• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Sayast gratulujeme :slight_smile:
My už jsme dneska byli chvilku venku,tak doufám že se nám to nevrátí.
9. říj 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz je mi zas hur, boli me hlava,mam rymu,kasel a nemuzu mluvit :frowning2: . A to jsem vcera nikde nebyla :angry:
10. říj 2008 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bozatko :unamused: neboj bude lip, hlavne lez :wink: ja myslela ze jsem se zbavila nevolnosti a ono prd, jeden den je lip, druhy hur, me uz snad nikdy nebude dobre :pensive: za posledni tri mesice jsem zvracela tolikrat jako za poslednich 10 let ne :sweat_smile:
10. říj 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,vydrz, to maly za to stoji :wink:
10. říj 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
drzim se co to da :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak se mame? Me je porad tak nejak soufl, dneska jsem ukecavala manzu, jestli nechce nase detatko nosit on, ze jsem to vydrzela vic jak tri mesice, ze by ty dalsi tri mohl zase on :grinning: :sweat_smile: Nechtel :grinning: Sandrus jak chroustam ten jod, zjistila jsem, ze kdyz ho uzivam, neni mi tolik spatne, nekdy i uplne dobre, akorat si ho nekdy nevezmu, a fakt je mi hur od zaludku. Kdyz ja mam k ty tabletce takovy otpor, polykat to, bleee. Porad me natahuje a jeste kdyz mam uzit tabletku, tak se na to nekdy vyprdnu a jim je ob den :pensive: :sweat_smile: Venku je dneska zase krasne... Ach jo mela bych jit neco delat, doma bordel jak v tanku a ja nejsem schopna se donutit k uklizeni :pensive:
11. říj 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,
to ja je jim kazdy den (teda asi 2x jsem zapomnela :sweat_smile: ),ale snazim se. ja uz si na ne zvykla a rikam si ze pro mrnouse budu muset vydrzet vic. ja bejt tebou tak ho beru kdyz ti dela dobre :wink:
Jinak ja porad hlasivky,kasel,ryma. ale co hur,mam bloklou krcni pater a silene me boli hlava. a jelikoz nechci praskovat, tak uz 2 dny jen lezim a skuhram :frowning2:
my dneska s manzou uklizeli spolecne,nadobi jsem mu nechala, nejak se nahromadilo, nechapu jak :sweat_smile:
ja ted porad premyslim (asi tou nudou a jak jen lezim), ale docela vazne uvazuju nad tim ze si necham rict co to bude. nejak me mrzi ze malymu nemuzu rikat jmenem. ale na druhou stranu mam strach se tak brzy vzdat sveho copateho snu :fearful: . Tak nevim.
ja jdu v utery ke kresnovi,tak uz urcite dostaneme termin na ty budejky. nemuzu se tam dockat :sunglasses:
behem vikendu vyfotim bricho,tak ho hodim do alba,ale na 5. mesic nic moc :unamused:
11. říj 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jak se máte??? my předěláváme obývák respektive děláme sádrokartonové podhledy, je z toho bordel jak v tanku a ještě to není hotové :frowning2: :frowning2: pak mě čeká uklízení ale mám slíbený pomocnice maminku a segru ještě že tak :grinning: :grinning: . Jinak už jsem celkem ok, trochu ještě kašlu,a opary pozvolna mizí tak jen doufám že je to poslední viróza v těhotenství jinak by mě asi šmejklo :cry: :cry:
V pondělí jdu na kontrolu tak jsem zvědavá co mě zase budou provádět :slight_smile: :slight_smile:
Doufám že bude UTZ a uvidím toho našeho mimíska
11. říj 2008 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar zeny :grinning: jak se mame :slight_smile: Ja zase chrapala do 11 :sweat_smile: Ted pujdu mezi lidi, nakoupit neco k obedu, uz nevim, co mam varit, aby to bylo rychly. Dneska to vidim na rizoto :wink: A pak, jelikoz mi je dneska dobre, budu uklizet, dneska na to mam i naladu. Tak a ted jsem to napsala a musim to splnit. Ninus, hodne stesti na kontrole :grinning: Ja jdu pristi tyden na krev, sice nevim , odkud mi ji vezmou, ale uz ted se bojim, ja to nemam moc rada a mam prijit nalacno, to bude pro me nadlidsky ukol, ja musim rano sezrat aspon susenku, abych nezvracela, to zas bude komedie :sweat_smile:
Zeny a taky musime na to cviceni, za chvili budeme skoro vsechny v pulce tehu a jeste jsme nehejbly kostrou :grinning: Tak rychle, sundat opary, vyhnat bacily a jde se :slight_smile: Ja bych sla na plavco, ale nikde na netu jsem nezjistila, jak se prihlasit, nebo pod koho to ve Strakonicich spada, zeptam se na plavecaku primo. Mluvila jsem s kamoskou a ta mi ted zjistuje, jakou to ma to plavani uroven, jestli nakonec neni lepsi, aby clovek chodil plavat sam. Ale zas je to skoda. VZP to proplaci do vyse 1000 korun, plavani a cviceni. Tak uvidime, jak se to vyvrbi.
13. říj 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, koukala jsem na ten kocarek, co mas v albu, my pujdem do podobnyho, akorat ctyrkolky, ale jeste to chce videt ho nazivo. Mozna ze se primo na nej mrknem v tom kamennem obchode, neni to tak hrozne daleko. Ale ty kocarky se mi tam moc libi, ted maji i nove barevne kombinace a stoji kolem 7 tisic. A prijdou mi takove propracovane, daji se vselijak napolohovat, maji bezpecnostni pasy atd, no proste super. Puvodne jsem chtela trojkolku, ale tady v tom nasem terenu bych s ni asi zapasila a taky mam pocit, ze tahle trojkolka ma nizko teziste tak ze na moji vysku by byl nizky, ale k tobe bude uplne akorat a videla jsem ho nazivo, na ulici, a vypada hrozne dobre, jako nejaky hrozne drahy kocar :grinning:
13. říj 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Katus,
to by mel byt taky ctyrkolak :wink:. Se trema nechci ani zadarmo :grinning: .Jinak Firkon jsem vcera videla na zivo a byl fakt luxusni,nejen vzhledove,ale hlavne: HOUPAL :wink:
Ja jdu na kontrolu zitra, tak jsem zvedava,mrnous mi dela v brise docela kotrmelce :slight_smile:. Obcas je to az neprijemne.
Na plavani budu chodit sama, jen s manzou
13. říj 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem byla na té kontrole, všechno je prý v pořádku velikostně jsme se srovnaly a mimísek má 6cm :grinning: :grinning: :grinning: , holky nevite co znamená v té kartě na UTZ BPD (mm) = odpovídá a zatím je 19,5 = 12+4 což tak vím co znamenají ty čísla ale co je to BPD to netuším, pak mám u polohy,postavení napsáno - Labilní :grinning: což taky nevím co tím chtěl gynekolog říct :sweat_smile: :sweat_smile: . Jinak co se týče kočárků taky se mi líbí Firkon - šoupnu ten obrázek do alba a pak se mi líbí X-lander ale ty jsou dražší
13. říj 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, BPD je myslim prumer hlavicky, a labilni poloha to mam taky napsano v prukazce, docela divny termin, ale je to normalni :slight_smile: Holky ty Firkony jsou fakt super, houpou, no proste mam pocit ze ma vsechno co by mel spravny kocar mit, a ma i velkou korbicku, takze si myslim ze se tam mimi vleze jeste i v zime, coz je parada.Jen k tomu Firkonu nechci autosedacku, je sice pekna a levna ale je jen do 11 kil, coz si myslim ze je malo :wink: Tenhle je taky super , co rikate maminy? http://www.batolatko.cz/?p=productsMore&iProduct=2785&sName=FIRKON-IVONE-KOMBINOVANY-KOCAREK
13. říj 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je teda docela barevnej ale mimi bude na jare, tak co. Ale videla jsem u nekoho v albu krasnej zelenej, tak nevim nevim, to bude dilema :grinning:
13. říj 2008 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak přišlo mě to divný, říkám přítelovy v průkazce mám napsano labilní poloha - chudák koukal prý to bude miminko labilní?? no musela jsem se smát :grinning: :grinning: :grinning:
Přesně tk ty Firkony jsou krásný a koukala jsem na tu barevnou kombinaci a ta je moc pěkná, a koukala jsem že má lepší kolečka ty bych chtěla taky ale asi tu černo bílou kombinaci - ale kdo ví beztak to ještě změním :grinning: :grinning:
13. říj 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.slune-cz.cz/kocarek-x-lander-xa-s-korbou-xpram-2008/

ještě se mě líbí tenhle X-Lander - jenomže když si k tomu musí člověk koupit - tašku,pláštenku tak se vyšplhá minimálně několik stovek výš než je cena kočárku :unamused: :unamused: :unamused:
13. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Líbí se mi v černé barvě :slight_smile: :slight_smile:
13. říj 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin:manza chce taky cernej, me se libi ten co poslala odkaz Kata nebo ten co mam v albu. Tak to vidim tak ze budem jezdit vsechny ve stejnym :grinning:.
Jinac me se libi x landery i jane, ale ceny jsou takove ze bych to za to asi nedala i kdybych je mela :unamused: .
Prijde mi to zbytecne. A prijdou mi i male. Ten firkon me dostal a je i lehkej. moc se mi libi :slight_smile:
pak neni spatnej i tako,ten drazsi (stoji asi 7 000),ale firkon vyhrava,zatim.
Ja jdu na kontrolu zitra, nemuzu se dockat. meli bysme dostat termin do budejc. leti to :slight_smile:
13. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zase můj Honza řekl že v černém bude miminko jak v rakvi :grinning: ale u mě ta barva vítězí :wink: :wink: . Mě taky ty ceny přijdou přehnaně vysoké, a to jsem na netu narazila i na dražší kočárky až mě z toho málem vypadli i oči. U mě zatím tky vítězí FIRKON viděla jsem jich pár jezdit ale ještě jsem si ho neošahala.
14. říj 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a neupecou se miminka v ty cerny v lete? :slight_smile:
14. říj 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak se jdu na vás taky podívat,nemám vůbec čas,nejdřív jsme měli tu rýmu a teď přes víkend jsme dělali nový krov na baráčku...
Koukám že řešíte kočárky,já jsem měla od narození do půl roku DorJan Cross Country a nemohla jsem si ho vynachválit,barvičku jsem měla šedo-pistáciovou a byl super,od půl roku používám tyhle golfky bejbycentrum.cz/?item=1008 a nemůžu si je vynachválit,jsou strašně lehoučký :slight_smile:
Jinak já jsem koukala na to aby kočárek když už je tmavej aby vevnitř bouda byla světlá,protože to se tam v létě
opravdu ty dětičky upečou...
Sayast až pojedeš do ČB,budeme ti držet palečky aby ti všechno dobře dopadlo,necháte si říct co to bude?
My jsme byli na plodovce a tam to píšou automaticky do výsledků,takže jsme to věděli,jinak bych si to nechala říct jenom já,manža nechtěl.
14. říj 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky manzovi rikam ze bude mimco na leto a ze mu bude horko. No uvidime. pro me je dost uspech to ze jsme se zatim shodli na typu :grinning:. Barva uz je vedlejsi,ale ja bych radsi veselejsi :sunglasses:
Tak jsme dneska byli u Kresni a strasne se smal kde mam mimo schovany ze to na me neni videt :grinning:. Ale malej roste zdarne, srdicko slysel uz pres ucho,byl moc spokojenej. Jen mam za ukol vyndat nausnici z pupiku, tak musime o vikendu na plavecak a pak vyndam :grinning:
Do Budejovic jedeme 31.10. :dizzy_face: -prvni a posledni sance dozvedet se pohlavi, tak premyslim az se mi kouri z hlavy :grinning: . Edikovi to je jedno, nechava to na me. O co by bylo jednoddusi rict ano nebo ne :grinning:
14. říj 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandří takže ti doporučil vyndat náušnici z pupíku, tak to mě čeká taky :frowning2: :frowning2: zatím mě nic neříkal ale jak jsem si přečetla tvůj příspěvek tak je mě jasný že mě to čeká
14. říj 2008 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo jo,Nin,jeste mi poradil ze si ji pak muzu nechat pichnout znova :grinning:. To uz fakt ne, teda nevim jak ty, ale me to jednou stacilo.
Rikal ze by mi to pak udelalo velkou jizvu a ze je to skoda. Kdyz by ti jizva nevadila tak je to asi jedno :wink:
me taky az do dneska nic nerikal, tak jsem myslela ze v poho a ono ne :sweat_smile:
14. říj 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar zeny :grinning: jsem pred chvili vylezla z pelechu, zase jsem prozvracela cele rano, chroustam tu ted susenku :pensive:
15. říj 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hezky den holky,
copak delate?
My pred chvili doprovodili manzu do prace a premyslime co budem az do 22 hodin delat :frowning2:
16. říj 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoja hoj :slight_smile: ja ted neco drazim na mimibazaru, jestli se mi to povede, tak me asi trefi :grinning: Nevim, jak na to, jestli cekat do posledni chvile, pak kliknout... no bude to prdel, nastesti mame hrozne rychlej net :grinning:
16. říj 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a copak drazis?
16. říj 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooooj holky :slight_smile:
co je u vás novýho?
u nás jen to,že už máme 12 zoubků,jinak vše při starém...
17. říj 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nas taky vse pri starem :slight_smile:
17. říj 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek