• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

vy jedete :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hm, tak kacatko a ovce se mi taky vyhybaji :frowning2: a kone mi nikdo neposila :frowning2:. asi budu muset pockat na vas az vam to pujde :grinning:

eda je kapitola sama pro sebe. ted pise zas normalne. ale uz me to taky nebavi. a taky se s tim neparam. rika ze chce odejit,odpovidam jdi, ja te nedrzim..
25. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pro me je vytirani za trest, protoze endy se muze zblaznit a lita mi za hadrem. takze prace normalne za 10 min hotova mi trva pul hodiny :rolling_eyes:
vcera taky,ja uklizim a ta nase drzka mi z koupelny do uklizeny kuchYne nosila bordel a kousala mi to tam :rolling_eyes:
proste s endym vse trva min 2x tolik :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři až mi to půjde, tak ti koně pošlu.
25. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk jsme koukala na to prettybaby a jsme v první 40 :grinning: ( 40 nejlepších fotografií ) se sköre zatím 4,5
Tak já jdu nakrmit toho našeho draka už se hlásí a valí sudy na zemi na dece a směje sse u toho no a pak vyrazíme za maminou na Habeš.
Tak zatím holky papapa a večer budu 100% slaměná vdova tak se tu ukážu
25. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ono je mu to jedno - pejskovi. Někdy si zaštěká, že chce ven a někdy prostě stojí a ty jen slyšíš ttššššššššššš... hlavně v noci, když ho pravidelně nepouštíme ven viď, tak si hold uleví a pak tu ještě chodí sem tam, aby to rozťapkal všude :unamused:
San tos mi připomněla, když sem před lety(kdy byl náš pejsek ještě čipera) vysávala a sáhla vysavačem k našemu Míšovi a on se chudinka tak lek, že jak vyskočil, vystřelil z něj bobek :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já koně taky pošlu zatím můžu jen prasata, zajce, a kachnu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: ještě mám pořád rozdělanou tu čepičku a asi jí budu muset vypárat, za tu dobu má Jůlinka beztak jednou takovou hlavičku. pamatuju si jak jsem háčkovala ještě ten den, než mi začly bolesti
25. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky můžu ovci prase a zajíce :wink:
25. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja muzu vse,jen stromy uz nemam kam davat nez zvetsim :sweat_smile:
tak co chcete holky poslat? mam k dispozici vsechna zviratka :wink:
25. zář 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, co to tu vedete za zvěřinec? :sweat_smile:

No Evi, tošinku už nám asi povyrostla :grinning: Já už si i řikala, že ji snad zkusim sama, dřív sem pletla a malinko háčkovala, třeba bych to zvládla :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: omlouvám se, jsem nemožná co? jsem ti to slíbila :frowning2:
25. zář 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři je mi to jedno, posílej cokoliv
25. zář 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne, to vůbec, tak sem to nemyslela, já to chápu. Jen sem si řikala, že to snad tak těžký není, že bych oprášila starý dovednosti. I když čepičky sem neuměla nikdy..
25. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak za pul hodky v nemocnici, rovnou se mi zeptal jestli si nechci jit lehnout :frowning2:
25. zář 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani to mě mrzí :frowning2: to tedy jako nastupuješ do nemocnice nebo ještě na nějkou KO?
25. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a co ti k tomu jeste rekl?
25. zář 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já bych to i zkusila dodělat, jen nevím, jestli nebude teď už moc slabá. Spíš by to chtělo asi z nějaké vlny...
25. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mu rekla, ze nechci a on, ze jestli to jen trochu pujde, tak me posle domu, holky ja se tak bojim...
25. zář 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a nemela bys lepsi pro jistotu si tam treba na par dni lehnout? vy jste mluvili jen po tel nebo te videl a vysteroval?
25. zář 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to už asi Evi jo, něco teplejšího. Jen tedy tyhle háčkovaný se nedělaj na zavazování viď?
25. zář 2009 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi: já je tedy na zavazování nedělám.
25. zář 2009 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky Honzík vám chce něco napsat

huzhbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb cv cccccccccccccccccccccc hzgj ghjuiz rř dtz vvxx>hjugzftrx de

tak holky tohle natukal ten náš malej šmudla je to hotovej talent :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani držím palečky

holky mě posílejte cokoliv :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak my už si odkrkly jdeme obléct a jedeme za maminou papa
25. zář 2009 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky bohu za X lander
25. zář 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: děkujeme Honzíčkovi za milý vzkaz...Davídkovi se moc líbil...až to bude umět,tak mu taky pošle něco hezkého.
25. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
my odpolčo taky jedeme za mamkou. :wink:
25. zář 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi- tak to asi ještě chvíli počkám, protože když Julinka leží, tak jí bez zavázání čepička nedrží. Tak asi až budeme sedět :grinning:

Teda teď je Julinka nějak protivná, mám ji tu v lehátku, chvíli křičí, pak ji zaujme cedulka u hračky, tak ji študuje, pak zas brečí.. :frowning2: že by ten zub? Ona je tedy teď víc vzhůru a častěji baští - tak podvou hodinách (to dřív sem do ní dřív jak po třech nic nedostala) - že by měla větší hlad a byl čas na příkrmy?Přitom míčko ještě pokrmení odstříkám a má sytou skoro nažloutlou barvu.
25. zář 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, hezký psaní Honžíčku :grinning:
25. zář 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek