Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
13. zář 2009
Any, to jsem ráda, aspoň už bude nějaká sranda 😃
evulebobule
13. zář 2009
Dneska má svátek Lubor, to je docela nezvyklý jméno 😉
evulebobule
13. zář 2009
my jsme měli jeden svátek v rodině včera.Mamka je Maruška a taťka bude mít v úterý svátek, tak tam jedeme popřát. A v úterý mě čeká gynda. Taky dobrý... 😃
anny84
13. zář 2009
Dnesni zrovna neslavime 😃
Ale Krystufka, Lídu a Naďu 🙂 🙂 vsichni az pristi tyden, ale kdyz je hezky, tak se to udelalo dneska 🙂
evulebobule
13. zář 2009
Any aha, já si říkala, takové neobvyklé jméno a takhle hojně že by ho měli v rodině 😃 😃 😃
evulebobule
13. zář 2009
Kryštůfka jsem taky chtěla dát, ale říkala jsem si, že by to bylo moc R na jedno jméno 😃
sayastautor
13. zář 2009
evco, krasny video 🙂

vecer fajn, sedli jsme na balkon, dali sklenku sampana, cigaretku, popovidali a pred 11 uz lezeli v posteli. julca do te doby strasne hodna si pockala az zavreme oci a zacala plakat, tak cestovala k nam do postele, ale stejne moc nenaspala :-|

my mame na oslavy narocny konec srpna, behem tydne tam mam svatek ja,teta, sestrenka, -babi a bracha narozeniny. to je pak penez :-N 😃
sayastautor
13. zář 2009
a jsem dnes moc akcni, perfektne jsem si vysmejcila byt x-)
evulebobule
13. zář 2009
sandři děkuju. tak to jste měli moc hezký večer co? to je super. 😉
zuzankast.
13. zář 2009
Ahojky, jdu vás aspoň pozdravit, dočíst nestíhám... 😞
Jsme na víkend u bráchy v Plzni (za malýma sestřenkama), udělali sme si výlet do Zoo, Julinku okouzlily opice, nemohla z nich spustit oči 😃 😃
Jinak sme byly ve Čt na KO, vážíme 5300g a reakce po druhé hexa nebyla, vše v pohodě, tak sem moc ráda.Už sem nás objednala konečně na naušnice, ale naše dr maminky nechává v čekárně, dovnitř nesmí, což se mi nelíbí, chci být s malou, tak to asi u nás zrušim a pojedem někam na ušní.. Sestřenice chválí Stakonice, tak o nich uvažuju, aspoň bych snad přijela na nějaký sraz, když nám to teď jak sem slibovala nevyšlo.
petulka12
13. zář 2009
ahoj holky tak squash je teda pěknej záhul, je to znát že sem se dlouho nehejbala a teď sem k.o.

zítra nás čeká 1 lekce plaváčkování, už se těšim
evulebobule
13. zář 2009
petul:tak jste si to doufám užili. Počkej to ti budou zítra bolet svaly.
sayastautor
13. zář 2009
petul, tak aspon jsi prisla na jine myslenky 😉

aktualni fotky julci kdo mate zajem :
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/zari_2009/
kvikvicek
13. zář 2009
Petul tak o pul pred bazenem
ninus81
13. zář 2009
Ahojky holky po noční jsem spala 3 hodiny a vzbudila mě ukrutná křeč do nohy a ta nejhorší bolest zad a to jsem dneska opravdu brečela bolestí a vystřelovalo mě to dopředu pod žebra šílený tak mě Honza naložil a odvezl na pohotovost, byl tam Hrdlička a mužu říct že to byl první doktor který se mi za ty 3měsíce podíval na záda musela jsem si lehnout a tak máčkl ve mě křuplo jak ve starejch hodinách pak mě řekl že je to ok že žebra už jsou takiy volné a dostala jsem innjekci.
Tkže jsem vás ted přišla pozdravit a zase se rozloučím jelikož si jdu hajnout jsem grogy zítra papapapapa
evulebobule
13. zář 2009
nin: tedy ty si s těma zádama taky užiješ co? Lituju tě, to musí být bolest jako blázen.
Doufám, že zítra bude líp
sayastautor
13. zář 2009
nin,tak se hlavne musis setrit! at je to brzy dobry 😉
ninus81
13. zář 2009
Evi bolí to jako svině a to je ještě slabší slovo hrozný je že sem se nemohla ani nadechnout 😞
ninus81
13. zář 2009
Doufám že mě pomuže ten dr.Mašek jinak nevím jak bych fungovala už si připadám jak debil když jezdím pořád na pohotovost jsem tam každý měšíc 2x ( a to už trvá 3m)
Taky jsem přémýšlela že bych zkusila akupunkturu třeba by pomohla
sayastautor
13. zář 2009
a co treba plavani? to je na to taky dobry
ninus81
13. zář 2009
Sandři krásné fotečky malá je prostě kočka 😉 😉
Snadři Julince k zítřejším 6 m vše nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejlepší od tety velkou pusinku a mám pro malou maličkost tak jí ji předám na srazíku až bude 😉
Holky jdu do těch peřin nebo padnu na hubu 😃
ninus81
13. zář 2009
Sandři kdyby někdo chodil se mnou tak bych šla třeba dělat šplch 😃 😃 😃 😃 ve dvou se to prostě lépe táhne
sayastautor
13. zář 2009
nin, nemas davat nic 😉. Nam staci kdyz vas s jenou uvidime 😉
dekuju 🙂

ale leti to jak blazen, zacinam z toho mit deprese :-N. budu ji strasne hlidat a nikomu ji nikdy nedam a vsude budu chodit jen s ni aby se ji nic nestalo... budu hrozna :-N 😞 :-x
sayastautor
13. zář 2009
ja bych klidne nekdy sla, kdybych se domluvila at pohlida julcu. ale jsem hrozny lenoch :-N. nevim jak dlouho by me to bavilo :-N. nemam rada kdyz je neco pravidelne. v tom mi vyhovovali smeny 😃
sayastautor
13. zář 2009
nin, dobrou 🙂
ninus81
13. zář 2009
Holky tak ted jsem si pobrečela to je hrozný http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/12255...

Dobrou Sandři tak se mužeme domluvit a vyrazíme plavčit
PAPAPAPAPa
anny84
14. zář 2009
Dobre ranko,

Sandrus, prejeme Julince vse nejlepsi k jejimu prvnimu pul roku zivota 🙂 🙂 🙂

Nin, ty jsi na te pohotovosti fakt pecena varena, to je des, ja bych akupunkturu zkusila urcite 😉 🙂
Nebo holt nejake to cviceni.

Petul, tak squash zahul, jo? 😃 😃

Holky, dneska si uzijte krasne prvni plavco, trochu vam zavidim 😉 🙂
petulka12
14. zář 2009
ahojky
san juli vše nej nej
ninus ty máš trápení, akupunkturu bych zkusila,zkusit se má všechno 😉
¨
mě bolí snad všechny svaly co mam :-S

káťo jojo v pul1 před
kvikvicek
14. zář 2009
Ahoj holky, tak nam to dneska zacne, nejhorsi je, ze jsem neco v sobotu sezrala a jeste ted mi je divne, myslim tim streva, sem tam nejaky krece, trosku prujem, vcera jsem si vzala zivocisne uhli, a Kacenka dneska rano mela taky prujem, to zivoc. uhli pisou ze je mirne projimave, tak jestli to slo do mlika :-| no kazdopadne, jestli se dneska na plavani poser..., tak me asi trefi. ted si varim ryzi, mrkev, piju cerny caj, uhli si neberu aby se Kacka nepo v bazene :-N

Ninus drz se, ty zada,to je hnus jak te to trapi, ze ti nedaji nejaky rehabky kurna, nebo neco, ty injekce nikam nevedou, akorat te to zbavi bolesti a pak zas se to potento 😞

Julinko, ty uz si taaaak velika holcicka x-) krasne 6ti mesicniny prdelko 😃 x-) x-) x-)
sayastautor
14. zář 2009
Julca dekuje 🙂

uzijte si plavani holky 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli