• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

aninam: to víš že do zítra vydržím :wink: hlavně mě už nebude Gregorová stresovat
24. únor 2009 v 15:00  • Odpověz  • To se mi líbí
ten pobyt venku závidím já se zítra přesně po 14 dnech nadechnu čerstvého vzduchu :grinning: přesně tak doma bude pohodička a nebudu se muset nervovat a stresovat na nějakými chlísty pí doktorky :angry:
24. únor 2009 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: to je dobře, že už půjdeš, bude klídek a stres z tebe taky spadne.

sayast: tak už se nám dere první miminko na svět, to je super. Hlavně,aby všechno dobře dopadlo a byly jste obě v pohodě.

ani: dala jsem ti na stůl tu přípravu pro osmičku. Je tam i řešení, tak snad to po mně přečteš. :wink:
24. únor 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
evul: to mě povídej jak já se teším budu ta nejhodnější těhule a budu ležet :grinning:
24. únor 2009 v 15:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Zuzankost. prosim te , kde je v Pisku Proton? je to nekde na namesti? ja vubec nevim a ta cena monitoru je fakt dost dobra
24. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Pani Kohoutova v Labuti za nej chce 3000kc :rolling_eyes:
24. únor 2009 v 16:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus: já vím, že jsi poslušná holka. Jen se nech obskakovat, kdy se ti tohle ještě poštěstí? :grinning:
24. únor 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
holky já mám dneska pořád hroznej hlad :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
kdybyste nesehnaly ten monitor v Písku za slušnou cenu, jak jste tu psaly, tak jsem zrovna něco objednávala z lékárny a koukám, že ho tam mají taky docela levnej. Z téhle lékárny objednáváme jednou za čas a jsme moc spokojeni. I když nevím, jestli to nebudete chtít kvůli záruce radši někde poblíž. No, tak jen pro info. Papa
http://www.docsimon.cz/zbozi/baby-monitor-bm02-nanny-monitor-dechu-kojence
24. únor 2009 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: by jsi snědla vlka viď? :grinning:
24. únor 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
evul: já bych snědla i tu karkulku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: :grinning: :grinning: :grinning: i babičku?
24. únor 2009 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
evul: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jak to víš :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 19:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus: tě znám ne? :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
evul: :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 v 19:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ninus: a co bylo k véče, vydalo to aspoň za Karkulku s babičkou i s vlkem? :grinning:
24. únor 2009 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
z toho by se nenajedlo ani malé dítě :angry: :angry: :angry: - byli brambory a prejt (vše samozdřejmě bez chuti a bez zápachu) a to jsem ještě ke všemu neměla žádnou návštevu aby mě přinesli něco dobrého všichni se na mě vyprdli :pensive: :pensive: :pensive:
24. únor 2009 v 19:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: chuděro, zítra jedu do Strakonic, nechceš něco přinést? :wink:
24. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to by jsi byla moc hodná ale zítra (nechci to zakřiknout ) mám být propuštená a budu papat doma :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: no vidíš mě troubu, tak jindy, jedu tam s dětma na olympiádu z angličtiny :wink:
24. únor 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
to klidně zajed ke mě domů - uvítam ráda návštevu. Ty bláho olympiáda z angličtiny teda tu jsme se pár let učila ale nějak jsem zakrněla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. únor 2009 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
nin:až to někdy vyjde, tak vás ráda všechny strakoňačky i mimostrakoňačky uvidím. Těším se na vás. :wink:
24. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Koukám že se diskuze dneska neučastní Sandruš - snad už nerodí :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
nin: jdu se svalit k televizi a asi co nejdřív do hajan, vydrž tu svojí poslední noc :wink:
24. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
A ja budu za Evulebobule suplovat tu anglictinu.......to se zas pobavim :D
24. únor 2009 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
nebo to suplování vemu já - to by byla ostuda :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 21:07  • Odpověz  • To se mi líbí
No ja jsem rikala Evce, aby vymyslela vety typu: "Kdybych to byl byval vedel, tak bych tam byl nechodil." Tak jsem zvedava, co me pripravila :slight_smile:
24. únor 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
ty bláho takovou větu v angličtině bych teda dohromady nedala :grinning: :grinning: moje sestra jo ta v anglii žila let. já mám maturitu z práva,kriminalistiky,čj,Izs takže cizí jazyk pro mě moc není.
jendou jsem chtěla po mém šéfíkovy aby mě přeložil větu ,,rychle se ani pes nevy.... - a on to nezvládnul :grinning: :grinning: :grinning:
24. únor 2009 ve 21:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobre ranko :slight_smile:
stale 2 v 1 a myslim ze to ani tak rychle nebude :wink:. pro jistotu se teda radsi setrim, ale myslim ze je cas :slight_smile:
Co ty, Nin, uz doma doufam :slight_smile:. Dneska jdu zrovna do spitalu, tak jsem si na tebe vzpomnela :wink:
Vcera jsem tu uz nebyla, venovala jsem se manzovi. byl vcera opravdu hotovej. bylo mi ho az lito :sweat_smile:
pak co se tyce Aj, ale i celkove jazyku, tak na ty jsem teda blba fest :sweat_smile:
K paleni zahy, ta me pali od zacatku tehu, nejdriv jakstaks zabiralo rennie, gaviscon, mlecne vyrobky, aktimely a ted nezabira vubec nic :rolling_eyes: . a to jsem myslela ze uz to bude dobry az klesne brisko :rolling_eyes: .Nemuzu ani jist a ni pit teplejsi jidlo a piti :frowning2:. Ale jestli plati vlasate mimnko, to vam povim za par dni :grinning:

zuzanko, vcera jsem byla v labuti a videla tvuj kocarek, je moc peknej :wink:
byli jsme i na malym meste, tak jsem si pohoupala s tim svym :grinning:
25. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Nin, jeste jsem si az ted vzpomnela. Ptala jsem se vcera sestricky jak to bude se Stetkou a jeho pacientkama. Tak pry nijak. Bude chybet dr. :frowning2:. Tak by ses mela asi kouknout po nekom jinym :confounded:
25. únor 2009 v 09:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek