Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
8. zář 2009
ahojky 🙂

tak jsem si šatičky objednala akorát jsem nevěděla jakou barvu, takže jsem si objednala jak ty růžovoučký tak tmavě fialový a uvidím v jakých půjdu 🙂

anny změny se neboj,já jsem taky chodívala pořád se stejným účesem a pak jsem přešla k jiný kadeřnici a nastaly změny, dokonce jsem jeden čas byla i na tmavo a to byla změna 😃

my vstáváme kolem 6.30 hod. za ty 2 roky už jsem si zvykla
sayastautor
8. zář 2009
dobre ranko,
me julca nechala do pul 10 😃

zitra nemuzu nic slibit, bud zitra nebo v patek ma prijit instalater omrknout tu koupelnu, ale vubec nevim v kolik a jaky den nakonec. takze ja se musim zdrzovat spis doma.

zdeni, je to maly bytecek, ale jsem uz tak zvykla, ze mi to ani neprijde 😃
sayastautor
8. zář 2009
kato tak to jo s tim lehatkem. ja mam do 18 kg. ale ja u vseho jsem si davala pozor aby to bylo do co nejvic kg. jako bych tusila ze budem boubelaty 😃
aninam
8. zář 2009
Holky, ja bych zase spala jako mourovata, jsem silene utahana 😞
kvikvicek
8. zář 2009
holky ja prijedu ale San nemuze, vadilo by kdybych prijela jen ja? a sly bychom do parku? nebo kam byste me vzaly?
kvikvicek
8. zář 2009
a vlastne by se k nam jeste pripojila Evca
petulka12
8. zář 2009
káťo přijeď, budeme s tebou počítat, napiš v kolik kdyžtak tel.číslo máš
já zrovna dneska potkala evču tak řikala že tu kvuli zítřku zůstane,takže já jí písnu že jo
kvikvicek
8. zář 2009
tak supr, a v kolik mam teda prijet? nejak po obede v jednu? a kam do parku na zamek? ja znam totiz v Blatne jenom tohle misto, jinak nic :-N
kvikvicek
8. zář 2009
holky je v Blatne nejaky obchod s oblecenim pro mimi? ja akutne potrebuju cepicky aspon dve na podzim nejaky bavlneny, mam doma prd :-p
petulka12
8. zář 2009
Káťo takže jsme se domluvili přes sms
Evča se přidá, máme spicha ve 12.45 u Labutě a tebe vyzvednem u Lidlu v 1

a kdokoliv by chtěl, může se přidat 😉
anny84
8. zář 2009
Ty jo, tak to je super, ze zitra Kato dorazis 🙂
A ze se k nam prida i Evca.
A co Ninus, nechces taky prijet? 🙂

Dame prochazku v parku, pak cukrarnu 😉 🙂

A obchod s detskym tu je i spousta bazaru, tak to muzem vsechno obrazit 😃 😃

Uz mam novy vlasy, jsem moc spokojena, zmena docela vetsi 🙂
petulka12
8. zář 2009
jo sem chtěla napsat že jsme měli premiéru ve sporťáku dneska, Adam byl spokojenej že vidí a může si natáhnout pořádně nožky 😃 😃 😃 dopoledne už tak v korbě řval že jsem to přehodila a je klid 😉
petulka12
8. zář 2009
holky neznáte nějaou šikovnou švadlenu ve strakonicích? známá mi volala jestli někoho znam kdo by ušil šaty na maturák, kdybyste o někom věděli písněte mi pls
anny84
8. zář 2009
Holky, tak jsme prave vyaukcovali tyhle capky, jak mi Ninus posilala odkaz, tak mam veeeelkou radost 🙂 🙂 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3850866
kvikvicek
8. zář 2009
ahojky, Ani ty jsou supr, ja az zitra prijedu, musim Kacence koupit nejake podzimni cepicky, chtela bych dve 😉
kvikvicek
8. zář 2009
je ja se zitra taaaak tesim, zase se dostanu mezi lidi, a cukrarna a hadriky na malou, holky tak to se tesim jako prase 😃
anny84
8. zář 2009
😃 😃 😃 my taky
kvikvicek
8. zář 2009
my jsme ted napapany vykoupany a uz jen slysim z loznice, jak si tam nekdo cuca palec 😃 x-)
anny84
8. zář 2009
Tak my uz jsme v postylkach 🙂 tak zase lovim na mimibazosi, jsem hrozna 😃 ale uz fakt nic nechci
kvikvicek
8. zář 2009
Anny kdybys narazila na neco pekneho tak mi dej echo 😃
kvikvicek
8. zář 2009
Ani, jak mas ty vlasy udelany? hod foto 😉
anny84
8. zář 2009
Zitra mne uvidis nazivo, to bude lepsi 😉 🙂
Ted uz to z fota neuvidis, je blby svetlo.

A co bys chtela? Ja te neco vycihnu 😃
kvikvicek
8. zář 2009
potrebovala bych pro Kacenku cepice na zimu asi tu 74 a jednu 80, pak potrebuju zimni bundicku asi 80 a nejaky teplejsi kalhoty, nebo podsite manzestracky nebo tak neco
anny84
8. zář 2009
Ted jdu na kalhoty 😃
kvikvicek
8. zář 2009
tak uz jsem zamluvila dve cepicky 😃 dik 😉
kvikvicek
8. zář 2009
jdu do vany a asi pinkat at jsem zitra fit, papa
anny84
8. zář 2009
Normalne, ted projizdim ty odkazy a na hodne tech vecicek je uz, ze odpovedel jeden zajemce :-|
To je teda rychlost