• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
po praci :grinning:
18. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťa vše v pohodě a v pořádku, malá bude divoška takhle jak jí rejdív břiše mě malej nerejdil, výsledky jí vyšli všechn dobře amalá je o týden větší, už ted začala chodit na monitor
18. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
už se na malej Kaenku těším to bude nezvyk proti tom našemu habánovy malinké miminko
jo a Sandři tamto je na 100 % :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
18. zář 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin, to snad ne :pensive:
kolikrat jsem na tebe myslela a doufala ze to bude dobre!!!!!!!
18. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

sandři: tak jste to rozjeli, to se fakt těším na fotky, jak to bude pokračovat. :wink:
18. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz aby to pokracovalo :grinning:. jsem hrozna, nejradsi bych mela vsechno hned.

copak delate holky?

ja schanim nove sousedy do farm ville abych si mohla zvetsit pozemek :sweat_smile:. hraje to krome me,evci a ninusky nekdo?
18. zář 2009 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři my už jsm sousedi :grinning:
18. zář 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak vám du popřát hezký víkend, já ho mám pracovní :frowning2: né v růži ale jdu makat přes noc do Inferna za bar dnesa i zítra dělala jsem tam 3 roky a v těhu jsem skončila tak si jdu ted zase přividělat, Honzovy dneska přišla mega podpora 5291,- :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: stát zasranej :angry: :angry: :angry: :angry:
18. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: to je teda superpodpora fakt že jo. :angry:

jo Inferno, taky jsem tam kdysi pařila :grinning:
18. zář 2009 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
Nin: chodí ještě lidi do Inferna??? Taky jsme tam chodívali, ale na mě tam hráli moc divoce a pak mi přišlo, že tam ani moc lidí nechodí.
18. zář 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: jojo pak se mi taky zdálo, že už tam tolik lidí nechodilo, tak jsme se na to taky vyprdli :grinning:
18. zář 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem koukala na ten davis cup,to byl tedy zápas nervů,ale bomba

mišák dostal flašku s kaší,tak se jdeme natáhnout,vidím to na spaní nejdřív za hodinu :wink:
18. zář 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás je ticho od 7, takže klídek.
18. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me julca usnula ted :slight_smile:

nin, tak aspon budete mit penizky. podpora je teda hrozna .-(. eda mel o neco lepsi

holky, zitra jedeme na vylet. breznovky tady z klokanu kam chodim do diskuze maji sraz na cely vikend na popelne, tady na sumave u prachatic, a eda me tam na odpoledne veze. tak holky poznam i osobne :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, konečně zas na netu! Popřeju vám aspoň dobrou noc :slight_smile: Já se dnes budu usmívat i ze spaní, protože sem našla Julince první zoubek. To má hezkej dáreček k 5ti měsíčninám :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, tak to moc gratuluju!!!! a jak to nesla?
18. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky! Nesla to dobře.. předevčírem byla odpoledne protivka, nechtěla si sama hrát, tak sem se jí musela věnovat, aby byla spokojená. Dělala sem si srandu "co s ní je? To jsou snad zuby" a dnes sem jen tak ze zvědavosti sáhla do pusinky a on tam fakt jeden je :grinning: Takže kdyby takhle v klidu byli všechny zoubky, bylo by to super
18. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to moc gratuluju! je super ze to dobre nesla. kez by nase julca jednou taky. my jeste nemame zadnej. a co to vase pribirani? uz je to dobry?
18. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to sme měly jít v úterý na naušnice.. naštěstí je maminka moc starostlivá a rozmyslela si to :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kdy na ne nakonec pujdete? jsem rada ze my uz je mame z krku :sweat_smile::grinning:
18. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
San teď sem jukla o str. zpět.. vy máte naušničky? V albu je nemáte, to na rajčeti? Nebo sem slepá?

Přibírání pořád stejný.. Dr v Pí nás před dvěma týdny chválila, že je akorát, i tam byla vedle nás holčička starší o měsíc a stejně velká jak Juli, tak sem klidná a už to neřeším.. Máme 5300g
18. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
julca ma nausnice od 5.-ti tydnu :slight_smile:
oni na tech fotkach nejsou moc videt, to bys musela v realu :grinning:
to je jasny, s vahou si nelam hlavu, bude proste drobnejsi :wink:

to ja uz mam s juli zada bolavy, kycle taky, vubec nevim co budu delat. jestli to tak pujde dal, tak snad juli ani neunesu nez zacne chodit :pensive: . a ze to mozna bude dlouho, kdyz je tak leniva :pensive:
18. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No víš já už měla domluvenou návštěvu na to úterý u naší Dr, jenže sem se dozvěděla, že tam maminky do ordinace nepouští a holčičky svazuje do pleny :frowning2: což se mi nelíbí a na poslední chvíli to zrušila..
Slyšela sem právě o Strakonické Dr. Horné, že je moc hodná. Jen číslo, které je dva roky staré už neexistuje.. Neznáš ji náhodou? Nebo kde ste byli vy? A co Julinka, jak to nesla?
18. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my u horne byli, je super, sama k ni chodim. fakt je citliva :dizzy_face: . ale rodice dovnitr na pichani taky nepousti :wink:. jedine mozna ze bys o to fakt hodne stala. ja byla rada ze tam nejsem. julca ani nekvikla :dizzy_face: . ja chtela aby to mela co nejdriv, puvodne jsem je chtela nechat pichnout hned v porodce, ale to mi rozmluvili
cislo na hornou mam, pockej chvilku, podivam se po nem
18. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tztu gratuluju k pětiměsíčninám :grinning:
18. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dr. Horna: 774/886 675 :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco a ja vam dopredu preju k dvoumesicninam, zitra bych na to mohla zapomenout :sweat_smile:
18. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekala, jak mi řekla naše Dr, až po druhé hexa a teď když to mělo přijít.. Právě že sestřenice u tvé dr před dvěma roky byla a mohla být s malou. Netrvám vyloženě na tom, že musim být s Julinkou, ale to svazování do pleny mě fakt odrazuje, vždyť bude řvát jak blázen než se bude vůbec něco dít, protože bude s cizíma lidma a svázaná... brr, to je představa.
18. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky Evi přeju vše nej na zítra, budu na netu zas až v pondělí.. snad.
18. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, ja se nasi dr o nausnicich vubec nebavila :sweat_smile:. proste jsem si dosla za hornou, zeptala se ji od kolika tydnu pichaji nausnice, rekli ze to zalezi pouze na rodicich, tak jsem se ptala jestli se musi cekat kvuli ockovani, rekli ze ne. ze nejradsi pichaji az po dvou mesicich, ale jen kvuli tomu, ze mimco se jim lepe drzi. ja chtela aby je mela co nejdriv, tak jsem nas rovnou objednala
takze nevim jestli svazovali nebo jen sestricka drzela... ono je lepsi nekdy nevedet :sweat_smile:. ale neplakala, to vim :slight_smile:
18. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek