Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
mikesova25
25. zář 2009
evi 😃 😃 😃 😃 😃 :-N :-N :-N :-N

to pak na nás bude pohled teda 😎
evulebobule
25. zář 2009
klari: a odkud Emičku máte? a jestli se ještě můžu zeptat, kdy to budete Emičce říkat, že je adoptovaná....
klaraemma
25. zář 2009
evi, teď jsem zasmála já. 😃
evulebobule
25. zář 2009
zdeni: no na mě tedy bude pěkný pohled určitě......jak se válím sudy pod stolem 😃 😃
mikesova25
25. zář 2009
no spoustu lidí říká že když se přestane na to myslet tak pak se to povede, my jsme si pořídili pejska a za 3 týdny jsem zjistila že jsem v jiným stavu, pejska už nemáme ale mimčo jo 🙂
ninus81
25. zář 2009
tak já jsem tu mě zase blblo připojení krám jeden
evulebobule
25. zář 2009
klari: tak to je fajn, hlavně, že je veselo a co teprve po tom našem chlastu....to bude výtlem první kategorie 😃
mikesova25
25. zář 2009
já jsem po porodu nic nevydržela,takže bych pod tím stolem taky ležela,ale teď jak piju doma u pc a telky když jsem sama tak už i vydržím 😃
ninus81
25. zář 2009
holky tak když se chceme jen opít viď Evi tak mužeme jít do nádražky ( největší pajzl ) 😃 😃 😃 😃
evulebobule
25. zář 2009
nin: já mám taky dneska krám. vůbec se mi to tady nechce načítat. Je to krám hnusnej
mikesova25
25. zář 2009
nééé tam néééé já nechci bezdomovce mít u toho
mikesova25
25. zář 2009
mě to jde dobře 😎
ninus81
25. zář 2009
holky tak to na nás bude pohled hlavně si nebrat sukni až zapadneme pod stůl aby nám nebylo vidět až do krku
evulebobule
25. zář 2009
nin: teď jsem si málem ukrápla 😃 😃 😃
to by nám tam manža mohl zařídit nějakou slevu, když pracuje u drah. 😃
evulebobule
25. zář 2009
😃 nin: tak sukně mi nehrozí.... 😃
klaraemma
25. zář 2009
evi: máme ji z Jihlavy a říkat jí to budem určitě. Doporučuje se to, ale i tak bych jí to řekla. Museli jsme vracet původní rodný list, tak jsem ho ofotila abych měla pro malou pak co nejvíc info.
zdeni a co je s pejskm???
Sandří, jsi to napsala přesně je jedno kam půjdem, hlavně že tam bude chlast. Takže nonstopáč to jistí, že.
ninus81
25. zář 2009
Klárka budě dělat čí 😃 a my svorně také 😃 😃 😃 😃
mikesova25
25. zář 2009
holky jak to děláte že jste s farmou tak daleko, já mám pořád málo peněz a nikam se nemůžu dohrabat 😢
evulebobule
25. zář 2009
klari: a kdy se tak doporučuje to říkat?
mikesova25
25. zář 2009
😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
se tady válím smíchy
evulebobule
25. zář 2009
nin: tak půjdeme hromadně číííííííííííííííííííííííííííííí 😃 😃
ninus81
25. zář 2009
Evi já si tu taky párkrát málem krupla 😃 😃 😃 😃 😃 no mě sukně taky nehrozí ty moje formičky na blesky místo nohou to by nebylo to pravé ořechové

Zdeni já taky nejsem moc daleko, málo peněz, málo místa a nemám žádnej barák
mikesova25
25. zář 2009
my máme doma zlatýho kokra, chtěli jsme k němu ještě jednoho když jsme neměli děti ale Beník se s fenkou nesnesl a ona byla chudák,tak jsme jí dali pryč |-|
klaraemma
25. zář 2009
ty voe nestíhám reagovat.
Zdeni, já taky docela vydržím, taky jsem se vytrénovala.
sayastautor
25. zář 2009
zdeni,sazet a sazet a sazet 😃

sukne mi taky nehrozi :-N 😃
evulebobule
25. zář 2009
jinak Zdeni ta chata vypadá fakt dobře, jdeme do toho ne?
mikesova25
25. zář 2009
to jsme na tom nin stejně, chceš něco poslat?
prý formičky :-N :-N 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
ninus81
25. zář 2009
Evi budeme hromadně čííííí.............hat 😃 😃 😃 😃 😃
mikesova25
25. zář 2009
san já sázím sázím sázím,pořád u toho sedím a manža už mi povídá, kdybych takhle pěstovala doma 😃 😃 😃
sayastautor
25. zář 2009
to je sranda tady dneska 😃

Začni psát odpověď...

Odešli