Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
11. zář 2009
nin a vadila mu ta ruzova? 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
11. zář 2009
sandři: u vás je to jasný, je podobná Edovi. 😉
sayastautor
11. zář 2009
kdybych rodila cisarem, tak verim ze mi ji vymenili :-N. ale jelikoz jsem zrovna rodila jedina a eda to hlidal, tak je fakt moje 😃 😃 😃
evulebobule
11. zář 2009
Any, jasně, záleží jak to kdo vidí. On se ještě vyloupne a pak se uvidí. 😉
Jo jaro je dobrá volba. Není horko a jaro mám prostě ráda. 😉
evulebobule
11. zář 2009
sandři: to víš, že je tvoje a až bude druhé,tak bude zase celé ty. 😉
evulebobule
11. zář 2009
my jsme porovnávali fotky Vašíka jako miminko a Davídka. No nemlich to samý 😃
mikesova25
11. zář 2009
san u vás ta podoba nejde zapřít, malá je celý tatínek 🙂

ninus tak to bylo dobře, já jsem taky byla u našich a to jsme tam odsud před 2 dny odjížděli,ale stýská se nám
venoušek normálně chodí s růžových elasťákách,mikinkách a tak, většinou zašpiníme všechno co tam máme a pak bereme ze šuplíku od ségry 😃 :-N
mikesova25
11. zář 2009
venoušek když byl malinkej tak byl celej taťka,ale teď už má od každýho něco
mikesova25
11. zář 2009
nejhorší je že zdědil po tatínkovi zarůstající nehty na nohou,ale už nás paní doktorka naučila to vystříhávat, nesmíme se bát a jde to a koupeme to v hypermanganu,tak jsou ty nehtíky pořád měkčí,jinak je má tvrdý a nůžky to neberem,manža s tím má problémy do dneška a jiný už to nebude
mikesova25
11. zář 2009
to si tady povídám jenom já?????????????????
kde jste????????????????????????????????? :-o :-o :-o
ninus81
11. zář 2009
no Evi my jsme se z Káťou u toho nasmáli doufám že jsem mu nepřivodila nějaký komplex když byl v růžovým 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
11. zář 2009
teda holky člvěk odběhne na onu místnost na velkou stranu a vy toho nakecte že nestíhám 😃
mikesova25
11. zář 2009
Evi moc vám to všem sluší, Davídek je nádhernej x-)

já chci taky miminko, my jsme to doma totiž vzdali,kvůli tomu co bylo 😞 :-|
mikesova25
11. zář 2009
ninus ať ti to zítra v práci utíká, nejradši bych si to s tebou vyměnila aby jsi mohla být s Honzulkou doma
mikesova25
11. zář 2009
kde jste kdo, haloooóóóóó ]-(
ninus81
11. zář 2009
Uteče to snad jo jsem ráda že jdu noční alepon budu s vědomím že mlej spinká a já o nic nepřijdu
ninus81
11. zář 2009
Zdeni a co doma už je vše OK????
ninus81
11. zář 2009
tady nikdo tak já jdu kouřt
ninus81
11. zář 2009
tak a všichni jste zmizeli 🙂 tak já asi pomalu půjdu taky ještě přepálím známému pár filmíku chtěl nějakou českou klaiku a z našich 900 filmů si vybral 🙂 zítra písnu na noční s beru i notebooka 😃 😃 😃
petulka12
12. zář 2009
dobré ránko holky

san já necham prevenar, znovu sem se ptala dr a ten mi doporučil prevenar, máme přijít za měsíc

ninus teda noční nezávidim, já je tak nesnášela :-N ,brrr vůbec mi práce nechybí :-N
sayastautor
12. zář 2009
dobre ranko,
tak my mame za sebou nejhorsi noc 8-( . julca hned jak jsme zalehli zacala poplakavat, tak mi ji eda prinesl do velke postele, nicmene, nenaspala skoro nic 8-( . jsem ko.

ja budu nakonec taky davat asi prevenar, v cene je rozdil zanedbatelny. taky mame prijit za mesic 🙂

Zdeni, treba to mimco casem bude 😉

nocni jsem taky vzdy nesnasela :-N
anny84
12. zář 2009
Ahoj holky,

tak my mame za sebou taky strasnou noc :-|
K Adikovi jsme vstavala co pul hodka, a mezitim i k Davidkovi, nevim, jestli nebyl uplnek .
Jsem taky vyrizena.

Ty jo, Ninus, nocni taky fakt nezavidim, ale je fakt, ze je to lepsi, kvuli Honzikovi.

Dneska jedeme na kolaudaci baraku ke znamym, tak to bude zase s grilovackou 🙂
ninus81
12. zář 2009
Ahojky holky dobré ránko, mě noční nevadili byl klídek mohl jsem mít ssebou notebooka tak to utíkalo 😃
Já mažu pro pleny jukla jsem na net Rosmann a Schlecker akce Hugies Premium Mega pack 319,-
Holky kdo už jste přešel na větší plenky my jsme zatím 4-9 kg ale přjde mě žeuž nám začínají být malý ale další velikostně jsou u Hugisek 8-14 to e mě zdá dcela velký rozpětí a u pampersek 7-18 kg vždyt to v tom bude plavat ach jo
ninus81
12. zář 2009
To my jsme jsme dneka pinkali od 20 hod - 6:30 😃 😃 😃 😃 😃
ale předevčíremměl taky špatnou noc ze spaní poplakával ale dneska jsem se vysala krásně
sayastautor
12. zář 2009
nin,hugies 8-14 nam sedeli pekne 🙂. ted mame papmpers 7-18 kg a musim rict, ze na to ze je to velke rozpeti, tak jsem s nima strasne spokojena. ty jedine nam ted poradne sedi
sayastautor
12. zář 2009
anny, ja uz taky premyslela co ji je, tak me napadl bud zoubek nebo ze chce citit nasi pritomnost- ale to by se podle me uklidnila kdyz uz u nas byla a pak jestli treba nema hlad, ale prso taky nechtela :-| . tak asi zub 😞

nin, tobe snad honzik spi jenom krasne 😃
mikesova25
12. zář 2009
ahojky 🙂
my jsme měli katastrofální včerejší noc, dneska spinkal krásně, usnul v 19 hod. a probudil se ráno ve 2.30 přelezl k nám a spal do 7 hod. ani nejedl, jen opravdu přelezl k nám a spal dál 🙂

no doma docela dobrý, uvidíme co z toho bude, ale manža se snaží a musím říct že je to lepší než předtím na mobil a ostatní se neptám a radši chodím okolo něj obloukem abych neměla nutkání se do něj podívat,ale chci mít klid

dneska v novinách už píšou o vánocích a v obchodech už se to plní vánočním zbožím
anny84
12. zář 2009
Mne taky napadly zoubky, no uvidime, co se z toho vyklube, ale byl to des.

My jsme taky porad na velikosti 4-9kg, zatim mi prijde, ze je to ok.
anny84
12. zář 2009
Zdeni, tak snad to bude zase ok, a budes moci byt zase snazilka 😉 🙂 Aby nam pribylo dalsi miminko 🙂

S temi Vanocemi je to des, ale je fakt, ze to utece jako voda, a uz zase budeme shanet stromecek. Ale letos to bude krasny, kdyz uz budeme mit u stromecku ty nase milacky x-) x-) x-)
ninus81
12. zář 2009
Holky chci koupit malému nějaké capáčky, botky do kočárku abych ho v zimě nevyndavala z káry a on neměl jenom fusekle ale nevím jakou velikost????? ani nevím jak se u miminek značí velikost bot.

Začni psát odpověď...

Odešli