• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jo to byla sranda jak jsme je tam instalovali :grinning: :grinning: :grinning: sme hledali kde nejsou bobky od daňků :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
byl to fajn den dneska

tak já udělala Adimu kaši od nutrilonu ale ta mu teda nejela, takže budeme muset koupit nějakou s příchutí
9. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: a že to byla fuška najít kousek plácku bez bobanů co? :grinning:
9. zář 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak to tedy uděláme s tím vyvoláním?
9. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde ste všici ???

já koukam na poštu, ale dneska je to nezáživný, tak asi pudu spát
9. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já bych to donesla do MAKA nebo bysme to poslali přes net někam vyvolat? jak chcete holky?
9. zář 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se taky nemuzu vynadivat :grinning:
Jsou fakt pekny. Je to teda neco, jak nam ti milackove tak rostou :slight_smile:

Petul, nedivim se, ze to Adik nepapal, my taky ne. Holt udelam zitra tu bananovou, vzdyt si taky kupovala s prichuti, ne?

Zdeni, diky, jsem s vlasama taky moc spokojena :wink:
9. zář 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zalezi, kolik jich budeme vyvolavat, pokud vice, vyplati se to poslat.
9. zář 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny našla jsem krásný mikinky pro dvojčátka a za pár korun :slight_smile:

http://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?vEntryID=371914&
vReferer=%2Fbazar%2Findex.php%3FvSection%3D102
9. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi to pro dvojčátka moc líbí tak koukni :slight_smile:
9. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kdyby jste někde viděly bordó lodičky se zavřenou špičkou,napište scháním k šatičkám ale zatím jsem nenarazila na žádný :frowning2:

jinak jsem si objednala 2 kabáty, jeden černý a druhý kostičkovaný

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26014710&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=23269415&tab=6
9. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám že si tady povídám sama :frowning2:
9. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, ty mikinky jsou fakt pekny :slight_smile: diky, a fakt dost levne.

Kabaty sis objednala moc pekny, ten cerny je krasny :wink: :slight_smile:

Ja ted koukala na telku, ale uz se mi chce spat, tak pujdu.

Dobrou noc :slight_smile:
9. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak nas koupelna vyjde temer o polovinu draz nez jsme mysleli, ale babi nam pry na ni pujci, tak snad se ji dockame :grinning:
10. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky no Sandruš nás vyšla koupelna na 60 tis. ale zase sme jádro nechali vyzdít ale to nám dělal honzovo táta takže zedničinu sme neplatili, tak to je babi hodná :slight_smile:

jo koukněte do alba sraz ,jsou to fotky z uplně prvního srazu a ze včerejška
10. zář 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, babi o tom jeste nevi :sweat_smile:. mamka ji bude teprve volat.
nam to vypocetli okolo 30 tis, ale ono to jinak nejde,je hrozne blbe resena :confounded:
na fotky jsem koukala uz vcera, krasne :slight_smile:
10. zář 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vim že ste koukali,ale přihodila sem tam ještě 3 nový :wink: jsem si s tim trošku pohrála :slight_smile:

to si hezky napsala že babi o tom ještě neví :sweat_smile: :grinning:
10. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Sandrus, to mne teda taky pobavilo :grinning: ze babi pujci, a jeste o tom nevi :grinning: ta je fakt hodna.
A nevyplatilo by se uz tu koupelnu i vyzdit? To uz by asi nebyla takova vetsi castka. A co tam presne budete menit?
10. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

san :grinning:

tak nás koupelna vyšla se vším všudy (nová elektrika,voda,odpady,podlaha,obklady,dlažba,nábytek,doplňky) bez pár korun 100.000,- Kč vzhledem k tomu že jsme bourali jednu menší místnost aby jsme měli kouplnu velkou tak to byla pálka

peťul fotky nádherný, jsi šikovná
10. zář 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
babi pujci, jen se na ni musi opatrne :grinning:. ale je hodna :slight_smile:

me prijde zbytecny vrazet penize do vyzdeni, kdyz tu nebudeme bydlet cely zivot, kdyby to byl vetsi byt, tak jo. budeme predelavat vodu, misto sprchace davat vanu, jinam davat wc a UMYVADLO, DLAZDICKY, sadrokarton, vybouravat cast umakartu. no, uz aby to bylo. ale musi kvuli tomu pockat police pro julcu :frowning2:
ona by ta koupelna nevysla tak draze, kdyby nebyla tak debilne resena. proste kdyz ji driv staveli, tak asi nepremysleli

petul, fotky krasne, je mi az smutno jak to leti :frowning2:

my se pred chvili vratili z kaufu, tak mi to julca dospava na balkone :dizzy_face:
10. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zas az budete ten byt prodavat, tak bude tou koupelnou zhodnocenej. Ja bych si to vyzdivani rozmyslela......
10. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja ho ale nikdy prodavat nebudu
10. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vidis, vzdyt si to tedy vyzdivas pro sebe ne?
My taky kalkulovali nez jsme se do toho dali a jsem rada, ze to mame vyzdeny. Jen kvuli "blbej mycce" jsem mela natazenou vodu vsude mozne, takhle je to hezky schovany ve zdi a jsem rada, ze jsme se nakonec rozhodli to udelat komplet. Navic nas to o nic vic nevyslo. Je fakt, ze ja jsem narocna na vybaveni, ale dlazdice mame treba Rako ceske a ty moc nestaly.
10. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pujci deda :grinning:. vi o tom :grinning:. ale nechci pujcit moc, jentak cca 5 tisic.

ten byt, nikdy nebudu souhlasit s tim aby se prodal. hlavne tu mam sve srdicko, byl v hroznem stavu kdyz jsem ho koupila a vse si tu zaridila sama, at se stane cokoliv, vzdy mam kam jit bydlet (v pripade rozvodu) a chci aby jednou po me julca neco mela. muze tu pak zacinat ona az dospeje :slight_smile:
10. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kazda korunka dobra a stejne by se nic nezmenilo, kdyz jsme to vcera merili a vymysleli ruzne varianty, stejne se nam tam pracka nevyjde. proste mi to prijde zbytecny. vic prace, vic penez. hezky to vypadat bude, tak co
10. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak kdy bude další sraz? To by jsme se s ninuškou připojily. Já jsem včera byla na poslední krvi na protilátky, monitoru, UTZ atd. Vše ok, Kačenka by už měla mít cca. 1700. Bylo mi řečeno, že už je hodně nízko, tak prý nemám být moc akční :grinning:
Zdeni - já mám bordo lodičky vel. 39 značky Playboy na podpatku. Přivezla jsem si je z Anglie, ale měla jsem je asi jen jednou na sobě. Jsou úžasný, můžu ti sem hodit večer fotku.
10. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato ahojky :slight_smile:
taK SE setri :wink:

jak ja pisu neustale, pro sraz jsem kdykoliv, cas si na to udelam a prizpusobim se :slight_smile:. jedine kdyby zrovna delali tu koupelnu tak bych asi nemohla. jinak vzdy :slight_smile:
10. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo seš moc hodná ale já mám nožičku vel. 36-37 . Takže budu schánět docela blbě,ale když neseženu, tak to zkombinuju s černou, vezmu si černý lodičky a černý bolerko a bude.

Jinak doma už se to zdá být lepší,ale já pořád nepolevuju, aby si chlap nemyslel že to má tak snadný. A dneska jsme udělali velký rozhodnutí, příští týden jdeme vyřizovat hypotéku aby jsme mohli nahoře bydlet ještě do vánoc, takže jsme si dávali 2 tis. měsíčně na stranu pro stavbu a tak si vyřídíme hypo. budeme platit 2 tis. a budem na tom stejně a navíc to budeme mít hotový raz dva a komplet. Už se moc těším :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile:

San my jsme byli taky v kaufu, táta nás vyvezl a dokonce i platil, tak jsem toho musela využít a koupila jsem malýmu botičky ve sportisimu, zašli jsme do Dráčka vyhlídnout hračky na narozeniny . Sem se divila že táta neprotestuje, celou dobu ani nepípnul a to dokonce vydržel i nakupovat v kaufu. :slight_smile:
10. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek