• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

tak to je šikulka Julinka :slight_smile:
Naše dr píchá ouška normálně, tak sem s ní počítala. Ty praktiky sem se dozvěděla až teď, sama dr řekla že prý je to dost ošklivý pro maminky.. NO abych pravdu řekla, pro ty holčičky to je jistě oškllivější, proto ji nechci nechat samotnou, hezky ji hned utěšit. švagrová u toho byla, sestřenice taky a dalo se to vládnout. Jsou prý případy, kdy maminky omdlívaj, to já snad ne, jehly mi nevidí.
18. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska mi mamka nakoupila krasne veci pro julcu :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
holky děkujeme, proč to tak utíká?přijde se mi,že jsem rodila nedávno :frowning2:
18. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
oprava..dalo se to zvládnout :slight_smile:
autor
evco, leti to hrozne, bohuzel :frowning2:. posledni dobou je mi z toho smutno cim dal vic :frowning2:
Tak se pochlub, nafoť :wink: My koupili Julince botičky, musim ji v nich vyfotit, vypadá úžasně..

Tak jdu spinkat, koukala sem na ten film na nově - hezkej..
Pa v pondělí, kouknu hned na fotečky a dočtu vás..
18. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
moc děkujeme za pochvalu foteček. Davídkovi vše nejjjjjjj.
Koukám, že probíráte naušničky, tak ty mám ještě v živé paměti, byli jsme minulé úterý u dr. Horné, sestra mi jí odnesla ani se neptala jestli půjdu také, já byla ráda, ale kdyby se zeptala asi bych šla. Bylo to hrozný , já brečela v čekárně, když jsem Terezku slyšela jak ryčí, pak mi jí přinesli v čepičce,měla tamponky od krve, no ošklivé, prospala celé odpoledne, vůbec nekomunikovala. Teď mažeme a koupeme v řepíku a protáčíme naušničku, taky strašně brečí a já si nadávám co jí to způsobuji za bolest.
18. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: taky mi je z toho smutno

murecka: děkujeme a vám by jsme taky asi měli popřát ne? tak všechno nej dodatečně
18. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi, děkujeme. Letí to fakt jak blázen.My zatím nenakupujeme nic, máme spoustu ani to neunosí, jak nám to bylo veliké tak teprve teď najíždíme na velikost 0-3měsíce.
18. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
murecka: my už máme pomalu velikost 3-6 měsíců, když beru oblečení z Tesca :grinning:
18. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
sandři: pěkná úroda jahod :grinning:
18. zář 2009 ve 22:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
evco, jj, uroda :grinning:. ale jsem ted nejak bez penez, snad se mi podari vse zasazet :sweat_smile:

zuzko, urcite nafotim, nejdriv to musim vyprat a pak nejak prubezne. neco je jeste vetsi :slight_smile:

tak my mame 80-86 :sweat_smile:

jito, neboj, ona si nic pamatovat nebude a bude to kocka :wink:. nam to opravdu snasela dobre, mozna je to i tim ze byla malinka, nevim
18. zář 2009 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky, omluvuju se, ze zanedbavam, ale nejak mam porad co delat a neni cas na psani, meli jsme ted docela rusny tyden :confounded:

v pondeli plavani, to bylo supr, ale byla jsem z toho vyrizena, protoze jsem zbalila malou sednu do auta a auto nejede, no zacla jsem brecet, ze na plavco se nedostanem a tak, nakonec pro nas jela ze skoly tchyne, ale byly to hrozny fofry a stres, tak to nebylo uplne ono, ale v bazenu to bylo supr, video sem nedam, nejde mi to, tchyne natacelana nejaky stary digi fotak a youtube ten format nebere :rolling_eyes: Kacenka byla sikovna, jsem ji machala ve vode a ona ani necekla, ruka v hube a pohodaaaaaaa :grinning:

ve ctvrtek jsme jeli na druhou hexu, nervy jak svina jsem mela zase, no jak bych jela k zubari a meli mi vytrhat celou hubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a prijedu tam a na dverich napsano, dnes neordinujeme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: me malem trefilo :rolling_eyes: tak jsem posmejdila po meste, koupila jsem Kacence album na fotky, prstove barvy - chci ji udelat otisk tlapky :dizzy_face: a koupila jsem dve nove cepicky pac ty co jsem koupila v Blatne a vyprala, tak jsou nam male :frowning2: :cry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: jen jedna nam sedi, sakrys.a kdyz jsme dorazili dom, chtelo se mi hrozne curat, tak jsem rychle zavrela auto, popadla malou a letela vybehnout tri patra a vycurat, no u vchodu jsem si uvedomila, ze jsem zabouchla klice od auta :rolling_eyes: no fakt den na hov.. a zabouchla jsem i nahradni klic- ten jsem mela totiz v tasce ktera zustala taky v auti :sweat_smile: no obesla jsem sousedy a nejak jsme to otevreli dratem, jsem stala vedle auta s malou v manduce a rvala si vlasy z hlavy - stejne uz mi pulka vypadala :grinning:

Rano vstanu a koukamna malou, chudak cely oblicej postipany od komaru, na rtu,ouskach celkem 11 stipancu jsem napocitala, hajzli jedni, jsem je dneska hledala a zabijela zmetky komary.
no a dneska nas naockovali, sestra byla divoka jako blazen, videla jsem ji ve dverich tak ji rikam ze jdem na ockovani a ona mi rekla at cekam a zabouchlami pred nosem - jsem ji chtela dat ten zdravotni prukaz, takove chovani nemam rada, ja bych to pacientovi neudelala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kacenka vazi 7480, jenom kvikla, chvili rvala a dobry, reakce zatim zadna, tak snad dobry, tuk tuk :wink: dostaly jsme tekuty pudr a vypadame ted jakobychom mely nestovice :pensive:

celkem me stvou v lekarne, chci neco poradit a cumi na me jak na blazna, chtela jsem neco na teplotu na mimi, pomalu nevedela co mi dat a pak jsem chtela neco na ty stipance pro mimi a ona mi rekla ze by to mazla nejakou mentolovou masti, a co kurna tekuty pudr? fenistil je az od 6 mesicu.

neodolala jsem a koupila lahvicku a cajicek od lerosu a ze zkusime cajik, a prd, pliveme to a pliveme :grinning: normalne Kacenka na nas kouka kdyz jime, ale takovym stylem, jako, coto jite me nedate ja jsem chudak najist mi nedaji :grinning: moje mamaka kdyz tu byli minuly tyden tak rikala, tak ji neco uz dejte :unamused: ale ja nevim, ma cas na prikrmy.
18. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak nevystacilo :frowning2:
18. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Evi segra pristi tyden priveze ty veci cos chtelaz Ikei :wink:
18. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  • To se mi líbí
omlouvam se ze nestacimreagovat, ale docteno mam :wink:
San s tim lexaurinem jsem se pobavila, novou koupelku vam preju :dizzy_face:
Davidkovi vse nej k dvoumesicninam :dizzy_face: my mame zitra presne 5 :dizzy_face:
ad nausnicni Jitus (Murecka) mela jsem uplne stejne pocity, brecela jsem v cekarne a mala rvala v ordinaci, v tu chvili, bych se fakt na nejaky nausnice vysr..., jsem si to vycitala :confounded: :cry: ale pak dobry, jsem rada ze jsem je dali asi ve dvou mesicich, ted uz by to vic vnimala abala bych se, ze by to ode me brala jako zradu, maminka me nekam dala a tam mi delali auiiii :confounded: :frowning2:
18. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato, to byl tejden teda :sweat_smile: :frowning2:

my fenistilem mazali, doporucila nam to i vanatova, pry kdyz to nerozetreme po celem tele v kuse, tak to nevadi :wink:
18. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
taky je mi Sandrus z toho hrozne smutno, jak to leti, uz to nejsou takovy ty maly miminecka uz jsou to poradna detatka :grinning: :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a muzu slavit, na zimu mam uz obleceni vsechno :dizzy_face:
18. zář 2009 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ustrikovala jsem dalsi dve cepicky, zitra vyfotim a hodim to sem, jeste koupim latku a zkusim je i podsit- to bude teprve maso :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dneska jsem secely den srajdila s bambulkama :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, zvlast ta nase, miry rocniho ditete :frowning2:. prijde mi, ze si to clovek ani neuzil jak to uteklo :frowning2:

kato, vam taky vse nej k zitrejsim petimesicninam :wink:
18. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  • To se mi líbí
my mame asi taky vsechno, nebo aspon to zasadni, kdyz tak dokoupime za chodu :grinning:
18. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dneska jsem sla venku a videla jsem pani na lavicce jak kojila tak dvouletyho kluka, doufam ze tak nedopadnu taky :-n :stuck_out_tongue_closed_eyes: . vubec se mi to nelibi :sweat_smile:

jsi sikovna kato :wink:
18. zář 2009 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja to poradne zjistim az budeme mit tu skrin a budu si to moct poradne srovnat :grinning:
18. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
San vid? leti to jako prase :confounded: dneska pouzivam same pekne slova : svina, prase, hovado apod :grinning: :sweat_smile: :pensive: se omlouvam, jsem Ostravacka sprostacka :grinning:
18. zář 2009 ve 22:38  • Odpověz  • To se mi líbí
San a co prikrmy?
18. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
na me ted pada splin abysme vubec na vsechno co jsem si vymyslela meli penize :sweat_smile: ,bohuzel to zjistim az za chodu ...
18. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
prikrmy zatim nic, nedavame :slight_smile:
18. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo kojit Kacku ve dvou letech, no nevim, ale u kluka si to nedokazu uz vubec predstavit, prosim te v jake poloze ho mela? ja uz ted nevim jak Kacku nastelovat, se krouti jak had
18. zář 2009 ve 22:40  • Odpověz  • To se mi líbí
ja zase hrozne utracim a stve me to, nekdy fakt zbytecnosti, je to tisic malickosti ale v souctu pekna palka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek