• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Třeba to Kláři vyjde na moje narozeniny to by bylo fajn :wink:
25. zář 2009 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja bych nekdy sla moc rada. chybi mi lidi a spolecnost :frowning2:. doma jsem taky porad sama a jsem jen s mamkou. to neni ono.
zas tak silna si neprijdu. snazim se kvuli juli. abych si jednou nevycitala ze jsem mozna mohla udelat vic... a taky jsem asi divna,ale me je ho lito :pensive: . jednou bude sam. tchyne je na me strane a rika ze by ho k sobe nevzala :zipper_mouth:
u edy to dela hodne bracha co je ted bez holky, uz treti mesic. kamarady nema a tak mi taha edu. akorat ze karel se chce bavit a to eda nemuze kdyz ma me,nemuze za jinejma holkama a tak si to vylejva na me. karel ho podporuje v tom aby se na me vykaslal.. tchyne se s nim dneska pohadala at necha edu doma,kdyz mel pracovni tyden a ja byla na vse sama a on na ni zacal rvat ze nejsem takova jak si mysli a bla bla bla. to me fakt mrzi, protoze nedelam ani to co bych mohla natoz neco vic. v zivote bych nechtela udelat nic co by mi jednou julca mohla vycist. fakt me to vsechno uz s.re
25. zář 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdy máš narozky??
Já ke kadeřnici chodím každý měsíc, ale s tím šatníkem je to taky děs, je mi líto si kupovat ( i když teda kupuju, ale potřebovala bych obměnit trika), dneska jsem si koupila kozačky, ale tak bosa chodit nebudu, že???
25. zář 2009 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já se těš nedivím mě by to tak sralo a Karel je hovado on je takovej znám ho z infa párkrát jsme spolu makali na baru a byl jak utrženej ze řetězu co se holek týče ale jinak je to hodnej kluk alespon mě tot ak přišlo.
Líto.....ale to pak přece není život já z bývalím byla z lítosti o 2 roky víc než bylo nutné protože mě ho bylo líto, neměl by kam jít a tak jsem to tolerovalaale v životě už bych to neudělala
25. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kláři 9.10 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

ty vado ohnostroj mě šmejkne
sandří, aby se pak na něj nevykašlal brácha až si nějkou najde. Hele, jednou se oženil, má rodinu, tak se podle toho musí chovat. A lítost ho´d za hlavu, on tě taky nelituje. Musíš se naučit být trochu sobecká. A i kvůli Jůli, ona to za chvíli taky začne vnímat a radši žádný táta než špatný a ještě k tomu nešťastná máma. A třeba by ho menší rozluka trkla a uvědomil by si všechno. A když ne, tak Ti za to trápení nestál.
jestli mě vzbudí malého dojdu je tam nakopat v domácích šatech a bez podprdy :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
je v praci ted do deviti a pak jde s karlem

ani nebyl. kdyby byl tak si s nim dite nedelam .. byl trochu zarlivejsi,ale to ja taky. nemeli jsme si co vycitat. kdyz jsem byla tehu a po porodu, mela jsem se jak princezna. nemusela jsem delat nic. varil,vytiral,uklizel,vytiral i chodbu kdyz jsme meli sluzbu,nakupoval... i parkrat vozil juli.byl uzasnej. nikam nechodil,mel se ke me. pak prisel o praci,jeste to slo a kdyz se jeho bracha rozesel s tou slecnou, tak to zaclo
je Nin, manžel je 8.10.
Fakt takže váha jako já to se můžeme ožrat hromadně ( no u mě to nebude těžký stačí 2 deci vínka ) :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo to je ohnostroj jak kdyby přijel prezident :angry: :angry: :angry: kraválu jak v pravý poledne
25. zář 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, ale o pár let starší. jÁ si už nalila.
25. zář 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jdete zítra některá na pouť ?? My půjdem odpo.
25. zář 2009 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
..... ale bylo to krásný :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
karel je arogantni namysleny sobec. kdyz mel katku tak si na edu ani nevzpomnel...
jestli ale zustanu sama,jako ze asi jo :pensive: , tak chlapa nechci ani videt, ale pak vim ze se moc upnu na juli a ta pak bude chudak :cry:
25. zář 2009 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my půjdeme asi až odpoledne a nebo v neděli dopol nevím
jo jo Kláři ale asi jen o pár :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
sanadří, to říkáš teď, ale uvidíš, že se nějakej najde až to budeš nejmíň čekat.
25. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja z nej moc nevidela,byl schovany :frowning2:
na pout se chystame. karel pry ma jit s nama (volala mi to tchyne),tak to tam s nima nebudu,delat paty kolo u vozu, tak tam budu urco nekde courat
25. zář 2009 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no bude mu 34.
Sandři je fakt že ho znám o dost méně než ty.
I kdyby jsi zustala sama zvládnes to
autor
ja vzdy mela na chlapi smulu, tak nevim jestli to jeste zkouset :sweat_smile:
no mě :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: 28 :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Sandři ten pravý určitě někde je tak proč házet flintu do žita :wink:
25. zář 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, no ja bych si s nim zkusila vazne promluvit a kdyz by to neslo, tak bych mu doporucila odluku, at si to zkusi bez vas a kdyz by na to neprisel, tak asi rozvod. Jak pisou holky, lepsi zadnej otec nez spatnej otec :frowning2:

Ja na pout nepujdu, mam klidovej rezim, takze si necham prinest balonek (chci ho pustit malemu do nebicka se vzkazem) a asi klobasu :grinning: Nebo na tu si dojdu vecer az tam nebudou lidi.......
autor
ja vim,zvladnu. sla bych na par sluzeb do prace a i ty penize by byli. ale predstavovala jsem si vse jinak
ahoj holky :wink:
a ty jsi hezká ženská tak to by nebyl problém to já bych to měla horší :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
no nin, to je neštěstí, já jsem o rok starší.
Sandří, jednou to přijít musí, já taky potkala manžela, když jsem nic nečekala ( a jeho ani nechtěla) v práci.
25. zář 2009 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, ja si taky predstavovala vse jinak a realita je take jina. A ver mi, ze zvladnout se da i sibenice. Dneska jsem zvladla i pohled na Miroslavu Sikovou jednu z asistentek, ktere byly u porodu....
25. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi ahoj :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Sandři bohužel nikdy není vše tak jak jsi člověk vysní nebo představuje a je pravda že lepší žádnej otec než špatnej a neštastná mamina potom se vše přenáší na dítě i když si to člověk neuvědomuje to dítě to vycítí
25. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek