• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Any, to jsem ráda, aspoň už bude nějaká sranda :grinning:
13. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska má svátek Lubor, to je docela nezvyklý jméno :wink:
13. zář 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme měli jeden svátek v rodině včera.Mamka je Maruška a taťka bude mít v úterý svátek, tak tam jedeme popřát. A v úterý mě čeká gynda. Taky dobrý... :grinning:
13. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnesni zrovna neslavime :grinning:
Ale Krystufka, Lídu a Naďu :slight_smile: :slight_smile: vsichni az pristi tyden, ale kdyz je hezky, tak se to udelalo dneska :slight_smile:
13. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Any aha, já si říkala, takové neobvyklé jméno a takhle hojně že by ho měli v rodině :grinning: :grinning: :grinning:
13. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštůfka jsem taky chtěla dát, ale říkala jsem si, že by to bylo moc R na jedno jméno :grinning:
13. zář 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, krasny video :slight_smile:

vecer fajn, sedli jsme na balkon, dali sklenku sampana, cigaretku, popovidali a pred 11 uz lezeli v posteli. julca do te doby strasne hodna si pockala az zavreme oci a zacala plakat, tak cestovala k nam do postele, ale stejne moc nenaspala :unamused:

my mame na oslavy narocny konec srpna, behem tydne tam mam svatek ja,teta, sestrenka, -babi a bracha narozeniny. to je pak penez :sweat_smile: :grinning:
13. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a jsem dnes moc akcni, perfektne jsem si vysmejcila byt :dizzy_face:
13. zář 2009 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři děkuju. tak to jste měli moc hezký večer co? to je super. :wink:
13. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jdu vás aspoň pozdravit, dočíst nestíhám... :frowning2:
Jsme na víkend u bráchy v Plzni (za malýma sestřenkama), udělali sme si výlet do Zoo, Julinku okouzlily opice, nemohla z nich spustit oči :grinning: :grinning:
Jinak sme byly ve Čt na KO, vážíme 5300g a reakce po druhé hexa nebyla, vše v pohodě, tak sem moc ráda.Už sem nás objednala konečně na naušnice, ale naše dr maminky nechává v čekárně, dovnitř nesmí, což se mi nelíbí, chci být s malou, tak to asi u nás zrušim a pojedem někam na ušní.. Sestřenice chválí Stakonice, tak o nich uvažuju, aspoň bych snad přijela na nějaký sraz, když nám to teď jak sem slibovala nevyšlo.
13. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak squash je teda pěknej záhul, je to znát že sem se dlouho nehejbala a teď sem k.o.

zítra nás čeká 1 lekce plaváčkování, už se těšim
13. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul:tak jste si to doufám užili. Počkej to ti budou zítra bolet svaly.
13. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
petul, tak aspon jsi prisla na jine myslenky :wink:

aktualni fotky julci kdo mate zajem :
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/zari_2009/
13. zář 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul tak o pul pred bazenem
13. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky po noční jsem spala 3 hodiny a vzbudila mě ukrutná křeč do nohy a ta nejhorší bolest zad a to jsem dneska opravdu brečela bolestí a vystřelovalo mě to dopředu pod žebra šílený tak mě Honza naložil a odvezl na pohotovost, byl tam Hrdlička a mužu říct že to byl první doktor který se mi za ty 3měsíce podíval na záda musela jsem si lehnout a tak máčkl ve mě křuplo jak ve starejch hodinách pak mě řekl že je to ok že žebra už jsou takiy volné a dostala jsem innjekci.
Tkže jsem vás ted přišla pozdravit a zase se rozloučím jelikož si jdu hajnout jsem grogy zítra papapapapa
13. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tedy ty si s těma zádama taky užiješ co? Lituju tě, to musí být bolest jako blázen.
Doufám, že zítra bude líp
13. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,tak se hlavne musis setrit! at je to brzy dobry :wink:
13. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi bolí to jako svině a to je ještě slabší slovo hrozný je že sem se nemohla ani nadechnout :frowning2:
13. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufám že mě pomuže ten dr.Mašek jinak nevím jak bych fungovala už si připadám jak debil když jezdím pořád na pohotovost jsem tam každý měšíc 2x ( a to už trvá 3m)
Taky jsem přémýšlela že bych zkusila akupunkturu třeba by pomohla
13. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co treba plavani? to je na to taky dobry
13. zář 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři krásné fotečky malá je prostě kočka :wink: :wink:
Snadři Julince k zítřejším 6 m vše nej nej nej nej nej nej nej nej nej nejlepší od tety velkou pusinku a mám pro malou maličkost tak jí ji předám na srazíku až bude :wink:
Holky jdu do těch peřin nebo padnu na hubu :grinning:
13. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři kdyby někdo chodil se mnou tak bych šla třeba dělat šplch :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ve dvou se to prostě lépe táhne
13. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, nemas davat nic :wink:. Nam staci kdyz vas s jenou uvidime :wink:
dekuju :slight_smile:

ale leti to jak blazen, zacinam z toho mit deprese :sweat_smile:. budu ji strasne hlidat a nikomu ji nikdy nedam a vsude budu chodit jen s ni aby se ji nic nestalo... budu hrozna :sweat_smile: :frowning2: :zipper_mouth:
13. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych klidne nekdy sla, kdybych se domluvila at pohlida julcu. ale jsem hrozny lenoch :sweat_smile:. nevim jak dlouho by me to bavilo :sweat_smile:. nemam rada kdyz je neco pravidelne. v tom mi vyhovovali smeny :grinning:
13. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, dobrou :slight_smile:
13. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak ted jsem si pobrečela to je hrozný http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-pribehy/122554/sarah-muj-syn-zil-kvuli-lekarum-jen-dve-hodiny.html

Dobrou Sandři tak se mužeme domluvit a vyrazíme plavčit
PAPAPAPAPa
13. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Sandrus, prejeme Julince vse nejlepsi k jejimu prvnimu pul roku zivota :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

Nin, ty jsi na te pohotovosti fakt pecena varena, to je des, ja bych akupunkturu zkusila urcite :wink: :slight_smile:
Nebo holt nejake to cviceni.

Petul, tak squash zahul, jo? :grinning: :grinning:

Holky, dneska si uzijte krasne prvni plavco, trochu vam zavidim :wink: :slight_smile:
14. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky
san juli vše nej nej
ninus ty máš trápení, akupunkturu bych zkusila,zkusit se má všechno :wink:
¨
mě bolí snad všechny svaly co mam :confounded:

káťo jojo v pul1 před
14. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak nam to dneska zacne, nejhorsi je, ze jsem neco v sobotu sezrala a jeste ted mi je divne, myslim tim streva, sem tam nejaky krece, trosku prujem, vcera jsem si vzala zivocisne uhli, a Kacenka dneska rano mela taky prujem, to zivoc. uhli pisou ze je mirne projimave, tak jestli to slo do mlika :unamused: no kazdopadne, jestli se dneska na plavani poser..., tak me asi trefi. ted si varim ryzi, mrkev, piju cerny caj, uhli si neberu aby se Kacka nepo v bazene :sweat_smile:

Ninus drz se, ty zada,to je hnus jak te to trapi, ze ti nedaji nejaky rehabky kurna, nebo neco, ty injekce nikam nevedou, akorat te to zbavi bolesti a pak zas se to potento :frowning2:

Julinko, ty uz si taaaak velika holcicka :dizzy_face: krasne 6ti mesicniny prdelko :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
14. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Julca dekuje :slight_smile:

uzijte si plavani holky :slight_smile:
14. zář 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek