HIPP co jsem kupoval já 33,-
7. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo, bude. Když vidím ty jeho ruce a chodidla, to bude jednou problém s botama :grinning:
7. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  • To se mi líbí
jééé á si tu zase povídám sama ze sebou ach joooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin, slo o 3 tis, ale jelikoz uz to presahlo urcitou dobu, tak aukro chtelo aby se to resilo pres policii. tam edovi rekli ze aukro by melo byt pojisteny, tudiz penize by mel dostat zpet. tak uvidime

kato , jak se ti mala nevejde do lehatka? my s tim nemame nejmensi problem a to jsme vetsi.
7. zář 2009 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
san máš IP
7. zář 2009 ve 14:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já mám z malýho takovou radost, už 3 dny chodí krásně na nočník a celý den jsme bez plenky :sunglasses: zatím to zvládá v poho, když jde po obědě spinkat tak mu dám plenku,ale když se vzbudí tak je plenka suchá, v noci ještě dávám ale přes den vůbec... :slight_smile:
7. zář 2009 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
san to mě mrzí ty peníze,ale aukro je opravdu pojištěný takže penízky dostanete, známá se taky takhle soudila,ale ta zaplatila celou částku, bylo to přes 6 tis. a dostala je zpátky
7. zář 2009 ve 14:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni, dik, taky IP

jsou horsi veci nez penize, ale hodili by se :grinning:

ted do mesice budem delat koupelnu, dnes jsme odevzdavali navrh a budiou nam delat skrin- tou a jeste jednou co tu mame bude rozdelovat mistnost, takze my budeme mit obyvaci loznici a v druhe casti bude mit julca koutecek :dizzy_face: , do nej jsme ji jeste objednali takove police, od zeme az ke stropu. tak se tesim az to bude. ale celkem vyplaznem min 30 tisic :stuck_out_tongue_closed_eyes: . ale zas budem mit na dlouho pokoj.
teda dlouho ne, po Vanocich chcem koupit mycku a novy sporak :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 14:58  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: tak to je Vašíček šikulka. :wink:
7. zář 2009 v 15:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

Ninus, a jakou si kupovala tu kasi? Ja dneska koupila taky od Hippu, prvni kasi pro kojence, je to teda super hnus, mohla bych to srovnat s tim kvetakem, Adik teda neco snedl, ale Davca ani lzicku, nedivim se :slight_smile:
A jeste k tomu stala 72Kc.

Je, Sandri, tak to se mate, ze taky budete delat novou koupelnu? Vy mate asi to stare umakartove jadro, vid? To budete zdit?
7. zář 2009 ve 20:27  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anny,
umakartove jadro mame, ale to nechame. mame ted sprchac a chceme vanu, taky by tam mel nejak zbyt prostor aby se nam tam vesla pracka-ted ji musime mit v lince.
zdit jadro nam ted prijde zbytecny kdyz je to tak maly byt a nebudem tu vecne, aspon doufam :grinning:
7. zář 2009 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a kasi mame ryzovou od Hami a taky ji julca moc nedava :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to jo, a vana se vam tam vejde?
Aspon pak bude to misto na tu mycku :wink: :slight_smile:
To jo, je to fakt maly bytecek. Ale jak si psala, tak to celkem pekne prozatim vyresite, ze to prepazite.

Koupila jsem jeste bananovou kasi, tak ta snad bude chutnejsi :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
vana se tam vejde,ale ne klasicka velka,ale nejspi nejaka rohova. prijde se nam sem podivat instalater co nam to bude delat tak se domluvime :slight_smile:. mycku si preju strasne dlouho :dizzy_face:

my to mame predeleny uz ted, v jedne pulce obyvak, v druhe loznici a mezi julci postylku, ale jelikoz poroste, tak my se uskromnime aby taky mela svuj prostor, sve kralovstvi :slight_smile:
nas byt ma 38 m2 :sweat_smile:
7. zář 2009 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandri, tak to si nedokazu predstavit. Nas byt ma 71 m2, tam by se nase kramy nevesli :slight_smile: Mycka je moc fajn, dostali jsme ji svatebnim darem a nemuzu si vynachvalit, mame AEG a ta ma 42 db, takze neni ani slyset :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
holky potřebuju poradit, líbí se vám tyhle šatičky???
http://www.aukro.cz/item730696011_ds_0249_lp_saty.html#gallery
7. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  • To se mi líbí
To vis, vana je vana :wink: aspon nejaka mensi, urcite je lepsi pro deticky, muzou se tak pekne rochnit :slight_smile:
My mame vanu pro dva, to je spis bazen, tam se bude klukum pak moooc libit :grinning: :grinning: :grinning:

To chce, aby Julca mela svoje kralovstvi, a tam svoje hracky :wink:

Ja cely zivot bydlela v byte, ted jsme rok a pul v baraku, a uz si nedovedu predstavit mackat se v byte, clovek si rychle zvykne na prostor.

A bez mycky bych nemohla existovat :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek