• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
kasi dnes dostala :slight_smile:. snedla par lzic
konecne uz spi. ona mi usnula totiz uz v 7, ale jak delame tu koupelnu, tak byl hluk, tak se vzbudila a pak asi byla pretazena. hlavne aby vydrzela do rana.

anny, mas pro ne nejaky kapky? ja asi zitra nejaky koupim at jsou doma.

na domaci se taky chystam,ale az bude dlabat vic. zatim davame kupovane. zitra dokoupim jeste nejaky zeleninkovy a pak najedu normalne na maso. ale nedelam to postupne jak se ted doporucuje :sweat_smile:.

jdu spat, dobrou, zitra se rozepisi :slight_smile:
20. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři dobrou já dám cigárko a tak pomažu spát
myslíš kapičky na rým - já mám tu mořskou vodu ro mimi a lybenar
20. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak my dneska hrozný odpoledne, Matěj hned ráno když jsme vstali tak měl u sebe nakaděno, načůráno , nazvraceno a pokračoval tak celý den, kolem oběda se venku jen plazil vůbec nemohl chodit, třásl se, pak najednou zmizel tak jsme ho skoro do půl 6 hledali, autem na kolech, v lese, všude, pak přišel sám, tak jsme jeli k veterináři, tak budeme jezdit na injekce ATB, měl horečku, tak jsem na to zvědavá. Je mi ho hrozně líto a taky mě štve když si představím, tak to tu bude po noci vypadat, to si hned ráno zavytírám, ale co nadělám, hlavně, aby byl zdravý. Takže jsme samo nic neudělali kolem baráku jak jsme si plánovali.
Jinak k těm kaším, já kupuju malý ty DM, jsou levný, asi 4druhy a malá je jí úplně stejně jako např. od Hippu, apod. přidám jí to ní lžičku másla a kakao a jak se po ní zapráší.
20. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, kapky nemam, ale delam to, ze dam varit do mensiho hrnce vodu, do toho lzici soli, necham prejit varem a dam jim to k postylce, a jak se to odparuje, tak se jim mnohem lepe dycha.

Ty jo, Klari, hlavne, aby byl hafik zdravy, my jsme ted meli nemocnou nasi psi holku, to byly nervy :frowning2: Ale uz se nam lepsi.

Tak ja jdu taky spat, dobrou noc
20. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny díky, snad jo.
Já taky používám mořské kapky, ale jak píše Anny, tak převařená voda nemusí být špatná. Já loni koupila odpařovač na topení, ale nijak valný úspěch teda neměl. Možná ten hrnec bude víc cítit .
20. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja dala hrnec pod postylku, ale aby to Endy nepil :grinning: :grinning: :grinning:
A musim rict, ze to melo ucinek dobry
20. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

tak my dneska po delsi dobe jsme meli pomerne dobrou noc.

Sandrus, co vy? A davala si Juli nakonec ten nutros?
21. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky,
tak u nas noc super, na to jak nechtela zabrat. usnula ve 22 hod a spala v kuse do 6:15. tak dobre uz jsem se dlouho nevyspala :slight_smile:. nutrilon nechtela a to to zkousel i eda.
jinak odsavame, tece ji z oci,kejcha,kasle a ma 37,4
dekuju za typ se slanou vodou. endy to nevypije, to by mu nechutnalo :grinning: :grinning: :grinning:

klarko, tak snad to bude s matejem jen lepsi
21. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty brdo, tak to jste mely ukazkovou noc, to se nam povedlo dohromady 3x, ze by spali v kuse :slight_smile:
My jsme nastesti bez teploty kaslik trochu mame.
21. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, ty si platis na mimibazaru za clenstvi? A jaky mas ten program? Ja tam vcera dala na prodej uz korbicky z kocaru, ale mam to jen pod sebou, ne tam, kdyz si zadas kocarky, takze to je na nic. Ale asi to zaplatim, pac tam pak nafotim oblecky kluku a dam to tam.
21. zář 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, Petultak jdem dneska zase na to? :grinning: me je sice nejak blbe, zase zaludek a nejaky krece, ale to prekousnu, se moc tesim, hlavne pak musime vzit ty basnicky nebo rikanky :grinning:
21. zář 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, ja mam zaplaceny ten ametyst :wink:

jinak ja jsem ted u mamky, byla jsem se umyt a vyprat, protoze nam min. tyden nepujde pracka, ale na to me nikdo neupozornil, takze super pro rodinu s malym mimcem. Julca mi tu spinka, tak aspon ze tak :slight_smile:. Taky musi pomoct tchyne, nastesti byla ochotna, tak mi bude chodit vencit endyho :slight_smile:. jsem rada, protoze nakraplou julcu bych ted brat na venceni nechtela.

nam julca v kuse spala od zacatku, proto jsem posledni tyden netusila a ono nakonec hlady. tak ji cestou v dm nakoupim nejaky sklenicky a bude dlabat. doma mam uz jen s masickem,ale to davat jeste nechci, jeste aspon parkrat jen zeleninku :slight_smile:

jaky mate kase? Ja ted mam ryzovou nemlecnou od hami, ale delam ji hustou, julca by mi ji jinak nevypila, takhle mi ji ji po lzickach. vcera byla kase vsude :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a doufam ze nemam po pouti kdyz je julca marod :confounded:
21. zář 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, tak ten ametyst si taky predpladim, to staci :slight_smile:

My jsme ted byli cca mesic na zelenince, a dneska mam poprve priravene kruti mao se zeleninkou.
Kasi davam normlani mlecnou s prichuti, pac jsme zkusili nemlecnou, ryzovou, jahlovou, a vse prskali a delali, ze se poblinkaji :slight_smile:

Na pout se taky moc tesim :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny, ametyst je dobrej, jediny co je blby, tak ze aukci muzes dat jen 1x tydne :unamused: .

tak to ja budu davat asi masiko driv. nakonec jsem poslechla maminu a dala rovnou vic zeleninek najednou, ted zkusim postupne jeste spenat a brokolici a pak rovnou dam masiko.

kasi mi teda taky spis prska,ale nevadi, az ji doji, tak dostane mlecnou :grinning:
21. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky my měli opět krásnou noc spinkal od 20:30 - 6:30 a od 7:00 - 9:00 ted jsme vylezli z pelechu :slight_smile: :slight_smile:

Anny já členství zaplacené nemám a normálně tam mám věci nafocené a když si to zadám tak se mi to tam ukáže - všimni si jestli máš nahoře všichni inzerenti nebo jenom hvězdy (u hvězd se ti to nezobrazí )
21. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu dát miláčkovy mlíčko za chvíli jsme zpátky :wink:
21. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde si ho nasla? Normalne kdyz si zadas kocarky?
21. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky AD prikrmy, jako nechapu, jak muze miminko vydrzet byt jen na mliku do ukonceneho 6 mesice,me prijde ze to neni realny :unamused:
21. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato,julce to presne tak stacilo, ale bylo ji 6 mes a 1 den a uz ne :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurna kdy se pocita ukonceny 6mesic? proste ten den kdy je ji 6 mesicu tak to je ukonceny 6 mesic?
21. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jaky sklenicky se vam teda osvedcily? hami ? a zkousely jste nekdo ty bio s DMka? a kase? at vim co je dobry, ja s tim mlikem jsem nejak na stiru, Kacenka se mi drive budi, poslednich 7 dni a prsa se moc nenalivaj teda. Holky kdyz neco varite detickam, na vse pouzivate kojen. vodu? a vse co pouzivate behem vareni tak mate vyvarene? myslim tim cim michate atd?
21. zář 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Káťo u nás se ze skleniček osvědčila jenom mrkev a mrkev + brambor, a samozdřejmě ovocné přesnídávky ty vedou ale nejvíc se osvědčilo doma vařené, z DM to nemám vyzkoušený větčinou kupuju Hipp (ten asi víc )nebo Hami
Když vařím používám na vše kojeneckou vodu přesně tak ale moje mamina říkala že když nám vařila nikdy jí nepoužívala a jak jsme vyrostly asi to záleží na každém.
Ne ne měchačku nemám vyvařenou mám určený hrnec a věci co je pro přípravu jídla malému a to akorát spařím pod horkou vodou.
Ukončený 6 měsíc je přesně den když je malé 6m já taky tápala a diskutovaly jsme tu o tom :grinning: :grinning:
21. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dik Ninus, to je veda todleto, fakt :grinning:
21. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to já zase myslela, že ukončený 6. měsíc je začátek 7.
21. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
EVi já si to taky myslela :wink:
21. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mas jako s tehotenstvim a vekem, proste je to logicke. Kdyz je mi 5 a jeden den, tak zacinam 6 rok. Proto kdyz jsem 13+4 tt, tak jsem vlastne 14 tt a tak je to i s temi mesici :slight_smile:
21. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
kato, ja pouzivam hami nebo hipp, docela mi to basti, ale az bude jist vic, budu varit domaci :slight_smile:. koj vodu nepouzivam, davam normal z kohoutku,jen ji necham dyl odtect a varit. Vzdyt voda z kohoutka je vic hlidana nez z lahvi. u tech nevis jak dlouho pri preprave stali na slunci :unamused:

na vareni ma julca svuj vlastni novy hrnec, mechacky nevyvaruju, ani lzicku. vseho moc skodi :grinning:

a mesice uz ti holky vysvetlili :slight_smile:

me sem ted jde tchyne vyvencit endyho. jsem ji vdecna kdyz je ta julca nemocna
21. zář 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám že řešíte měsíce, jako já o víkendu. Taky sem si myslela že jde o konec 6. měsíce :grinning: nejste samy.. tak si jdu počíst, asi dvacet stránek :slight_smile: tedy pokud Julinka dovolí, od ráná je nevrlá, spala od osmi jen půl hodinky, teď se zas čílí..
21. zář 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek