• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky já se sem včera už nedostala
sandruš mě si taky pobavila s tim lexaurinem :grinning: :grinning: :grinning:
jinak s tim spanim se to snad srovná, my máme ještě teď každou noc jinou, vůbec nemá zaběhlej pravidelnej režim, budí se pokaždý v různou hodinu

Káťo ty si měla prostě smolnej týden

Ani tak nákupy závidim, bych jela hned utrácet

jo a kacče a davidkovi taky vše nej :wink:
19. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

téda vy jste kecalky,kdo to má číst?

u nás dneska brigáda na brambory, já nesbírám,vzhledem k mému stavu, ve čtvrtek večer a včera ráno pozitivní těhu test, odpoledne ukrutný bolesti, bohužel jsem byla u našich,takže jsem musela na pohotovost do Sušice, tam těhu nepotvrdil ani nevyvrátil, zvýšená sliznice je ale je tekutina za dělohou, takže možné i mimoděložní těhu,nabral krev na hcg a píchnul injekci, kdyby bolesti nepřestaly tak musím dneska znovu,ale to už bych jela do Strakonic
ráno jsem se probudila a hrozný křeče, tak jsem šla na záchod a dostavila se ms ale neskutečná, tohle krvácení jsem měla už jednou a to po porodu Venouška :frowning2: je mi to hrozně líto,já už jsem se potichoučku těšila a teď jsem zklamaná :pensive: :cry:

venoušek jezdí s tátou na traktoru a je spokojenej
já jdu ohřát oběd aby brigádníci neumřeli hlady
19. zář 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to je mi líto že to nevyšlo :frowning2: , snad se brzy zadaří, držim pěsti :wink:
19. zář 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak včera směna v infernu katastrofa už po 1 hodině nás pustil domů protože nepřišel ani jeden člověk byli jsme tam jen personál to jsem z toho byla v šoku já byla zvyklá na kopici lidí a ted tohle no snad dneska to ude veselejší. A ty blci mě dali na bar kde se ted dělají i michan koktejli které jsem já niky nedělala a ani šekr jsme nedžela v ruce tak jsem ted lovila postupy a psala jsem si to na papír jak pro blbce no přinejhorším budu improvizovat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a ono to nějak dopadne .-) :slight_smile:

Zdeni tak to je mi moc líto a pojedeš i přesto na kontrolu ke gyn??????

Holky nakecaly jste toho dost až te jsem to dočetla, no já se jdu ěčím odbítk jídlu a pomažu za maminou a malým mě se po něm tak stýská
19. zář 2009 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a taky dětičkám přeji vše nej nej nej
19. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za gratulace :slight_smile:

zdeni: to je mi líto :frowning2:
19. zář 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
káťo, Kačence přejeme s Davídkem taky vše ne. jak ti zaplatím ty věci z ikei? chceš na účet?
19. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se dala do pečení. Dostali jsme švestky, tak jsem udělala rychlý švestkový koláč. Je v troubě, tak doufám, že bude dobrý. A chlapi mezitím vytuhli :grinning:

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=58209
19. zář 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin i přesto tam v týdnu zajedu, chci mít jistotu že budu v pořádku

dneska jsme měli jít na štando,ale jde jenom táta, já budu doma s malým, stejně pořád jenom lítám na záchod, tak bych z toho nic neměla a ještě by na mě lidi koukali :astonished:

potřebovala bych nějaký strávníky, protože mi tady zbylo tolik jídla...
19. zář 2009 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo, je mi tady smutno ... :frowning2:

venoušek už usnul,je to zlatíčko, usíná už sám, pustíme pohádku, uložíme do postele, dáme pusinku, Venďa vždycky řekne šauuuu zamává a jdu... :slight_smile:
19. zář 2009 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni: venoušek je šikulka :wink:
19. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusík holky,

Zdeni, to je mi moc lito :frowning2:
K doktoru si urcite dojdi, at je vse ok.

Evi, kolac vypada pekne, ja ted pekla 3x svestkovy za sebou, ma vzdy uspech :slight_smile: :slight_smile:

My uz spinkame, tak muzu v klidu internetovat :grinning:

Ninus, tak to ses vcera moc nepredrela, snad to dneska nejaky lidi zaplni :slight_smile:
19. zář 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, já miluju i švestkováky, taky se na ně chystám. Letos je budeme mít asi po desátý, ale stejně je pořád miluju :grinning:
19. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, tak ty uz moc nemusim, ja si letos splnila ty svoje jahodovy, jak mi je zahrivali kluci v pod perinkou :grinning:
19. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jahodový jsou taky dobrý, ale pro švestkový mám prostě slabost. :wink:
19. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co Davca? Nepojdes ted v tydnu do Blatny?
19. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, to me moc mrzi :pensive:

anny, jak bylo v plzni?

my na popelne fajn :slight_smile:. jen na julcu to bylo asi narocny, tak se mi predvedla :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mely jste i krasne, vid? A co Julinka vyvadela?

V Plzni super, byli jsme tam od 11h do 4h, tak jsme si to uzili :grinning: :grinning:
Tatka si nakoupil, ja jen svetrik, klukum jsme nakoupili mlika, kase a prikrmy, tak jsme ted zase zazasobeny :slight_smile:
19. zář 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale,spala mi jen chvili dop, tak byla dost protivna,i plakala, slzy jak hrachy... pritom doma je tak hodna a tam ze sebe udelala uplakanka :frowning2:. bylo to na ni moc. domu jsme dorazili az ve 21 hod, tak usnula az pred chvili. ale bylo to super. pocasi nadherny a lidi taky suprovy :dizzy_face: . jsem rada ze sjem jela :slight_smile:

inferno se ma pry zavirat :wink:

ja taky budu asi pomalu zacinat s prikrmama, jsem z breznovek jedina co nedava :sweat_smile:
19. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo? Tak byla asi nejaka pretazena.
Hlavne, ze jste si to jinak uzily :wink: :slight_smile:

Tak muzes pomalu zacit s tou mrkvickou a zeleninkou k obidku, uvidis, ale aby si pomalu na to zvykla. Tak to vyzkousej :slight_smile:
My jsme na to najeli tak pekne a rychle, ze jsem to ani takhle necekala.
19. zář 2009 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, prosim te, dokazala by si uhackovat toto?
A jestli jo, mela by si ted na to cas? Prosim :slight_smile:

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=24749464&tab=1

a

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26387670&tab=1
19. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
do Blatný se tento týden nedostanu.

Ten baretek nevím a tu čepičku určitě? Akorát nemám matroš... :grinning:
19. zář 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mohla bys ho koupit, nebo ho mam sehnat?
19. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no klidně můžeš i koupit ty. Kupovala jsem i v Blatný ve švadlence. A to chceš pro koho?
19. zář 2009 ve 23:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale nevím, jak to budu stíhat, slíbila jsem taky zuzi a nějak to nemůžu dokončit
19. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja to koupim, ale nevim co a kolik :grinning: :grinning: :grinning:
Pro segry malou , jsou ji dva roky, zmerily bychom ti presne obvod a hloubku
19. zář 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tu salku z tech kyticek bys taky udelala? :slight_smile:
19. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
na tu šálku si asi netroufnu, musela bych sehnat návod na tu kytičku.
Ale opravdu nevím,jak na to bude čas. Nechci nic slibovat, že to bude třeba brzy, když
teď moc nestíhám. A na kdy to chtějí? Na zimu nebo na jaro/léto?
19. zář 2009 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ted na podzim/zimu. A kdybych nakoupila matros a neco tobe, na kolik to tak vyjde? Tohle cele je za 300Kc. Nemam predstavu kolik stoji ten matros?
19. zář 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ti taky nevím, kolik stálo jedno klubko. Taky záleží jakou přízi vybereš. Chce to nějakou teplejší než jsem zatím dělala. Spíš si třeba nech poradit, z čeho by to šlo udělat.
19. zář 2009 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek