• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Tak ja bych mu to udelala, udat te nemuze a ty si za hodinu muzes obehnout alespon v klidu nakupy, at se taky stara!!!
Ja manzelovi rekla, ze az prijde z prace, ze bude tak hodinu vozit kazdy den, abych pripravila v klidu na koupani, popr. uvarila na druhy den. On je stejne otec jako ja matka a dite potrebuje oba, ne obcas, ale stale......

Holky, sklidila jsem jahody a mizim do postele :slight_smile:
26. zář 2009 ve 23:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobrou ani

jeho odpoved vzdy zni,ze ja jsem to dite chtela vic. ale tak snazili jsme se oba ne? kdyby nechtel,tak ho nedela
26. zář 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
On nekdo muze chtit vic? Ja myslela, ze na to jsou oba stejnym dilem? Tohle jsou Sandrus jen a jen vymluvy......
27. zář 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky uff teda vás dočíst to je něco
Sandruš já se ti divim že to vydržíš, on tě normálně citově vydírá, myslim že kdyby došlo na to že mu sbalíš věci tak si to sakra rozmyslí, jenom vyhrožuje ale pak by přilez s prosíkem zpátky

ta mi si jedem v 11 zase zasquashovat :grinning:

užijte si pouť
27. zář 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, nestiham, mame navstevu. vcera jsem smalou jela na chirurgii, spadla Jirkovi na zem na hlavicku, holky ja myslela ze omdlim hruzou, jeste ted mi je spatne. sla jsem do sprchy, malou jsem dala do cestovni postylky a rikam, Jirko hlidej ji, se myju a najednou Jirka prilitl ze mu spadla :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ja vylitla z vany, Kacenka ukrutny rev , na hlave na celicku boule, Jirka brecel, ja rvala, no hnus. vzala jsem malou a jeli jsmei, udelali rtg ale nic tam nebylo, pak se i Kacenecka nase smala,ale ja zestarla asi o 10let holky hlidat drobecky hlidat a hlidat, Kacka je divoka jak male hadatko. nechapu jak ji Jirka mohl dat na sedacku na to nejuzsi misto, nikdy jsme ji tam nedali, nevim jak ho to napadlo, je z toho spatnej, ted si uvedomil,jaky ma poklad, ze je Kacenka to nejdrazsi co mame :cry: ale uz je to dobry, se ale z toho budu vzpamatovavat hodne dlouho :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive:
27. zář 2009 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsichni mi v nemocnici rikali, ze tehle padu jeste zaziju :confounded: ale to ja nepreziju, jak zacne Kacenka lozit, kupuju takovou tu ochrannou helmicku, jinak se zblaznim :pensive:
27. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kvikvicek, uplne te chapu. Me by asi uz strachy puklo srdce :unamused:
27. zář 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš Káťo tak doufam že to bude v pořádku, chudinka malá, to je mžik no
27. zář 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky,v y jste krafalky,zrovna,když jsem mimo,tak se rozjedete :wink: ,tohle přinese míše ježíšek,dneska jsem to náhodně natrefila v táborským tesku,sleva z 399 kč na 199kč,tak to nekupte :grinning: www.prixmoinscher.com/poupees/oid1009553220.html

káto,věřím,že to byly nervíky,ale je bohužel fakt,že se to sice stalo poprvé ,ale ne naposledy,taky vždycky pozoruju a jsem nastartovaná,ale to bys musela být u ní každou chviličku a někdy,čím víc se staráš,tím spíš se něco přihodí
27. zář 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a miluju váš moravskej výraz lozit :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vespolek,
Káťo, jo jo pády, o tom už jsem tady psala. To je fakt hrozný období, ale nic nenaděláš, my malý dávali občas helmu taky. Hele včera zrovna spadla, má tady na sezení polštár z matrace, takže nízký, dělali s Jakubem kraviny, spadla na hlavu na dlažbu, boule jak blázen a má tam vyrytou spáru z dlažby. Taky jsem myslela že pojedem do nemocnice, pak jsme nejeli, jen jí hlídali. Ale děs, no. A o dvou uražených zubech už jsem taky psala. No, super období prostě.
luci: malá má taky takovou podobnou kárku, má kočár i takovou káru a užije jí moc. Máme plastovou, takže v létě venku a na zimu to umyju a budu drandit doma.
Jinak já chci koupit takový to gumový hopsadlo. Jakub teda říkal že to bude super, že se na tom rozhopsá a slítne na zem, prý už to vidí.
sandří, acho jo, takže žádná změna. :frowning2:
27. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak koukám tady dneska nikde nikdo
Jak se máte????
Na pouti jsme byli bez malého má stále tu rýmičku, potkaly jsme tam Anny s klukama a taky Alču - holkám to seklo a Alča nám nějak pohubla

Jinak jak jsem včera psala o tom klukovy co zazpíval na konci té superstar jak jsem z té písničky jak zazpíval měla husinu tak to je tahle schválně si jí poslechněte ten kluk je jednička

http://superstarcz.nova.cz/clanek/novinky/nenapadny-martin-zazpival-a-porota-mu-lezela-u-nohou.html
27. zář 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny klukům ke včerejším 6 měsíčninám vše nej nej nej nej
27. zář 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kde jste kdo??????????????????
27. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
27. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsem opět slaměná :frowning2:
27. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme byli na pouti,ale z manžou jsme se tam zhádali,že jsme spolu po pouti ani nechodili :cry: :pensive:
27. zář 2009 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Venoušek si to teda užil,ale pak když chodil s tátou tak nevím ani kde byli :frowning2:

lidí tam teda bylo dost, zahlídla jsem káťu - kvikvicek, jinak jsem nezahlídla nikoho
27. zář 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni taky jsem slaměná :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani mě to nevadí hraju farmu a musím dát do kupy malého věci nějak mě nestačí skřín v obýváku musím uvolnit další :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky hraju farmu
já skříň průběžně probírám a co je malý nebo moc nenosíme, vozím ségře, takže máme pořád místo a navíc už jsem vyléčená a moc toho nekupuju, teď teda převážně tepláky těch teď spotřebujeme za den dost :grinning:
27. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tepláky jsou nejlepší ty se mě nejvíc osvědčili když měl malý tu peřinku
27. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ted musím dokoupit nějaké vyteplené kalhoty máme jen 1 a teplejší overálky na spaní
27. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tady to dneska žije :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. zář 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Farmářky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ve Farmville se mužete pomazlit i se svymi zvířátky oni když je pomazlíte nadskočí a uvidíte srdíčka já mazlím celou mojí zvířecí smečku
27. zář 2009 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin i ja se s nima mazlim kazdou chvili, ted jsem si koupila dalsi kravu :grinning:
28. zář 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky tady je totalně mrtvo kde se couráte???
Blatná má velkou absenci :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

Ani to je uplný prokletí ta farma :grinning:
28. zář 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja ted jeste zacala hrat Happy Aqurium a zalozila si farmu na divci jmeno :grinning: No mazec, doma uz si ze me delaji blazny :grinning:
28. zář 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z farmy poslete mi pls nekdo misto zviratek a vseho nejake zabradli, potrebuju tak 4-5 kousku :slight_smile:
28. zář 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ähojky :slight_smile:
tak vcera cely den na pouti a nepotkala jsem nikoho, jen sve dve spoluzacky ze stredni.

s edou jsme udelali domluvu, jeden vecer o vikendu jit muze,druhy patri me. tak mi to bude vyhovovat.aspon budun mit cas i sama pro sebe :slight_smile:

kato, tak hlavne ze to je v poradku :pensive:
28. zář 2009 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek