• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
a jsem hrozny milovnik tatarky, jim ji ke vsemu :grinning:
11. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak to já taky. :grinning:
11. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to opravdu mame stejne chute :grinning:
11. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj, tak dneska prubnu ten recept :grinning: ale znam tu kombinaci kari a jabka, to je mnamka :grinning:

Vcera jsem tady u nas nakoupila ve skolce (prijela pani se sekacem s nextovyma hadrama) Kacence zasobu veci na celou zimu, mame oteplene kabatky, ty nam vyjdou i na jaro, zimni bundicku, asi 4 mikinky, rifliky, teplacky a asi dve cepicky, no nechala jsem tam 800 :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam to z krku, kombinezu budu kupovat az ji budem fakt potrebovat - mozna az bude vice pohybliva, stejne bude ve fusaku.

a vcera jsme kakali, ty vado to byl smrad, hodila jsem plinu do vany a hned bylo zamorino :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: uplnej bioplyn :sweat_smile:

Kacka je dneska nejaka mrzuta, uz jsme i byly venku, trochu schrupla ale zadna slava. vcera se nam prastila do hlavy, ja myslela ze se zblaznim, nebylo to strasny, ale bylo slyset, jak se buchla, ma roztazene dve karimatky vedle sebe, holky jenze ona se fakt porad otaci, na bricho na bok na zada, normalne uz i couva a celym telem meni smer, otaci se jakoby proti smeru hodinovych rucicek, no a ona se nejak otocila, apak hned na bok a to uz ji vyslo na koberec a hlavicka ji dopadla na zem a zuchlo to, plakala, ale jen chvilicku, Jirka slysel tu ranu tak uplne vylitl a ja taky a to sedime kousek od ni na sedacce :sweat_smile: :frowning2: tak jdu dneska ke tchyni pro karimatku cilo 3, v postylce se taky toci, za chvili je napric a mlat ihlavou o sprusle (JAK LVOVE BIJEM O MRIZE :grinning: ) v hluboke korbe nechce bejt, chce videt ven, vcera a dneska jsem musela jet s tim zelenym, muj sikovny Jirinek mi odvezl kocarek do prace, ja ho nechala v auti a rekla mu at ho uklidi, on ze , jojo, a prd, tak mu to rikam zas, a stejne s nim jel do prace :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
normalne, mi prisla z mimibazaru zasilka, je to otepleny kabatek, ale holky prisel spinavej flekatej :stuck_out_tongue_closed_eyes: a na inzeratu o tom ani zminka, jsem nasr... jestli to nepujde vyprat, tak pani napisu negativ. hodnoceni, ona mi jeste k tomu dobra duse poslala bundicku takovou sustakovou ale ma rozjety zip, no chapete to? jsem ji vyhodila, jsem na to koukala, to nema ani cenu menit, musela by se rozparat pulka bundy a stejne je modra :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je hnusne tak se dneska hrabu ve skrinich a preskupuju hadry, mam pro Kacenku jen komodu a hov... se tam vleze, a ted kam dat jeji zimni veci :stuck_out_tongue_closed_eyes: musim koupit nejaky pytel -pevny a vsechno dat do sklepa,co nepotrebujem, jinak se tu nehnem :angry:
11. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu varit :slight_smile:
11. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se nasr... a napsala babe negativni hodnoceni :pensive:
11. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nam prislo vyjadreni CLK
11. zář 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo to je tedy k naštvání.Tohle se nedělá. No jo, holt některý lidi mají tohle zapotřebí.
Kačenka je tedy hadimrška :grinning:

sandři: to jo to tedy máme :wink:
11. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: a co? Dobrý?
11. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, to by me teda taky nastvalo :rolling_eyes: . kacenka je teda divoska :grinning:

ani, tak co?
11. zář 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi jak se to vezme....... poslu ti skoro kompletni dopis do IP.
11. zář 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, tobe jsem ho poslala taky, nechce se mi to psat sem..... Pokud jeste nekdo mate zajem, do IP ho klidne poslu.
11. zář 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, az si to prectete, tak mi napiste svuj nazor, klidne verejne..... Ja nevim, co dal. Preci takhle nemuze skoncit "pomsta" za meho syna!!
11. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prijde mi to "smesne" a teda, ja ani nevim co k tomu dodat :confounded: . prijde mi ze to docela zamazli, any nikdo nemohl nic rict. resili to, ale k zadnemu potrestani podle me nedoslo :frowning2:
11. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
say, ale ja to tak nenecham. Ja pujdu dal..... Tohle mi proste nestaci, tohle jsem vedela i bez nich, ze je vina, ted to mam akorat na papire a muzu s tim vsem mavat pred ocima....
11. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adekvatnimu potrestani jsem myslela
zadny trest by nebyl tak velky, aby ti to pomohlo. to nejde, zivot se malemu nevrati, ale to co ti poslali mi prijde (vubec nemuzu najit slovo abych to dobre vyjadrila :sweat_smile:)... fakt sproste. myslim ze zatim z toho vyvazla dost dobre. ji na cas vezmou premie a jede se dal :zipper_mouth: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :cry: :cry: :cry:
11. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say nic nebude adekvatni, ale jak tam napsali, ze ona vlastne bez atestace nemohla odhadnout tizi hypoxie, odhadla vubec, ze se to dite dusi??? Takze kdyz zabije dalsi deti a nema atestaci, tak ona vlastne za to nemuze??? Ja ji asi taky zabiju a nebudu za to moci!!!
11. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a me by zajimal ten jeji trest, kdyz si zajiste rodi vesele dal........
11. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je hnus, me je uplne spatne z toho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holky, dlouho jsem se tu neukázala, nějak nebyla naláda a pořád se něco řešilo takže jsem se přiznám jen nakoukla a vypadla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
A co nového no Sandruš ví ale nebudu to písat to až někdy na srazu
Jinak my zdárně pokračujeme s příkrmama, malej s papá celou skleničku, dávali jsme 3 dny mrkev, ted 3 dny mrkev + brambor a zítra nevím mám bud první lžičku květák, nebo brokolici a nebo cuketu z bramborem netuším co dám :slight_smile: malej papá uplně ukázkově a krásně otvírá pusinku, zítra mě čeká další šichta - noční - alespon mě nebude tak smutno když budu vědět že malinkej spinka a v 8 ráno už budu u něj
11. zář 2009 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani děuji že jsi imě poslala to vyjádření, hledám vhodná slova které by nebyla sprostá, ale žádné slušné nenachazím,je to hnus a mě je z toho na blití že se vubec nestydí.už je mi jasné že spravedlnost neexistuje a o bych na tvém místě dělala já bila bych se všemi prostředky za to aby ona jak gynekolog - porodník skončila a aby nesla odpovědnost za smrt Honzulky
11. zář 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin neboj, hned v pondeli to jde k pravnikovi.... V ruce mam papir, ze je tam vina. To, ze nikomu nechteji prisit vinu, me nezajima, tak ji holt bude mit cela nemocnice....
11. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen by me zajimalo, co dela lekarka na porodnim sale, kdyz nepozna hypoxii plodu...... Co je mi potom, ze nemela rodit sama??? To se mam kazdeho ptat jestli je atestovanej??? No ted uz budu, nikdo neatestovanej ke me nesmi......
11. zář 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ninuš, Honzéček je borec a je super, že mu takhle chutná. Doufám, že zítra tu noční zvládneš, bude to náročný co? Ale ty jsi psala, že jsi zvyklá,tak by snad neměl být problém.
11. zář 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus doufám že je doma všechno v pořádku, Honzulka je šikovnej a je dobře že mu chutná :slight_smile:

Venoušek stále chodí bez plenky,takže už mu jí doma vůbec dávat nebudu, dokonce po obědě, jak chodí spinkat, tak než jde do postele tak se vyčůráme a spinká bez plenky a čůráme až se vyspí :slight_smile: je strašně šikovnej, jen dneska v noci spal špatně,takže jsme nevyspalí všichni :frowning2:
11. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky doufám, že je u ninuš vše jak má být. :unamused:
11. zář 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo, nikde nikdo... :astonished:
11. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem tady ale nakukuju po aukru a mimibazaru
11. zář 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek