Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
21. zář 2009
http://johnmatey.rajce.idnes.cz/Teta_Veru_z_Nem...

Kouknete na me, jsem ta blondyna s pupkem 😃
sayastautor
21. zář 2009
to neni mozny, ty uz mas brisko :-N😃. prosim te,kam az poroste?😃
kde to je foceny? vypada to tam hezky. uplne mi to pripomnelo chalupu x-)
anny84
21. zář 2009
Klari, snad se z toho Matej brzy dostane, nase Rikča ted mela taky 40 teploty, a zanet v celem tele, tak jsme jezdili na injekce, a ted jsme dostali prasky domu, uz je mnohem lepsi, ale ta nemohla vubec chodit, nejedla, hruza. A to ji je rok a pul.

Sandri, budete to mit pekne, ale nedovedu si predstavit v tom bydlet :-N
sayastautor
21. zář 2009
aspon ze muzu na zachod,ale vcera to delal 6 hod a celou dobu byl zachod pryc a vypla voda. no, jednou jsem byla curat v hospode a pak se kroutila a modlila se at uz to ma a vypadne :-N 😃
umyt se chodim k nasim a prat taky. jako, nepotrebuju aby to bylo co nejdriv komplet, ale staci mi mit zachod, vanu a pracku 😃
a nejhorsi je, ze vubec nevim kolik to nakonec bude stat, protoze jsme puvodne chteli mensi upravu a my nakonec predelavame temer cely jadro :-N
a jeste ke vsemu je eda v praci a ja tu na ne sem sama. jeste ze mamka pomaha s juli. a endy musi byt privazany a jen steka :-S
anny84
21. zář 2009
To jo, s tim zachodem je to des, to ja bych mela problemy 😃 😃
No, to jsem zvedava jaka bude cena, tohle vzdycky nesnasim jak cekas, kolik si reknou :-N
Aspon, ze mamina pohlida Juli 😉
sayastautor
21. zář 2009
ja jen doufam ze na to budeme mit, kdyz jsem si ja kaca objednala rovnou i ty skrine :-N
anny84
21. zář 2009
Uvidis, snad jo 🙂
Zase uz to bude hotove vsechno a budes mit klid.
Kdyztak je v zaloze ta babicka, ne? 😉 😃
sayastautor
21. zář 2009
no, je. ale ja rekla ze mi bude stacit tak 5 tisic a mam obavy ze to stacit nebude. no, eda mi prej kdyztak taky pujci. holt mi proplati dovcu, tak zaplatim dluhy :-N 😃
sayastautor
21. zář 2009
a to jeste budem davat v rijnu to ockovani na pneumokoka. normalne se uz nekolik noci budim hruzou, ze to neuplatime vsechno. a vanoce do toho :-S
aninam
21. zář 2009
Say, to je foceny na ceste do Blatny, ze Strakonic pred Rojicema v tech serpentynach. Je to tam hezky, hrozne jsem ty fota chtela. Njn, mam bricho strasny, ale nenadelam nic, alespon tam ma koblih vic mista 😃
sayastautor
21. zář 2009
to jo,ale to jsem snad nikdy nevidela. takovy brisko relativne na zacatku tehotenstvi. je to fakt mazec. ale aspon neni utiskovan 🙂
aninam
21. zář 2009
no say, ja uz v minulem tehu mela velky na zacatku, ve 3 mesici se mi ptali, kdy to bude a ja ze za pul roku 😃 Vsichni se divili. Vzdyt koukni, ten odkaz je focen v sobotu, tj. 13+3 tt a tohle je 14+6 tt http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageI...
anny84
21. zář 2009
Ty jo, Ani, fotky moc pekne, brisko fakt velike 🙂

Sandrus, ono se to nejak zpytlikuje 😉 🙂 Holt Vanoce budou chudsi, ale budete mit pekny bytecek 🙂
sayastautor
21. zář 2009
ale co ani, hlavne ze je vid 🙂

vanoce budou chudy kazdopadne. jeste co na to rekne okoli 😃. kazdej dostane po obalce, tam par fotek julinky a smitec 😃
ninus81
21. zář 2009
Ani fotečky moc hezký a bříško taky 😉

Sandři to je dobrej nápad - u nás taky zavedu obálky z fotkama Honzíčka 😃 😃 😃
kadel
21. zář 2009
Ahoj holky,
tak zatím všechna vyšetření ok, třetí protilátky v poho a taky žádnej streptokok. Kačenka je stále o týden větší, příští pondělí nastupuji na mateřskou. Do nemocnice mě diabetoložka pošle (pokud neporodím dríve) ve 38 tt. Už mám vše připravený a nemůžu se dočkat - už je to dlouhý. Jsem jak velryba, mám 16 kg nahoře a valím se jak když mám permanentně naděláno v kalhotách 😃 Hodila bych sem fotky, ale nemůžžu najít kabel od fotáku k počítači. Bude ve středu srazík?
sayastautor
21. zář 2009
ja bych pro srazik byla. sice bych sla jen cca do 4,ale lepsi nez nic 😃

kato,velrybu moc dobre znam 😃. super ze je vse ok 😉
anny84
22. zář 2009
Dobré ránko holky,

Kato (Kadel), tak to uz to mas za par, ani to snad neni mozny, pred chvili si psala, ze si tehotna 🙂
Hlavne, ze je vse v poradku 🙂
Takze vybavicka pripravena, jo?

Holky, zitra na srazik nemuzu pokud bude. Ale jestli pristi tyden jeste bude pocasi, tak bychom dorazili urcite 🙂
petulka12
22. zář 2009
ahojky děvčata
sandruš silně mi to připomíná naší rekonstrukci koupelny x-) my se rovnou přestěhovali na 2 měsíce k našim

Ani fotky fakt pěkný 😉

no jako ty Vánoce to taky nevim, já už nakupuju pomalu teď aby to pak nebyl moc velkej výdaj najednou
ninus81
22. zář 2009
Ahojky holky opět mě blblo připojení tak jsme před hdinkou dorazili od Dr. Třtí hexa a prevenar je za námizatím ok maej spinká trohu plakal když mu to píchal ale byl statečnej.
Dr řededl jak sedí, jak se překulí na bříško
Jinak máme 8280 g a 65,5 cm
anny84
22. zář 2009
Tak to se mate, ze to ma Honzik za sebou 🙂
To uz je pekny chlapak 😉 🙂

My meli pred dvema tydny 8kg, tak pocitam, ze ted budeme mit asi stejne.
ninus81
22. zář 2009
Anny to je pořádnej kus když ho nesu z toho ašeho druhýho patra v autosedačce mám ruku pak až ke kolenům 😃 😃
Jsem ráda že to máme za sebou nad to bude opět bez reakce
zuzankast.
22. zář 2009
ahojky,
Nino to je dobře, že je Honzík v pohodě a pěkná váha - i u Anny

San uteče to jako voda a budeš bydlet v novém 🙂

Kadel fakt to hrozně letí, taky mi přijde, žes nedavno psala "jsem těhotná" tak se ještě hezky těš!

Ani hezké bříško

Tak sme právě objednané na naušničky k MUDr. Horné na čtvrtek.. bojim bojim
zuzankast.
22. zář 2009
vlastně já se bát nesmim. Teď sem skoro dostala vynadáno na jiné diskuzi, že tím mým strachem malou traumatizuju a ať se na to radši vykašlu.. :-o :-N Zas tak hrozný to se mnou neni, to má snad každá obavy o svý mimi ne?
kvikvicek
22. zář 2009
ahojky, Zuzi nic si z toho nedelej, ja uplne nesnasim takove ty supr matky s velkym M, to je fakt des 8-( . ja mela strach jako svina, obrecela jsem to, preci je to tvoje dite a mas o nej strach |-|
zuzankast.
22. zář 2009
už sme si to vyřikaly, šlo o nedorozumění. Když sem tam psala, že mě do ordinace dr nepustí, myslela si ta mamina, že sem nějaká histerka a proto mě tam dr. nechce. Netušila asi že některé doktorky tam nepouští žádné maminky. 😃
mispuli
22. zář 2009
zuzi:to jsi mě fakt rozesmála,ty a hysterka 😃 😃 😃 je fakt,že není nad mluvený rozhovor,takhle se občas stane,že to napíšeš jinak a hned je z toho hysterie 😉
zuzankast.
22. zář 2009
sem už od pohledu viď? :-o 😃 😃 😃
zuzankast.
22. zář 2009
co Miška, už papá?
klaraemma
22. zář 2009
holky, co je s tím rodičákem??? Nic nevím :-o