• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Devcata dik za ty tipy na ten obchod Proton.
26. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja vam vsem tak zavidim..... Dneska, kdyz jsem zase presvedcovala devataky jak se maji chovat, tak mi to prislo tak lito, ze si nevazi toho, ze mohou byt mezi nami a chovaji se jen tak, aby kde komu ublizili......
26. únor 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ani já vás učitelky a učitele obdivuju, v dnešní době je hrozný jak se některý děti chovají, myslí si bůh ví co nejsou a přitom by si opravdu měli vážit života ...
26. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikesova: Nejhorsi nebo nejlepsi na tom je, ze me ta prace bavi! Jen bych rekla, ze ta doba se trochu meni. Je malo rodicu, kteri stoji na strane ucitele.... Prijde mi, ze zivot je kratkej na to, abychom si delali zbytecne naschvaly a ze zivota "peklo". Uz takhle staci, co nam zivot nadeli sam, nemusime to delat jeste schvalne....
26. únor 2009 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky konečně jsem se doma krásně vyspinkala,odpoledne mě přinesli naši obídek :slight_smile: a budoucí tchýně zašla vyvenčit Rexíka, celý den poléhávám a chvíli posedávám.Za chvíli má dorazit drahá polovička z práce tak se na něj teším, měla jsem tu kamarádku má 14m holčičku a jak pěně blbli z naším Rexem, on je na děti tak krásně opatrnej na to že je to takovej habán :slight_smile: mám z toho radost :slight_smile:.
Moje mamina byla dneska za Štetkou na kontrole tak se na mě ptal jestli ležím tak ho mamka ujistila že ano a poctivě. Jinak se ho ptala jak to teda bude stím jeho odchodem tak nás nikdo přebírat nebude prý si musíme gyn sehnat sami (to mám radost :frowning2: ) prý se o to primář ani nikdo tam nezajmá co bude s pacientkama no mazec.
26. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: tak to se ostatní gynekologové ve Strakonicích asi zblázní :grinning:
26. únor 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
evul: ty asi nebudou vědět co dřív pěkně mě to štve takhle na konci těhu se prosit nějakého gyn aby mě vzal :unamused:
26. únor 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno :dizzy_face:
tady nádherně svítí sluníčko,takže dnešek zase procouráme venku :wink:
27. únor 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko,
tak uz jsem si dosla koupit snidani :slight_smile:. V noci jsem opet rodila a nastvali me, protoze mi nechteli dat klystyr :grinning:
Nin, je to protivny, ale neda se nic delat. musis holt nekoho najit a jako tehotnou te nekde vzit musi. Tak hezky odpocivej :slight_smile:
Ani, ja vas obdivuju, mamka dela ve skolce a uz tam jak se ty deti chovaj je mazec. nemenila bych s ni ani za nic. natoz ZS. kdepak.
27. únor 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Tak jak je Sanři? Tedy ten klystyr, to naštve :grinning:
Jinak kam že odchází dr. Štětka? Do Písku asi ne co? :sweat_smile:
27. únor 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
pry do Budejovic :wink:
me je fajn, na porod to ani v nejmensim nevypada. ale nevadil by mi :grinning:
27. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, Dr.štetka odchází do Klatov (ale prý už tam nebude jako gynekolog)
27. únor 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja byla predevcirem v praci a tam zas rikali budejovice :sweat_smile: . kdo vi kam jde :grinning:
jak je, Nin? :slight_smile:
27. únor 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ať tam nebo tam, budou se tam mít dobře, slyšim na něj samou chválu.. Fakt škoda že odchází.
27. únor 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo ví kam fakt jde :frowning2: :frowning2: včera u něj byla mamka na kontrole prý tam bylo strašně moc ženskejch a prý bylo dojemné jak se sním všichni loučili já se sním rozloučím v pondělí
27. únor 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsem byla na genetickém ultrazvuku. Nakonec jsme to nevydrželi a nechali jsme si to říct.
Čekáme chlapečka.Moc radost mi tam ale neudělali. Máme nějaké zvětšené cévy v hlavičce, ale prý je to dost časté, mám strach. Jedu tam zase za měsíc. Snad to zmizí.
27. únor 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco, tak jsi to citila dobre :dizzy_face:
my se puvodne taky chteli nechat prekvapit, ale to nejde vydrzet kdyz mas takovou prilezitost :grinning:
Tak gratuluju :dizzy_face:
a neboj, ty cevy budou urcite v poradku :wink:
27. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: děkuju za gratulaci. Nedalo se to vydržet, byla jsem strašně napnutá.
A hlavně mě dostalo to, že ta doktorka řekla, že ví, co to je, to byla konečná pro mojí trpělivost.
Ale jsem ráda, aspoň víme, že mimčo nazýváme správným jménem.
S těma cystama se bojím, snad to bude v pořádku, ale mám nervy nadranc. A vydržet měsíc, to bude
hrůza
27. únor 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Evul: velké gratulace k chlapečkovy :grinning:
Neboj to s těmi cévami bude určitě v pořádku, hlavně se nestresovat.
27. únor 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus: snad jo. musím doufat, nic jiného mi ani nezbývá. A jak se máš ty?
27. únor 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
evule gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face: a neboj s tou cévou to nebude tak strašný, mě v čb strašili s nadledvinkama a tak jsem tam od 18 tt jezdila každý 4 týdny a úplně zbtečně,akorát jsem vždycky trnula co bude, tak o tom nepřemýšlej a bude to dobrý :wink:
ninus jak je doma?
to naše zvíře nechce spát oči jako číňánek ale spát prostě nepůjdu :angry:
27. únor 2009 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
mikesova: já jedu právě taky za ten měsíc zase do Budějovic zase. A co vy jste měli v nepořádku? Ale vidím, že to dobře dopadlo
27. únor 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nás strašili rozšířenou žilkou v nadledvinkách,ale potom nám to vysvětlili tím že to mohlo být tím ztracením toho dvojčete, myslím si že budeš jezdit každý měsíc až do konce do budějovic
27. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to mě podrž. Hlavně, aby to bylo v pořádku.
27. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
ja uz pilna jak vcelka, az je to nejake divne :grinning:
evco, urcite to bude dobre :wink:. jen si te vic pohlidaji :wink:
28. únor 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásné dopoledne :wink:
u nás je dneska zase krásně,venku teplíčko a sluníčko,véna už řádí venku s taťkou :slight_smile:
evi opravdu se neboj,oni si tě v budějkách budou hlídat,bude to dobrý :dizzy_face:
28. únor 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast, mikesova: děkuju holky :wink:
28. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi: Radeji bud pod kontrolou ted a budou si te hlidat i u porodu, nez aby to bylo jako u me pohodove a nakonec ta rana nejvetsi.....

Manzel se dnes rozhoupal a koupili jsme si nove postele :slight_smile: Jsem se do toho nejak pustili...... Ale vyslo nas to levneji, nez kdybychom menili jen madrace :D
28. únor 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky tak jak pak se máte??? já stale dobře akorát mě dneska mrzelo jak venku bylo krásně jak já bych šla na procházku :frowning2: :frowning2: :frowning2: uvidím v pondělí na kontrole, jelikož z toho ležení už jsem celá šišatá :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. únor 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus neboj za chvili budes chodit ven i s kocarem.....Vydrz!
28. únor 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek