• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahojky,taky u vás dneska svítí tak nádherně sluníčko?
ninus doufám že už se válíš doma ve svý postýlce... :wink:
my dneska jedeme zase za babičkou,takže celý odpoledne zabitý
venoušek je hroznej kaňour,byla jsem na záchodě a on si dal židli za dveře a stoupl si na ní a nechtěl mě pustit
ven a já měla na plotně palačinku :angry:
taky se naučil otevírat ledničku,takže musíme hlídat aby tam pořád nekoukal :confused:
a co je novýho u vás?
sandruš a máš nějaký bolesti nebo nic? a už ti odešla zátka?
25. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, koukam ze Vasik je peknej kanec :grinning:
nemam zatim ani bolesti, ani zatka neodesla. jen mi obcas ztvrdne bricho. proto si myslim ze to jen tak nebude. Doufam ze pri svem stesti nebudu jeste prenaset :grinning:
Nin se jeste neozvala tak uz je asi doma.
25. únor 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak už jsem konečně doma, ležím v posteli kterou mám podepřenou abych měla nohy trochu víš. Jsem tak štastná že můžu být z těmi mými miláčky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to je super!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. únor 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus tak to je paráda,jen hezky odpočívej doma,tam je to vždycky nejlepší :wink: :dizzy_face: :slight_smile:
25. únor 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě povídejte já jsem tak ráda že se to ani nedá popsat.
Jo Sandři no tak koukám jiní doktoři si za sebe shánějí náhradu a Štetka teda jak jsem četla asi ne, jdu v pondělí na kontrolu to prý bude poslední týden co ordinuje - teda jen po a čt no tak se ho ještě zeptám a najdu si jiného doktora, je to jako naschvál ve 33tt budu nahánět nového dr :unamused: :unamused:
25. únor 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me spis dost prekvapuje ze te treba nekdo neupozornil driv :confused: :sweat_smile: . vzdyt jako tehule tam jsi kazdou chvili. sestricka od kresni rikala ze uz jim tam spousta pacientek volala.
kazdopadne je to v tehotenstvi hodne neprijemna situace :rolling_eyes:
25. únor 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky dneska stastna!!!

Prisel mi dopis z CLK a prijali moji stiznost a predali ji k dalsimu reseni revizni komisi okresniho sdruzeni lekaru Ceske lekarsko komory ve Strakonicich. Po posouzeni je shledano, ze reseni spada do kompetence disciplinarnich organu CLK!!! HURAAAA....
25. únor 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani tak to je skvela zprava! Ze by se konecne zacalo neco dit? Bylo by na case :angry:
25. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale do rozsudku disciplinarnich organu se na ni pohlizi jako na "nevinou" viz. http://www.clk.cz/zakpred/predpis04.html. Ale chtela bych byt mouchou, kdyz ji to dneska postacka predavala :grinning:. Nejsem skodoliba, ale za "blbost" a hlavne lenost se plati!!!
25. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nevinnou..........se mi nejak klepou ruce....
25. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
stejne podle me, by min. do ty doby nez se to nejak vyresi, mela byt odstavena nebo poslana na nucenou dovolenou nebo neco. vzdyt prece ji nemuzou jeste nechat rodit kdyz uz je to v setreni :angry: . nektere veci v nasi republice opravdu nepochopim :rolling_eyes:
25. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohuzel...... jsem zvedava k jakemu postihou dojdou, nejvice je vyhozeni z CLK a tim nemuze vykonavat povolani lekarky, ale tam to az nedojde.....
25. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bohuzel asi ne :frowning2:. jedine ze byste se dali dohromady vsechny u kterych pochybila, ale to je nerealny :frowning2:
25. únor 2009 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ono by stacilo, kdyby si kazda stezovala na CLK, pak by se to mozna dotahlo az tak.....Ale ne vsichni na to maji silu, jako ja nemam silu na soudni proces....
25. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
aninam: Tak to je perfektní, mám radost s tebou že konečně se začína něco dít
25. únor 2009 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, ale jeste chvili to potrva.......snad ne roky jako pri soudnim.....
25. únor 2009 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak zatim to vyridili docela rychle. kez by to tak pokracovalo a hlavne se dobrali k nejakemu trestu

Nin,jak je doma :grinning:?
25. únor 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak snad to bude rychle vyřízené a odejde z nějakým trestem (a že by si ho zasloužila :angry: krá.a jedna )
DOMA - je krásně jsem tak ráda že se to nedá ani popsat :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. únor 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maji na to cele pul roku, aby to vyresili. Proto jsem to netahla soudne, ale takto. Nemam rada, kdyz se takovehle veci tahnou.....
25. únor 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No soudně je to běh na dlouhou trat - bohužel naše soudnictví a zákony jsou na urovni 0
25. únor 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se budeme modlit aby dostala co nejvetsi trest
25. únor 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
nejvetsim trestem je vyrazeni z CLK -> zkonceni jeji lekarske kariery, ale nepocitam s tim, ze tohohle dosahnu.....
25. únor 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak me nasrala tchyne :angry:
minulej tyden jsem ji psala at nekdy zajde na kafe. ze slusnosti. V pondeli volala ze by prisla v utery, rikam ze nemuzu, ze jdu k dr., ale ze jindy. domluvili jsme se na zitra. Na dnesek mi bylo receno ze nemuze!. Tak ja sla do mesta, potrebovala jsem obehat par veci nez porodim (mzdovy, financak, knihovna, posta) a ona vola ze jde k nam jestli jsem doma. rekla jsem ze jsem ve meste. no, prislo mi ze mi neveri :sweat_smile: .ale ok
ted ale sedi moje draha polovicka s brachou na ping pongu a ona si tomu brachovi stezovala co mam byt co ve meste kdyz si ji zvu na navstevu! no nenastvalo by vas to?
zaprvy mi rikala ze muze jakykoliv den jen ne ve stredu! a zadruhy, kdyz si pozvu navstevu, tak jsem samozrejme doma, ale musim s ni byt domluvena. ja s ni byla domluvena na zitra.
uplne mi to hnulo zluci :rolling_eyes:
a to opominam ze je nastydla :rolling_eyes:
25. únor 2009 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snadři: nemá cenu se rozčilovat, i takové tchýně bohužel jsou. Já děkuji bohu že má budoucí tchýně je naprosto skvělá ženská.

Aninam: to bych jí přála aby byla vyřazena
25. únor 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ted volala manzovi a stezovala si ze ji tu nechcem. tak pry byla poslana nekam :sweat_smile:
taky jsem doposud myslela ze je v pohode. no, asi se mam na co tesit. jeste ze manzel stoji 100% pri me :slight_smile:. Ten rekl ze nas ted dlouho neuvidi a jeste ji to bude mrzet :sweat_smile:

Ani,kez by ji vyradili, budem v to vsechny doufat
25. únor 2009 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem měla zase co dělat vše dočíst :slight_smile: . Jste kecalky.

Ninus paráda, že jsi doma. Odpočívej a nech se hýčkat.

Sandrus ty už to máš za pár :slight_smile: . Už se těším, až se tu objeví příspěvek, že jsi porodila, nebo že rodíš. A dáš nám vědět hned jak odjedeš do porodnice?

Mě doktor taky strašil, že budu rodit dřív, ale nakonec jsem rodila 41+1 :slight_smile: . Necháme se překvapit.
25. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja se taky bojim ze pri svem stesti budu jeste prenaset :grinning:
no, podle toho kdy to na me prijde. v noci kvuli tomu asi pc zapinat nebudu,ale kdyz pres den, tak vam sem budu chodit fnukat jak to boli :grinning:. jsem totiz hroznej srab :sweat_smile: . jinak kdyz bude manza vnimat, tak vam sem hodi info a nebo napisu :slight_smile:. cislo odsud mam na katku a pak i z jinych diskuzi, takze informovany budete :wink:
25. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a driv jak za tyden porod nevidim :wink:
25. únor 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že budeme informované :wink: .
Abys nebyla překvapená :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek