• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

17. zář 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

pocasi je dneska hnus, ale od zitrka se ma udelat krasne babi leto :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Takze bychom mohly ten pristi tyden jeste jeden srazik domluvit :wink:
17. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, tak ze by :wink:. ja jediny priznaky co jsem mela, tak byli strasne bolavy prsa, nemohla jsem se jich ani dotknout.

pocasi je hnus :frowning2:

odpo nam prijde nas jarda (mamky manzel) bourat sprchac a prijde obkladac, tak uz pomalu zacnem chystat koupelnu
17. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny ahoj no příští týden by to šlo (snad) nás čeká očkování tak nevím pokud by byla reakce tak asi ne nebo to ještě posunu uvidím to by jsme se domluvili
Jinak jsem sehnala užasnou kombinézu 9-12 bílo - béžovou z krásným medvídkem za 90,- ( ladybird)
17. zář 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
u m byl příznak to že jsem 30července slavila kamarádky narozeniny vypila jsem flašku vína, vykouřila krabičku a nic absolutě nic mě nebylo no a za 20 dní mě dr řekl že jsem těhu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to jeste domluvime, pokud bude hezky, byla by skoda to propasnout :slight_smile:

Tak to si sehnala za super cenu :wink:
Nam prisly taky minuly tyden kombinezky, ty, jak si mi na ne tenkrat posilala odkaz :slight_smile:
17. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,všechny vás zdravíme a dětičky samo taky,počasí fakt strašný,jsme zavřený doma,s oběma dětičkama se mi do toho ven fakt nechce :confounded:

sandři,nini,i ostatní samozřejmě,udělala jsem další probírku oblečení,kdyste některá měla zájem

já těhu poznala podle vnitřního pocitu,prostě jsem to cítila :grinning:
17. zář 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
U maleho jsem to poznala tak, ze kdyz sem zvedla neco tezkeho (v te dobe se ke me mel stehovat manzel, tak se predelaval byt), tak se mi tak nejak pritizilo a byla jsem strasne chytlava.
U koblizka jsem to tusila, kdyz jsme odjizdeli z dovolene, tak mi vsichni rikali, ze jsem zhubla, ale me proste silene skrtili kalhoty :grinning:
17. zář 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééééé ahoj Luci,
my jsme taky zalezlí,počasí děs, malá má tu rýmu ještě horší, teď jsem jí dala spát, pak jí změřím a když nebude mít teplotu vrazím jí chvíli na kočár a projdem se na vzduchu ať se jí protáhnou dutiny :wink:
17. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: to jsem zvědavá, co se z toho vyklube
holky, nebyla jsem některá v obi?? Chci si koupit chryzantémy, ale v Prioru jsou drahý, tak jsem myslela, že v Obi by mohli být levnější.
17. zář 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jsme zpátky z procházky. Naštěstí už nepršelo, docela se to vybírá :wink:
17. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
LUCI ahoj prosim te kde u vas v Protivíně najdu Doktra Maška jedu tam 13.10 tak bych se pokud bude čas zastavila
17. zář 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
luci, ahojky :slight_smile:. uz mate pc? :slight_smile:
hale, ja obleceni asi uz nic :frowning2:. davam 80-86 velikost a to asi uz vyrezene nemas :frowning2:. nebo jo?

klarko, my do obi pojedeme, mozna,ale nevim kdy
17. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

to je počasí to je hnus... :frowning2:

my jsme byli ráno nakupovat na sobotu, vybíráme brambory a tak ať jsou zásoby jídla

klárko, já si dneska jedu pro chryzantému do Stříteže tak ti potom písnu kolik jsem tam za ní dala

venoušek usnul,tak musím uklízet, dneska nám přijdou zaměřit ty okna tak aby manža neřekl že tu máme bordel, i když to už by říkal hned ráno,taky lítám od včerejška jak blbec a pořád něco uklízím :angry:

jinak prsa bolí pořád a je to hrozný ale na testu opět nic, tak uvidím co v pondělí a pak radši zajdu k doktoru
17. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pc nemáme,ale jsem šikulka šikovná a zprovoznila jsem notas,co nám tu nechal kamarád

nin mašek je cestou k nám,jak jste jely kolem školy z kopce dol,tak po levé straně ještě než vjedeš na náměstí,ten barák patří lesům,klidně se zastavte rádi vás uvidíme,jinak Jura Mašek je fakt dobrej,znám se s ním osobně

san máš pravdu,tuhle velikost právě nosíme,bylyjsme na kontrole 1,5 roku a mišák má 10,20kg 82 cm,ale něco máme i 74-80 a něco zase většího,každej má ty velikosti jiný

zdeni,kdo vám bude okna dělat?

klári,tak se z toho rychle vyhrabte,já taky čekám,kdy nás to postihne,jak se střídá to počasí,tak to určitě někdo z nás odnese
17. zář 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituš buď otherm nebo vekra, manža to má přes kamaráda kvůli těm dotacím od státu takže víc nevím, protože mu budou dělat i zateplení střechy a solární panely víc sem se nedozvěděla
17. zář 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni tak to jo,jen si mě pořád pleteš,jsem lucie,ale to je v pohodě :slight_smile:
17. zář 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéžiš promiň já jsem nějak mimo,prosím tě ale mohla bys mi napsat ještě jednou firmu u který dělá manža...
já si nemůžu vzpomenou a manža mi teď říkal že chce obvolat víc firem, tyhle mu prý neudělají to zateplení střechy
17. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
už jsem to našla, jsou to proton okna a když bych chtěl mluvit přímo s manžou,šlo by to?
17. zář 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni určitě moh,do ip ti písnu jeho mobil,i když na stránkách by měl bejt taky :wink:
17. zář 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
moc se omlouvám, že se neukážu. Vůbec nestíhám a tak nějak jsem bez nálady.
Máme trápení s Terezkou bolí jí bříško, doktorka doporučila přejít na Nutrilon Comfort, ale ten vůbec nechce, tak jsme na zpět na Bebě a před každým pitím dáváme kapičky, jinak jí moc chutná krmíme 8x denně cca 120ml a už váží 4420g, chtěli jsme jí zkusit po 4hodinách, ale nenechá, před každým jídlem hrozně křičí, než to udělám, kolikrát už fakt padám na hubu jak jen řve, buď kvůli jídlu, nebo zase prdíky.
Ještě ke všemu máme pupeřčníkovou kýlu, tak jí to stahujeme a cvičíme a doufáme, že to zabere.
No, aby toho nebylo málo tak má Terka v nosíku zlatého stafylokoka, takže vytíráme antibiot. kapičkami.
Nechali jsme jí udělat výtěr, protože mojí babičce ho našli a ona už 4roky jen leží, tak jsme zjišťovali bacilonosiče, my budeme mít výsledky až zítra. Mamka s babičkou berou antibiotika tak jsem zvědavá jak dopadneme my.
17. zář 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máme už naušničky, ale je operace mazat jí ty dírky, vůbec se nechce.
Večer až bude manžel doma tak vložím nové foto, musím až budu mít klídek. Vyžaduje si strašně pozornost a nechce být sama, v postýlce přes den neexistuje, jedině na naší posteli já ležím u ní a povídáme si, někdy i usne tak to pak jsou hoňky něco udělat, hlavně nedělat kravál, aby se nevzbudila. No pěkně jsem si jí vymazlila, myslela jsem, že to takhle malá ještě nebude chápat a ouvej, jsem otrokem.
17. zář 2009 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
murecka: ahojky, jo prdíky to taky známe. Budeme společně doufat, že je to po těch 3 měsících přejde.
s tím stafylokokem je mi to líto, chděrka malá :pensive:
17. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky,tak sprchac uz je pryc, ted se snazi odstranit jednu pricku. kazdou chvili prijde na kukandu obkladac a budem se domlouvat. dokonce jsme vymysleli ze by se mi mozna vesla i ta pracka :dizzy_face: . ale teda je to prace a docela na dlouho :confounded: . ale stoji to za to :slight_smile:
17. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jito, chudak terezka :frowning2:
17. zář 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: tak jste se do toho dali. určitě to bude úžasný, až to bude hotový. Doufám, že se pak pochlubíš.
17. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, tak masakr, bordel, prace hafo. umakart bude nakonec jen u steny do kuchyne, jinak vsude beton. budeme delat i strop a prendavat dvere jinam
17. zář 2009 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, to uz by stalo za to ten umakart vyzdit heblem o to vic to stat nebude, kdyz uz budete delat stropy urco ze sadrose....
17. zář 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to budete mít krásný :slight_smile:

já jsem si koupila ve Stříteži 2 krásný chryzantémy, kateřinku, venoušek si vybral koště a lopatku, no a ještě jsme si odnesli kyblíček s bramboříkem, dali jsme to na stůl do kuchyně

Klárko, chryzantémy tam mají za 75,- Kč krásný žlutý a do fialova
17. zář 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak dneska jsme pekne zmokli, i destnik a plastenky na kocarku to prolilo, no ja vypadala :grinning:

Sandrus, tak uz se to zacina pomalu rysovat, co? To uz se taky pak tesim na fotky :wink: :slight_smile:

U nas taky maji chryzantemy za 75Kc, pekny a kosaty, tak si taky musim poridit :slight_smile:
17. zář 2009 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek