• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

jinak jak je taťka doma, nabídl se že uvaří, tak dělá šunkofleky :slight_smile: když jste mluvily o jídle :slight_smile:
24. zář 2009 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
pošlete nám někdo bodíky? Díky.. :wink:
http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9592
24. zář 2009 v 15:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
tak mame skoro vybourano. kdyz to vidim, chce se mi brecet :sweat_smile:. bordel neskutecny. na prani snad vse co tu mame, vrstva prachu, okna, zaluzie, zaclony... proste vse... fakt masakr
24. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ale bude to stát za to ! Jen se hezky těš až si budeš hovět ve vaně a budeš se kochat tou krásnou koupenou :wink:
24. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Say, ver mi, ze vim jaky je to bynec a jakou to dalo praci to pak "odprasit". Znicili jsme si na tom i vysavac :frowning2:
24. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, vysavač sme taky skoro zavařili, když se dřív vysávali "jen po škrabání stěn před malováním" Ono na tenhle prach musí být spec. vysavač, u normál většinou píšou, že jemnej prášek nevysávat :pensive: pozor na to.
24. zář 2009 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
no kdyz nemam profika vysavac a potrebuji nejak dostat prach ze zaluzii, parapetu, steny........
24. zář 2009 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, ja krava dneska vytrela byt a zase krvacim :frowning2: Uz jsem jen mirne spinila.... jestli to do zitra neustane, tak zavolam Razakovi, bojim bojim...
24. zář 2009 v 18:54  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří, když jsme dělali sádroše tak jsme si pak půjčili v práci průmyslový vysavač. Zkus se zeptat po firmách co dodávají např. centrální vysavače , ve Strako je firma Toman myslím, že v čp servisu měli inzerát, že je taky půjčujou.
24. zář 2009 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ani, tak rychle do postele a nohy nahoru.
24. zář 2009 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
zuzi máš bodíky
ani snad to bude ok, radši opravdu neděj vůbec nic

to já vysavač nedávno zavařila že se musel vyhodit :grinning:

tak my máme zdá se po rýmě, v noci nebyl vůbec zahleněnej, takže ani odsávačka na vysavač nebyla zatim třeba, ťuk ťuk
24. zář 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
no snazim se lezet, ale nekdo varit musi, jinak budem vsichni o hladu a ted pred pouti jsem chtela jen vytrit a zitra jsem chtela pect :frowning2:
24. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ani, na praci a vareni se vyser, odpocivej :wink:

jinak je to des des a des. od rana budu makat jako sroub. ale uz to vypada jak koupelna :grinning:. nejhorsi mame za sebou, ted uz jen uklid. vsude mam jen lino nebo plovoucku, tak to staci setrit,ale diky za rady.

mozna budem potrebovat sadrokartonare, neviteo nekom levnym?
24. zář 2009 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Ani, na vareni se vyprdni a fakt radeji odpocivej.

Jinak recept na tu panenku jsem si ulozila :slight_smile: To urcite vyzkousim.

Zuzi, bodiky jsme taky poslali :wink:

Sandrus, to verim, bordel musi byt fakt hoooodne veliky, ale pak ta parada az to bude hotove :slight_smile:

Jinak my uz mame rymu taky mensi, ale porad odsavame. Uz abychom se toho zbavili.
24. zář 2009 ve 20:43  • Odpověz  • To se mi líbí
sandří, my dělali sádroše sami, je to ale hnus
24. zář 2009 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
San, vím jaké nervy prožíváš, taky jsme vyzdívali koupelnu, ale nemuseli jsme v tom bydlet, ani by to nešlo, dělali jsme rekonstrukci celého bytu. Je to fakt bordýlek, ale až to bude hotové zapomeneš a budeš si jen užívat.

Rýmu máme taky, odsáváme a odsáváme. Dnes začala z ničeho nic Terka tak strašně brečet, nenechala si šáhnout na ouška, tak jsem jí naložila a jela na ušní, nelíbí se mi ani ty dírky na naušnice, zánět se nepotvrdil, ale dírky se paní doktorce taky nelíbí, chtěla mi napsat antibiotikovou mastičku, ale já ve vlastním zájmu vyzkoušela i Framykon, tak nám napsala kortikoidy na 3dny a když to nezabere tak je máme vyndat a nechat Terezce zarůst dírky, strašně moc mi to mrzí jestli je nebude moc mít. Tolik si už vytrpěla, 3týdny mažeme 2x týdně, vždy je u toho moc slziček a teď tohle.
Noa kdo nebyl v čekárně, po nás šla na ouška Zuzka s Julinkou, zjistila jsem to, když jsem koukla do albumu, zdálo se mi to, že jsou to oni, ale jsem taková nesmělá. Zuzi, Julinka je moc šikovná, když to takhle zvládla.
24. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky
Sandři my si sadroš taky dělali loni sami, jak jsme předělávali ten obývák no bordel to byl taky statečnej

Mě už je naštestí lépe, v krku mě přestalo bolet pomohl modafen ( chřipka z těla ven :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )
ale rýmu mám pořád a k tomu zalehlý uši to je taky labúžo
Holky v uterý mě držte palce jdu k zubaři toužil mě vidět jak jsem tam byla stím zubem no možná mu zavolám že nemám hlídaní :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: abych tam nemusela
24. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš to mě mrzí s těmi náušničkami ale snad to bude ok aby malá netrpěla
24. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky z Protívína
Popiště mě prosím vás cestu k tomu Dr. Maškovy ( prosím jako pro blbé )
Luci vím že už jsi mi to jednou psala přijedu do Protívína k té škole, sjedu dolu jako kdybych chtěla na to náměstí nebo co to je a pak už jsem ztracená, jo nejspíš se nezastavím poveze mě tam někdo jelikož kamarádka říkala ýe když od něj jezdí zvrací a je jí spatně jak jí napravuje a provadí ty cviky tak si to nelajznu abych jela sama
24. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  • To se mi líbí
tady nikdo tak přejí všem dobrou noc
24. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko,
Ninuš, je to přesně tak jak píšeš, když v jedeš do Protivína, pojedeš z kopečka dolů a je to úplně poslední rohový barák vlevo.Takový vysoký, veliků barák, je tam rehabilitace, masáže a MUDr.Vilimková, ale ty půjdeš zpátky jako do kopečka a musíš do dvora toho baráku na konci , je tam i cedule, MUDr. Mašek sídlí tam.Můžeš zaparkovat před, nevím jestli ve dvoře, nebo na náměstí a jít zpět (je to kousek) a to pak barák bude po pravé straně. :grinning:
Snad to pochopíš, kouknu o víkendu na číslo baráku a barvu (ta mi nějak vypadla), třeba ještě poradí Lucka.
25. zář 2009 v 06:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jituš děkuju tak ted už bych to měla najít i kdybych byla slepá :slight_smile:

Jinak dobré ránko, my jsme vzhuru od 6:15 a malej ted usnul tak jsem opět vytřídila věci a do skříní musím nanadat aktuální velikost 6-9 všechny věci mám v pokojíčku ve skříni ale malého převážně oblékám dole tak abych nemusel aběhat do schodů tak vždycky vyberu tu aktuální velikost a dám si jí dolů do skříně objevila jsem i takové věci o kterých jsem ani nevěděla :grinning: :grinning: :grinning: hadrů máme že bych mohla oblíct celý dětský domov ale od velikosti 9-12 toho tolik nemám tak to musím sepsat a dokoupit ale z rozumen což u mě je těžký co se hadrů týče :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 08:09  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninuš, nemáš někde po ruce odkaz na tu tiramisu z pomazánkového másla. Chci jí opět udělat, ale nemůžu najít ten odkaz, byla skvělá, jen tentokrát tam místo rumu dám amareto, my rum nemusíme a tak jsem posledně šetřila a sneslo by to více, ale je fakt super.
25. zář 2009 v 08:24  • Odpověz  • To se mi líbí
niíni,jak píše jíta,pokud přijedete ze směru od vodnan,což předpokládám,na prvním sjezdu vjedete do protivína,po levé ruce budete mít školní dopravní hřiště a školu,vy pojedete stále dolů.pak bude doprava odbočka na Milenovice,tu minete a hned před sebou budete mít značku parkoviště asi pro 2-3 auta,tam když to postavíte,tak jste přes silnici přímo proti té budově,patří lesům a jak píše jíta musíš to obejít dvorem,je to tam otevřený a popsaný,nikam jinam jít nemůžeš :wink:

my jedeme s dětma nejdřív do budějek,s honzisem na rehábku,a pak k našim do tábora na víkend,v neděli se vrátíme a v pondělí už zaručeně budeme mít svůj počítač
25. zář 2009 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky moc děkuji ted už se neztratím :slight_smile:
25. zář 2009 v 08:57  • Odpověz  • To se mi líbí
jíto,to mě mrzí,že máte s těma naušničkama takový trápení,snad už to bude v pohodě

nebudeš tady někdy příští týden?v pátek a v sobotu má bejt burza podzimního a zimního oblečení,tak bych chtěla dát něco na prodej,ale pořád tady pro tebe shovávám ty věcičky,tak abys na ně mohla mrknout a vybrat si :slight_smile:

nini určitě ne,kdyžtak volej :wink:
25. zář 2009 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem zjistila že nemám na sporták pláštenku tak jí tu lovím a stojí originál 840,- tak si jí koupím k narozeninám :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
25. zář 2009 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
25. zář 2009 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, díky za bodíky holky

šmankote na co to Nino je???

Jitko to mě moc mrzí, že naušničky zlobí - my ok, ouška nemá ani červený a ani nateklý. Snad se vám to brzo a dobře zahojí..Škoda že nemáš víc fotek tebe samotné, třeba bych tě poznala já :frowning2: Když sem včera šla po Strakonicích,u každé maminy, co sme potkali sem si řikala, jestli pak to není některá z vás.. škoda.. A ty seš tmavovláska nebo blond melírek? (jestli sem dobře viděla)

Luci tak si užij hezký víkend :wink:
25. zář 2009 v 09:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek