• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

no v neděli jedeme na pouť do strak. a v pondělí přijde tchýně a manžovo bráchové, takže budem s nima slavit, navíc manža už jede hrát hokej takže tady budeme bez něj
to byl Emička malinká, takže si jí užíváte od malinka to je krásný :dizzy_face:
téda to vás tam je dost na mateřský, tady je taky jedna ale ta už chodí částečně do práce a druhý už chodí klasicky takže já si tady s nikým moc nepokecám :frowning2:
25. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandří, taky holčina chtěla odnaučit, malý je 9 měsíců, tak s ní odjela na 4 dny k mamince, malá spala s babičkou a kamarádka vedle v pokoji kdyby náhodou, ale nebylo potřeba, všichni to zvládly, takže kojí večer a pak ráno, měla právě problém, že malá chtěla kojit celou noc, to už bylo o zvyku, no.
25. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja uz jsem na nej posledni dny docela ostra, tak to je asi lepsi :grinning:

nin,odpo? spis od rana :grinning:. pak to juli vecer predam a bude spat jak zarezana :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari: tak fajn. A budete chtít chlapečka nebo holčičku? Nebo se na to nehraje?
25. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klarko,u nas to taky tak asi dopadne :sweat_smile:. nastehujem se k babi na vikend a budem odnaucovat :grinning:. ale jeste ne,zatim ma cas :slight_smile:. ale priznam se,spolecnost mi uz chybi. trictvrte roku jsem nikde nebyla
25. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, jojo, je to dobře, že takhle od mala, ale oni se snaží dávat děti co nejdřív.
sandří, já se teda na mateřské rozchlastala, hrůza. ale tuhle jsem se bavila s kamarádkou a ta taky.
25. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak od rána, to by ldi koukali :grinning: :grinning:
25. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak ja teda na to ze kojim, tak jsem ostuda :frowning2:. ale v lete zahradky otevreny, tak jsme s edou vzdy pivco dali. mozna proto je juli tak boubelata :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, já bych radši holku, manžel zase kluka, tak to necháme osudu (respektive na soc. pracovnicích), ale do dotazníku musíš napsat pohlaví.
já teď mám na chlast taky nějak větší chuť...holky to až někam půjdeme,to se zlejeme jak dogy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
to jo,vecer to neni tolik znat :grinning:. tak si holt pockam :grinning:
klari: a jak to tedy potom probíhá? Když napíšete pohlaví,tak vám dají na výběr z více dětí? Já vůbec nevím,jak to probíhá a docela mě to zajímá
25. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
evi, to si piš. :grinning:
25. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
klari,tak at je to ta holcicka potom :wink:
25. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
klari:jojo to bude veselo, já se taky tak těším, až spolu někam vyrazíme.

A na tu chatu taky strašně moc.To aby jsme začly něco schánět, co?
holky teď to prý docela žije ve Hvězdě,tak by to chtělo se domluvit a vyrazit,co říkáte????
evi, naopak, pro jedno dítě mají 3 páry , když odmítne jeden, následuje druhý atak.
Evi jako dogy tak to beru - mě bude stačit trošku takže si sebou vemu 50 kč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jako za dob mých mladých let :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
autor
ja jsem vzdy chtela 3 svoje deti a 2 adoptovat :dizzy_face: . ale v dnesni dobe a s edou nemam sanci ani na tolik vlastnich :frowning2:
taky me to zajima :slight_smile:. je super ze je takova moznost :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak k tý chatě, moc se mi líbí chata v Dolejším Krušci házela jsem sem odkaz, jsou odsud krásný výlety nahoru na šumavu k Železný Rudě a tak :slight_smile:
25. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, no nevím, já byla ve Hvězdě nedávno a hrůza, sice hráli hezky, ale málo llidí a spíš samý somráci. Ale když nás půjde víc, tak je to jedno. Stejně se chceme opít /vid Evi/ tak co.
25. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám když se nevedlo,tak jsme říkali že by jsme šli do adopce radši než do IVF,ale pak jsem přišla do jinýho stavu ani nevím jak :grinning:
25. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak je kolem adopce dost papírování nebo ne Klárko?
25. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak s tou Hvězdou nevím, kamarádka tam dělá za barem a říká jak to tam žije,ale možná je to jinak
stejně když jdeme chlastat tak nám to bude fuk....
25. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: jo taky by mi padesátka stačila. :grinning: :grinning: :grinning:

já taky chtěla kdysi aspoň jedno adoptovat :wink:

zdeni:máš ještě někde ten odkaz, mrkla bych na to ještě jednou, nechce se mi to lovit tady na diskuzi
Sandří :wink: :wink:
zdeni: s náma byl v kurzu pár,který když prošel a dostal dopis, že jsou schválení a teď budou jen čekat na ten vytoužený telefon, tak šly na poslední IVF a vyšlo, mají dvojčata, dokonce stejně staré jako my Emmču.
klari: tak teď jsem se od srdce zasmála. Jsem si nás všechny představila někde v nějakém pajzlu, je jedno kde, hlavně že budeme mít ten svůj chlast :grinning:
25. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni, jo papírování je, ale nenií to tak hrozný jak jsem čekala, hodně vyřídí soc. pracovnice, to my přišlo, že daleko víc papírování a vybýhání je pak když máš mimčo doma a pak po soudech když změní jméno na vaše, to musíš zase všechno znovu.
Jinak já se tý hvězdě nebráním a třeba když jsme byly my, tak byl slabší víkend, ale jak říkám hrály hezky.
ooooooooooooooooooo sex. začíná.
autor
me je jedno kam pujdem pit :slight_smile:.hlavne ze budem pit :grinning:

pry se opice prodava,nevite o tom nekdo neco?
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek