• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

petul:to znám,rýma je pěkný svinstvo,taky dětičky pr vní 2-3 noci tráví u mě v posteli,já říkám,že rýmu by měli u dětí zakázat a nejhorší na tom je,že se jim většinou spustí kole 23 hod. v noci :cry: a taky vždycky říkám,že lidi mi můžou bejt někde,zrovna včera tady míša pobíhala ve třičtvrtě na devět,byla protivná,protože jí rostou ty zuby,franta tady na ní začal křičet,at už dá pokoj,že je spousta hodin a že jí zavře do ložnice a nec\há ji tam uřvat,tak jsem mu řekla,at se uklidní,že je to jen dítě a že jí rostou zuby a sousedi to bud pochopí nebo at mi políbí...
23. zář 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

:grinning: :grinning: :grinning: Sandrus, presne tak :grinning:

Tak my jsme vstavali az ted, dneska se kluci vyznamenali :slight_smile: Jsem nejaka prespala :grinning:
23. zář 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se máš anny, já strašim od šesti, co vstával manža a Julinka od sedmi, ale po jídle ještě usnula, zlatíčko :slight_smile:

Luci on to tak určitě nemyslel, Jára taky ze začátku, když malou zlobily prdíky, vyhrožoval že ji zavře do pokoje ať si řve, ale pak se pořád ptal, jestli už hezky prdí a měl starost, aby neplakala :wink:
Ještě že my sousedy nemáme a řešit sem to nemusela :sweat_smile: Jen ségru vedle v pokoji a ta spí jak dřevo a mamka taky tak :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já vím,že nemyslel,jen pořád bere ohledy na sousedy,ale co mě to neva :wink:

my kdybysme neměli nařízenej budík na půl osmou,tak bysme zaspali do školky :slight_smile: a to jsme nemohli,protože dneska vez děda,tatka je služebně pryč
23. zář 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
my včera taky byly ve školce heč! :grinning:
23. zář 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
a julinka nechtěla domů vid :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ta se tam tak rozpovídala, že sem ji musela přerušit, abysme vůbec odešly!
:grinning:
23. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a do školy chodíme taky - každý den! a jak se nám tam líbí :wink:
23. zář 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to věřím,moje děti školu zatím taky zbožnujou,taky tam za chvíli vyrážíme :wink:
23. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi co naušničky?
23. zář 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
K té škole - chodim tam pro obědy, protože sem se vařit oběd nepřinutila a kvůli kojení bych se neměla šidit jen sušenkama a chlebem se salámem, tak takhle když už to přinesu, tak se i najim :slight_smile: A ve školce sme byly s kámoškou pro její malou :slight_smile:
na naušničky jedu zítra dopoledne do Strakonic, myslela sem na to, že bych ráda viděla ostatní, ale asi to neklapne, zdržíme se jen tak hodinku. Zatím sme domluvený jen se Sandrou(budu si od ní kupovat kráááásnou vestičku). Dnes ráno mě manža překvapil, že by rád jel s náma, takže jestli mu to v práci vyjde, tak mně babinec ne :pensive: On by se tomu teda nebrránil, ale je to asi blbý, brát s sebou tatínka na srazík.. nebo by se někdo i přes to přidal? Jen asi od 9.30 do 10.30
23. zář 2009 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi, ja si rikala, co tam delate kazdy den :grinning:
A vari tam alespon dobre? Vetsinou ty skolni jidelny nejsou nic moc.

Zitra to u me neklapne, ale co kdyby sis to nejak domluvila na ten pristi tyden, slo by to?
Abychom te taky poznaly :wink: :slight_smile:
23. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko,jo jo, nejak nam zacala breptat,ale za prvni slova to jeste moc neberu. holt jak je lina, tak to dohani v jinych ohledech :grinning:. Takze rika ham, pak slabiky ba-ba, ta-ta a mama rika uz asi 2 mesice,mozna dyl. vzdy kdyz ji mamka vozi a juli se zacne styskat, tak zacne natahovat a mamamamama, tak mamka vzdycky musi pelasit za mnou :grinning:
manza mi nevadi, uz jsem ti psala do IP :wink:. bud rada ze ma zajem a chce jit taky :wink: :dizzy_face:

nam julca spala v posteli od pulnoci :slight_smile:

peto, u nas je vzdycky taky hrozny rev kdyz odsavam, ted jak mela rymu, tak od te doby se k ni , k jejimu nosanku, nesmim ani priblizit :sweat_smile:

a kdyz dlabeme, tak to mame vsude :grinning:. julca chce pomahat, tk je sranda :grinning:

jinac ja jsem ted zas u mamky, byla jsem se vykoupat :grinning:

vcera me nastvala babi, hooodne. prisla si pro psa, sama od sebe aby mi pomohla. nejdriv zahlasila ze jsme se na koupelnu meli vykaslat (predtim ochotne souhlasila a dokonce rekla ze by chtela taky)-asi ji doslo ze kdyz se neco dela, tak je neporadek a hluk :sweat_smile:, pak mi vracela endyho a rekla mi, ze je postizeny a ze bysme ho meli darovat nejakym hodnym lidem :pensive: . ona, takova pejskarka, ktera vzdy psi mela radsi nez nas :frowning2:. endy je pro me clen rodiny, tak me to od ni hodne mrzelo. cizi zenske psa hlida porad, ted uz druhy tyden a me kdyz ho vzala na dve hodky po 3 mesicich,ne-li dyl, tak jsem si tohle vyposlechla :frowning2:

lektvarek bych mu udelala,pomohl by, ale nechci kdyz ridi :wink:
23. zář 2009 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
anny u nás je to složitý s autem, manža ho potřebuje do práce, takže se jen vyjimečně někam dostanem.. Ale určitě to na někdy domluvim a přijedem.. A jinak vaří právě výborně! Dnes si jdu pro rajskou, mňam. Už musíme jít, tak zatím papa
23. zář 2009 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
my spinkaly od 21hod - 7 hod a pak ještě do 10:30 takže super
já jsem ale nakřáplá víc než včera rýmu mám jak blázen a bolí mě v krku tak na malýho radši moc nemluvím :frowning2: :frowning2:
23. zář 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už sem po obědě, teda já k tý rajských sbouchala všech sedm knedlíků, co mi naložili, uf, sotva se hejbu, když to bylo tááák dobrý.
Nino neblíží se zas nějaká epidemie? Dost lidí kolem mě je marod.. :frowning2:
23. zář 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi řekla bych že se blíží spousta známejch je nachcípaných a já to musela chytit taky :angry:
23. zář 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
naštěstí jsou nachcípaný lidi na facebooku, tak to snad nechytim :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se brzo uzdrav :wink:
23. zář 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak se brzy uzdrav. :wink:
23. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosím poraďte, jak je to se zmenou z mateřské na rodičák? Kamarádka mě straší, že když mi mateřská končí v půlce měsíce a já si to šikovně nevyřídím, tak můžu přijít o nějaké peníze.. Jak je to?
23. zář 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zuzko, jak presne to je nevim, ja si to vyrizovala 2 mesice dopredu, to mi rekli ze tyden, dva by to klidne pockalo. urcite musis nejakou dobu predem, protoze podle me maji ze zakona narok na urcitou dobu na vyrizeni zadosti

nin, brzo se uzdrav :wink:

evco, co davca? :slight_smile:
23. zář 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: dobrý, pase jako o závod... :grinning:
23. zář 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně nqaopak řekla, že na to mám ještě času dost (mateřská mi končila 11.9) že to prý vyplácí zpětně, tak prý do října času dost. Což mně je celkem jedno, kdy to vyřídí, ale nerada bych o něco přišla. Prý že nemůžu v jednom měsíci brát mateřskou i rodičák.. že se to píše na manžela.Mně to přijde jako hloupost.
23. zář 2009 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jdu, jedu do Písku na soc pro potvrzení o mateřské a za týden půjdu u nás to dovyřídit, tak snad mi někdo ještě poradí :confused:
23. zář 2009 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u me to bylo tak, ze materska mi za srpen cinila cca 8500 (koncilo mi to 21.8.), tudiz jsem zadne jine penize nedostala, protoze rodicak mam jen 7600 kc. tak nevim jak to mate vy :slight_smile:

evco, ja uz to vidim, davca se nakonec bude otacet driv nez julca :cry: :cry: :cry:
23. zář 2009 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: jejda, tomu bych nevěřila. Neboj Davča první nebude :grinning:
23. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky devcata :grinning:
jak to tady ctu, tak mezi detickama radi ryma, tak jsem vyrazila do lekarny a koupila morskou vodu do nosanku jako prevenci :wink:

taky jsem vyrazila nakoupit nejakou prizi na hackovani, mela jsem malou v manduce a Kacenka mela na hlavicce jednu z cepicek ktere jsem delala, no zensky v kramu byly unesene, prej Marus, pojd dolu, takovou cepicku si nevidela :grinning: toz jsem byla polichocena a dmula se pychou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

s prikrmama zatim nebojujem, jeste mame cas, ale uz sena to i docela tesim, koupila jsem asi 4 sklenicky a dve kase( s prichuti a bez) a zeleninu mam ze zahradky, nevadi mi to varit, i kdyz se budu patlat s jednou mrkvi :wink: pokud to pujde , tak zacnu v tech ukoncenych sesti mesicich, ale nevim, v noci se budime dvakrat na kojeni a to nebyvalo u nas zvykem aza mesic pribrala 440g, tak snad je to dost.

Holky spi vase detina brise? Kacka je porad na brise, cely den a pak tak i usne, kdyz ji otocim ve spanku, tak za chvilku prijdu na kontrolu a ona se zase otoci, nekdy tak intenzivne pase, ze pase i ve spani :sweat_smile: uz se pekne otacime na zada z briska a ted se Kacenka naucila couvat.

jakou mate odsavacku? ja mam jen tu obyc z lekarny jak merite teplotu detem, me Kacka nevydrzi na zadech, porad se otaci, mam strach abych ji tim teplomerem neublizila :confounded:
23. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, segra v sobozu priveze ty veci, po vikendu ti dam vedet, kolik penizku tostalo a jak ti to predam, segra tu bude do utery, tak pak napisu, sehnala deku, rucnicky i ty plinky :wink:
23. zář 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
San vana vypada dost dobre a s tchyne si nic nedelej, je prdla :rolling_eyes:
23. zář 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek