• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Jasne devcata, jak mi Sandra napise, hnedle vas budu informovat :grinning:
25. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já budu nahlížet každu chvilku :slight_smile: , abych něco nepromeškala.
25. únor 2009 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hale,abych nepoznala ze uz je to ono je asi blbost co :grinning:
25. únor 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neboj, to poznáš. Když budeš mít bolesti a nebudeš si jistá, tak šup do sprchy nebo do vany. Pusť si teplou vodu a buď se bolesti rozjedou, nebo to přejde. Určitě to ale nepromeškáš :wink: .
U prvního dítka jsem měla ze začátku slabé bolesti. Až když to bylo silnější, tak jsem jela do porodky. U druhého mi praskal voda, tak to bylo jasný. Hodila jsem sprchu a jela :slight_smile: .
25. únor 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja chci byt doma co nejdyl, tak snad mi to klapne :slight_smile:
jdu se tulit k manzovi :dizzy_face:
dobrou noc :slight_smile:
25. únor 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrou noc a moc to nepřežeňte, ať nejedeš už v noci :slight_smile: .
25. únor 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevim, ale ja se milovala s manzelem v terminu a nic :D Prenasela jsem jeste tyden :slight_smile: Tak to ja priste jedu za vcasu, ale ne do ST nemocnice......
Jdu se tulit k polstari, manzel ma ligu mistru ;)
25. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aninam na někoho to nepůsobí :slight_smile: . Já to teda nezkoušela, neměla jsem na to náladu :slight_smile: .
25. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné ráno :dizzy_face:
koukám že dneska jsme tu první,to se často nestává
dneska jsme sami doma,manža má školení takže už v sedm odjel :unamused: jsme si na něj zvykli,byl s námi přeci jenom 2,5 měsíce doma,kdyby to takhle mohlo být pořád
26. únor 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
opet jsem se krasne vyspala :slight_smile:. my jsme se vcera opravdu jen objimali, manzel byl unavenej po ping pongu, takze kvuli tomu nehrozilo ze bysme meli jet :grinning: . ale chodime spat vzdycky spolu, zatim, je to takovy hezky :slight_smile:
zdeni, to znam, taky jsem si pres Vanoce zvykla mit ho doma porad, byl doma mesic. takze vim jak ti je :frowning2:
26. únor 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj!
Tak koukám že Sandra už nás napíná, to je krásný :slight_smile: Sandři dík za chválu a i za info, že kočárek ještě maj :slight_smile:
Nin je dobře že už jsi doma, to je konečně pohoda viď?
Anninam, taky jsem moooc ráda, že se to řeší a přeji té doktorce přesně to, co si zaslouží (nejlépe ať ji vynesou v zubech)
Kvíteček: Proton je v Písku na hodně místech, já monitor kupovala u pošty - tam měl poslední, pak je u plavečáku a na Budějovický.
26. únor 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale ve Str taky nekde Proton je, jen nevim pod jakou prodejnou. ale myslim ze v labuti u nemcovy. ale ruku do ohne za to nedam :slight_smile:
ja uz bych klidne rodila, ale zatim to vubec nevypada, tak jsem zvedava. Na vikend hlasi krasne, tak zajdem na prochajdu a uvidime :slight_smile:.
ale jak rikam, pri mem stesti budu i s takovym krasnym porodnim nalezem prenaset :sweat_smile: :rolling_eyes:
26. únor 2009 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale posledni dny se mi krasne spi a i v noci vstavam na wc jen 1x tak ze by :dizzy_face:
26. únor 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je dobře, že se ti krásně spí, co sem těhotná, je to u mě vzácné :slight_smile: Už se moc těšíš viď?

Jo ve Strak je Proton taky v Labuti a na Volyňský
26. únor 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Sandrus je se ještě pěkně párkrát vyspinkej :slight_smile: , pak na to nebude čas.
26. únor 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
u me je to taky az posledni dny :slight_smile:
tesim moc, uz je to takovy ze clovek sice uziva posledni chvilky klidu, ale zaroven uz by rad pomackal :dizzy_face:
no, ale zaha des. vcera jsem mela 4 tbl rennie a jeste lzici gavisconu :rolling_eyes: . a to mi slibovali az mi klesne brisko ze to bude dobry. a ono prd :rolling_eyes:
26. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak asi ještě nekleslo tolik, aby se ti ulevilo. Já šla rodit a bříško stále nahoře.
26. únor 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nevim no, ale kdyz jsem ho mela vys, tak zas tolik netrapilo. ja si teda taky neumim odpustit sladky a to tomu moc nepomaha :sweat_smile:
26. únor 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já včera zjistila, že mě pálí žáha i po magnézku, ono si asi teď fakt nevyberem :unamused:
26. únor 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
me by zajimalo jestli pak je mimco opravdu vlasaty :grinning:. to by ta nase princezna musela mit vlasy do pasu :grinning:
26. únor 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mě pálila žáha snad po vše, ale Terka moc vlasatá nebyla :slight_smile: . Jsem zvědavá jak to bude u vás. Taky se říká, že když čekáš holku, tak se ti zhorší pleť, ale u mě to bylo naopak.
26. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to ja jsem podobana snad cela :rolling_eyes:
ale bricho mam spicate, to mi ukazuje spis na kluka :sweat_smile:
26. únor 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
nojo, to jsou ty povídačky. Hodněkrát se stalo, že to bylo vše naopak. Život je plný překvapení :slight_smile: Ty to budeš vědět brzo Sandro, jestli to pálení stálo za ty vlásky :slight_smile:
26. únor 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jestli bude po manzovi, tak bude mit pankace, jestli po me,tak zhruba 5 chlupu na hlave, tak uvidime :grinning:
26. únor 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No hale můj brácha byl prej po narození hrozně vlasatej a dlouho - pamatuju si že si z něj dělali babči srandu ještě snad v deseti letech, že je jak holčička, měl krásný vlnitý vlasy a teď? Je mu 28 a už se mu dělaj kouty a vlasy mizí..
26. únor 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme ted s manzou vlasaty oba hodne, manza ma strasne husty vlasy a o sobe ani nemluvim :grinning:
my ted mame na lednicce fotky moje jako miminka a manzi, tak jsem zvedava na koho bude :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
My taky máme s Járou (manželem) vlasů dost a já prý jako mimi moc neměla. Jé ty fotky je dobrý nápad, pro srovnání, až se to narodí.. To bude hezký! :grinning:
26. únor 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se tu mějte hezky, jdu vařit. Včera sem se na KO dozvěděla, že je mimi malinký (o týden menší), tak chci líp jíst - doteď sem víc mlsala, místo pořádnýho jídla. Mám hroznou chuť na gulášovku, tak jdu na ní. papa
26. únor 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak dobrou chut zuzko :wink:
ja se ted chystam do mesta :slight_smile:
26. únor 2009 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

dočteno, to byla fuška.

sayast: tak k porodu se to ještě nemá?

nin: tak to jsem ráda, že už se válíš doma.
26. únor 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek