• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sandro, vy vlastne jako zdravotni sestry na registraci potrebujete ty prasteny body co?
16. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří, mamka zbírá body taky :sunglasses:
16. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,potrebujem, ale uz mam vic nez musim mit, tak snad mi to uznaji :slight_smile:
fakt to bylo dobry, jsem rada ze jsem sla, i kdyz se mi puvodne nechtelo :sweat_smile: :grinning:

klarko, jak se mate?

ani, co koblizek?

anny, jak pokracujete v prikrmech? My zatim nedavame nic
16. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a pry se sepisuje nejaka petice aby se sesadil ten novy primar na gyn-por Dorr
16. zář 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pardon - sbírá :grinning:
sandří - u nás docela dobrý jen malá se dneska probudila s rýmou, asi přechod z tepla do zimy, tak snad se z toho nic nevyklube. Jinak ti přeju přestavbu koupelny, jsem zvědavá na fotečky, já mám taky z každý nový věci (i z háčku) doma strašnou radost.
16. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, prikrmy uz jsme krasne rozjeli a jde nam to :slight_smile:
K obedu uz jsme najeli jen na zeleninku a mliko uz jsme vypustili, a pak jak papame v pul 5, tak uz jen kasi, nebo presnidavku, kdyz je jeste hlad :slight_smile: a mliko taky vypustene. Takze jsem spokojena, ze jsme to takhle krasne zmakli, ale byla to fuska :grinning:

Takhle to ted necham, pak jime vecer a rano, a to necham urcite porad mliko.

Sandri, fakt s tou petici? Ja osobne si na nej nemuzu stezovat, kdyz jsem byla v porodnici, tak se ke mne choval vzdy pekne.
16. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ke me se choval taky velice dobre. pry je to proto ze si tam vsichni dr muzou delat co chteji :unamused: . me se libi ze tam zavedl i ruzne alternativy... no nevim jestli je to dobre. stejne jsou vsichni stejny.
tak to jste sikulky s prikrmama :slight_smile:. jsem zvedava na nas :sweat_smile:

klarko, tak snad to bude ok

na koupelnu se moc tesim, i na julci pokojicek. budu pak opravdu spokojena a bude na dlouho vystarano. stejne buhvi jak vsechno bude dal...
16. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne jak rikas, vsichni jsou temer stejni, kazdy ma neco.

Prikrmy taky zmaknete :wink: :slight_smile:
Ja se jen porad bala, ze je ta zeleninka nemuze natolik zasytit, jako mliko k obedu, ale muze :slight_smile: a vydrzi si ty svoje 4 hodinky.
A kase je pak taky zasyti.

To ja bych se taky tesila, taky se vzdy raduju z kazde malickosti co se tyce bydleni :slight_smile:
My teda mame vse hotovo, ale ceka nas jeste predelat patro, aby meli klucici svoje kralovstvi :slight_smile: :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No koblih je podle vcerejsiho ulz v poradku a je o den starsi, tak je to dobre. Ja preziju i sibenici a to male musi se mnou, tentokrat musi :slight_smile: 30. zari jdu na krev na Dawna, tak budou zas obavy a tyden cekani, ale zase uz budu mit prukajdu s prvnim zapisem :slight_smile:
16. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

anny je dobře že zvládáte příkrmy :wink:

Klárko přejeme Emičce brzké uzdravení...

Venoušek je strašně hodnej, pořád zvládá nočník a tak jsem šťastná :slight_smile:

jinak já už jsem týden bez nálady, nemám vůbec na nic chuť, není mi dobře, bolí mě v podbříšku a strašlivě prsa a tak jestli to bude ještě zítra trvat, nezbyde mi nic jinýho než se objednat k doktorce :frowning2:
16. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
San a nevíš náhodou kdy se bude stěhovat porodnice do novýho?
16. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, ja bych rekla, ze na konci pristiho roku..... Nejsi tehu?
16. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no někdo mi totiž říkal že to má být ukončený do června 2010

ani to zřejmě nehrozí,navíc už jsem si dělala pár testů a je tam jenom jedna :unamused:
16. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, treba je to jeste brzo a na tele to citis. Ja odjizdela z dovolene a uz me vadili tesny kalhoty a na testu se to objevilo az za 3 dny......

Nasla jsem clanek:

20. června 2009 - Nemocnice: Jižní křídlo bude stát 107 milionů korun (Strakonický deník)

Na 107 milionů korun přijde přístavba jižního křídla strakonické nemocnice v místech hlavního vchodu do objektu chirurgie. Práce začaly letos 14. května. „V této první fázi jde o zcela novou lůžkovou část, nikoliv o operační sály,“ řekl šéf nemocnice Tomáš Fiala. Přístavba bude mít přízemí a tři další patra. V přízemí vzniknou ambulance neurologie, onkologie a diabetologie, do prvního patra pak přesídlí neurologie. „I když oborově přímo nesouvisí s chirurgií, musí být v těsné blízkosti vyšetření CT,“ vysvětlil Fiala. Bude tady 25 lůžek. Druhé patro zaplní 20 lůžek chirurgie a třetí 20 lůžek šestinedělí. Pro začátek bude v pavilonu zázemí pro 12 lékařů a 34 zdravotních sester. Návštěvníci nemocnice sice registrují stavební práce, ale konkrétní záměry netuší. Výrazný zásah považují vzhledem ke stáří nemocnice za přínos. „Ještě bych osobně přivítala ortopedii, abychom nemuseli na zákroky jezdit do Písku,“ řekla Jana Chládková ze Strakonic. Podle ředitele Fialy ale zřízení ortopedického oddělení ve strakonické nemocnici v plánu zatím není. Bylo zrušeno v roce 1995. Financování přístavby jižního křídla jde z několika zdrojů – 20 milionů korun z ministerstva zdravotnictví, 35,7 milionu dá kraj, z Regionálního operačního programu přiteče 33,3 milionu a z další krajské položky jako kofinancování 8,3 milionu korun. Zbytek – necelých 10 milionů korun – jde z vlastních zdrojů nemocnice. Práce I. etapy mají být dokončeny v červnu 2010, celkové náklady na rekonstrukci operačních pavilonů nemocnice jsou 370 milionů korun. V konečné fázi tak nemocnice opustí pět starých objektů – v minulosti už to bylo dětské oddělení, kde nyní sídlí dětské centrum, biochemie (dnes zdravotní ústav a nemocnice ČB na odběry krve) a zlikvidována byla patologie. Nyní se uvolní po přestavbě současná porodnice a šestinedělí, kam přejdou oddělení následné péče, kožní a rehabilitace a nynější ředitelství, které poslouží jako sklad a archiv. Součástí stavebních úprav je i celková rekonstrukce rozvodů tepla a výměníků. Doteď jich bylo v nemocnici 11. Po obnově bude nemocnici zásobovat teplem jeden výměník, celkové úspory by mohly dosáhnout přibližně 20 procent.

Prace prvni etapy budou do konce cervna 2010
16. zář 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já ještě vydržím a test zkusím příští týden,ale to se do tý doby zblázním, protože já nemůžu sejít schody nebo se předklonit jak mě pnou prsa, to jsem ani u Venouška neměla :cry:
16. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, kazde tehu je jine. Ja ted dost srovnavam, ale to budete kazda. U maleho jsem mohla chodit na dlouhe prochazky, telocvik, od rana do vecera jela jak fretka, domacnost jak ze skatulky, zadna unava. Ted? Ted se bojim udelat krok, tak maximum na lavicku, abych nahodou nespinila, unavena jak blazen, spim taky 20 hod denne, no co ti budu vykladat.........proste kazde tehu je naprosto rozdilne.
16. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miki, tak muzes testovat v den MS, to uz jsem videla slabou carku, ale nekdo by rekl falesne pozitivni :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, testik zkus az pozdeji :wink: :slight_smile: uvidis.
Ja teda od zacatku jen zvracela, u mne to bylo jasny :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už jsem právě projela,ale já mohla otěhu až první týden v září právě během těch dnů co měla být ms,takže to by bylo na test ještě brzo
já bohužel nemám na testu nic,ale příznaků dost a tak mám strach co bude
16. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já při venouškovi taky zvracela od začátku, táta mi to řekl že jsem těhu a já mu říkám že je blázen aby se nám to po tak dlouhej době zrovna povedlo a měl pravdu, no a teď taky chodí a říká ty jsi těhu,dokonce šel koupit testy a čekal až mu ho ukážu ale nic na něm
16. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak treba se druha carka objevi az pozdeji. Vyrdz :grinning:

Holky, jdu si lehnout, dobrou vsem :slight_smile:
16. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny dobrou

mě se spát nechce,chodím teď spát po obědě s venouškem a vydržíme klidně i 2 hodinky :sunglasses: :grinning:
16. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

to je zas dneska počasí co? :frowning2:
17. zář 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dobré ránko

EVi ty mě na tom facebooku dáváš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to je dobře že je koblížek ok
Já nějak neměla čas sem načuhovat no respektive psát
U nás zvládáme příkrmy taky v pohodě jen brokolice absolutně neprošla :grinning: celou mě jí vyhodil a mlíkém se dorážíme stále jsme prostě nějaký žravější :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi počasí naprostej HNUS
17. zář 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pocasi je opravdu k podzimu, jen by mohlo byt vice hezky......
17. zář 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je takový spací :slight_smile: já bych to šla zalomit hned
17. zář 2009 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, vzdyt ja to pujdu jeste zalomit :grinning: Jen oskrabu brambory, jinak jime z mrazaku, kdyz mam ten klidovej rezim :slight_smile:
17. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: vždyť ty mi dáváš taky co proto :grinning:
17. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek