• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Zdeni, ty jsou super :wink: :slight_smile:
Urcite vyhlizis na segry svatbu, co? :slight_smile:
7. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
any a jaký má hipp výběr v kašičkách?
7. zář 2009 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni, jojo jsou moc hezký :wink:
7. zář 2009 ve 20:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, je toho strasne moc. To abych mela aspon pul hodky klid a vsechno si to v lekarne prohledla :slight_smile:
Ja prave koupila nejakou prvni pro kojence, a to je fakt super hnus, zkusim nejakou s prichuti :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, tak to se těším, až budu taky vybírat. Pak mi můžeš dát tip, jaká klukům chutnala a tak.
Zkusím jim mrknout na stránky, jestli tam ty kašičky taky mají. :wink:
7. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Any to jsi koupila tu první kaši pro kojence probiotickou?
7. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, Evi, presne tu.
Taky jsem akorat koukala na stranky hippu, tak jich maji docela hodne, urcite vyberu :wink: :slight_smile:
7. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, já se zrovna zaregistrovala. :wink: Taky jsem koukala jakej mají výběr. Mňam, budu asi Davídkovi ujídat :grinning:
7. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem tu, jo jo vybírám na ségry svatbu a tyhle mi padly do oka, mě se strašlivě moc líbí :dizzy_face:
7. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zdeni: jsou krásný, jdi do nich :wink:
7. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni, krasne :slight_smile:

ani, k necemu je to dobre, zbytecnosti moc nevedem, protoze bysme se nehli, aje to des, fakt o sebe zakopavame a nikdo nema ten svuj koutecek, kam by si zalezl... ale jde to, jsou na tom lidi hur :grinning:
7. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj ahoj, hlaim se zive z televize, teda SPIS VAS MAM NA TELEVIZI :grinning:
7. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem t toho uplne happy, ze muzu na net a nikdo me nevyhani, manza ze me nemuze :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo, super, to ti moc závidím :wink:
7. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo: našla jsi nějakou tu přízi? Já ne... :angry:
7. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, saticky pekny,tobe budou sluset, ja bych v nich byla jako kus neceho :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
nasla jsem na jednech strankach sumavskou ovci vlnu, klubko asi za 45kc myslim, jinak jsem nehledala :wink:
7. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
http://shop.ddjd.cz/ ve sloupci v levo hledej sumavskou ovci vlnu, jsou to zvlastne udelane stranky
7. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
7. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Káťo nějak se ten mimibazar nezobrazil :unamused:
7. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak já jdu do nich :dizzy_face:

san takhle malej byteček si neumím představit, já jsem zvyklá na hodně místa ale člověk se uskromní a jde to...

káťo tak to je dobrý,já jsem si kvůli tomu pořídila notebooka a doma byl klid a teď mě nikdo odsud nevyhazuje :grinning:
7. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
koukala jsem na to lehatko, jak jsem psala ze mam pocit ze mi tam Kaculda nevleze, tak na netu pisou ze to moje chicco, je do 9 kil, to uz tam moc dlouho nepobudem kdyz mame neco pres 7.

holky me se dneska zase darilo, v ramci snizovani me silene vahy jsem sla na prochazku a rozhodla se ze pujdu nejakou dlouhoun trasu, tak jsem vyrazila, sla jsem nejakyma alejema, slo se mi dobre, s Kacenkou to drncalo, tak chrnela spokojene, aleje porad nekam vedly, podotykam, ze touhle cestou jsem nikdy nesla, no a najednoiu to nekam zatocilo a skoncila jsem nekde v poli, si rikam, prejdu pole, taaamhle uz je silnice, to preziju tu cestu tim polem. Houby s voctem, sla jsem jak debil, presla tri pole velke jako prase a dycky dosla k mejake mezi, ktera se nedala za boha prejit, byla tam strouha jako svina, tak si rima, taaamhle to vypada, ze to prejit pujde, tak jsem zase sla takovou streku a zase prd, no uz jsem byla nasr... :stuck_out_tongue_closed_eyes: volam manzovi aby se pobavil :grinning: nakonec jsem pobavila i jeho sefa,ztracena zena..., no nakonec jsem se musela pres vsechna ta pole vratit, takze jsem dneska nachodila asi 6 kilaku, kocar spinavej jako hovado, Kacenka natrepana jak rizek a jeste si pro me dojel manzilek, jel mi naproti a volal mobilem, prej jsem kousek od tebe, zkusim zatroubit autem, jestli me uslysis :grinning: no komedie. jo a vite jak jezdi nase Kacenka v kocare? lezi zasadne na brise, takze ji otocim, aby neco videla a necucela do boudicky :grinning:
7. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni to ja nechtela kupovat dalsi pocitac :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak jsme to vyresili takhle, je to docela srandovni pres tu telku

Evi, pres tu telku se dobre zobrazuji navody na hackovani :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co zitra varite? ja uz nevim co bych udelala, nejradsi nic, ale kdyz se normos nenajim, tak pak bilim lednicku
7. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky co srazik? bude neco nebo nic? ani nevim jake ma byt pocasi... Co ta Blatna, San? ja klidne vyrazim, bychom si udelali hezky den, Evca se pripoji :wink:
7. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu spat, nikde :pensive: nikdo
7. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Miki, jsou hezke :slight_smile:
8. zář 2009 v 07:05  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky tak my dneska strašíme od 6 hodin, bych spala ale ten malej tyran nechce :slight_smile:

Zdeni ty šaty jsou fakt krásný, ty kup :wink:

Káťo ty máš zážitky :grinning: Mohli byste přijet klidně zitra, dneska jede Anička na melír a ve čtvrtek já jdu dopo na nehty a odpo jdem na 6m prohlídku, takže středa by byla dobrá což?
8. zář 2009 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusík holky,

Kato :grinning: fakt dobry, to ses ale krasne prosla :grinning:

Jinak zitra urcite dorazte, to je super napad, pac ma byt krasne :slight_smile:
Jee, uz se tesim :wink: :slight_smile:

Dneska jedu do Pisku ke kadernici, tak jsem zvedava, s cim vylezu :slight_smile: Tohle co nosim uz mam asi sto let porad stejne, uz me to neba :slight_smile: ale zase se bojim nejake radikalni zmeny.
8. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Petul, my jsme dneska vstavali v pul 8h, u nas nic moc, ale vase 6h je desna :grinning:
8. zář 2009 v 08:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek