Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
sayastautor
25. zář 2009
kapky na rymu mi v lekarne dali nasivin pro novorozence a kojence. ale od te doby co jsem je koupila, tak je julca nepotrebuje
evulebobule
25. zář 2009
jo to můžeš 😉
aninam
25. zář 2009
To ja uz nezehlila 3 nedele, vzdy jen vyperu a to co se da slozit slozim, zehleni se bojim, aby to nedopadlo jako s tim vytiranim, jenze se k tomu nikdo jaksy nema 😞
evulebobule
25. zář 2009
sandři: copak? =-)
sayastautor
25. zář 2009
ja nezehlim :-N
sayastautor
25. zář 2009
ale, evco, znas to 😞
jeste ze mam slunicko julinku a pak at se deje vule bozi 😞
evulebobule
25. zář 2009
sandři: máte doma dusno? 8-(
ninus81
25. zář 2009
Sandři zase dělá dusno manža at mě nesere

Já teda žehlím jen to nejnutnější :-x :-x :-x co se nemačká nežehlím znám ženskou co žehlí i fusekle,ručníky - to u mě nehrozí 😃 😃 😃 😃
sayastautor
25. zář 2009
jo jo,mame. eda ma pocit ze se tu flakam, ze nic nedelame,kdyz jarda stihl vcera pri praci vypit 3 piva 8-( . zas vyhrozuje rozvodem. tak to vypada ze do Vanoc budu rozvedena s ditetem 😢 . ja uz chlapa asi nikdy nebudu chtit ani videt :-N
sayastautor
25. zář 2009
ja nezehlim nic :-N. ale opravdu nic :-N
evulebobule
25. zář 2009
sandři: to pochybuju,že se flákáš.... ]-(
evulebobule
25. zář 2009
tedy ručníky, spodní prádlo a ponožky t taky nehrozí 😃
ninus81
25. zář 2009
Evi kde jsi ve Farmville vzala ty koně a tu černou ovci????????????????????
aninam
25. zář 2009
Say, obdivuji te, ja uz bych byla rozvedena davno.
sayastautor
25. zář 2009
jsem mu rikala at se dojde nekam zeptat jak se lidi flakaji kdyz delaji jadro. ale to nema cenu resit. spal na gauci, ja se tulila k julce a bylo mi docela fajn 🙂
ninus81
25. zář 2009
Sandři to je ale kus vo.. ]-( ]-( ]-(
pochybuji že se flákáš, tak mu předvěd flákání lehni na gauč a relaxuj ježiši aby se neposral
evulebobule
25. zář 2009
nin: ta ovce přišla sama a koně mi podarovali kamarádi sousedi, co jsou o nějakou tu úroveň výš 😃
ninus81
25. zář 2009
Evi aha ke mě přijde tak velký kulový 😃 😃 😃
aninam
25. zář 2009
Holky, ja taky manzelovi rikam, ze si ma uklidit ten svincik v obyvaku na pout a vite co udelal? Jeste privezl 37" televizi a postavil ji pred svuj stul 😃 Takze pest na oko, ja na to seru tady na vsechno. Prijede jeho maminka s tatinkem ne moje, at si je obskakuje a vysvetluje sam, mozna skoncim ve spitale a bude.
zuzankast.
25. zář 2009
mě taky žehlení celkem baví - takhle u telky. Vlastně všechny domácí práce (sem asi blázen co?) Jediný, co mě nebaví, je vymýšlet jídlo.Uvařim ráda, ale co Pořád??? Kam chodíte na nápady?
evulebobule
25. zář 2009
nin: jen se neboj však ona se tam nějaká zatoulá, já jsem u někoho viděla i ošklivé káčátko 😃
evulebobule
25. zář 2009
zuzi: mě baví mytí koupelny a záchodu 😃 😃
aninam
25. zář 2009
zuzko, ja na www.recepty.cz 🙂 Jinak ja tyhle veci taky delam hrozne rada, ale nemuzu 😞
ninus81
25. zář 2009
Evi jo jo ke mě taky přišlo ale zase vzalo kramle hajzl jeden

ANi no jo no to jsou chlapy, já doma řeknu uklid si ty hadry a místo aby si je nandal do skříně jen si je porovná na odkládacím gaučíku v hale 😃 😃 😃

Zuzi já beru inspiraci v receptech na mimibazaru
ninus81
25. zář 2009
mě nebaví akorát to žehlení jinak vše celkem jo a vaření prostě nejvíc
a miláček se budí jdu připravit k obídku polévku 🙂
evulebobule
25. zář 2009
nin: to je hajzl kačátko 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
25. zář 2009
Evi ne ne to je kurva kačátko všem dá jen mě néééé 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
evulebobule
25. zář 2009
nin: mé káčátko dej mi víc, dej mi víc své lásky aůůůůůůůůůůůůůů 😃 😃
zuzankast.
25. zář 2009
díky za tipy, juknu tam, ať mám podle čeho vařit večeře 🙂

San já už bych asi taky řekla, ať nevyhrožuje, nebo udělám já ]-( POtřeboval by si uvědomit, co má doma za poklady!
Nino já když řeknu, uklid si tu hromádku (teda kopici u postele, kterou udělá za tři dni), tak to většinou vezme a hodí do prádla :-N Jo chlapi, ale ségra tohle dělá taky 😃 Když si teda jednou za dva týdny uklidí, tak jsou z toho tři pračky hadrů 😃

mno Evi, tak tohle jediné mě asi baví nejmíň,ale jak máme toho starýho pejská, kterej se skoro každou noc počůrá a já vždy ráno vytírám, beru to od koupelny a záchodu, jen tak, pro radost 😃 😃
evulebobule
25. zář 2009
chudák pejsek 😞