Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
25. zář 2009
Třeba to Kláři vyjde na moje narozeniny to by bylo fajn 😉
sayastautor
25. zář 2009
ja bych nekdy sla moc rada. chybi mi lidi a spolecnost 😞. doma jsem taky porad sama a jsem jen s mamkou. to neni ono.
zas tak silna si neprijdu. snazim se kvuli juli. abych si jednou nevycitala ze jsem mozna mohla udelat vic... a taky jsem asi divna,ale me je ho lito |-| . jednou bude sam. tchyne je na me strane a rika ze by ho k sobe nevzala :-x
u edy to dela hodne bracha co je ted bez holky, uz treti mesic. kamarady nema a tak mi taha edu. akorat ze karel se chce bavit a to eda nemuze kdyz ma me,nemuze za jinejma holkama a tak si to vylejva na me. karel ho podporuje v tom aby se na me vykaslal.. tchyne se s nim dneska pohadala at necha edu doma,kdyz mel pracovni tyden a ja byla na vse sama a on na ni zacal rvat ze nejsem takova jak si mysli a bla bla bla. to me fakt mrzi, protoze nedelam ani to co bych mohla natoz neco vic. v zivote bych nechtela udelat nic co by mi jednou julca mohla vycist. fakt me to vsechno uz s.re
klaraemma
25. zář 2009
kdy máš narozky??
Já ke kadeřnici chodím každý měsíc, ale s tím šatníkem je to taky děs, je mi líto si kupovat ( i když teda kupuju, ale potřebovala bych obměnit trika), dneska jsem si koupila kozačky, ale tak bosa chodit nebudu, že???
ninus81
25. zář 2009
Sandři já se těš nedivím mě by to tak sralo a Karel je hovado on je takovej znám ho z infa párkrát jsme spolu makali na baru a byl jak utrženej ze řetězu co se holek týče ale jinak je to hodnej kluk alespon mě tot ak přišlo.
Líto.....ale to pak přece není život já z bývalím byla z lítosti o 2 roky víc než bylo nutné protože mě ho bylo líto, neměl by kam jít a tak jsem to tolerovalaale v životě už bych to neudělala
ninus81
25. zář 2009
Kláři 9.10 😞 😞 😞 😞 😞

ty vado ohnostroj mě šmejkne
klaraemma
25. zář 2009
sandří, aby se pak na něj nevykašlal brácha až si nějkou najde. Hele, jednou se oženil, má rodinu, tak se podle toho musí chovat. A lítost ho´d za hlavu, on tě taky nelituje. Musíš se naučit být trochu sobecká. A i kvůli Jůli, ona to za chvíli taky začne vnímat a radši žádný táta než špatný a ještě k tomu nešťastná máma. A třeba by ho menší rozluka trkla a uvědomil by si všechno. A když ne, tak Ti za to trápení nestál.
ninus81
25. zář 2009
jestli mě vzbudí malého dojdu je tam nakopat v domácích šatech a bez podprdy 😃 😃 😃
sayastautor
25. zář 2009
je v praci ted do deviti a pak jde s karlem

ani nebyl. kdyby byl tak si s nim dite nedelam .. byl trochu zarlivejsi,ale to ja taky. nemeli jsme si co vycitat. kdyz jsem byla tehu a po porodu, mela jsem se jak princezna. nemusela jsem delat nic. varil,vytiral,uklizel,vytiral i chodbu kdyz jsme meli sluzbu,nakupoval... i parkrat vozil juli.byl uzasnej. nikam nechodil,mel se ke me. pak prisel o praci,jeste to slo a kdyz se jeho bracha rozesel s tou slecnou, tak to zaclo
klaraemma
25. zář 2009
je Nin, manžel je 8.10.
ninus81
25. zář 2009
Fakt takže váha jako já to se můžeme ožrat hromadně ( no u mě to nebude těžký stačí 2 deci vínka ) 😃 😃 😃
ninus81
25. zář 2009
ty jo to je ohnostroj jak kdyby přijel prezident ]-( ]-( ]-( kraválu jak v pravý poledne
klaraemma
25. zář 2009
no jo, ale o pár let starší. jÁ si už nalila.
klaraemma
25. zář 2009
holky, jdete zítra některá na pouť ?? My půjdem odpo.
ninus81
25. zář 2009
..... ale bylo to krásný 🙂
sayastautor
25. zář 2009
karel je arogantni namysleny sobec. kdyz mel katku tak si na edu ani nevzpomnel...
jestli ale zustanu sama,jako ze asi jo |-| , tak chlapa nechci ani videt, ale pak vim ze se moc upnu na juli a ta pak bude chudak 😢
ninus81
25. zář 2009
my půjdeme asi až odpoledne a nebo v neděli dopol nevím
jo jo Kláři ale asi jen o pár 🙂
klaraemma
25. zář 2009
sanadří, to říkáš teď, ale uvidíš, že se nějakej najde až to budeš nejmíň čekat.
sayastautor
25. zář 2009
ja z nej moc nevidela,byl schovany 😞
na pout se chystame. karel pry ma jit s nama (volala mi to tchyne),tak to tam s nima nebudu,delat paty kolo u vozu, tak tam budu urco nekde courat
klaraemma
25. zář 2009
no bude mu 34.
ninus81
25. zář 2009
Sandři je fakt že ho znám o dost méně než ty.
I kdyby jsi zustala sama zvládnes to
sayastautor
25. zář 2009
ja vzdy mela na chlapi smulu, tak nevim jestli to jeste zkouset :-N
ninus81
25. zář 2009
no mě 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 28 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞
ninus81
25. zář 2009
Sandři ten pravý určitě někde je tak proč házet flintu do žita 😉
aninam
25. zář 2009
Say, no ja bych si s nim zkusila vazne promluvit a kdyz by to neslo, tak bych mu doporucila odluku, at si to zkusi bez vas a kdyz by na to neprisel, tak asi rozvod. Jak pisou holky, lepsi zadnej otec nez spatnej otec 😞

Ja na pout nepujdu, mam klidovej rezim, takze si necham prinest balonek (chci ho pustit malemu do nebicka se vzkazem) a asi klobasu 😃 Nebo na tu si dojdu vecer az tam nebudou lidi.......
sayastautor
25. zář 2009
ja vim,zvladnu. sla bych na par sluzeb do prace a i ty penize by byli. ale predstavovala jsem si vse jinak
evulebobule
25. zář 2009
ahoj holky 😉
ninus81
25. zář 2009
a ty jsi hezká ženská tak to by nebyl problém to já bych to měla horší 😃 😃 😃 😃 😃
klaraemma
25. zář 2009
no nin, to je neštěstí, já jsem o rok starší.
Sandří, jednou to přijít musí, já taky potkala manžela, když jsem nic nečekala ( a jeho ani nechtěla) v práci.
aninam
25. zář 2009
Say, ja si taky predstavovala vse jinak a realita je take jina. A ver mi, ze zvladnout se da i sibenice. Dneska jsem zvladla i pohled na Miroslavu Sikovou jednu z asistentek, ktere byly u porodu....
ninus81
25. zář 2009
Evi ahoj 😉 😉 😉 😉 😉

Sandři bohužel nikdy není vše tak jak jsi člověk vysní nebo představuje a je pravda že lepší žádnej otec než špatnej a neštastná mamina potom se vše přenáší na dítě i když si to člověk neuvědomuje to dítě to vycítí

Začni psát odpověď...

Odešli