Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
14. zář 2009
Say, i ja se pridavam.....
Maly by za tyden slavil 10 mesicu...... To tak silene leti a nejvice to vidime na detech 😃
evulebobule
14. zář 2009
Jůlinko,taky přeju všechno nejlepší 😉

nin: tak zkus tu akupunkturu to není špatný nápad. Myslím, že by to pomohlo. 😉

Holky pak napiště, jaký to bylo v Písku na plavču, já začnu taky jezdit s kamarádkou, ale ještě máme čas.... 😉 Chci jen dopředu zjistit, jaký to tam bylo. 😉
petulka12
14. zář 2009
ahojky tak plavčo super super super 🙂 moc se nám líbilo a těšíme se na příští lekci, dam se pár fotek
petulka12
14. zář 2009
bylo nás tam kolem 10 ani jedno mimčo neplakalo a všechny z toho byli vyjevený 😃
anny84
14. zář 2009
Petul, fotky jsou super 😉 🙂

A co Kacenka, Kato?
sayastautor
14. zář 2009
tak super ze sjte si to uzili 🙂. fotky vypadaj moc dobre 😉
anny84
15. zář 2009
Ahoj holky,

Petul, dneska prejeme Adikovi vsechno nejlepsi k malym narozkam 🙂 🙂 🙂
Kluci ho moooc zdravi 😃

Dneska je zase nic moc pocasi, to je des, vcera u nas lilo skoro cely den, ale nedalo se nic delat, a my jsme jezdili v desti 🙂 Pac jinak nespime. Ze mne lilo taky, protoze tlacit nas kocar s takovym nakladem v jedne ruce a v druhe destnik 😃 😃 😃
sayastautor
15. zář 2009
adikovi od petul taky vse nej 🙂

anny, to ses dobra, ja bych kocar s destnikem neuvezla :-N. my vcera byli jen doma. ale vyhodu to melo, zdrimla jsem si s julcou x-)

zemrel patrick swayze. je mi ho lito 😢 . mela jsem ho rada
anny84
15. zář 2009
Ja to cetla, na idnes ma fotku, uz vypadal chudak hodne spatne 😢

Tak to byla dobra vyhoda, taky bych brala si s klukama zdrimnout, ale ja jedine za chuze 😃 😃 😃

Kdy vam zacnou delat tu koupelnu?
sayastautor
15. zář 2009
ve ctvrtek prijde nas jarda, vymontuje sprchac, bude se bourat pricka, strhavat lino. V nedeli prijde instalater, predela wc, nataha si vsude kde bude potrebovat vodu a dal nevim. snad to nebude moc dlouho trvat, protoze budem muset chodit na koupani k nasim. teda ja,julcu jeste koupu ve vanicce, takze vodu prenesu snadno z kuchyne.
skrine a police budou hotovy za 14 dni, takze do konce zari budeme mit komplet predelany bytecek x-) x-) x-)
anny84
15. zář 2009
Tak to je parada, to uz se tesis, co? 🙂
sayastautor
15. zář 2009
tesim strasne moc x-)

dneska mi dorazili capacky na zimu pro julcu, mam z nich radost, jsou fakt krasny x-)
anny84
15. zář 2009
Joo, tam ty, jak si sem hazela ten odkaz? Ty byly moc pekny, ja ted aukruju tyhle.
http://www.aukro.cz/item739674746_boticky_capac...
sayastautor
15. zář 2009
ty vypadaji dobre!

jj, ty jak jsem hazela odkaz 🙂

tak jsem se prave dovolala obkladaci, zitra se prijde kouknout. aspon nam to potom bude pekne navazovat 🙂 .
anny84
15. zář 2009
To jo, je dobre, ze mate na to lidi domluvene, kdyz pak nekdo vypadne a stoji to, to je pak spatny.
Takze budete normalne davat obkladacky na ten umakart? A jake jste vybrali?
aninam
15. zář 2009
Dobre ranko,
dnes jsem byla ve spitale. V noci jsem krvacela, nastesti je vse v poradku. Praskl jen ten hematom.
kvikvicek
15. zář 2009
Ahoj holky, ja byla vcera z toho plavani tak vyrizena, se mi chtelo chrapat uplne, deticky si to uzivalya byla to sranda, taky dam fotky a mozna video. ale je to docela zahul, obliknout umyt, pak zase umyt obliknout, horko jako prase, clovek se poti a maka, aby to bylo rychle rychle, no sila, ale stoji to za to 😃
sayastautor
15. zář 2009
ani, tak hlavne ze je vse v poradku

anny, zatim mame vybranou cihlovou barvu, vybirali jsme z tech levnejsich. ale jeste se pojedeme podivat do OBI, tak mozna vyberem neco jinyho.
jo a k vane chci 1-2 dlazdicky s pohadkovym motivem 🙂
anny84
15. zář 2009
V Obi jich maji docela dost na vyber, nejvic teda v Siku v Cimelicich, ale i tam se daji sehnat levne.

Kato, takze melo plavco uspech jo? To je dobre, tak se hod nejake fotky 😉 🙂

Ani, tak snad uz to ted bude vse ok.
sayastautor
15. zář 2009
my mame zatim vybrany ty nejlevni ze sika. jmenuji se dokonce jako ja 😃. to je osud 😃
kvikvicek
15. zář 2009
any mam je v albu
kvikvicek
15. zář 2009
video jsem zkouselanahrat ale nejak mi to nejde, musim rict chlapovi 🙂
jajik25
15. zář 2009
Ahoj Holky vím že to sem nepatří a zase tak často sem nepíšu ale chtěla jsem se jen zeptat jestli někdo z vás neví o nějaké práci na doma která nezabere moc času.Díky moc 😞
anny84
15. zář 2009
Kato, tak fotky pekne 🙂
Takze se vam libilo, co.

Jajik, ja o nicem bohuzel nevim.
anny84
15. zář 2009
Jo, Sandrus, obkladacky Sandra znam, ty jsou pekne 😉 🙂
Ma je nas pribuzny, a vypadaji moc pekne, ma taky ty cihlove.
petulka12
15. zář 2009
tak sem dneska byla ve Strak. vrátit monitor dechu do porodnice, padla tam na mě taková nostalgie jak sem tam vešla :-N
pak sme se byli číhnout v Kicku koupila sem tam malýmu zimní čepku a šálu a fleesovou mikču

ted jsem mu dala k večeři kaši, konečně jí začal jíst a ještě vypil trochu mlíka tak sem zvědavá v kolik se vzbudí
anny84
16. zář 2009
Ahoj devcata,

tady to teda zije 😃

Co vsechny porad delate?
Dneska se udelalo tak krasne, akorat na srazik 😉 🙂
Tak kdyby takhle bylo i pristi tyden, tak bychom mohly jeste neco domluvit, ne?
sayastautor
16. zář 2009
ahojky 🙂,
tak ja mam za sebou luxusni seminar 😃. rekli mi at prijdu na pul 4, tak jsem prisla, seminar uz v plnem proudu :-N, nevadi, zapsala jsem se, dostala piti, chlebicky, pres pul hodky zajimave povidani o cukrovce,pak prestavka, dostala jsem 2 propisky, pokecala asi 20 min se spoluzackou ze stredni,pak jsme sli dovnitr, rekli nam at si vezmem certifikat, tak jsem si ho vzala,oblikla bundu a v pul 5 uz volala mamce ze jdu za nima 😃 (mel byt do 19 hod). a byl za 3 body x-) . tak to mam z krku 🙂

cestou jsem s mamkou obrazila par sekacu, meli krasne veci,ale bohuzel maly 😞

na srazik pristi tyden nevim, maji nam delat tu koupelnu, ale kdy presne se dozvim az v nedeli. to bych jeste dala vedet
anny84
16. zář 2009
Sandrus, tak to bylo dobry 😉 🙂
Aspon sis pokecala 😃