• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já na to Zuzi taky koukala jako vyvoraná myš je to menstruační kalíšek že si ho koupíš a už nikdy nemusíš používat vložky nebo tampony a používáš jen tenhle kalíšek, mám velkou představivist ale tohle si teda představit nedokážu
25. zář 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jediný mě napadlo, ale je to taková blbost, že sem se musela zeptat :grinning: :grinning: taky si to představit neumim
25. zář 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
jito,s tema nausnickama me to mrzi :frowning2:. snad to bude dobry. my byli bez problemu. a nema alergii na zlato? co zkusit dat z chirurgicke oceli jestli delaji nejake detske?

ja nas s juli chtela vykoupat,ale tece rezava voda. no ona teda tekla i ve sprchaci,ale to nebylo tak videt :frowning2:. juli jsem nosila do vanicky vodu z kuchyne. myslite ze to vadi? co s tim?

jinak eda je zas na presdrzku :frowning2:. zas se chce rozvadet,je hroznej. tak tu jen sedim a nemam na nic silu a to me ceka debordalizace bytu :frowning2:. nejvic me mrzi ze jsem juli nedokazala udelat hezkou rodinku a ze se jednou bude trapit jako ja :pensive: . jsem z toho uplne spatna :cry:
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, moc děkuji.
Luci, bohužel nebudu. Týden je krátký a v pátek ještě frčíme do ČB ke Kolářové. Tak na mě nečekej a dej to do prodeje, já vím jsem hrozná, ale je toho nějak moc. Prodej to a já, když zajdu vyberu si, když ti něco zůstane.
Zuzy, byla jsem v čekárně s vámi a na řadu jste šli po nás. Tak ty naušničky vám moc přeji, my už máme ouška trošiiiiinku lepší tak moc doufám, že se to zlepší.
25. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak vim ze menstruacni kalisek se docela pouziva, myslim ze katka (kvikvicek) ma nejakou zkusenost :wink:
25. zář 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mam spicha s dr. v nemocnici odpoledne, jeste mu mam volat. Chce me videt, dneska rano jsem objevila kousky krve srazene na toaletaku. Docela se (moc) se bojim.
25. zář 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani, tak snad to bude v poradku! hlavne fakt lez a nic nedelej!!! budu moc drzet palce!!!
25. zář 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ted si delam gulazovku z pytliku. Tak ja mimo toho krvaceni nemam nic, ani krece v brise nic....
25. zář 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani držíme pěsti, ať je to OK!

San to se snad zlepší, třeba máte jen krizi.My jich taky pár měli a nakonec sme spolu přes osm let :wink:

Jitko tak to už sem lidi v čekárně nevnímala :sweat_smile: Byla sem ráda že to máme za sebou a celkem v klidu.
25. zář 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ta Julinka je tak lechtivá, to snad neni možný.. Já jí chtěla protočit naušničku v dirce, dělám to tááák opatrně a ona se tomu normálně nahlas směje :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani moc moc držíme pěst štestí at je to ok :wink:

Sandruš ten manža je fakt kus vola, jestli tě bude zlobit tak mu přes tu držku dám já :slight_smile:

tak po Zuzýce se opičím i já kdo bude chtít at zahlasuje http://www.prettybaby.cz/main.html?photo=9701
25. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
nino je to tam ale takový nějaký divoký, včera sme byly druhý a dnes už nejsme ani mezi prvníma 40ti
25. zář 2009 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
bodíky sem vám poslala, všech deset :slight_smile:
25. zář 2009 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé děkuji já jdu malé dát zase, kdo ví tyhle soutěže jsou na dvě věci to samý jako byli zlatíčka od Blesku, nebo Pampers je to na stejný brdo
25. zář 2009 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzi jak často se muže hodnotit???
chtěla jsem dát Julince 10 a píše mě to že jsem už hlasovala
25. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně to šlo pro jednu fotku jednou z jednoho PC. Hlasovala sem včera, dnes už mi to nejde
25. zář 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to potkalo i nás.Davídek má týmu a trochu kašel :cry:
25. zář 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani: ať to dobře dopadne
25. zář 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Evi, uprimne, bojim se hodne...... At to i vam dobre dopadne a malej ma za chvilku po ryme a kasliku :slight_smile:
25. zář 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi tu samou odsávačku Nosátko jsem viděla v lékárně v poliklinice za 209,-to v Arnice jí mají za 240,-
koupila sem malýmu i kapičky Libenar a fakt už máme skoro po rýmě

ninus já si pláštěnku objenávala neoriginál a sedí pěkně a stála asi 160,-
ä vy už jezdíte taky ve sporťáku?
25. zář 2009 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani, to chápu, ale věřím, že vše bude ok.tělo dalo znamení, že máš přibrzdit
25. zář 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul: tak máme Nosátko z Arniky, ráno ho přivezl Vašík a Libenar máme z porodky, tak vyzkoušíme
25. zář 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul ještě ne protože není pláštenka, zatím se vejdeme ale na dlouho to nevidím, mě u tý neoriginál vadí že abych měla přístup k malému že bych jí musela sundavat je natahovací že jo??? no a u té originál je na zip že se jenom ve předu odepne - tak nevím
25. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Libenar je dobrej
25. zář 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to je dobře, vyzkoušíme. A co cigárko nepovalilo tě to? :grinning:
25. zář 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi nene chutnalo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: já jen jestli tě nemám běžet zachraňovat :grinning:
25. zář 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jééé ty jsi hodná to by jsi sem běžela ze Sedlice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: téda já jsem potěšená :wink: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
25. zář 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: pro tebe všechno a s Davídkem na zádech :grinning:
25. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi a jak mam pribrzdit, kdyz posledni dobou nedelam nic?
25. zář 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek