• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
nin a vadila mu ta ruzova? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: u vás je to jasný, je podobná Edovi. :wink:
11. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kdybych rodila cisarem, tak verim ze mi ji vymenili :sweat_smile:. ale jelikoz jsem zrovna rodila jedina a eda to hlidal, tak je fakt moje :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Any, jasně, záleží jak to kdo vidí. On se ještě vyloupne a pak se uvidí. :wink:
Jo jaro je dobrá volba. Není horko a jaro mám prostě ráda. :wink:
sandři: to víš, že je tvoje a až bude druhé,tak bude zase celé ty. :wink:
my jsme porovnávali fotky Vašíka jako miminko a Davídka. No nemlich to samý :grinning:
11. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
san u vás ta podoba nejde zapřít, malá je celý tatínek :slight_smile:

ninus tak to bylo dobře, já jsem taky byla u našich a to jsme tam odsud před 2 dny odjížděli,ale stýská se nám
venoušek normálně chodí s růžových elasťákách,mikinkách a tak, většinou zašpiníme všechno co tam máme a pak bereme ze šuplíku od ségry :grinning: :sweat_smile:
11. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
venoušek když byl malinkej tak byl celej taťka,ale teď už má od každýho něco
11. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
nejhorší je že zdědil po tatínkovi zarůstající nehty na nohou,ale už nás paní doktorka naučila to vystříhávat, nesmíme se bát a jde to a koupeme to v hypermanganu,tak jsou ty nehtíky pořád měkčí,jinak je má tvrdý a nůžky to neberem,manža s tím má problémy do dneška a jiný už to nebude
11. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
to si tady povídám jenom já?????????????????
kde jste????????????????????????????????? :astonished: :astonished: :astonished:
11. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
no Evi my jsme se z Káťou u toho nasmáli doufám že jsem mu nepřivodila nějaký komplex když byl v růžovým :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
teda holky člvěk odběhne na onu místnost na velkou stranu a vy toho nakecte že nestíhám :grinning:
11. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi moc vám to všem sluší, Davídek je nádhernej :dizzy_face:

já chci taky miminko, my jsme to doma totiž vzdali,kvůli tomu co bylo :frowning2: :unamused:
11. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus ať ti to zítra v práci utíká, nejradši bych si to s tebou vyměnila aby jsi mohla být s Honzulkou doma
11. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
kde jste kdo, haloooóóóóó :angry:
11. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Uteče to snad jo jsem ráda že jdu noční alepon budu s vědomím že mlej spinká a já o nic nepřijdu
11. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni a co doma už je vše OK????
11. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  • To se mi líbí
tady nikdo tak já jdu kouřt
11. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  • To se mi líbí
tak a všichni jste zmizeli :slight_smile: tak já asi pomalu půjdu taky ještě přepálím známému pár filmíku chtěl nějakou českou klaiku a z našich 900 filmů si vybral :slight_smile: zítra písnu na noční s beru i notebooka :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 ve 22:23  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ránko holky

san já necham prevenar, znovu sem se ptala dr a ten mi doporučil prevenar, máme přijít za měsíc

ninus teda noční nezávidim, já je tak nesnášela :sweat_smile: ,brrr vůbec mi práce nechybí :sweat_smile:
12. zář 2009 v 08:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak my mame za sebou nejhorsi noc :rolling_eyes: . julca hned jak jsme zalehli zacala poplakavat, tak mi ji eda prinesl do velke postele, nicmene, nenaspala skoro nic :rolling_eyes: . jsem ko.

ja budu nakonec taky davat asi prevenar, v cene je rozdil zanedbatelny. taky mame prijit za mesic :slight_smile:

Zdeni, treba to mimco casem bude :wink:

nocni jsem taky vzdy nesnasela :sweat_smile:
12. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak my mame za sebou taky strasnou noc :unamused:
K Adikovi jsme vstavala co pul hodka, a mezitim i k Davidkovi, nevim, jestli nebyl uplnek .
Jsem taky vyrizena.

Ty jo, Ninus, nocni taky fakt nezavidim, ale je fakt, ze je to lepsi, kvuli Honzikovi.

Dneska jedeme na kolaudaci baraku ke znamym, tak to bude zase s grilovackou :slight_smile:
12. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky dobré ránko, mě noční nevadili byl klídek mohl jsem mít ssebou notebooka tak to utíkalo :grinning:
Já mažu pro pleny jukla jsem na net Rosmann a Schlecker akce Hugies Premium Mega pack 319,-
Holky kdo už jste přešel na větší plenky my jsme zatím 4-9 kg ale přjde mě žeuž nám začínají být malý ale další velikostně jsou u Hugisek 8-14 to e mě zdá dcela velký rozpětí a u pampersek 7-18 kg vždyt to v tom bude plavat ach jo
12. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
To my jsme jsme dneka pinkali od 20 hod - 6:30 :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale předevčíremměl taky špatnou noc ze spaní poplakával ale dneska jsem se vysala krásně
12. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,hugies 8-14 nam sedeli pekne :slight_smile:. ted mame papmpers 7-18 kg a musim rict, ze na to ze je to velke rozpeti, tak jsem s nima strasne spokojena. ty jedine nam ted poradne sedi
12. zář 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
anny, ja uz taky premyslela co ji je, tak me napadl bud zoubek nebo ze chce citit nasi pritomnost- ale to by se podle me uklidnila kdyz uz u nas byla a pak jestli treba nema hlad, ale prso taky nechtela :unamused: . tak asi zub :frowning2:

nin, tobe snad honzik spi jenom krasne :grinning:
12. zář 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
my jsme měli katastrofální včerejší noc, dneska spinkal krásně, usnul v 19 hod. a probudil se ráno ve 2.30 přelezl k nám a spal do 7 hod. ani nejedl, jen opravdu přelezl k nám a spal dál :slight_smile:

no doma docela dobrý, uvidíme co z toho bude, ale manža se snaží a musím říct že je to lepší než předtím na mobil a ostatní se neptám a radši chodím okolo něj obloukem abych neměla nutkání se do něj podívat,ale chci mít klid

dneska v novinách už píšou o vánocích a v obchodech už se to plní vánočním zbožím
12. zář 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Mne taky napadly zoubky, no uvidime, co se z toho vyklube, ale byl to des.

My jsme taky porad na velikosti 4-9kg, zatim mi prijde, ze je to ok.
12. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, tak snad to bude zase ok, a budes moci byt zase snazilka :wink: :slight_smile: Aby nam pribylo dalsi miminko :slight_smile:

S temi Vanocemi je to des, ale je fakt, ze to utece jako voda, a uz zase budeme shanet stromecek. Ale letos to bude krasny, kdyz uz budeme mit u stromecku ty nase milacky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky chci koupit malému nějaké capáčky, botky do kočárku abych ho v zimě nevyndavala z káry a on neměl jenom fusekle ale nevím jakou velikost????? ani nevím jak se u miminek značí velikost bot.
12. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek