• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
zuzko,
premyslela jsem a ja kdybych julce nechavali davat nausnicky az tak dlouho, tak bych je dala nastrelit. je to pry pro ty vetsi setrnejsi :wink:. ale ve str to asi nedelaji :unamused:
21. zář 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
San my už sme řikali, že to snad odložíme na později- hodně později. Mně je dávali v 10ti letech, když sem si je prostě moooc přála. Pamatuju si že to skoro nebolelo, nebrečela sem a měla sem z nich velkou radost.
Docelal mě dostalo co psala Murecka :unamused:
21. zář 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
San to je mrzutý, že je Julinka nemocná, ta naše má taky trošku rýmu - mi přijde. Má tu mořskou vodu, ale přijde mi že je to dost silný rozprašování, tak ji zatím neužívám, jen tak na vatičku a vytřu nosík.
Jak ste mluvili o kakání, malá stále jednou týdně, ale zjistila sem, že ji projímá smetana. Dala sem si dva dni po sobě švestkováky se smetanou a oba dni kakala :slight_smile: Takže až to bude trvat dýl, vím jak jí pomoct.

Klaro Matěj je pejsek? Já vytírám po našem skoro každé ráno, je mu 16 let, máme ho v kuchyni. A hodně často se počůrá nebo pokaká do rána. Spíš se divím, když je ráno čisto..On už za to nemůže :frowning2:

tak jdu číst dál :grinning:
21. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek a murecka to mě mrzí, s těma naušničkama. Že já blbá čekala podle rady dr. na druhé očkování.. Jak já to udělám nevim. Dát nebo nedát.Achjo :frowning2:

A kvikvi zabouchla sis klíče do auta? Já teď v sobotu taky a i náhradní :grinning: :grinning: A to už sme byli v Písku u kostela, lidí tři prdelky, dokonce šel okolo i policajt (naštěstí známej) a nikdo si nás nevšímal, když sem tam auto otvírala provázkem :grinning: :grinning: No asi za pět minut se povedlo, bych se tim mohla živit :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
San s těma pilulkama jsi mě taky fakt pobavila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Taky by se nám hodili, objema :grinning: abysme se než doděláme podkroví nerozvedli :grinning: :grinning: Každýmu se nám líbí něco jiného, to bude boj!Budem si muset každej sám navrhnout svoji místnost, abysme dosáhli kompromisu.
21. zář 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky znáte někdo dětskou MUdr. Pumprovou v Písku? Ta prý nastřeluje naušničky
21. zář 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko neznam,ale ja bych ji je ted uz nechala nastrelit. moc si to vsichni chvali
21. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi:jak jsme spolu mluvily,míše jsem nechávala píchnout náušničky až asi v 8 měsících,taky jsem čekala na druhou vakcínu,nemyslím si,že by z toho měla nějakej stres,v ordinaci jsem byla,malá plakala jen ve chvíli,kdy jí to propíchly,pak byl klid,reakce uší podle mě může být stejná,at to má nastřelený nebo píchnutý,já bych třeba zase nastřelovat nenechala,to je můj názor,nebo opravdu počkat,až se jednou rozhodne,jestli je chce nebo ne,když jí ted nechceš trápit :wink:

mě spí obě dětičky,mišák je dneska až nějak moc v klidu,ani nechce jíst,tak jsem zvědavá,co z toho vyleze,doufám,že jsou to zuby,ted se jí proříznul další,tak snad je to tím,ještě jí chvilku nechám chrnět,ale nejdýl v půl jí vzbudím to už bude spát 2 hodiny
21. zář 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jetě k těm příkrmům,nám nejvíc šmakovaly hipp(ty chutnaly i mě),pak ještě byly dobrý hami a ta značka z kauflandu,myslím že little bee,ale nejsem si jistá,naprosto nejhorší byly hamé,ty naprosto odmítala,a já se ani nedivila
21. zář 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci jak sme spolu mluvily, já fakt neměla odvahu tam jít i když j si mě podpořila.. Když vezmu očkování, bývá Julinka statečná, tak při naušnicích by mohla být taky, co vím jistě, chci být u toho. Už i třeba kvůli tomu pláči, že uvidím, jestli brečí že se už něco děje nebo jen že se nemůže hýbat jak by chtěla.
Lucko máš nafocený nějaký ty hadříky? Teda máme jich mraky, ale bundičku na zimu bych ještě brala a třeba mi něco padne do oka. Velikost asi 68 a o číslo větší.. No asi na 6 - 6,5kg, což odhaduju že by mohla za měsíc mít.
21. zář 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,fotečky zatím nemám,protože až zítra budeme mít počítač,tak pak je tam hodím

ještě mě napadlo,že bych se mohla zeptat tý setřičky,co to píchala mišce,třeba by to šlo nějak zařídit,určitě by to bylo až někdy odpoledne,my tam tenkrát šly na pátou,jestli cheš,můžu si tam udělat procházku a zeptat se,stejně tam musím domluvit se kvůli pojistce,před 3 nedělema jsem prošla u dětskýho doktora sklem a pořezala jsem se na ruce,tak to musíme sepsat
21. zář 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. zář 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dík Luci, jestli je to ta Horná, tak tam bych snad mohla, jestli nezměnili přístup. Nebo ty jsi asi byla v Písku viď?
21. zář 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi nee,je to tady u nás v Protivíně
21. zář 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha.. tak to už je docela z ruky, to nemusíš. rozhoduju se mezi tou dr v Pi pro nastřelení nebo ve Strak na píchnutí.. Ale asi zkusim ty Strak, když sem slyšela tolik chvály na tu Dr. Aspoň konečně třeba uvidíme živě další mimi :wink:
21. zář 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já vím,reagovala jsem na to proto,že jsi psala o písku,odtud je to k nám deset minut :wink:
21. zář 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo,asi 15km vid? dík, jsi hodná.. k těm 20 od nás do Pi už je to pěknej kousek cesty.
21. zář 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my jdem ven, je tam krásně, Julinka opět nemůže usnout a rozčiluje se v postýlce. tak pa večer, snad..
21. zář 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně v pohodě :slight_smile:

chtěla jsem jít s dětma za tatkou do práce,ale mišák od rána skoro nic nesnědla,po spaní s chutí snědla půl skleničky domácí jabllečný přesnídávky a něco mi zvrátila,tak ven nejdeme,lezou jí zuby,a tak nechce jíst a má bříško prázdný,přemýšlím co jí dát,aby se jí trošku zaplnilo a udržela v sobě další,jako na potvoru nemám doma ani banán ani piškoty,tak musíme počkat na tatku,jinak tady pobíhá apochoduje,jako kdyby jí nic nebylo,tak fakt doufám,že je to k těm zubům :unamused:
21. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lucy, to budou urcite zuby. kdyz je jinak normalni :wink:

my tu prave mame pokryvace, tak uz se tesim az to bude hezci :slight_smile:. pak pridam fotky.

mamka vozi juli venku
21. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,
zuzi, ve strako nastřelují naušničky, na dětským to dělá sestřička, ale nevím už jak se jmenuje. My to taky zvažovali, ale pak jsme to vzdali, musela by mít ty pecičky a to zapínání by moc nevětralo a hůř se s ní manipuluju. Nám říkala dotkorka ať to několikrát denně promažem a tou naušničkou jako projedeme tu dírku a to by s nastřelenou nešlo.
Jinak matěj furt blbý, pořád má přes 4O teploty :cry: achojo.
21. zář 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko a kolik je matejovi?
moc me to mrzi :cry:
21. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, 5 a půl. Starý není, prý je to viróza. uvidíme zítra, dostal silnější ATB.
21. zář 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je dost mladej. chudatko. tak snad uz to bude dobry.

co rikate na to jak nam pani poslanci od ledna zkrouhnou materskou? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
21. zář 2009 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: radši se nebudu k tomu vyjadřovat musela bych být hodně sprostá :angry:
21. zář 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bych je nakopala nekam :rolling_eyes:
bych chtela byt cerny spoluobcan, tech se to temer nedotkne
21. zář 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ne materskou, ale rodicak a ja bych je nakopala do pr..... Proc si oni nezkrouhnou tech 10 % a nam nedaji sva 4 %????
21. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,oni snizi vsechno ne? a do toho chtej vsechno zdrazit. blbci
21. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tady fotky koupelny koho zajima jak pokracujeme:
http://julisek2009.rajce.idnes.cz/koupelna/#Snimeka_001.jpg

uprimne musim rict ze to jsem si zas vymyslela vec :sweat_smile:. uplne hotovy bysme meli byt az v pulce rijna :unamused: . cca
21. zář 2009 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: pak zase budeš ráda, že to máte hotový....i když věřím, že teď je to náročný...
21. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek