Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
24. únor 2009
aninam: to víš že do zítra vydržím 😉 hlavně mě už nebude Gregorová stresovat
ninus81
24. únor 2009
ten pobyt venku závidím já se zítra přesně po 14 dnech nadechnu čerstvého vzduchu 😃 přesně tak doma bude pohodička a nebudu se muset nervovat a stresovat na nějakými chlísty pí doktorky ]-(
evulebobule
24. únor 2009
nin: to je dobře, že už půjdeš, bude klídek a stres z tebe taky spadne.

sayast: tak už se nám dere první miminko na svět, to je super. Hlavně,aby všechno dobře dopadlo a byly jste obě v pohodě.

ani: dala jsem ti na stůl tu přípravu pro osmičku. Je tam i řešení, tak snad to po mně přečteš. 😉
ninus81
24. únor 2009
evul: to mě povídej jak já se teším budu ta nejhodnější těhule a budu ležet 😃
kvikvicek
24. únor 2009
Zuzankost. prosim te , kde je v Pisku Proton? je to nekde na namesti? ja vubec nevim a ta cena monitoru je fakt dost dobra
kvikvicek
24. únor 2009
Pani Kohoutova v Labuti za nej chce 3000kc 8-(
evulebobule
24. únor 2009
ninus: já vím, že jsi poslušná holka. Jen se nech obskakovat, kdy se ti tohle ještě poštěstí? 😃
ninus81
24. únor 2009
holky já mám dneska pořád hroznej hlad 😃 😃 😃 😃
ilona24
24. únor 2009
Ahoj holky,
kdybyste nesehnaly ten monitor v Písku za slušnou cenu, jak jste tu psaly, tak jsem zrovna něco objednávala z lékárny a koukám, že ho tam mají taky docela levnej. Z téhle lékárny objednáváme jednou za čas a jsme moc spokojeni. I když nevím, jestli to nebudete chtít kvůli záruce radši někde poblíž. No, tak jen pro info. Papa
http://www.docsimon.cz/zbozi/baby-monitor-bm02-...
evulebobule
24. únor 2009
nin: by jsi snědla vlka viď? 😃
ninus81
24. únor 2009
evul: já bych snědla i tu karkulku 😃 😃 😃 😃
evulebobule
24. únor 2009
nin: 😃 😃 😃 i babičku?
ninus81
24. únor 2009
evul: 😃 😃 😃 😃 😃 jak to víš 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
24. únor 2009
ninus: tě znám ne? 😃 😃 😃
ninus81
24. únor 2009
evul: 😃 😃 😃
evulebobule
24. únor 2009
ninus: a co bylo k véče, vydalo to aspoň za Karkulku s babičkou i s vlkem? 😃
ninus81
24. únor 2009
z toho by se nenajedlo ani malé dítě ]-( ]-( ]-( - byli brambory a prejt (vše samozdřejmě bez chuti a bez zápachu) a to jsem ještě ke všemu neměla žádnou návštevu aby mě přinesli něco dobrého všichni se na mě vyprdli |-| |-| |-|
evulebobule
24. únor 2009
nin: chuděro, zítra jedu do Strakonic, nechceš něco přinést? 😉
ninus81
24. únor 2009
😃 😃 😃 😃 to by jsi byla moc hodná ale zítra (nechci to zakřiknout ) mám být propuštená a budu papat doma 😃 😃
evulebobule
24. únor 2009
nin: no vidíš mě troubu, tak jindy, jedu tam s dětma na olympiádu z angličtiny 😉
ninus81
24. únor 2009
to klidně zajed ke mě domů - uvítam ráda návštevu. Ty bláho olympiáda z angličtiny teda tu jsme se pár let učila ale nějak jsem zakrněla 🙂 🙂 🙂
evulebobule
24. únor 2009
nin:až to někdy vyjde, tak vás ráda všechny strakoňačky i mimostrakoňačky uvidím. Těším se na vás. 😉
ninus81
24. únor 2009
Koukám že se diskuze dneska neučastní Sandruš - snad už nerodí 😉 😉 😉 😉 😉 😉
evulebobule
24. únor 2009
nin: jdu se svalit k televizi a asi co nejdřív do hajan, vydrž tu svojí poslední noc 😉
aninam
24. únor 2009
A ja budu za Evulebobule suplovat tu anglictinu.......to se zas pobavim 😃
ninus81
24. únor 2009
nebo to suplování vemu já - to by byla ostuda 😃 😃 😃
aninam
24. únor 2009
No ja jsem rikala Evce, aby vymyslela vety typu: "Kdybych to byl byval vedel, tak bych tam byl nechodil." Tak jsem zvedava, co me pripravila 🙂
ninus81
24. únor 2009
ty bláho takovou větu v angličtině bych teda dohromady nedala 😃 😃 moje sestra jo ta v anglii žila let. já mám maturitu z práva,kriminalistiky,čj,Izs takže cizí jazyk pro mě moc není.
jendou jsem chtěla po mém šéfíkovy aby mě přeložil větu ,,rychle se ani pes nevy.... - a on to nezvládnul 😃 😃 😃
sayastautor
25. únor 2009
Dobre ranko 🙂
stale 2 v 1 a myslim ze to ani tak rychle nebude 😉. pro jistotu se teda radsi setrim, ale myslim ze je cas 🙂
Co ty, Nin, uz doma doufam 🙂. Dneska jdu zrovna do spitalu, tak jsem si na tebe vzpomnela 😉
Vcera jsem tu uz nebyla, venovala jsem se manzovi. byl vcera opravdu hotovej. bylo mi ho az lito :-N
pak co se tyce Aj, ale i celkove jazyku, tak na ty jsem teda blba fest :-N
K paleni zahy, ta me pali od zacatku tehu, nejdriv jakstaks zabiralo rennie, gaviscon, mlecne vyrobky, aktimely a ted nezabira vubec nic 8-( . a to jsem myslela ze uz to bude dobry az klesne brisko 8-( .Nemuzu ani jist a ni pit teplejsi jidlo a piti 😞. Ale jestli plati vlasate mimnko, to vam povim za par dni 😃

zuzanko, vcera jsem byla v labuti a videla tvuj kocarek, je moc peknej 😉
byli jsme i na malym meste, tak jsem si pohoupala s tim svym 😃
sayastautor
25. únor 2009
Nin, jeste jsem si az ted vzpomnela. Ptala jsem se vcera sestricky jak to bude se Stetkou a jeho pacientkama. Tak pry nijak. Bude chybet dr. 😞. Tak by ses mela asi kouknout po nekom jinym :-S

Začni psát odpověď...

Odešli