• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

chtějí ho snížit o 10% a porodné na 10 000
22. zář 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
tak ma v kuchyni vanu :dizzy_face: . dnes jsem byla u kamaradky a ma tu samou (jen o 10 cm vetsi) a je faaaaaaaaaakt luxusni :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: . dneska ji budou davat na misto, zitra zazdivat a ve ctvrtek uz budeme mit premieru s koupanim v ni :dizzy_face:
jinak doma bordel jak v tanku,nejhorsi je,ze momentalne je to neuklizitelny :frowning2:. ale uz se tesim az to bude :dizzy_face:

klarko co matej?

zuzko,nejsi hysterka, to je normalni :wink:
22. zář 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a dnes mi julca snedla ctvrt sklenicky spenatu s bramborem :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
šikulka :wink:
jakou máte vanu?
22. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je hezka :slight_smile: Ale ja jsem spokojena s tim nasim sprchacem :slight_smile: Decko se tam krasne vykoupe a stejne pozdeji prejde na sprchu :slight_smile:
22. zář 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
koukam jak kazdy chce to co nema :grinning:. my sprchu davali pryc. vana nam fakt chybela a koupat juli v ni nejde kdyz nesedi. taky mi prijde horsi na udrzbu. ale vec nazoru :slight_smile:. ja se treba nemuzu dockat az se s julcou budu cvachtat ve vane :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. zář 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi,dneska je to lepší i včera večer už jedla,nejdřív si zaplácla žaludek banánem,pak si dala těstovinky a před spaním kaši,bylo jí špatně z hladu,to znám

my máme obojí,franta se každej den sprchuje,já si zase radši lebedím ve vaně,i když poslední dobou na to moc času nemám a dětičky vanu přímo milujou,míša už si i našla způsob jak do ní vlézt

venku je krásně,mišák vyspanej,tak si to razíme užít na zahradu :wink:
22. zář 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se z ty moji julci zblaznim. odpo porad otvirala pusinu a opravdu zretelne rikala HAM, tak si rikam, to snad neni mozny. no, mela jsem tu presnidavku od hippu,ovocnou, z kufriku co jsme dostavali v porodce a ona mi ji pulku snedla :astonished: . ani prso pak uz nechtela. ona se mi normalne zacina sama odstavovat :frowning2:
22. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
san:to bys měla jásat,že jí to takhle krásně jde,téměř všechny moje kamarádky,který kojily měly šílený problémy s tím,aby jim dětičky přešly na stravu jinou než mlíko,tak začni hledat receptíky a dokonce bys jí mohla dávat už i bílej jogurt nebo spešl jogurtíky a další namky

my jsme po večeři a jdeme se koupat :slight_smile:
22. zář 2009 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
san buď ráda, to Adí se pořád nemůže naučit pěkně polykat, a to už dávam příkrmy čtvrtej týden, a poslední týden 3x denně jí lžičkou a furt to neumí :confounded: nevim čim to, vždycky toho půlka je na bryndáku

koupila sem i tu kaši na dobrou noc s kakaem jak sem házela nin odkaz, sem si myslela že jak po ní chlamstne a on jí vůbec nechtěl a to je sladká jak cecek
22. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak co sraz zitra?
22. zář 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jen v rychlosti, sraz bych mohla jen na chvili, ve tri mi privezou material, to musim byt doma
22. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak mi dnes snedla k obedu ctvrt sklenky spenatu s baramborem, odpo pul presnidavky mrkev+lesni smes a vecer asi 50 ml kase. coz myslim ze je nadhera na to ze jsme zacali teprve v nedeli

vana uz stoji na miste, odesli az ted :confounded: . tak jdu uspavat, pak kdyztak nakouknu, i kdyz nevim,musim jeste poklidit...
22. zář 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nemam zejtra jak jet do strak. táta tam sice veze babičku na gastroskopii na 8 ale pak ještě pojede do práce autem, takže já se nemam jak dostat :frowning2:
22. zář 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz spinka.
jinak jsem se holky chtela zeptat, vy tu kasi delate podle navodu? Tak ridkou? ja ji delam hustou, tak jako je treba krupicova.
22. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři nezačala si toho dávat moc najednou příkrmy, přesnídávky, kaše před tím mě varovala dětská že nesmím ze začátku dávat vše takhle najednou ale postupně a vy papáte chvíli???
22. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale nedavam ji zas tolik. breci mi tu hlady, tak ji prece nenecham. prsa mi prijdou ze se vubec nenalejvaj a flasku s nutrosem do ni nedostanu. za nas se to taky tak delalo a zijem :slight_smile:. rozhodne do ni nic necpu nasilim. a kdyby mi tu odpoledne nedelala porad ham a neotvirala pusu, tak me ta presnidavka ani nenapadne
22. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a kasi davam dyl
22. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, ja na ten srazik zitra taky nemuzu. Ale ten pristi tyden uz snad konecne klapne, a bylo by fajn, kdybychom se zase sesly v tak hojnem poctu jako poprve :wink: :slight_smile:

A kasi delam taky hustou, aspon to nekape vsude okolo :grinning:
22. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pristi tyden to pro me bude taky lepsi, protoze zitra bych uz v pul 3 musela letet domu, takze bych si ho moc neuzila :unamused:
22. zář 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se taky nezůčastním pobolívá mě v krku a mám rýmu tak by to nebyl dobrý nápad
22. zář 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak to predbezne domluvime na pristi tyden, pro me opet nejlepsi streda :slight_smile:

Jo, Sandrus, tu vanu jste vybrali moooc peknou :wink: :slight_smile:
22. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ženy,
tak já se dnes překonala a byla cvičit, od 8 - 9,30!! děs, zítra se nehnu a to tu na to budu sama, Jakub jede do pátka na služebku. Jinak hlásím, že Matěj už je lepší, tak snad to bude už v poho.
22. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Klari, tak to ses dobra :slight_smile:
Super, ze je Matejovi lepe. Nam to zabralo fakt az tak po tydnu.
22. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no Matěj měl asi to samý, jak jsem četla vaše příznaky, nechci to zakřiknout........... snad už je po všem.
Ale dámy, zítra se nehnu, už teď je mi hrozně, ale zase co bolí to sílí................ prej. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Joo, to je pravda.

Snad uz to bude jen lepsi :wink: :slight_smile: s Matejem
22. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
eda je zas protivnej,jednou ho vezmu necim po hlave a bude klid :zipper_mouth: :sweat_smile: :pensive:
22. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
Sandruš tak mu namíchej lektvar :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

u nás noc hrůza, měla sem malýho v posteli celou noc budil se co hodinu, večer se mu spustila rýma, tak se mu špatně dýchalo, tak sem ve 3h vytáhla odsávačku a odsávali sme, řev na celej panelák ale já se na lidi můžu vys..hlavně že se mu líp dýchalo
23. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, přeju krásné ráno!
San taky mě napadl lektvar :grinning: :grinning: :grinning:
Klaro to je dobře, že je Matěj lepší!
Petulko to víš že jo, oni to ty lidi přežijou! Obyčejná rýma a jak mimi potrápí viď?
Teda San vy už povídáte? To je Julinka šikulka. Já už taky asi začnu pomalu dávat ochutnávat i něco jiného. Ale bude to zajímavý, protože vždy, když večer dávám malé kapičky na lžičku, tak už mi ji bere, skoro potřebuju asistenci :grinning: :grinning: :grinning: To bude mrkev všude :grinning:
23. zář 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek