• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak ja dojdu v pondeli do svadlendky a uvidim, pak bych te dala vedet, jo?

Tak ja si jdu lehnout, dobrou noc :slight_smile:
19. zář 2009 ve 23:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,

tak co mate dnes v planu?

My jsme doma, dneska odpocivame :slight_smile: Odpo mame navstevu, tak pecu :slight_smile:

Tady u nas je porad nejaka mlha, jsem se tesila na slunicko, snad se to jeste vybere.
20. zář 2009 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni: to je mi taky moc líto, hlavně, ať jsi v pořádku. Jinak Ti moc děkuji za tip na kytky, včera jsem už byla a nakoupila. Moc díky.
Dneska asi budeme odpo sázet keříky, máme taky takový malý svah u baráku, tak tam chci natáhnout textílii a vrazit do toho pár keříků ať kolem toho není práce, takhle se to blbě sekalo. Uvidíme teda co zvládnem s malou.
20. zář 2009 ve 12:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak noc hrozna, dost plakala, ale tentokrat myslim ze hlady, tak zacnem s prikrmama az se vzbudi. asi uz ji to nestaci. taky to vypada ze na ni leze ryma :frowning2:

my kazdou chvili cekame instalatera
20. zář 2009 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
san přeju,aby se malá chytla a chutnalo jí a dobrý pořízení s instalatérem :wink:

my měli včerejek v duchu oslav,dopoledne jsme byli popřát frantově babičce,dneska je jí 95 let a odpoledne kamarádka z party slavila 50,tak se sešla celá banda bylo to moc f :wink: ajn,hlavně pár kroků od nás,takže jsme domů jen přešli přes řeku a před devátou byli doma,dětem se tam moc líbilo a přecpali jsme si břichy :dizzy_face:

zdeni je mi to ze srdce líto,ale jak říká klára,hlavně,abys byla ty v pořádku a ono to příjde,neboj

jinak my jedeme odpo s frantou na hokej do budějek,babi s dědou si sami řekli,že pohlídaj,tak se docela těším,snad jim to nepokazím a vyhrajou,myslím hokejisty,ještě se taky stavíme na nákup v tescu,třeba zase něco ulovím
20. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

já mám dneska uklízecí, dokonce už jsem stačila vyprat 3 pračky a umýt auto, manža mě pochválil, což se stane málo kdy... :grinning:

klárko to je dobře že jsi si nakoupila a že se líbilo, já mám velkou radost z tý mojí kateřinky, je tak nádherná, že jsem jí vrazila ke vchodu :sunglasses:

my až se venoušek vyspí, tak se pojedeme podívat do žáru na motorky
20. zář 2009 ve 13:15  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
zdeni a je uz trochu lip?

my stale cekame az se uraci prijit. :rolling_eyes:
20. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
holky, tak ta moje prdelka mela hlad, snedla mi napoprve ctvrt sklenicky :sweat_smile:
20. zář 2009 v 16:23  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holčiny

my si byli zas zahrát squash a pak jsme byli pozvaný na pouť tady do jedný vsi tak jsme si pěkně nacpali pupky řízkem a salátem :sweat_smile: :grinning:

Ani misku mam :wink: stála teda 69,90,- a né 60,- ale vzala sem jí jo

Sandruš tak to je dobře že Juli chutná, my dneska měli bramboru s brokolicí ale to Adam dělal že bude zvracet :sweat_smile:

Káťo je plavčo zase od jedný joo? já se minule zapoměla ujistit
20. zář 2009 v 18:16  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsme doma, motorky jezdily krásně a venouškovi se moc líbily :dizzy_face:

mě už je líp, krvácení už není tak drastický, ale stále to není moje ms :unamused:
20. zář 2009 v 18:19  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak uz ma v sobe i trochu kase :slight_smile:
k obedu mela zeleninovou smes,chvilema se taky netvarila,ale jedla

a ma rymu, doufam ze se k tomu neprida teplota :confounded:

zdeni,tak snad uz to bude dobry
20. zář 2009 v 18:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky, Petul ja se ptala aplavco je zas od 13:00, Petul vzala sis ty basnicky tam? ja na ne zapomnela :sweat_smile:
20. zář 2009 v 18:58  • Odpověz  • To se mi líbí
néé nevzala, já ani nevim že tam někde byli?
20. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nejak nestiham, omlouvam se. Zdeni myslim na tebe, drz se holka, ted je dulezity dat se dokupy, byt fit :pensive:
San asi ma Julca fakt hladik. Ja jsem zvedava, kdy zacnem prikrmovat, Kacka na nas kouka kdyz jime, jak hladovy pes :grinning: a mam pocit ze uz nemam tolika mlika, papame docela casto i co dve hodky a prsa se nestaci nalivat :confounded: a v noci se mi budi driv nekdy ve dve a pak ve 4 a pak v sest a ma hlad si myslim. San jak casto ted kakate? (myslim Julinka :grinning: ) my ted tento tyden kazdy den, je mi to divny a porad je to ridky, tak nevim. ted mi Kacka mrci, fnuka a pritom papala a prebalena je nevim co s ni :confounded:
20. zář 2009 v 19:08  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
kato a jakou to ma barvu? my stale kakame tak cca 1x za 14 dni

ta pani jak vas fotila na svatbe ceka v rijnu chlapecka :slight_smile:
20. zář 2009 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandrus, a co jste daly na poprve za mnamku? :slight_smile:
Mne taky prijde, ze posledni dobou spine hur a hur, ale jestli je to hlady :confounded:
Zkusila jsem dneska udelat vic mlika, tak uvidime.

Petul, super :dizzy_face: uz se tesim
20. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky dneska mě blbnul net tak jsem se dostala jsem až ted - už spinkáme :slight_smile:
V infernu v pohodě přišlo přes 300 lidí byla akce Ibiza night a promenádovaly se tam vychrtlé slečny ve spodním prádle ( modní přehlídka) jen ty holky chudinky nechali prsa doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no já myslela že jim zaplatím večeři ty byli abnormálně hubený, večer utekl rychle dížka byli super. malej je na příkrmy zlatíčko dneska měl už 3 den mrkev+cuketa+brambor+kuřecí maso takovou hustčí polévku - po domácku vařenou a ta mu šmakuje fofrem a odpol dáváme přesnídávku a někdy do toho strouhám piškot

Jinak akce v lékarně stále trvá 2příkrmy platí to i na přesnídávku + 1 zdarma já si ted vzala zdarma celkem 3 skleničky je to nějaká kaše na dobrou noc krupička + kakao od ukončeného 6m
20. zář 2009 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
mela mrkev, brambor, kvetak a hrasek :slight_smile:

ted mi uz hodinu jen rve, nevim co s ni je,i u prsa, delam nutrilon jestli nahodou nema hlad. prijde mi ze mam prazdne prsa :frowning2: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
20. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
:grinning: :grinning: Nin, tak te to aspon rychle uteklo, co?

Ninus, a jak delas tu polivku? Jak to maso?
20. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, Sandrus, tak to jsem zvedava, jestli Juli bude pit ten nutros, je to mozne, ze ma hlad.
20. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
uvidim,ted chladim vodu. jinak odsavame,ale teplotu nema. odsavani se ji nelibi a me taky ne :frowning2:
20. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky tohle je ta kaše je teda drahá ale já jí v té akci dostala zadarmo tak jí pak vyzkoušíme
http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/hipp-kase-na-dobrou-noc-s-kakaem-190g-cz5155-14511?idkategorie=469&idvyrobce=-1&idrozdeleni=14

Anny dělala jsem to podle mé maminy do kojenecké vody jsme dala vařit kuřecí prsa ( koupit lépe chlazené ) poté jsem přidala když bylo kuřecí měkčí mrkev, brambor a oloupanou a vydlabanou cuketu bez tech pecek nebo jak se tomu sakra říká :grinning: :grinning: :grinning: když je vše měkké poté to rozmixuju
malemu to chutná ten je jako z vajec uplně rozhazuje ruce a sám krásně otvírá pusinku a sní mě víc než z kupovaného

jo jinak Honzík má zajmavý styl lezení :grinning: :grinning: otočí se na bříško zaboří hlavičku d deky, vyšpulí zadeček a leze d předu já se mu ze začátku smála no i dneska :grinning: :grinning: :grinning:
20. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandruš a co zkusit kaši???????
20. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
nás v uterý čeká poslední hexa a prevenar a taky 6 měsíční kontrola tak jsem zvědavá
20. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
20. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandri, my mame taky rymu, odsavam uz tyden obema :frowning2: Taky se jim to nelibi, ale vzdy se jim ulevi.
Snad to ty nase milacky brzy prejde.

Ty jo, Ninus, tak to taky vyzkousim :slight_smile:

My jdeme na 3. hexu az za dva tydny, ale uz ted se netesim.
20. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani mě se to nechce otevřít?????
20. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny vyzkoušej nebo když budu vařit zase do zásoby a bude další den srazík tak klukům přinesu vlastnoručí vzoreček :wink:
20. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
20. zář 2009 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
a zítra přibydou další věci. Byla tu na víkend kámoška z Německa, tak něco dovezla. :slight_smile:
20. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek