• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak já si pobrečela u ordinačky holt jsem pěknej cíťa :grinning: :grinning: :grinning:
17. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
na strop bud sadrokarton a nebo to jen nastukujem, a hebl davat budem :slight_smile:

ale povim vam, to jsem si neco vymyslela kdyz mame malou julcu a nemuzu ji dat ani na hlidani :confounded: . na koupani to bude nejdriv ve stredu. jsem zvedava na kolik nas to celkem vyjde. prinejhorsim to budem delat postupne. v nedeli mame pokracovani, fotim :slight_smile:. zitra fotky dam.

u ordinace jsem taky uronila slzu.

tak dobrou, jsem ko

snad bude dobra noc, nevyspala jsem se uz nekolik dni,julca ze me ma v noci zivy dudlik :frowning2:. des
17. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
my byly s manželem na večeři, tak funím
Jituš - moc zdravím, ať vás už ¨nic netrápí
zdeni - díky za info, tak si asi zajedu do Stříteže, v Prioru měli za 150, sice velký krásný, ale stejně to za chvíli zvadne
sandří, my máme taky sádroše a v koupelně se nám loupe barva a sádra, jak je tam vlhko z vany . ale fakt je, že tam máme i střešní okno a z toho když se zamlží leje voda, tak bacha na to.
17. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my dneska noc zase des bes, Adik uz spi skoro celou noc s nami, jinak bychom se nikdo nevyspal :unamused:

Sandrus, tak to nakonec delate velkou prestavbu, ja myslela zmenit par veci v koupelne, a vy i dvere jinak a tak :wink: :slight_smile:
Co Eda na prestavbu? Pomaha?

Klari, vy jste se teda meli, takhle véču bych si taky dala :wink: :slight_smile:
Hlavne se najist v poklidu, a ne ve kvaltu :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
anny, julca s nama taky spi v posteli. jinak bych nespala snad vubec, takhle aspon trosku

eda pomaha a ma to na nej dobrej vliv, byl vecer prijemnej :slight_smile:. ale mozna to dela i to ze jsem mu tajne podstrcila lexaurin :zipper_mouth: :sweat_smile:
instalater tvrdil ze pracka se tam nevejde, ale vcera jak jsme vybourali sprchac, tak rikam, to neni mozny, ta pracka se musi vejit. tak jsme to merili a premysleli a prisli na to, ze kdyz prendame dvere, tak mame misto na pracku :dizzy_face: . a jelikoz je vse umakart, tak se boura dobre :slight_smile:. ted budem jen prendavat wc, davat a odezdivat vanu a pak podle financi rozhodnem jestli budem pokracovat nebo pockame. nema cenu tam totiz davat dlazdicky, kdyz mame v planu davat pryc ty dvere. tak snad se financne vejdem a nebudeme to mit rozdelany do vanoc :sweat_smile:. nebo mych narozenin kdy dostanu korunky.

klarko, veceri zavidim, my uz nebyli ani nepamatuju. naposled tehu
18. zář 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobre, zrejme potrebuje nejakou cinnost, a co ze si mu to dala??? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Uvidite jak to bude, nejlepsi by bylo to hned udelat cele, ale samozrejme zalezi podle penez.
18. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, to je prasek na zklidneni :sweat_smile:. ale i mamka rikala jaky to na nej ma dobry vliv :sweat_smile: :grinning::grinning::grinning:
taky bych to chtela zvladnout najednou,ale nejak jsem to nedomyslela, a jak jsem nechala delat na zakazku ty skrine a police, tak nevim jak se financne do vseho vejdem. no snad jo, pevne doufam. deda je kdyztak taky pripraven neco pujcit :slight_smile:. nez to mit rozdelany buhvi jak dlouho, to mu to pak budem radsi splacet.
18. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Sandrus, ty si dobra :grinning: :grinning: :grinning:
Ted jsem se pobavila :grinning:

Tak hlavne, ze mate v zaloze takove dobre pujcky :wink: :slight_smile: :slight_smile:
Urcite by to ale bylo lepsi, nez cekat v rozdelanym.
18. zář 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jeste mamka rikala,at se nebojim, ze jich ma zasoby, takze mi jich da vic, aby byl eda v klidu nez to dodelame :sweat_smile: :zipper_mouth: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kdyz ono to s nim fakt jinak nejde :frowning2:. cely den mi tu vyhrozoval ze se mi na to vykasle, delat neco v cizim byte atd... jinak bych to v zivote neudelala. ale jde tu snad o nasi spolecnou dceru, delame to kvuli ni.

http://julisek2009.rajce.idnes.cz/koupelna/
18. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak snad ty zasoby vydrzi po celou rekonstrukci :grinning: :grinning: :grinning:

A jak si mu to podstrcila? :grinning:

Fotky teda dobry, ten prubeh ale nezavidim, vysledek pak jo :wink: :slight_smile:
18. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rozdrtila jsem mu to do stavy :grinning:. ale bylo to znat, byl prijemnej, s julcou si pak krasne hral a i na me byl milej. zasoby by vydrzet meli :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fakt narez :grinning: :grinning: :grinning:
Aby se z nej nestal pak zavislak na tento zazracny lek :grinning:
18. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
snad ne :grinning:
18. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:rekonstrukci vám přeju,není nic lepšího než si vylepšovat bydlení,ale s tím lexaurinem pozor,aby to Eda nezjistil,pak bys to mohla mít ještě horší,určitě by ho to mohlo rozčílit,pamatuju si,že mě to taky naštvalo,když jsem se v nemocnici po honzisově porodu dozvěděla,že mě tím dopujou,ale jinak můžu potvrdit,že opravdu zabírá,taky jsem se najednou cítila líp a všechno bylo nějak najednou snazší aveslejší,ale štvalo mě,že je to jen díky lékům a nebylo zrovna snadný je pak vysadit,ale to píšu jen ze svý zkušenosti :wink:
18. zář 2009 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim, taky jsem ho jeden cas brala. ale to je fakt vyjimecne. pristi tyden tu budu na remeslniky sama a ja ho na to nepotrebuju :slight_smile:
treba uz ani nebude potreba,zatim to vypada ze to edu chytlo :slight_smile: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
on byl vcera asi hodne vystreslej protoze nevedel jak se bude chovat nas jarda. on je moc hodnej, ale vyjadrovani a zpusob komunikace ma takovy hrubsi :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
san to nbyla výčitka,jen si to tajemství pořádně střež :grinning: :grinning: a chápu tě,někdy bych toho svýho chlapa taky potřebovala pořádně nadopovat,včera přišel z práce skoro v sedm večer,sed si k počítači,přečet si noviny,navečeřel se a šlus,abych mu nekřivdila vyndal dětičky z vany a pak uspával honzise,ležel s ním na gauči,dokud nevytuh,já uspávala malou v ložnici,jakmile jsou oba pohromadě,tak se navzájem budí,takže to máme takhle rozdělený,ale to byla jeho veškerá aktivita kolem dětiček,dneska ho prozměnu nuevidíme vůbec,hned z práce jede do budějek na hokej a pak jde rovnou na pivko,takže ho možná uvidím já v noci až se vrátí :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zjistit to nikdy nesmi :sweat_smile:
on mi jinak moc nepomaha. jak kdy. podle me by mohl vic kdyz je se mnou cely den doma. od pondelka je az do patka v praci, tak to bude vse jen na me. jeste ze mamka je zlata a bude mi pomahat. ze aspon vezme julcu ven a ja se tu budu venovat remeslnikum.nemuzu se dockat az to bude :dizzy_face:
edu to taky nejak chytlo, tak jsem nadhodila malovani (az bude vse hotovy) a neprotestoval :grinning:
on je protivnej asi z nudy :sweat_smile:
18. zář 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
san určitě je to tím,že s tebou byl pořád doma a něměl nic na spráci,pamatuju si,když měl franta měsíc nohu v sádře a byl doma,po týdnu jsem měla pocit,že mu tu sádru sama sundám,jak mě štval :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ho musis Sandrus porad zamestnavat, aby byl v pohode :slight_smile:
To mas jak u deti, taky jim porad musis vymyslet zabavu, aby nevymyslely voloviny :grinning:
18. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no,ono hlavne na edu se musi hooooodne moc opatrne. ma v tom blbou povahu. ted tu bude mit prace dost :grinning:
18. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky Sandři :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ted jsem se po dlouhé době od srdce zasmála :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale jake to ma zazracne ucinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
dnes cely den akcni, usmevavy, povidavy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
uz byl dokonce nakoupit material na pondeli, sam od sebe, ted si venku myje auto :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři přihraj mě taky platíčko :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
my ted budeme potrebovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já se tu chechtám do polštáře protože mě malej spinká :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš koukala sem na fotky malé to je prostě princezna :wink: ty náušničky jí strašně sluší
Snad vás to bolení bříška brzo přejde je zajmavé ale holčičky prý na to moc netrpí já vímmy jsm si snima užili taky svý a to jsme měli tu peřinku, ted už je to naštestí za námi :slight_smile:
18. zář 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

me prijde ze vsechny holcicky se nausnickama strasne vyhezci :slight_smile:. proste to k nim patri :slight_smile:

ninusko, co kata?
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo a jelikoz remeslnici budou chodit az po paci, tak bych se aspon na chvili mohla sraziku zucastnit :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek