• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

autor
ani,jeste mi to nejde jak jsem posilala posledne,tak musis vydrzet nez mi to pujde...
28. zář 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dekuju :-*
28. zář 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus holky
tak my máme zítra vítání občánků na zámku, vůbec nevim jak se mam oblíct, co ste holky měli na sobě co ste už byli? jestli můžu v riflích nebo něco formálnějšího :fearful:

dneska prý bylo poslední den hezky, takže už asi žádnej sraz neuskutečníme co?

Káťo (Kvikvi) co malá? je v pořádku? doufam že jo
28. zář 2009 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pěkný večer,
tak my byly na pouti v so, nejdřív u ségry na obědě, pak stánky (krom žrádla mě nic nenadchlo), malá nám usnula, takže se ani nepovozila a jeli jsme domů. Měli jsme tu návštěvu (tetu se sestřenicí), tak jsme večer poseděli a popili. Včera jsme se poflakovali kolem baráku a dneska dojeli pro kytky a vrhli se konečně na malé úpravy u baráku, tak jsme rádi, že máme hotovo. No a za odměnu jsme si na kolech zajeli na pivo. teď už lenošíme a čučíme na telku.
zdeni: to je mi líto, manžela asi stánky nebavili, co??
sandří: tak snad vám ta domluva pomůže.
28. zář 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

pout dobra, ale straaasne moc lidi, akorat jsme to prosli nahoru a dolu, a zbytek jsme byli u segry.
Byla jsme z toho tak unavena, ze jsem usnula v pul 9h u telky :slight_smile:

Ninus, taky prejeme Honzikovi vse nejlepsi ke vcerejsim malym narozkam :slight_smile:
Ja to normalne nejak hodne prozivala, tak strasne rychle to leti, ze mi z toho bylo do breku.

Sandri, tak to jsem zvedava, jestli dohoda bude platit, snad jo.

Holky, co to mate porad tu farmu? To jsem nejak nepobrala :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky

Peto klidně v rifličkách :wink: a nezapomen fotit fotit fotit :slight_smile:
Anny to mě povídej taky jsme z toho byla dost na měko utíká to strašně rychle
jo a ta farma tu hrajeme na facebooku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak mě z nachlazení naskakali opary pod nosem a na hubě holky to havajskej domovník je proti mě sračka - fakt pysky jak havajskej domovník no hnus a bolí mě huba jak blázen nemáte někdo nějaký zaručený recept jak se jich zbavit kromě zoviraxu nebo jak se ta drahá a malá sračka jmenuje - a zubní pasty nějakej fígl?????????????????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:mě zabírá herpesin,nebo jak se to jmenuje,a taky tee tree oil,ale u toho mi vadí smrad :unamused: ,u nás je nakonec chcíplej honzík,takže nejde do školky,míša má vztekací a ječící období,takže jsme horší než cikáni,dneska mi naznačila ta otylá sousedka od vedle,že jsem jim odpoledne vzbudila sárinku,když jsem řvala na mišáka,tak snad na nás časem nikdo nepošle sociálku
28. zář 2009 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: otylá teda ty jsi moc slušná to myslíš tu kysnu :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, dojdi si do lekarny v Labuti pro homeopatika :slight_smile:
29. zář 2009 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,neporadim,opar jsem nikdy nemela :sweat_smile:

lucy, tak to mate doma asi veselo :frowning2:. je to jen obdobi, snad bude co nejrychleji za vama
29. zář 2009 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus já docela na opary trpim, kupuju si tu náplast Compeed, stojí teda hodně ale zase se mi neudělají strupy a nebolí to tolik a zahojí se mi to rychlejc, ale ten tee tree olejíček je taky super
29. zář 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky u mě by byl spíš na místě novej obličej :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Malej stále bojuje z rýmičkou a odsávání se mu absolutně nelíbí
Dneska mě čweká zubař mě se tam tak nechce a pak do porodnice vrátit monitor dechu
29. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si říkala kdepak se všichni couráte :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja byla v DMku pro kosmetiku, v lekarne pro homeopatika, ted akorat upecu nadite krky, co udelala mamka a od 11 hod si musim dojit vyridit obedy, od prvniho chci pro ne chodit na mamku do CZty, kdyz mam ten klidovej rezim....
29. zář 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin:nás čeká zubař 12. s míšou a 15. zbytek rodiny,s rýmou taky bojujeme,ale už se pomalu přesouvá na kašel,honzis už teploty neměl,tak snad se mu to nevrátí,mám tady pár triček s dlouhým rukávem,mrknu i na tepláky,tak bych to šoupla do tašky a počkala bych na tebe,až přijedeš k tomu maškovi,pslal jsi,že 13.nebo kdy?,tedy samozřejmě pokud máš zájem,nevnucuju se :wink:

dneska budu přebírat věci,abych vybrala ty podzimní a zimní a zkusím je prodat na burze,v pátek a v sobotu tady místní matky pořádají burzu dětského oblečení,kdybyste nějaká měla zájem,tak můžu napsat další podrobnosti

any:compeed jsem taky používala,ale mě se asi dělaj opary na nějakejch debilních místech,protože mi to zevnitř na tom rtu nedrží,ale je pravda,že to tolik nebolí a rychlejc se to hojí
29. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my taky stale rymujem,odsavame,vypada to jako kdybych ji tyrala :sweat_smile:, kapeme, ale stejne slysim jak to v ni chrci :frowning2:. pritom odsat uz nic nejde :frowning2:
29. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
holky, davate malym ty detsky krupky? nebo jeste ne? pry se uz muzou klidne od 5.-6. mesice, tak premyslim jestli je nekoupim :slight_smile:
29. zář 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci to by bylo fajn byla bych ráda
Ta burza by byla fajn
K Maškevo jedu 13.10 mám u něj být v 10:15 tak jsem na to zvědavá musím ale zaklepat už dlouho mě záda nechytli ale i přesto k němu pojedu.
Dneska je hnusná zima fuj :confounded:

Sandři to mě povídej ja si připadám jako matka teroristka, odsáváme taky pořád a dávam panadol sirup ten je i proti chřipce a nachlazení
29. zář 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři já si říkala co to je asi křupky že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Taky jsem po nich koukala bud křupky nebo sušenky ty jsou od 6m
29. zář 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
krupky jsou pry lepsi ze se rozpusti, susenky pry ne. to jsem cetla na jine diskuzi :grinning:.
ja myslela ze panadol se dava az pri teplote? :confused: . tu my nemame (tuk tuk). jen fakt rymu, obcas zakasle, kychne, ale tot vse
kdyz jsem se ptala v lekarne na nejake vitaminky,jestli existui, tak jsem byla za blba :grinning:. se na me tak podivala, chvili nevedela a pak, urcite ne. to az od tri let :grinning:
29. zář 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já si taky myslela že panadol je jen při teplotě ale je to napsaný na té krabici - při teplotě, při příznacích chřipky a dětských nemoci a je tam taky napsáno při prořezávání zoubků
29. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo to říkaly i známé že křupky jsou suprový asi je taky zkusíme
29. zář 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nin,dodatecne jenovi vse nej :wink:
a kde je prodavaji? v lekarne?
29. zář 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Nin, vanocni oblecky jsou dost dobre :grinning: :grinning: :grinning: to by byli fesaci.

Jinak krupky maji v lekarne, jsou strasne dobry :wink: :slight_smile: a muzou se fakt od ukonceneho 6. mesice. Ale popravde, nedovedu si predstavit jim to dat ted zuzlat :grinning:
Ale mozna je zkusim koupit.

Rymicku uz mame mene, nastesti.
29. zář 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm, ty jsou cajk, nove a cena celkem prizniva
29. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky jsem tu jen na skok, jezdime na vylety se segrou a hafanama, vcera jsme byli na Sumave v Srni, bylo supr, nasli jsme i nejake houby, mala na om vzduchu spinkala jako sipkova Ruzenka. Detatko moje male, je v poradku, zadne nasledky, ale jak si na to vzpomenu, tak mi je zle. Na pouti jsme to taky prolitli, koupila jsem Kacence zimni cepicku, takove dva satecky na jaro, koupili jsme ji balonek, Jirka myslel ze porodi, kdyz za nej vyplaznul 50kc a vecer se vyfoukl :grinning: ale Kacence se libil, privazali jsme ji ho ke kocaru, ale jeste vic se ji libil cely ten svazek tech balonku, ale to by nas zruinovalo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: no a pak jsme si sedli na male namesti ven do Kaficka a meli otevreny i sekac vedle, toz jsem tam nabehla a koupila uuuuuzasny manzestracky George, laclacky, no fakt super, tak jsem byla spokojena :slight_smile: dneska razime do Strak, segra chce do sekace, minule ji to tam nadchlo, ulovila dobre kousky, tak tam musime :grinning: a ja si zabehnu do dmka a mam vyhlidlou peknou prizi, tu musim mit, jsem magor na to hackovani. Musim vam pak nafotit co uz jsem upredla :grinning: Petul segra mi dovezla podvodni fotak, tak az se budeme potapet, tak nas cvaknu :slight_smile: :wink: nasi ho meli na dovolene a nevyfotili to, tak to ted vyuziju a vas taky vyfotim, ju? :wink: holky jinak mi rymu nemame, a bojim se toho, mohla bych dneska koupit tu odsavcku na vysavac, abych ji mela pripravenou, ale nevim kde ve Strakonicich ji maji :unamused: mam doma tu obyc zatim strikam morskou vodu preventivne a dobry. a vcera na horach byla Kacenka ve vlnenem fusaku v hlubokym, porad ji navlikam, tak snad.
Vsem detickam vse nej k sestimesicninam :dizzy_face: toto leti, Anicko me to taky dojima a nejradsi bych to obrecela, hrozne to leti :pensive: tak ja zas jdu, jo a JZDacky, pekne makejte at vam to roste, nese, vynasi a doji :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, devcata, to patrilo segre do icq :grinning: :grinning: :grinning: lovime na mmb :grinning:
29. zář 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,a ja tu hledam na co to melo byt :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

kato kde tu maj odsavacku na vysavac nevim. ja mam tu klasickou,obycejnou..
29. zář 2009 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek