• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Say, i ja se pridavam.....
Maly by za tyden slavil 10 mesicu...... To tak silene leti a nejvice to vidime na detech :grinning:
14. zář 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůlinko,taky přeju všechno nejlepší :wink:

nin: tak zkus tu akupunkturu to není špatný nápad. Myslím, že by to pomohlo. :wink:

Holky pak napiště, jaký to bylo v Písku na plavču, já začnu taky jezdit s kamarádkou, ale ještě máme čas.... :wink: Chci jen dopředu zjistit, jaký to tam bylo. :wink:
14. zář 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak plavčo super super super :slight_smile: moc se nám líbilo a těšíme se na příští lekci, dam se pár fotek
14. zář 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
bylo nás tam kolem 10 ani jedno mimčo neplakalo a všechny z toho byli vyjevený :grinning:
14. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul, fotky jsou super :wink: :slight_smile:

A co Kacenka, Kato?
14. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak super ze sjte si to uzili :slight_smile:. fotky vypadaj moc dobre :wink:
14. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Petul, dneska prejeme Adikovi vsechno nejlepsi k malym narozkam :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Kluci ho moooc zdravi :grinning:

Dneska je zase nic moc pocasi, to je des, vcera u nas lilo skoro cely den, ale nedalo se nic delat, a my jsme jezdili v desti :slight_smile: Pac jinak nespime. Ze mne lilo taky, protoze tlacit nas kocar s takovym nakladem v jedne ruce a v druhe destnik :grinning: :grinning: :grinning:
15. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
adikovi od petul taky vse nej :slight_smile:

anny, to ses dobra, ja bych kocar s destnikem neuvezla :sweat_smile:. my vcera byli jen doma. ale vyhodu to melo, zdrimla jsem si s julcou :dizzy_face:

zemrel patrick swayze. je mi ho lito :cry: . mela jsem ho rada
15. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to cetla, na idnes ma fotku, uz vypadal chudak hodne spatne :cry:

Tak to byla dobra vyhoda, taky bych brala si s klukama zdrimnout, ale ja jedine za chuze :grinning: :grinning: :grinning:

Kdy vam zacnou delat tu koupelnu?
15. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ve ctvrtek prijde nas jarda, vymontuje sprchac, bude se bourat pricka, strhavat lino. V nedeli prijde instalater, predela wc, nataha si vsude kde bude potrebovat vodu a dal nevim. snad to nebude moc dlouho trvat, protoze budem muset chodit na koupani k nasim. teda ja,julcu jeste koupu ve vanicce, takze vodu prenesu snadno z kuchyne.
skrine a police budou hotovy za 14 dni, takze do konce zari budeme mit komplet predelany bytecek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je parada, to uz se tesis, co? :slight_smile:
15. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tesim strasne moc :dizzy_face:

dneska mi dorazili capacky na zimu pro julcu, mam z nich radost, jsou fakt krasny :dizzy_face:
15. zář 2009 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, tam ty, jak si sem hazela ten odkaz? Ty byly moc pekny, ja ted aukruju tyhle.
http://www.aukro.cz/item739674746_boticky_capacky_pro_dvojcata.html
15. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty vypadaji dobre!

jj, ty jak jsem hazela odkaz :slight_smile:

tak jsem se prave dovolala obkladaci, zitra se prijde kouknout. aspon nam to potom bude pekne navazovat :slight_smile: .
15. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, je dobre, ze mate na to lidi domluvene, kdyz pak nekdo vypadne a stoji to, to je pak spatny.
Takze budete normalne davat obkladacky na ten umakart? A jake jste vybrali?
15. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
dnes jsem byla ve spitale. V noci jsem krvacela, nastesti je vse v poradku. Praskl jen ten hematom.
15. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ja byla vcera z toho plavani tak vyrizena, se mi chtelo chrapat uplne, deticky si to uzivalya byla to sranda, taky dam fotky a mozna video. ale je to docela zahul, obliknout umyt, pak zase umyt obliknout, horko jako prase, clovek se poti a maka, aby to bylo rychle rychle, no sila, ale stoji to za to :grinning:
15. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, tak hlavne ze je vse v poradku

anny, zatim mame vybranou cihlovou barvu, vybirali jsme z tech levnejsich. ale jeste se pojedeme podivat do OBI, tak mozna vyberem neco jinyho.
jo a k vane chci 1-2 dlazdicky s pohadkovym motivem :slight_smile:
15. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
V Obi jich maji docela dost na vyber, nejvic teda v Siku v Cimelicich, ale i tam se daji sehnat levne.

Kato, takze melo plavco uspech jo? To je dobre, tak se hod nejake fotky :wink: :slight_smile:

Ani, tak snad uz to ted bude vse ok.
15. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my mame zatim vybrany ty nejlevni ze sika. jmenuji se dokonce jako ja :grinning:. to je osud :grinning:
15. zář 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
any mam je v albu
15. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
video jsem zkouselanahrat ale nejak mi to nejde, musim rict chlapovi :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky vím že to sem nepatří a zase tak často sem nepíšu ale chtěla jsem se jen zeptat jestli někdo z vás neví o nějaké práci na doma která nezabere moc času.Díky moc :frowning2:
15. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kato, tak fotky pekne :slight_smile:
Takze se vam libilo, co.

Jajik, ja o nicem bohuzel nevim.
15. zář 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, Sandrus, obkladacky Sandra znam, ty jsou pekne :wink: :slight_smile:
Ma je nas pribuzny, a vypadaji moc pekne, ma taky ty cihlove.
15. zář 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak sem dneska byla ve Strak. vrátit monitor dechu do porodnice, padla tam na mě taková nostalgie jak sem tam vešla :sweat_smile:
pak sme se byli číhnout v Kicku koupila sem tam malýmu zimní čepku a šálu a fleesovou mikču

ted jsem mu dala k večeři kaši, konečně jí začal jíst a ještě vypil trochu mlíka tak sem zvědavá v kolik se vzbudí
15. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj devcata,

tady to teda zije :grinning:

Co vsechny porad delate?
Dneska se udelalo tak krasne, akorat na srazik :wink: :slight_smile:
Tak kdyby takhle bylo i pristi tyden, tak bychom mohly jeste neco domluvit, ne?
16. zář 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky :slight_smile:,
tak ja mam za sebou luxusni seminar :grinning:. rekli mi at prijdu na pul 4, tak jsem prisla, seminar uz v plnem proudu :sweat_smile:, nevadi, zapsala jsem se, dostala piti, chlebicky, pres pul hodky zajimave povidani o cukrovce,pak prestavka, dostala jsem 2 propisky, pokecala asi 20 min se spoluzackou ze stredni,pak jsme sli dovnitr, rekli nam at si vezmem certifikat, tak jsem si ho vzala,oblikla bundu a v pul 5 uz volala mamce ze jdu za nima :grinning: (mel byt do 19 hod). a byl za 3 body :dizzy_face: . tak to mam z krku :slight_smile:

cestou jsem s mamkou obrazila par sekacu, meli krasne veci,ale bohuzel maly :frowning2:

na srazik pristi tyden nevim, maji nam delat tu koupelnu, ale kdy presne se dozvim az v nedeli. to bych jeste dala vedet
16. zář 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, tak to bylo dobry :wink: :slight_smile:
Aspon sis pokecala :grinning:
16. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek