• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky tak vám přeji krásné dobré ráno, koukám že jsem tu první :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: za chvíli by měla být vizita tak jsem na ty umělce zvědavá.
24. únor 2009 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nejsi prvni :grinning:
24. únor 2009 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to jsem taky moc zvedava co ti povi. snad uz to pujde jen k lepsimu. Co tvoje spolulezici? Je uz aspon ta lepsi?
24. únor 2009 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří ahojky teda ty si raní ptáče :grinning: :grinning: děkuji že na mě moc myslíš. Vizita zatím nebyla tak jsem zvědavá. Aha tak to jsem nevěděla to musel být mazec ohledně té maminky z té volyně :confounded: :confounded: :confounded: :confounded:
moje spoluležící snažím se sní komunikovat minimálně protože by mě z ní akorát bolela hlava :grinning: :grinning: :grinning: která mě teda bolí od včerejška :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. únor 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Se nejak couraji s tou vizitou vid? ja myslela ze uz mas davno po. Hlava me teda dneska taky boli. budem to svadet na blby tlak ju?
Me dneska rodi znama,ve Str., tak jsem zvedava s cim prijde :sweat_smile:
24. únor 2009 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak že jí držím palečky :wink: :wink: :wink:
Má dneska být velká vizita tak nevím kde se zasekli :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Oni spis spolu komunikuji nasi chlapi, my se zname jen od videni. tak je sranda jak se podporuji :grinning:. Jen doufam ze ted Petr neprijde s necim co by se Edikovi nemuselo libit a pak mel strach tam se mnou jit :sweat_smile: .
Ona Peta prenasela, tak vcera nastoupila na vyvolani a nejak od noci pry uz rodi, tak jsem zvedava, ona taky celou dobu je takova hubenoucka. Pred mesicem tu rodila jeho sestra a porod pry mela prisernej, kdyz mi to vypraveli, tak nic moc predstava.
24. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to vis,Nin, nez si daj kaficko a cigarko... to chvili trva :grinning:
24. únor 2009 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a uz mame od vcera v breznovkach 2 holcicky :slight_smile:. zatim vse planovane, tak jsem zvedava kdy prijdou ty neplanovany mimca :grinning:
24. únor 2009 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří jak já ti závidím ten tvůj 37tt kdybych byla alespon jako ty :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: pořád mě vrtá v hlavě to strašení té umělkyně (doktorky). že by malej mohl být postižený nebo by to nepřežil :frowning2: :frowning2: :frowning2: kdybych začala rodit a přitom znám spoustu lidí kteří se narodili ve 31tt a přežili to (viz můj přítel ). Já už normálně jsem vystresovaná :angry: :angry: :angry:
24. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nin, samozrejme ze by Honzik prezil :wink:. Ona musi byt kryta a do reverzu se vzdycky pise i ta nejhorsi varianta. Uz je velikej a tt mas taky dobry, takze toho ze by to nezvladl se nebojim. Vzdyt v dnesni dobe uz zachranuji miminka rozena okolo 25. tt a vahou 500 gr. Takze tim se vubec nestresuj. Ona, ma proste jen povinnost informovat o vsem.
a neboj, dockas se,za chvili uz tam budes mit podobne cislo jako ja :wink:
24. únor 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale strasně tím tu budoucí maminku stresuje :frowning2: , řekla že by mohl mít nevyvinutá očíčka atd. no můžu říct že se mě o tom zdálo celou noc :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Jo a na vizitě mě pan pimář řekl že jelikož nález je stejný tak že budu zítra propuštěná
24. únor 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, drzi pri sobe. Hale, ty budes mit ted svedomi cisty, do zitra vydrzis, pak uz budes jen doma.
Tim co ti povidala, to vypust. Nebo tobe velkej Honza :grinning: prijde ze by byl nejakej nedovyvinutej :wink:. Vem si priklad z nej :wink:. Taky mam kamaradku, ta se narodila v 7. mesici (tt nevim) a je zdrava az moc :slight_smile:. ted uz ma vlastni holcicku. Ona te holt chtela postrasit. je to kr..., vsichni to o ni vime, tak si z toho nic nedelej.

Manzovi se zas dneska zdalo ze jsem porodila stene :grinning:
24. únor 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Manža ten má teda sny :grinning: :grinning: :grinning: ( a bylo alespon čistokrevné že by se dalo zpeněžit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
To nepřijde je vyvinutej tak jak má být :wink: :wink: :grinning: :grinning: akorát prý jako malý trpěl na kýlu ale to může mít i zdravé dítě :wink:
Ale musím říct že se jí to postrašení teda sakra vyvedlo
24. únor 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
manza mel taky kylu a to byl vyvolavanej, takze tim to nebude :slight_smile:
No, rodila jsem stenata naseho endyho a pry nejhorsi bylo jak meli jeste dlouhej ocas :grinning: :grinning: :grinning:
Ninusko, ona az bude mit Gregorova svoje dite, tak bude taky jina. Holt nepobrala krome jinyho moc empatie a taktu a pak to takhle vypada :frowning2:. Nic si z ni nedelej
24. únor 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta jestli bude mít jednou dítě, tak konečně možná pochopí těhotné :slight_smile:
Teda ten manža má sny, se tady u toho řehtám :grinning: až jsem si málem krupla :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo,manza ten ma sny, jeden blbejsi nez druhej :grinning:. Kolikrat si rikam ze je videt na co pred spanim mysli :grinning:
ta by mela byt tehotna uz ted, aby toho nestacila jeste vic pokazit :angry:
ja se dneska nemuzu dockat ty kontroly. bude mi po 11. tydnech delat utz, tak se konecne o nasi fazolce taky dozvim aspon jak je velika :slight_smile:
24. únor 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
to já taky někdy mívám blbé sny :slight_smile: :slight_smile: tady se mi zdálo že z drahouškem nakupujeme tvarohový koláčky no jestli to nebylo tím že tu mám pořád hlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
No mě včera řekla Gregorová že mě asi do konce těhu už UTZ dělat nebudou :angry: :angry: :angry: prý jak který gynekolog.V pondělí je tu Štetka naposled tak já jako vubc nevím ke komu půjdu, nebo jestli si nás někdo přebere nebo co??????????????
24. únor 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po kontrole se ozvi jsem zvědavá???? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na kontrolu jsem objednana az v 11:45, to jeste pokecame :grinning:
Ja se normalne posledni dobou hlady i vzbouzim, no eda ze me nemuze. protoze neusnu dokud svoji chut neukojim :grinning:. pak se divim ze vazim kolik vazim :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ted jsem dokonce objevila ze je docela fajn kdyz jdu od mamky k nam, tak abych se vyhla tomu prisernymu kopci u sokolovny, tak jezdim mestskou :grinning:
hale, me bude Kresna delat teprve 4. utz. Takze taky zadna slava :unamused: . a ze jsem ho ukecavala na mnohem vic :grinning:

Jak to s tebou bude dal netusim :confused: . To by vas snad meli vcas informovat nebo ne? Jinak myslim, ze Braunova by ted mohla brat ... Mozna bys ji mela lepsi nez nejakeho neznameho novyho dr. Zalezi na tom, kdo to vezme za nej...
24. únor 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mam uklizeno, varim, peru a tesim se na kontrolu :slight_smile:
jen ta zaha kdyby me posledni dny zas tolik netrapila :angry: . nepomaha nic. :frowning2:
24. únor 2009 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Jdu vás jen pozdravit a sem ráda že tě nin konečně pustí domů..
Sandři taky mě poslední týden pálí pořád žáha, prý to podle babiček znamená vlasatý dětičky :slight_smile: Mně na to zabírá mléko, jogurt nebo se řiká suchý chleba, ale ten vyzkoušenej nemám..Jinak zítra jdu taky na kontrolu a taky budu mít UZ po hodně dlouhé době (naposled 10.12.) tak se těším, co se dozvím. Tobě ho v 32tt nedělali?
No tak nám pak napiš, co je nového..
Zatím papa, mějte se
24. únor 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me driv jakstaks neco pomahalo, ted vubec :frowning2:

Tak jsem zpatky z kontroly a nevim cim zacit :grinning:
Takze, podle utz mame 2639 gr., na monitoru kontrakce, ale vzhledem k me postave, uz magnesium brat nemam a pockame :slight_smile:. CS 8 a jsem otevrena na 2 prsty. Pry se mozna uz pristi tyden neuvidime a kdyz jo, tak naposled. Muzu zacit rodit kazdym dnem, jsem pripravena :slight_smile:. A je to tu :sweat_smile: :dizzy_face:
Manza je z toho chudak uplne hotovej, tak brzo to necekal :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, tak se to ve me zacalo tlouct a ja snad nikdy nemela vetsi strach nez ted :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: jéééé Sandři za chvíli tu budeme mít první miminko :slight_smile:
24. únor 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ja si porad delala srandu a ono asi fakt jo. budu pry rada kdyz se stihnu 6.3. s braunovou domluvit :sweat_smile:
Vcera mi bylo trosku spatne a manza se smal jestli uz chci jet, sama prdelka byl, po dnesni reakci kdy ho totalne vydesilo ze to muze byt tak brzy, tak to nechci videt az to prijde :sweat_smile:
24. únor 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni prý ty chlapy nejsou vůbec žádný hrdinové prý jich spousta strašně plaší - chci to vidět u nás :grinning: :grinning:. V tomhle týdnu to je ale už ok viď já pořád přemýšlím nad tím strašením
24. únor 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: s žáhou ti moc neporadím mě se to naštestí vyhnulo :wink:
24. únor 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tak do zitra vydrzis ne? A jinak s tou zahou me to potkalo asi tyden pred porodem na dva dny a je to dost neprijemny. Zkus jist mensi davky casteji, aby se ti to nevracelo zpet.

I muj manzel se narodil v 31tt. A ja maleho porodila ve 41+1tt a jak to dopadlo......
24. únor 2009 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
ninus tak už dnešní noc bude poslední a od zítra doma,to bude pohoda a žádné nervy :wink:
teda sandruš,to už je krásný,takže nedýl o víkendu tu bude první princeznička,přeju ti krásný a hlavně ne moc dlouhý porod...
my jsme přes den převážně venku a tak potom koukám kolik tady toho nakecáte a jde vám to
24. únor 2009 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek