• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
no,uprimne uz jsem s rozvodem smirena. doma to taky vi a vsichni me podporuji. dokonce i nas jarda. to jsem cumela :grinning:. vim, ze by nam bylo lip. ale julca je z edy uplne posrana. jen co ho vidi. potvurka uz mi i rika:tatatatata, tak se na ni vzdy podivam a rikam,ne,mamamama :grinning:. tak se pak hrozne smeje. jako by mi to delala schvalne :grinning:
jenze kdyz si vzpomenu jak nam bylo krasne,je mi lito to zahodit :frowning2:
25. zář 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, neboj, a kdybys s něčím potřebovala pomoc ( třeba věcicčky pro malou a pod) stačí říct. A pokud máš ještě možnost si přivydělat.................
25. zář 2009 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vim ze jsou horsi veci. nedovedu si predstavit ze by se mi melo stat to co tobe,ani :pensive: . tohle je proti tomu prkotina.
ja jen vzdy chtela aby julca mela to co ja ne. tatu...

evco,ahojky
25. zář 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin čau, tak jsem si tě tak představovala v těch domácích šatech bez podprdy, s válečkem v ruce :grinning:
Kláři tak to je opravdu neštestí :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Sandři vzpomínky jsou hezká věc ty tě nikdo v životě neveme ale z nich se žít nedá
Klarko, tak to ja toho sveho taky nechtela a vyhanela ho za spolubydlou :grinning: Kdo by v nasich studijnich letech rekl, ze budeme manzele :grinning:.

Say, takovych chlapu jako je Eda najdes spoustu, co daji prednost jinym pred vlastni rodinou. Ver, ze se ti nedivim, jaky mas pohled na chlapy, ale ten pravy prijde, prave, kdyz ho nebudes chtit (zni to jak definice v matice, prave kdyz :grinning:). Precti si knihu, proc muzi miluji potvory a hodnym holkam zustavaji oci pro plac. Ta kniha me hodne naucila, z pohledu muze.
25. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,moc dekuju. vecicky bych mozna vyuzila ze bych si neco koupila :grinning:. jo jo, v praci jsem se uz ptala a neni problem vzit treba jeden vikend v mesici. takze to jde. az bych dokojila, tak bych tam sla.
Evi no vypadalo by to dokonala prsa až u kolen vlasy ve skřipci no prostě sexy žena hadr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Jak píše Klárka já tu pro tebe Sandři jsme také k dispozici :wink:
sandři ahoj je to těžká situace, sama bych si nevěděla rady a chápu, že chceš pro Jůlinku to nej....
25. zář 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
zkus s ním naposledy promluvit, když nepoleví, normálně bych ho požádala ať se zbalí a jde si teda bydlet k bráchovi, když je mu s ním tak dobře. I bych mu řekla, že přeci nebude bydlet s nějakou která ho podle něj podvádí, řekla bych mu, že jdu ven a než přijdu a´t je pryč ať si jde kam chce. Tahle nejistota by mě ničila. Čekat každý den s jakou přijde domů.
25. zář 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně jak píše Ani, Honza mě vběhl do cesty právě když jsem to nejméně čekala a kdo by řekl když jsem sním v mých 18 letech chodila ( to byl ještě na vojně) že se sním po 7 letech potkám a budeme spolu ( už 3 roky ) a budeme spolu mít Honzíka kldyby mě to někdo řekl před lety tak bych si poklepala na čelo
25. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kecalky :grinning:

téda vás dočíst to je něco

san je mi líto co máš doma,vím jaký to je, drž se i bez chlapa to jde zvládnout a než mít doma žárlivce tak radši budu bez chlapa, přeju ti hodně sil a nezapomeň kdykoliv budeš potřebovat jsme tu pro tebe
autor
tak moje prvni laska (2 roky jsme spolu byli), tak ten me podvedl a smskou se rozesel kdyz jsem byla v italii-jela jsem misto mamky, ta musela na operaci mimodelozniho tehu

a druhej, ten mi zahybal od sameho zacatku. vsichni to vedeli a kryli ho, krome me. pri nocnich si do my postele tahal dceru me kolegyne. byli jsme spolu temer 3 roky. a ted eda. proste mam smulu

a zacalo to tatou. to byla taky kapitola sama pro sebe. ten se edovi jeste chlubil co vse delal. ten mi to nechce rict, tak asi to bylo hodne husty
sandři i já bych byla k ruce, prostě tě tu všechny podpoříme ať se rozhodneš hak chceš
Ahoj Zdeni kdepak si se courala :slight_smile:
25. zář 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja bych si s nim asi promluvila jak rika Klarka, ale nesla bych ven. To by mohla mit vybilenej byt a pak hlavne vymen fabku. Jako matka samozivitelka to zvladnes neboj a kdyby neco, tak i ja jsem k ruce. Treba na hlidani, vypovidani, radu..... Prezila by si i moji situaci, prezit se da i sibenice, ver mi. A vzpominky, ty ti opravdu nikdo neveme a casem se na celou situaci budes divat jako na frasku a jednu cast sveho zivota. I tohle k tomu patri.
25. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem svýho manžu potkala na diskotéce, zrovna se se mnou rozešel můj první kluk a já byla uřvaná, tak mě kamarád vzal k sobě za bar a tam byl Vašek, jezdil taxikem, tak mě hodil domů, druhý den mi přišla sms a já nevěděla od koho a tak jsem napsala že se sejdeme a pak jsem koukala jak blázen :grinning:
autor
holky,jste zlaticka. moc vam dekuju :dizzy_face: . moc si toho vazim. ja budu asi nejstastnejsi,az dokojim, tak kdyz budeme vyrazet na ten tanec :grinning:
rostipnout se to uz musi. takhle to dal nejde. uvidim jaky bude vikend
:grinning: nin: a ještě k tomu mastný vlasy a podkolenky :grinning: :grinning: :grinning:
sandří, bych Ti věcičky dala, já je nemám kam dávat. Něco si schovávám pro druhý dítě, ale fakt jen něco. Stejně nevíme co tentokrát dostanem...............
Asi jde o to se odhodlat, jak píše Eva, je to těžký sama si neumím představit, určitě bude smutno, ale to pak přejde, počkej až Ti začne Julča chodit, to pak nebudeš mít čas myslet na nic. To znám, normálně dementním. tuhle jsem venku řekla šégře a´t na mě počká, že jdu domů udělat čí.
jinak bych taky někam vyrazila, doma už mě to neba :frowning2:
i já jsem dneska slaměná
25. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my se potkali ve snacku,ale nejdriv byli jen kamaradi :grinning:
Sandři minulost hod za hlavu a udělej za vším zlým tlustou čáru as začni znova i já na chlapy taky neměla štestí až ted co mám Honzu jsem konečně štastná i když mráček je občas všude :wink:
o tom jedno bývalím jsem vám tu psala, další byl od měštáku a nějak pozapoměl že má manželku a zblbnul 23 letou holku a na mě pak naběhla je ženuška a to bylo rošambo
kláro :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko :grinning:. ja bych si je koupila :wink:
autor
a je,placem. jsem tu za chvili,snad :grinning:
já jsem dneska byla vyzvednout dort pro malýho a nakoupit dárečky, už se těším až si to všechno rozbalí :dizzy_face:
25. zář 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Sandří, uvidíš, jak se bude tvářit až si čas o času vyrazíš i ty, ale podle toho co píšeš, to nezkousne.
Zdeni, nazdáááááááááááááááár. Taky slaměná???
25. zář 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi tak mastný vlasy to by bylo hustý a ty podkolenky naprosto sexy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ještě že malej spinká v pokojíčku a já se tu tlemím co m+ě vždycky napíšeš

holky vy jste moc rychlé v tom psaní já mám zavařenou klávesnici
Jo, jsme včera měli výročí od svatby, 4 roky, já sama, tak jsem si nalila víno (žádná sláva, to si nalejvám každý večer).
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek