Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
11. zář 2009
zdeni, tak to vypadá, že jsme tu jen my dvě co?Co scháníš?
sayastautor
11. zář 2009
tak uz jsem tu taky 🙂
odpo jsem obhlidla sekace, nasla jsem krasnou kombinezu x-) , bohuzel malou 😞, pak si chtela dat spravit boty, pro nemoc az do 21. zavreno 8-( a pak byla v knihovne, vyplazla jsem tam 180 kc :-p . pak jsme byli u mamky,pak u babi a ted julca konecne spinka 🙂

nin, tak at tu nocni dobre zvladnes. skoda ze si tu materskou nemuzes uzit se vsim vsudy 😞. Honzik je sikulka ze tak hezky papa a dela ti jen radost 🙂

zdeni, vasik je taky sikulka ze tak brzy uz zvladate bez plenky 🙂. jsem zvedava na nas az to budu julcu ucit :-N 😃
evulebobule
11. zář 2009
sandři: ahoj, tak to byl perný den co?
sayastautor
11. zář 2009
byl docela rozlitany 😃. ale aspon mi to uteklo 🙂. eda je jeste v praci.
evulebobule
11. zář 2009
to potom den uteče co když je tolik vyřizování. Nám to taky dneska docela uteklo,měli jsme tu návštěvu...tak to bylo taky fajn.
sayastautor
11. zář 2009
navstevy jsou taky fajn 🙂. zitra jdu na obed k mamine a zdrzim se tam, pak k ni prijde babi a teta, tak zas doma nebudu 😃. ale co sama doma ze 🙂
co davidek? spinka uz?
evulebobule
11. zář 2009
sandři: spinká Vašíkovi v náručí. Budí ho prdíky,tak tlačí a skujíká u toho
sayastautor
11. zář 2009
chudacek malinky 😞. a co ty probioticke kapky? Pomahaji mu?
evulebobule
11. zář 2009
my je ještě nepořídili. Ale budu je objednávat.
sayastautor
11. zář 2009
tak snad pomuzou. a co vasik? asi je z davci celej hotovej,vid? x-)
evulebobule
11. zář 2009
sandři: to doufám, to už je naše poslední možnost. Baby calm je taky dobrej, ale ideální to tedy není.

Je z něho hotovej, dělá na něj cukrblik a celkově mi hodně pomáhá.
anny84
11. zář 2009
Tak ja uz jsem tu taky 🙂

Jo jo, navstevy jsou fajn, aspon si vzdycky na chvilku odfrknu 🙂

Dneska jsem vyzkousela bananovou kasi, tak ta klukum celkem chutnala, uz nedelali, ze zacnou kazdou chvili zvracet 😃

Sandrus, tak to si mela co delat 😉 🙂
sayastautor
11. zář 2009
to je super ze mas takovou oporu x-)
bylo by fajn kdyby byl srazik,abys taky dorazila, rada bych davidka videla x-)
evulebobule
11. zář 2009
sandři: já se právě do Strakonic nijak nedostanu. A vlakem se mi nechce
evulebobule
11. zář 2009
sandři: já jsem taky ráda, že je mi oporou. O víkendu mi krmí i v noci. 😉
sayastautor
11. zář 2009
no, vlakem chapu. sama jsem taky tak jeste nejela a byla bych rada kdybych ani nemusela :-N. mam z toho nejaky strach. z autobusu taky.
evulebobule
11. zář 2009
sandři: já z toho mám taky hrůzu, možná až bude Davídek větší.
ninus81
11. zář 2009
tak jsem tu taky, 45 mint jsem se vztekala upřipojení měla jsem sto chutívzí ten notebook a hodit ho z okna 😃 😃 😃 😃
evulebobule
11. zář 2009
Any, tak bobánkům zachutnala banánová? To jsou borci 😉
evulebobule
11. zář 2009
😉 ahoj ninuš
ninus81
11. zář 2009
Jinak jsem sirota

Zdeni neboj doma je vše v pohodě jak z malým tak velkým Honzou 😉 😉
sayastautor
11. zář 2009
evco, jo jo. ono uz to ted stejne na moc sraziku nebude kdyz se blizi zima 😞
to ja budu v uplne izolaci 😞 😢 😢 😢 . uvidim jen nase a tim to hasne.

petul, anny- cim budete ockovat? prevenar nebo synflorix?

tak ja se loucim, eda uz je na ceste z prace 🙂
evulebobule
11. zář 2009
sandři: jojo to je pravda. A příští rok jsem říkala holkám, že by byla fajn ta dovča někde na chalupě na Šumavě.... 😉
evulebobule
11. zář 2009
dala jsem dvě fotky k sobě do alba. Tak komu je Davča podobnej? 😃
sayastautor
11. zář 2009
evco,nadherne fotky,opravdu a vypadas moc spokojene 🙂. a prijde mi davca spis na tatku 🙂

ja bych pro chatu taky byla, ale byla bych i s partnerama, at se neciti odstrcene 🙂. uvidime co bude za rok. treba spolecne pojedeme k mooori 😃
evulebobule
11. zář 2009
sandři: děkuju za chválu. Mně právě taky přijde Davča hodně na Vašíka 😉 to bude rád, až mu to řeknu :-N

to jo, už se taky těším, až někam vyrazíme příští rok, bude to pohoda. 😉
ninus81
11. zář 2009
tak jsme z malýmbyli na návštěvě u tety Káťi ( Kadel) a malej si vyzkoušel jak se hajá v ružových peřinách 😃 😃 ležl Kačence na hrací dece a prubl i houpačku až stahnu ftky z mobilu tak vám sem nějaké hodím at vydíte našeho fěšáka v růžových peřinách 😃 😃 😃
sayastautor
11. zář 2009
ja to taky nejdriv edovi cela stastna rikala a ted uz bych si tak rada poslechla ze je i na me 😃 😃 😃 😃 😃 😃
je podobna snad vsem, jen ne me. rikam, ze kdybych si ji neodnosila a neporodila, tak neverim ze je moje :-N
evulebobule
11. zář 2009
nin: jéje to se tedy měl kluk jeden, to se mu už asi nepoštěstí spát v růžovoučkým co? 😃
anny84
11. zář 2009
Evi, mne teda prijde Davi cely jako ty 😃
Kazdy to holt vidime jinak 😉 🙂

Sandri, jestli budeme ockovat, coz jsem se jeste nerozhodla, tak je mi to uplne jedno cim 🙂

Jinak bych taky byla rada, kdybychom se na pristi rok domluvily na nejake te chate, klidne nekdy z jara.

Začni psát odpověď...

Odešli