Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
anny84
19. zář 2009
Tak ja dojdu v pondeli do svadlendky a uvidim, pak bych te dala vedet, jo?

Tak ja si jdu lehnout, dobrou noc 🙂
anny84
20. zář 2009
Ahoj holky,

tak co mate dnes v planu?

My jsme doma, dneska odpocivame 🙂 Odpo mame navstevu, tak pecu 🙂

Tady u nas je porad nejaka mlha, jsem se tesila na slunicko, snad se to jeste vybere.
klaraemma
20. zář 2009
Zdeni: to je mi taky moc líto, hlavně, ať jsi v pořádku. Jinak Ti moc děkuji za tip na kytky, včera jsem už byla a nakoupila. Moc díky.
Dneska asi budeme odpo sázet keříky, máme taky takový malý svah u baráku, tak tam chci natáhnout textílii a vrazit do toho pár keříků ať kolem toho není práce, takhle se to blbě sekalo. Uvidíme teda co zvládnem s malou.
sayastautor
20. zář 2009
ahojky holky,
tak noc hrozna, dost plakala, ale tentokrat myslim ze hlady, tak zacnem s prikrmama az se vzbudi. asi uz ji to nestaci. taky to vypada ze na ni leze ryma 😞

my kazdou chvili cekame instalatera
mispuli
20. zář 2009
san přeju,aby se malá chytla a chutnalo jí a dobrý pořízení s instalatérem 😉

my měli včerejek v duchu oslav,dopoledne jsme byli popřát frantově babičce,dneska je jí 95 let a odpoledne kamarádka z party slavila 50,tak se sešla celá banda bylo to moc f 😉 ajn,hlavně pár kroků od nás,takže jsme domů jen přešli přes řeku a před devátou byli doma,dětem se tam moc líbilo a přecpali jsme si břichy x-)

zdeni je mi to ze srdce líto,ale jak říká klára,hlavně,abys byla ty v pořádku a ono to příjde,neboj

jinak my jedeme odpo s frantou na hokej do budějek,babi s dědou si sami řekli,že pohlídaj,tak se docela těším,snad jim to nepokazím a vyhrajou,myslím hokejisty,ještě se taky stavíme na nákup v tescu,třeba zase něco ulovím
mikesova25
20. zář 2009
ahoj holky 🙂

já mám dneska uklízecí, dokonce už jsem stačila vyprat 3 pračky a umýt auto, manža mě pochválil, což se stane málo kdy... 😃

klárko to je dobře že jsi si nakoupila a že se líbilo, já mám velkou radost z tý mojí kateřinky, je tak nádherná, že jsem jí vrazila ke vchodu 😎

my až se venoušek vyspí, tak se pojedeme podívat do žáru na motorky
sayastautor
20. zář 2009
zdeni a je uz trochu lip?

my stale cekame az se uraci prijit. 8-(
sayastautor
20. zář 2009
holky, tak ta moje prdelka mela hlad, snedla mi napoprve ctvrt sklenicky :-N
petulka12
20. zář 2009
ahoj holčiny

my si byli zas zahrát squash a pak jsme byli pozvaný na pouť tady do jedný vsi tak jsme si pěkně nacpali pupky řízkem a salátem :-N 😃

Ani misku mam 😉 stála teda 69,90,- a né 60,- ale vzala sem jí jo

Sandruš tak to je dobře že Juli chutná, my dneska měli bramboru s brokolicí ale to Adam dělal že bude zvracet :-N

Káťo je plavčo zase od jedný joo? já se minule zapoměla ujistit
mikesova25
20. zář 2009
tak jsme doma, motorky jezdily krásně a venouškovi se moc líbily x-)

mě už je líp, krvácení už není tak drastický, ale stále to není moje ms :-|
sayastautor
20. zář 2009
tak uz ma v sobe i trochu kase 🙂
k obedu mela zeleninovou smes,chvilema se taky netvarila,ale jedla

a ma rymu, doufam ze se k tomu neprida teplota :-S

zdeni,tak snad uz to bude dobry
kvikvicek
20. zář 2009
Ahojky, Petul ja se ptala aplavco je zas od 13:00, Petul vzala sis ty basnicky tam? ja na ne zapomnela :-N
petulka12
20. zář 2009
néé nevzala, já ani nevim že tam někde byli?
kvikvicek
20. zář 2009
holky nejak nestiham, omlouvam se. Zdeni myslim na tebe, drz se holka, ted je dulezity dat se dokupy, byt fit |-|
San asi ma Julca fakt hladik. Ja jsem zvedava, kdy zacnem prikrmovat, Kacka na nas kouka kdyz jime, jak hladovy pes 😃 a mam pocit ze uz nemam tolika mlika, papame docela casto i co dve hodky a prsa se nestaci nalivat :-S a v noci se mi budi driv nekdy ve dve a pak ve 4 a pak v sest a ma hlad si myslim. San jak casto ted kakate? (myslim Julinka 😃 ) my ted tento tyden kazdy den, je mi to divny a porad je to ridky, tak nevim. ted mi Kacka mrci, fnuka a pritom papala a prebalena je nevim co s ni :-S
sayastautor
20. zář 2009
kato a jakou to ma barvu? my stale kakame tak cca 1x za 14 dni

ta pani jak vas fotila na svatbe ceka v rijnu chlapecka 🙂
anny84
20. zář 2009
Sandrus, a co jste daly na poprve za mnamku? 🙂
Mne taky prijde, ze posledni dobou spine hur a hur, ale jestli je to hlady :-S
Zkusila jsem dneska udelat vic mlika, tak uvidime.

Petul, super x-) uz se tesim
ninus81
20. zář 2009
Ahojky holky dneska mě blbnul net tak jsem se dostala jsem až ted - už spinkáme 🙂
V infernu v pohodě přišlo přes 300 lidí byla akce Ibiza night a promenádovaly se tam vychrtlé slečny ve spodním prádle ( modní přehlídka) jen ty holky chudinky nechali prsa doma 😃 😃 😃 😃 😃 no já myslela že jim zaplatím večeři ty byli abnormálně hubený, večer utekl rychle dížka byli super. malej je na příkrmy zlatíčko dneska měl už 3 den mrkev+cuketa+brambor+kuřecí maso takovou hustčí polévku - po domácku vařenou a ta mu šmakuje fofrem a odpol dáváme přesnídávku a někdy do toho strouhám piškot

Jinak akce v lékarně stále trvá 2příkrmy platí to i na přesnídávku + 1 zdarma já si ted vzala zdarma celkem 3 skleničky je to nějaká kaše na dobrou noc krupička + kakao od ukončeného 6m
sayastautor
20. zář 2009
mela mrkev, brambor, kvetak a hrasek 🙂

ted mi uz hodinu jen rve, nevim co s ni je,i u prsa, delam nutrilon jestli nahodou nema hlad. prijde mi ze mam prazdne prsa 😞 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢
anny84
20. zář 2009
😃 😃 Nin, tak te to aspon rychle uteklo, co?

Ninus, a jak delas tu polivku? Jak to maso?
anny84
20. zář 2009
Ty jo, Sandrus, tak to jsem zvedava, jestli Juli bude pit ten nutros, je to mozne, ze ma hlad.
sayastautor
20. zář 2009
uvidim,ted chladim vodu. jinak odsavame,ale teplotu nema. odsavani se ji nelibi a me taky ne 😞
ninus81
20. zář 2009
Jo holky tohle je ta kaše je teda drahá ale já jí v té akci dostala zadarmo tak jí pak vyzkoušíme
http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/hipp-kase-na-do...

Anny dělala jsem to podle mé maminy do kojenecké vody jsme dala vařit kuřecí prsa ( koupit lépe chlazené ) poté jsem přidala když bylo kuřecí měkčí mrkev, brambor a oloupanou a vydlabanou cuketu bez tech pecek nebo jak se tomu sakra říká 😃 😃 😃 když je vše měkké poté to rozmixuju
malemu to chutná ten je jako z vajec uplně rozhazuje ruce a sám krásně otvírá pusinku a sní mě víc než z kupovaného

jo jinak Honzík má zajmavý styl lezení 😃 😃 otočí se na bříško zaboří hlavičku d deky, vyšpulí zadeček a leze d předu já se mu ze začátku smála no i dneska 😃 😃 😃
ninus81
20. zář 2009
Sandruš a co zkusit kaši???????
ninus81
20. zář 2009
nás v uterý čeká poslední hexa a prevenar a taky 6 měsíční kontrola tak jsem zvědavá
aninam
20. zář 2009
http://www.aukro.cz/myaccount/sell.php?page=auc...

Holky koukněte, kdyby jste meli o něco zájem 🙂
anny84
20. zář 2009
Sandri, my mame taky rymu, odsavam uz tyden obema 😞 Taky se jim to nelibi, ale vzdy se jim ulevi.
Snad to ty nase milacky brzy prejde.

Ty jo, Ninus, tak to taky vyzkousim 🙂

My jdeme na 3. hexu az za dva tydny, ale uz ted se netesim.
ninus81
20. zář 2009
Ani mě se to nechce otevřít?????
ninus81
20. zář 2009
Anny vyzkoušej nebo když budu vařit zase do zásoby a bude další den srazík tak klukům přinesu vlastnoručí vzoreček 😉
aninam
20. zář 2009
a zítra přibydou další věci. Byla tu na víkend kámoška z Německa, tak něco dovezla. 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli