• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

21. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to neni mozny, ty uz mas brisko :sweat_smile::grinning:. prosim te,kam az poroste?:grinning:
kde to je foceny? vypada to tam hezky. uplne mi to pripomnelo chalupu :dizzy_face:
21. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Klari, snad se z toho Matej brzy dostane, nase Rikča ted mela taky 40 teploty, a zanet v celem tele, tak jsme jezdili na injekce, a ted jsme dostali prasky domu, uz je mnohem lepsi, ale ta nemohla vubec chodit, nejedla, hruza. A to ji je rok a pul.

Sandri, budete to mit pekne, ale nedovedu si predstavit v tom bydlet :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
aspon ze muzu na zachod,ale vcera to delal 6 hod a celou dobu byl zachod pryc a vypla voda. no, jednou jsem byla curat v hospode a pak se kroutila a modlila se at uz to ma a vypadne :sweat_smile: :grinning:
umyt se chodim k nasim a prat taky. jako, nepotrebuju aby to bylo co nejdriv komplet, ale staci mi mit zachod, vanu a pracku :grinning:
a nejhorsi je, ze vubec nevim kolik to nakonec bude stat, protoze jsme puvodne chteli mensi upravu a my nakonec predelavame temer cely jadro :sweat_smile:
a jeste ke vsemu je eda v praci a ja tu na ne sem sama. jeste ze mamka pomaha s juli. a endy musi byt privazany a jen steka :confounded:
21. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
To jo, s tim zachodem je to des, to ja bych mela problemy :grinning: :grinning:
No, to jsem zvedava jaka bude cena, tohle vzdycky nesnasim jak cekas, kolik si reknou :sweat_smile:
Aspon, ze mamina pohlida Juli :wink:
21. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja jen doufam ze na to budeme mit, kdyz jsem si ja kaca objednala rovnou i ty skrine :sweat_smile:
21. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Uvidis, snad jo :slight_smile:
Zase uz to bude hotove vsechno a budes mit klid.
Kdyztak je v zaloze ta babicka, ne? :wink: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
no, je. ale ja rekla ze mi bude stacit tak 5 tisic a mam obavy ze to stacit nebude. no, eda mi prej kdyztak taky pujci. holt mi proplati dovcu, tak zaplatim dluhy :sweat_smile: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a to jeste budem davat v rijnu to ockovani na pneumokoka. normalne se uz nekolik noci budim hruzou, ze to neuplatime vsechno. a vanoce do toho :confounded:
21. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, to je foceny na ceste do Blatny, ze Strakonic pred Rojicema v tech serpentynach. Je to tam hezky, hrozne jsem ty fota chtela. Njn, mam bricho strasny, ale nenadelam nic, alespon tam ma koblih vic mista :grinning:
21. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
to jo,ale to jsem snad nikdy nevidela. takovy brisko relativne na zacatku tehotenstvi. je to fakt mazec. ale aspon neni utiskovan :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
no say, ja uz v minulem tehu mela velky na zacatku, ve 3 mesici se mi ptali, kdy to bude a ja ze za pul roku :grinning: Vsichni se divili. Vzdyt koukni, ten odkaz je focen v sobotu, tj. 13+3 tt a tohle je 14+6 tt http://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImageID=2264957&vReferer=%2Fphotos%2Faninam
21. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ty jo, Ani, fotky moc pekne, brisko fakt velike :slight_smile:

Sandrus, ono se to nejak zpytlikuje :wink: :slight_smile: Holt Vanoce budou chudsi, ale budete mit pekny bytecek :slight_smile:
21. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ale co ani, hlavne ze je vid :slight_smile:

vanoce budou chudy kazdopadne. jeste co na to rekne okoli :grinning:. kazdej dostane po obalce, tam par fotek julinky a smitec :grinning:
21. zář 2009 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani fotečky moc hezký a bříško taky :wink:

Sandři to je dobrej nápad - u nás taky zavedu obálky z fotkama Honzíčka :grinning: :grinning: :grinning:
21. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky,
tak zatím všechna vyšetření ok, třetí protilátky v poho a taky žádnej streptokok. Kačenka je stále o týden větší, příští pondělí nastupuji na mateřskou. Do nemocnice mě diabetoložka pošle (pokud neporodím dríve) ve 38 tt. Už mám vše připravený a nemůžu se dočkat - už je to dlouhý. Jsem jak velryba, mám 16 kg nahoře a valím se jak když mám permanentně naděláno v kalhotách :grinning: Hodila bych sem fotky, ale nemůžžu najít kabel od fotáku k počítači. Bude ve středu srazík?
21. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ja bych pro srazik byla. sice bych sla jen cca do 4,ale lepsi nez nic :grinning:

kato,velrybu moc dobre znam :grinning:. super ze je vse ok :wink:
21. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko holky,

Kato (Kadel), tak to uz to mas za par, ani to snad neni mozny, pred chvili si psala, ze si tehotna :slight_smile:
Hlavne, ze je vse v poradku :slight_smile:
Takze vybavicka pripravena, jo?

Holky, zitra na srazik nemuzu pokud bude. Ale jestli pristi tyden jeste bude pocasi, tak bychom dorazili urcite :slight_smile:
22. zář 2009 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky děvčata
sandruš silně mi to připomíná naší rekonstrukci koupelny :dizzy_face: my se rovnou přestěhovali na 2 měsíce k našim

Ani fotky fakt pěkný :wink:

no jako ty Vánoce to taky nevim, já už nakupuju pomalu teď aby to pak nebyl moc velkej výdaj najednou
22. zář 2009 v 08:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky opět mě blblo připojení tak jsme před hdinkou dorazili od Dr. Třtí hexa a prevenar je za námizatím ok maej spinká trohu plakal když mu to píchal ale byl statečnej.
Dr řededl jak sedí, jak se překulí na bříško
Jinak máme 8280 g a 65,5 cm
22. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak to se mate, ze to ma Honzik za sebou :slight_smile:
To uz je pekny chlapak :wink: :slight_smile:

My meli pred dvema tydny 8kg, tak pocitam, ze ted budeme mit asi stejne.
22. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Anny to je pořádnej kus když ho nesu z toho ašeho druhýho patra v autosedačce mám ruku pak až ke kolenům :grinning: :grinning:
Jsem ráda že to máme za sebou nad to bude opět bez reakce
22. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky,
Nino to je dobře, že je Honzík v pohodě a pěkná váha - i u Anny

San uteče to jako voda a budeš bydlet v novém :slight_smile:

Kadel fakt to hrozně letí, taky mi přijde, žes nedavno psala "jsem těhotná" tak se ještě hezky těš!

Ani hezké bříško

Tak sme právě objednané na naušničky k MUDr. Horné na čtvrtek.. bojim bojim
22. zář 2009 v 09:57  • Odpověz  • To se mi líbí
vlastně já se bát nesmim. Teď sem skoro dostala vynadáno na jiné diskuzi, že tím mým strachem malou traumatizuju a ať se na to radši vykašlu.. :astonished: :sweat_smile: Zas tak hrozný to se mnou neni, to má snad každá obavy o svý mimi ne?
22. zář 2009 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky, Zuzi nic si z toho nedelej, ja uplne nesnasim takove ty supr matky s velkym M, to je fakt des :rolling_eyes: . ja mela strach jako svina, obrecela jsem to, preci je to tvoje dite a mas o nej strach :pensive:
22. zář 2009 v 11:32  • Odpověz  • To se mi líbí
už sme si to vyřikaly, šlo o nedorozumění. Když sem tam psala, že mě do ordinace dr nepustí, myslela si ta mamina, že sem nějaká histerka a proto mě tam dr. nechce. Netušila asi že některé doktorky tam nepouští žádné maminky. :grinning:
22. zář 2009 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi:to jsi mě fakt rozesmála,ty a hysterka :grinning: :grinning: :grinning: je fakt,že není nad mluvený rozhovor,takhle se občas stane,že to napíšeš jinak a hned je z toho hysterie :wink:
22. zář 2009 v 11:57  • Odpověz  • To se mi líbí
sem už od pohledu viď? :astonished: :grinning: :grinning: :grinning:
22. zář 2009 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
co Miška, už papá?
22. zář 2009 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, co je s tím rodičákem??? Nic nevím :astonished:
22. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek