Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
ninus81
25. zář 2009
ja vždycyk přehlídnu tu šipku že je další stránka 😃 😃 😃 😃 a to jsem si jenom cucla
klaraemma
25. zář 2009
sandří, jojo, chceme ještě jedno, hele já nebudu kojit, takže pohoda, navíc žádat bude příští rok v únoru a než to bude...................... pohoda, určo stihnem nějak zajet a když je na chatu tak tanec slibuju.
mikesova25
25. zář 2009
jo becherovku lemond si objednala skoro švagrová na svatbu, tak jsem na ní zvědavá 😎
ninus81
25. zář 2009
holky ty naši chlapy by nás měli na rukou nosit jak hajíme rodinný rozpočet tím že nkam nejdeme a chlastáme domácí zásoby u PC 😃 😃
evulebobule
25. zář 2009
nin: je dobrá, chutná mi 😃
klaraemma
25. zář 2009
nin, my jsme žádost nestahovali, takže nám pořád běží ta původní abysme pak nemusely postupovat všechno znovu, ale jsme domluveny, že v únoru tam zajedem a domluvíme co a jak.
evulebobule
25. zář 2009
klari: vy budete adoptovat mimčo? Já jsem nějak mimo, vůbec nevím o čem se tu mluví
ninus81
25. zář 2009
😃 😃 😃 😃 Evi děkuji ale chuťově jestli sladší nebo hořká
klaraemma
25. zář 2009
ninuš viď,takové skormné jsme.
ninus81
25. zář 2009
Evi ty máš tu flašku ještě u sebe viď 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
25. zář 2009
Klárko a kolik bylo Emče když jste jí dostali?
ninus81
25. zář 2009
Kláří já to říkám pořád oni neví co v nás mají 🙂
evulebobule
25. zář 2009
přijde mi to chutově stejné jako obyč becherovka a je v tom cítit citron
ninus81
25. zář 2009
holky viděli jste tu reklamu na tu koruní jak je sponzorem superstar jak zpívá ten citron tak já si to celej den zpívám taky už mě z toho magoří
mikesova25
25. zář 2009
já jdu zítra na oslavu,kamarádka slaví 30
klaraemma
25. zář 2009
evi, jojo, máme vlastně adoptovanou Emmču a chceme ještě jedno.
nin: ta becherovka mě osobně přijde slabší než klasická, taková osvěžující, já ji tuhle pila u žehlení, ale u toho bych zkousla cokoli.Hlavně, když to s tím rychle uteče.
mikesova25
25. zář 2009
jj nin to jsem viděla 😃
ninus81
25. zář 2009
Evi tak to já bych se poblila becherovku nesnáším a ještě k tomu citronovou :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
ninus81
25. zář 2009
kampak zmizela Sandruš??????????????
mikesova25
25. zář 2009
určo se malá vzbudila a tak San leží s ní
ninus81
25. zář 2009
to nám usnula 😃 😃 😃 😃
sayastautor
25. zář 2009
zazraky se deji. prave mi volal eda ze jsou nakonec ve stodole a ze se tesi az dokojim a pujdu s nim =-)
evulebobule
25. zář 2009
nin: je to jak píše Klárka je dobrá, já klasickou taky nemám ráda, ale tahle mi chutná. Je cítit bylinkama,ale asi míň...no je prostě dobrá.....Jinak jí nevyhledávám, to si spíš dám fernet citrus než normál becherovku.

klari: tak já se omlouvám, že se tak blbě ptát, já to nevěděla...
klaraemma
25. zář 2009
zdeni byly jí necelý 4 měsíce. Ty jo, tak oslava??? A chystáte se někam? Taky u nás mají chlapi hasiče, tak už jsem říkala holkám, že bysme si taky měli nějaký spolek založit. I když nás je tu teď na mateřské 4 ženské a 5 dětí, takže docela si tu mám s kým pokecat. Zrovna sousedka má dvojčata, tak je to zatím fajn, kdybych tu byla sama tak je to na mašly.
mikesova25
25. zář 2009
mě citron nevadí, takže by mi možná mohla i chutnat, uvidíme 😎
sayastautor
25. zář 2009
holky,ja budu kojit tu nasi zavislacku asi jeste hodne dlouho :-N. i kdyz posledni dobou uz to prso tolik nevyzaduje,ale na noc a v noci jo 😞
ninus81
25. zář 2009
=-) =-) =-) =-) Sandruš tak to je dobře a snad už dobře bude ale stejně bych mu pohrozila že ještě jednou a bude odluka aby si nemyslel že tě má jistou že je na tebe v jednu chvíli hnusný a pak že to zpravý jedním telefonátem
klaraemma
25. zář 2009
evi, není proč se omlouvat, v poho. 😃
ninus81
25. zář 2009
Sandruš tak budeme chodit pít odpoledne 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
25. zář 2009
tak ja na panaky vubec nejsem. teda driv teqila,ale to uz by me asi polozilo :-N