• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
tohle je fakt rychle na pripravu,pak se to jen pece,nadobi uspinis jen nuz a prkynko a samozrejme pekac. a nejlepsi je to z kureciho, nemusi se klepat :wink:
ja bych to delala denne,ale eda uz se toho prejedl :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no super, kuřecí tu i mám. Jak se líbí Edovi v práci??
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
rika ze vic nez doma :sweat_smile: :rolling_eyes:
23. zář 2009 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super, ne??
23. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jo to jo. hlavne ze je prace. me tu bez nej taky nic nechybi :sweat_smile:
23. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to znám, já jsem taky ráda, že jakub občas vypadne na služebku. Stejně jezdí domů z práce kolem 7, takže stihne koupání, ale zase víkendy jsou jeho, ale to zas chci udělat něco kolem baráku. Ale fakt je, že si taky dáchnu, už to vaření je super a bordel je tu menší atak.
23. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ono cokoliv se preleje smetanou nema chybu :slight_smile:

Ja uz nasla recept na tu soju, tak jsem si to uz nalozila na zitra.

Sandrus, aspon mas fakt klid.
Uz mas knedle? :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
uz je jen hodim do vody :slight_smile:. pry uz je na ceste a vypada to ze v dobre nalade :grinning:
23. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jake delas?

Tak to je dobre, ze je dobra nalada :wink:
Pri nejhrosim bys namichala drink :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
svestkove :slight_smile:

drink se asi bude jeste hodit :grinning:. skoda ze kojim, obcas by mi taky bodl :grinning:
23. zář 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, pořád uklidnuješ, jo?? :grinning:
23. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ne, jen jednou, jak jsem to tu psala. takze poprve a zatim naposled :wink:
23. zář 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
třeba fakt naposledy, třeba ta práce zabrala.
23. zář 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vis, ze to funguje, kdyby bylo nejhur, tak namichas :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, tak ja si jdu lehnout, dobrou :slight_smile:
23. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
co dnes varite? Ja bych chtela neco rychleho a chutneho a nema inspiraci :frowning2: Hlavne jsem silene unavena........
24. zář 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky já dneska vařím tohle http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=49387 naše oblíbené
24. zář 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak mě dneska byla zase kontrolovat sociálka, a to mi při první kontrole říkali, že na těhule nechodí :fearful: Jinak, potřebuju poradit. Už asi 3 dny mě strašně bolí v tříslech a to tak, že skoro vůbec nemůžu spát. Je to normální?
24. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak ja mam uvareno tohle, je to vynikajici :wink: :slight_smile:
http://www.recepty.cz/recept.asp?id_receptu=JMPOOPJNM3&id_kategorie=JNLMMNO3

Kato (Kadel), je to normal, alespon ja to tak mela, mozna posledni 4 tydny urcite. Nemohla jsem fakt moc chodit, je tak jsem se kolibala :grinning:
24. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak cumim jak blazen, ze na tebe prisla socka, to jsem u tehuli fakt nikdy neslysela :astonished:
24. zář 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
kadel já to měla taky asi v 36-37 týdnu a nepřešlo to až do porodu i když to bylo potom o malinko lepší
24. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem dělala včera odpoledne švestkováky, bylo jich přes 50, tak máme co jíst :grinning:
24. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak to jste mně uklidnily. Já taky chodím jak kačena, nejhorší je to v noci, fakt to dost bolí. Taky jsem byla překvapená s tou sociálkou, ale v po nastupuju na mateřskou tak už mě to nevadí.
24. zář 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, Evi, tak to si svestkovaky fakt uzijete, to my bychom meli na tyden :grinning:

Ani, ta veprova panenka vypada dooost dobre, pak dej vedet, jake do bylo :wink: :slight_smile:

Tak my padime do Blatny.
24. zář 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my je máme rádi, tak není problém :grinning:
24. zář 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny, tak polevka chutna dobre, tu uz jsem kostla. Maso voni uzasne, ale to jsem jeste neochutnala, po obede dam vedet. Ale je to hrozne lehoucky a rychly.
24. zář 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak panenka byla vynikajici, celou jsme ji snedli na posezeni. Fakt super recept, doporucuji zkusit.
24. zář 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: to jsi šikulka, hlavně, že chutnalo :wink:
24. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky :slight_smile:
kato (kadel) se sockou fakt cumim, na me nikdy nikdo nebyl. a ja posledni mesic pred porodem taky nemohla moc chodit. bolela me stydka kost a pri chuzi jako bych citila hlavicku mezi nohama :sweat_smile:

ja budu delat nalozene maso, ale zas az vecer.

dneska mela julca premieru s brokolici, chutnala ji asi nejvic, zatim :slight_smile: (je videt ze aspon neco ma po me :grinning:)

a zuzka s manzelem obrovsky sympataci a julca nadherna. ale takovy drobek naproti tej nasi :grinning:
24. zář 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, díky Sandro za lichotku :slight_smile: Ty jsi taky moc fajn :slight_smile:

Tak naušničky v pohodě, pobrečela si Julinka když jí to píchaly a pak hned byl klid, asi dvě slzičky ukáply, taťka jak je viděl, málem brečel taky, prej :sweat_smile: A pak hned usnula
24. zář 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek