Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
evulebobule
22. zář 2009
chtějí ho snížit o 10% a porodné na 10 000
sayastautor
22. zář 2009
ahojky holky 🙂
tak ma v kuchyni vanu x-) . dnes jsem byla u kamaradky a ma tu samou (jen o 10 cm vetsi) a je faaaaaaaaaakt luxusni x-) x-) x-) x-) x-) x-) . dneska ji budou davat na misto, zitra zazdivat a ve ctvrtek uz budeme mit premieru s koupanim v ni x-)
jinak doma bordel jak v tanku,nejhorsi je,ze momentalne je to neuklizitelny 😞. ale uz se tesim az to bude x-)

klarko co matej?

zuzko,nejsi hysterka, to je normalni 😉
sayastautor
22. zář 2009
a dnes mi julca snedla ctvrt sklenicky spenatu s bramborem x-)
zuzankast.
22. zář 2009
šikulka 😉
jakou máte vanu?
aninam
22. zář 2009
Je hezka 🙂 Ale ja jsem spokojena s tim nasim sprchacem 🙂 Decko se tam krasne vykoupe a stejne pozdeji prejde na sprchu 🙂
sayastautor
22. zář 2009
koukam jak kazdy chce to co nema 😃. my sprchu davali pryc. vana nam fakt chybela a koupat juli v ni nejde kdyz nesedi. taky mi prijde horsi na udrzbu. ale vec nazoru 🙂. ja se treba nemuzu dockat az se s julcou budu cvachtat ve vane x-) x-) x-)
mispuli
22. zář 2009
zuzi,dneska je to lepší i včera večer už jedla,nejdřív si zaplácla žaludek banánem,pak si dala těstovinky a před spaním kaši,bylo jí špatně z hladu,to znám

my máme obojí,franta se každej den sprchuje,já si zase radši lebedím ve vaně,i když poslední dobou na to moc času nemám a dětičky vanu přímo milujou,míša už si i našla způsob jak do ní vlézt

venku je krásně,mišák vyspanej,tak si to razíme užít na zahradu 😉
sayastautor
22. zář 2009
ja se z ty moji julci zblaznim. odpo porad otvirala pusinu a opravdu zretelne rikala HAM, tak si rikam, to snad neni mozny. no, mela jsem tu presnidavku od hippu,ovocnou, z kufriku co jsme dostavali v porodce a ona mi ji pulku snedla :-o . ani prso pak uz nechtela. ona se mi normalne zacina sama odstavovat 😞
mispuli
22. zář 2009
san:to bys měla jásat,že jí to takhle krásně jde,téměř všechny moje kamarádky,který kojily měly šílený problémy s tím,aby jim dětičky přešly na stravu jinou než mlíko,tak začni hledat receptíky a dokonce bys jí mohla dávat už i bílej jogurt nebo spešl jogurtíky a další namky

my jsme po večeři a jdeme se koupat 🙂
petulka12
22. zář 2009
san buď ráda, to Adí se pořád nemůže naučit pěkně polykat, a to už dávam příkrmy čtvrtej týden, a poslední týden 3x denně jí lžičkou a furt to neumí :-S nevim čim to, vždycky toho půlka je na bryndáku

koupila sem i tu kaši na dobrou noc s kakaem jak sem házela nin odkaz, sem si myslela že jak po ní chlamstne a on jí vůbec nechtěl a to je sladká jak cecek
kvikvicek
22. zář 2009
Holky tak co sraz zitra?
sayastautor
22. zář 2009
jen v rychlosti, sraz bych mohla jen na chvili, ve tri mi privezou material, to musim byt doma
sayastautor
22. zář 2009
jinak mi dnes snedla k obedu ctvrt sklenky spenatu s baramborem, odpo pul presnidavky mrkev+lesni smes a vecer asi 50 ml kase. coz myslim ze je nadhera na to ze jsme zacali teprve v nedeli

vana uz stoji na miste, odesli az ted :-S . tak jdu uspavat, pak kdyztak nakouknu, i kdyz nevim,musim jeste poklidit...
petulka12
22. zář 2009
já nemam zejtra jak jet do strak. táta tam sice veze babičku na gastroskopii na 8 ale pak ještě pojede do práce autem, takže já se nemam jak dostat 😞
sayastautor
22. zář 2009
tak uz spinka.
jinak jsem se holky chtela zeptat, vy tu kasi delate podle navodu? Tak ridkou? ja ji delam hustou, tak jako je treba krupicova.
ninus81
22. zář 2009
Sandři nezačala si toho dávat moc najednou příkrmy, přesnídávky, kaše před tím mě varovala dětská že nesmím ze začátku dávat vše takhle najednou ale postupně a vy papáte chvíli???
sayastautor
22. zář 2009
ale nedavam ji zas tolik. breci mi tu hlady, tak ji prece nenecham. prsa mi prijdou ze se vubec nenalejvaj a flasku s nutrosem do ni nedostanu. za nas se to taky tak delalo a zijem 🙂. rozhodne do ni nic necpu nasilim. a kdyby mi tu odpoledne nedelala porad ham a neotvirala pusu, tak me ta presnidavka ani nenapadne
sayastautor
22. zář 2009
a kasi davam dyl
anny84
22. zář 2009
Holky, ja na ten srazik zitra taky nemuzu. Ale ten pristi tyden uz snad konecne klapne, a bylo by fajn, kdybychom se zase sesly v tak hojnem poctu jako poprve 😉 🙂

A kasi delam taky hustou, aspon to nekape vsude okolo 😃
sayastautor
22. zář 2009
pristi tyden to pro me bude taky lepsi, protoze zitra bych uz v pul 3 musela letet domu, takze bych si ho moc neuzila :-|
ninus81
22. zář 2009
já se taky nezůčastním pobolívá mě v krku a mám rýmu tak by to nebyl dobrý nápad
anny84
22. zář 2009
No, tak to predbezne domluvime na pristi tyden, pro me opet nejlepsi streda 🙂

Jo, Sandrus, tu vanu jste vybrali moooc peknou 😉 🙂
klaraemma
22. zář 2009
ahoj ženy,
tak já se dnes překonala a byla cvičit, od 8 - 9,30!! děs, zítra se nehnu a to tu na to budu sama, Jakub jede do pátka na služebku. Jinak hlásím, že Matěj už je lepší, tak snad to bude už v poho.
anny84
22. zář 2009
Ty jo, Klari, tak to ses dobra 🙂
Super, ze je Matejovi lepe. Nam to zabralo fakt az tak po tydnu.
klaraemma
22. zář 2009
no Matěj měl asi to samý, jak jsem četla vaše příznaky, nechci to zakřiknout........... snad už je po všem.
Ale dámy, zítra se nehnu, už teď je mi hrozně, ale zase co bolí to sílí................ prej. :-p
anny84
22. zář 2009
😃 😃 😃 Joo, to je pravda.

Snad uz to bude jen lepsi 😉 🙂 s Matejem
sayastautor
22. zář 2009
eda je zas protivnej,jednou ho vezmu necim po hlave a bude klid :-x :-N |-|
petulka12
23. zář 2009
dobré ránko
Sandruš tak mu namíchej lektvar 😃 😃 😃 😃 😃 😃

u nás noc hrůza, měla sem malýho v posteli celou noc budil se co hodinu, večer se mu spustila rýma, tak se mu špatně dýchalo, tak sem ve 3h vytáhla odsávačku a odsávali sme, řev na celej panelák ale já se na lidi můžu vys..hlavně že se mu líp dýchalo
zuzankast.
23. zář 2009
ahojky, přeju krásné ráno!
San taky mě napadl lektvar 😃 😃 😃
Klaro to je dobře, že je Matěj lepší!
Petulko to víš že jo, oni to ty lidi přežijou! Obyčejná rýma a jak mimi potrápí viď?
Teda San vy už povídáte? To je Julinka šikulka. Já už taky asi začnu pomalu dávat ochutnávat i něco jiného. Ale bude to zajímavý, protože vždy, když večer dávám malé kapičky na lžičku, tak už mi ji bere, skoro potřebuju asistenci 😃 😃 😃 To bude mrkev všude 😃