• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

nin jasně, budu jí navštěvovat tu naší VIP kačenu.

tak už fakt dobrou. Vypínám ten krám.... :grinning:
25. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
podojeno mám, dojím v osm večer.
25. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja taky pomalu pujdu.ale moje vyprava nez se odtrhnu je na hodinu :sweat_smile:
25. zář 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já bežela zase za malým nějak začal pokašlávat tak snad to nebu nic vážného snad to nechytl ode mě i když já už mám ejn rýmu.
Holky moje z JZD dobrou noc
25. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dobrou

já jsem dala sprchu a půjdu za malým do hajan...
25. zář 2009 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau JZDačky....jaká byla noc? my dneska odpoledne vyrážíme k rodičům manžela, vrátíme se až někdy v týdnu,
26. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Ip,včera jsem na netu nebyla,přijeli jsme k našim z hokeje až večer a na mě sedla nějaká chřipajzna,myslela jsem ,že mi upadnou ruce i nohy,pak mě začalo bolet v krku,dneska je to zatím lepší,ale pro změnu míša dostala rýmu,tak asi bude horová noc :frowning2:
26. zář 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jste me taky nahnaly do farmy :grinning:, dekuji vsem za darecky :slight_smile:
26. zář 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus holky, jako tady clovek jeden den neni, a vy nakecate snad 20 stranek :grinning: :grinning: :grinning:

Tak co jste dneska delaly?

Zitra pout, uz se tesim, dopo tam vyrazime :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. zář 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
tak julca konecne spinka. jinak ja jsem opet slamena. ted jsem se akorat nastvala, eda psal,neboj, prijdu brzo, karel stejne pak jde za jednou vdanou. takze eda milostive pak pujde za mnou. vcera prisel ve 3 rano.

my na pouti byli cely odpo,zitra jdem zas
26. zář 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Sandři já jsem ta slaměná :grinning:
a opět jdu hrát farmville, přihlásiola bych se dřív ale zase mě blbnul signál netu
MAlej ej nastydlej už taky odsáváme nosánek a vytíráme Nasivinem, a taky má malej kašlík a na to máme stoptusin snad to pomuže v noci se mi co hodinu budil reaspektive spinkal ale plakal ze spaní

holky koukaly jste na superstar???? Jak zpíval ten poslední klučina takovej nenápadnej tu písničku od R.Wiliamse ta byla tak krásná tak krásně jí zazpíval až mě naskočila husina
26. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja nekoukala,sedim u netu a uziram se nudou :frowning2:
mala ma taky porad rymu,ale jinak nic. nicmene odsavame stale. mam hruzu aby se ji to nevrazilo do usi :frowning2:
26. zář 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
podlož jí hlavičku to mě poradila známá DR prý podložit aby se jim ta rymička nevrazila do oušek
26. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ji delam,tak snad to bude ok. ale stejne se mi nedari ji nikdy poradne vysat. prijde mi ze ma tu zadni. i po odsani jakoby chrci
26. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja taky hraju tu farmu :grinning: a taky jsem slamena :slight_smile: Manzel odjel k rodicum, zitra se jede podivat na historiky...
26. zář 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři tak to jsme na tom stejně respektive ty naši drobečci :frowning2:
26. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
bracha mi pred chvili psal ze si mysli ze jsem na edu moc hodna a ze az zas bude vyhrozovat, tak mu mam sbalit veci. cumim jak ma o me starost :dizzy_face: . a to je mu teprve 15 let.
26. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to sd tvým brachou naprosto souhlasím má naprostou pravdu
26. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No on i Eda je vycuranej, vi jak na tebe.
Jeste musim pockat az mi dozrajou jahody a pujdu do hajan, holky, vy jste mi teda dali tou farmou :grinning:
26. zář 2009 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,farma je zavislost :grinning:
jo jo,na to jak je bracha mladej, tak rozumnej

holky,otevrela jsem zajimave tema,nechcete se pridat :sweat_smile:
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=112947&vOffset=0&vGroupOffset=0&vGotoLast=1#end
26. zář 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,dik za prispevek. tise (nahlas :sweat_smile:) zavidim vzoroveho manzu
26. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dneska jsem po dlouhe dobe taky slamenna a neboj on ma i sve mouchy. Ma konicky a to dost narocny. 2krat tydne volejbal a 2krat tydne pinces a to nemluvim, kdyz ma zapasy. Takze na tu hospodu vlastne nema ani casik :grinning: Ted jel taky fotit historiky, mela jsem jet s nim, ale mam ten klidovej rezim, tak jsem to neriskovala. Alespon budu relaxovat u farmareni :grinning:
26. zář 2009 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ale zas sportuje. zvedat jen pullitr a utracet penize se mi teda moc nelibi :rolling_eyes:
on ale proste nedokaze pochopit ze je mi doma vecer smutno. rika ze ja se s mamkou vidim taky skoro kazdy den,ze to on s bracho ne. tak mu rikam at si chodi treba kazdy den,pres den,ale vecery at travi s nama
26. zář 2009 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, tvoje mamka ti ale pomaha s malou a kdyby byl doma, tak to muze delat on ne? Koukam, ona si vzdy duvod najde. No ja to Honzovi toleruju ted, ale az bude male, tak sam vi, ze se bude muset neceho vzdat, zrejme volejbalu, protoze na pincesu je registrovanym hracem, ale to at si rozhodne on. Proste mame jasna pravidla, at si klidne jde i na ten volejbal, ale s kocarem. Ja musim taky nekdy uklidit a tak...
26. zář 2009 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ano,moje mamka pomaha strasne moc,prave proto ze vidi ze eda k tomu neni. a to jeste eda nadava ze mamka vidi juli tak casto a pry proc jsem se vdavala kdyz bez mamky nevydrzim. ale tak to neni. mam ji rada, rozumim si s ni. a nemit ji, tak si obcas v klidu ani neuklidim
eda nebude spokojenej nikdy
26. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a strasne me mrzi ze vas tu s tim porad otravuju :zipper_mouth: :pensive:
26. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam ze mi do diskuze prispeje co nejvic lidi a ja mu to pak dam precist. to pak zase schytam ze si stezuju :sweat_smile:. myslite ze jsem tam napsala neco blbe? neco co by se ho mohlo dotknout?Opravnene myslim
26. zář 2009 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, tak nekde se vypovidat musis!!! A me internet a fora tady taky hodne pomahaji a pomahali, od toho jsme tu!!!
A co takhle pri dalsi potycce o tom, jak casto se vidis s mamkou, prasknout dverma a nechat mu tam malou alespon hodinu at se stara? Vim, musi na to byt zaludek a muselo by to byt po kojeni (mozna pred kojenim by to bylo ucinejsi - brecela by), ale asi bych to zkusila. Je taky rodic, treba by ho to posunulo dal...
26. zář 2009 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Say, kdyz bude chtit, tak se s tebou pohada jen kvuli zalozeni te diskuze, jinak si tam nenapsala nic spatneho, jen to co citis a za to se nestyd!!!
26. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,taky jsem nad tim premyslela ale bylo by mi ji lito :frowning2:. uz to ze jsem mu rekla ze az pujdu nekam ja,tak ze bude hlidat. ze to tak je ve vsech rodinach, tak mi rekl ze ani nahodou,ze by juli odvedl k babicce a sel by taky :rolling_eyes:
26. zář 2009 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek