• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ja vždycyk přehlídnu tu šipku že je další stránka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a to jsem si jenom cucla
25. zář 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, jojo, chceme ještě jedno, hele já nebudu kojit, takže pohoda, navíc žádat bude příští rok v únoru a než to bude...................... pohoda, určo stihnem nějak zajet a když je na chatu tak tanec slibuju.
jo becherovku lemond si objednala skoro švagrová na svatbu, tak jsem na ní zvědavá :sunglasses:
holky ty naši chlapy by nás měli na rukou nosit jak hajíme rodinný rozpočet tím že nkam nejdeme a chlastáme domácí zásoby u PC :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: je dobrá, chutná mi :grinning:
25. zář 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin, my jsme žádost nestahovali, takže nám pořád běží ta původní abysme pak nemusely postupovat všechno znovu, ale jsme domluveny, že v únoru tam zajedem a domluvíme co a jak.
25. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: vy budete adoptovat mimčo? Já jsem nějak mimo, vůbec nevím o čem se tu mluví
25. zář 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Evi děkuji ale chuťově jestli sladší nebo hořká
25. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninuš viď,takové skormné jsme.
Evi ty máš tu flašku ještě u sebe viď :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Klárko a kolik bylo Emče když jste jí dostali?
Kláří já to říkám pořád oni neví co v nás mají :slight_smile:
přijde mi to chutově stejné jako obyč becherovka a je v tom cítit citron
25. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky viděli jste tu reklamu na tu koruní jak je sponzorem superstar jak zpívá ten citron tak já si to celej den zpívám taky už mě z toho magoří
25. zář 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu zítra na oslavu,kamarádka slaví 30
25. zář 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, jojo, máme vlastně adoptovanou Emmču a chceme ještě jedno.
nin: ta becherovka mě osobně přijde slabší než klasická, taková osvěžující, já ji tuhle pila u žehlení, ale u toho bych zkousla cokoli.Hlavně, když to s tím rychle uteče.
jj nin to jsem viděla :grinning:
Evi tak to já bych se poblila becherovku nesnáším a ještě k tomu citronovou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
kampak zmizela Sandruš??????????????
25. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
určo se malá vzbudila a tak San leží s ní
25. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nám usnula :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
zazraky se deji. prave mi volal eda ze jsou nakonec ve stodole a ze se tesi az dokojim a pujdu s nim :confused:
nin: je to jak píše Klárka je dobrá, já klasickou taky nemám ráda, ale tahle mi chutná. Je cítit bylinkama,ale asi míň...no je prostě dobrá.....Jinak jí nevyhledávám, to si spíš dám fernet citrus než normál becherovku.

klari: tak já se omlouvám, že se tak blbě ptát, já to nevěděla...
zdeni byly jí necelý 4 měsíce. Ty jo, tak oslava??? A chystáte se někam? Taky u nás mají chlapi hasiče, tak už jsem říkala holkám, že bysme si taky měli nějaký spolek založit. I když nás je tu teď na mateřské 4 ženské a 5 dětí, takže docela si tu mám s kým pokecat. Zrovna sousedka má dvojčata, tak je to zatím fajn, kdybych tu byla sama tak je to na mašly.
mě citron nevadí, takže by mi možná mohla i chutnat, uvidíme :sunglasses:
autor
holky,ja budu kojit tu nasi zavislacku asi jeste hodne dlouho :sweat_smile:. i kdyz posledni dobou uz to prso tolik nevyzaduje,ale na noc a v noci jo :frowning2:
25. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
:confused: :confused: :confused: :confused: Sandruš tak to je dobře a snad už dobře bude ale stejně bych mu pohrozila že ještě jednou a bude odluka aby si nemyslel že tě má jistou že je na tebe v jednu chvíli hnusný a pak že to zpravý jedním telefonátem
evi, není proč se omlouvat, v poho. :grinning:
Sandruš tak budeme chodit pít odpoledne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja na panaky vubec nejsem. teda driv teqila,ale to uz by me asi polozilo :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek