• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

ahoj holky :slight_smile:

tak my včera slavili,venouškovi se dárečky líbily a byl moc spokojenej, akorát dneska jsme se probudili se strašlivou rýmou,takže miláček si chvilku hraje,teď si lehnul a asi bude spinkat, já se mu snažím od rána dát kapky do nosu,ale už od mala strašlivě řve,jakmile vidí že je nesu,takže smrkáme a dala jsem mu do mlíka nurofen,tak snad to brzy přejde
29. zář 2009 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,
tak ta naše můra mi poslední dobou nechce po o spát, stejně jí tam pokaždý dám a buď spí, nebo řve, nebo si hraje apovídá, ale nechávám jí tam normálně od 12 - 14.
sandří, já malý kupovala ty křupky, jak jsi psala, rozpustí se samy a když jí rostly zuby tak si tím i masírovala dásně. Kupovala jsem je v lékárně.
29. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak jsem zpátky u zubaře jsem byla objednaná v 11 a šla jsem na řadu až ve 12:15 já myslela že vykvetu. Zuby ukázkové jen mě obrousil povlak a hnala jsem do porodky vrátit monitor, holky tam vám bylo ticho a jak jsem procházela okolo pokoje č.4 kde jsem z Honzulkou byli tak jsem si i zavzpomínala
29. zář 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky,

zdeni:Venouškovi k včerejšímu velkému dni všechno nejlepší,at ti pořád dělá takovou radost :wink:

san:my začínali sušenkama od nestlé:mívají je v lékarně i v obchodácích,či dm,ty se krásně rozpouštěly a nedělaly moc drobky,taky vyrábějí takový suchárky a ty byly vůbec nejlepší,loni to byla novinka

kláří my máme jako hopsadlo koně a má strašnej úspěch,kdysi jsme ho kupovali honzisovi k vánocům,míša ještě většinou spí,ale dneska ode mě dostala už 3x přs ruce,zase si je máčela v záchodě,no moje blbost,zapomněla jsem zavřít do koupelny :cry:

od neckrmanna mě uháněla ženská,že maj slevu 20% na všechno,tak jsem dětem objednala stavebnici a nějaký nový otočný puzzle,aby si honzis zdokonaloval prstíčky,takže budu mít další vánoční dárky z krku :wink:
29. zář 2009 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky kdepak se všechny touláte????????????????????????????????????????
29. zář 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Zdeni, to mne nejak uniklo, ze jste slavili 2 narozky :slight_smile:
Tak vsechno nejlepsi Venouskovi :wink: :slight_smile:

Ja jsem tu, ale jdeme jeste ven, pac doma nenaspime ani tuk, tak jdu jezdit :slight_smile:
29. zář 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my už sme dneska doma od 4, k našim jsme nemohli mamku bolí v krku takže nebyla ani na vítání, focení dostala na starost babička která je na to antitalent, takže fotky mam asi 4 :frowning2: jinak to bylo hezký, dostali jsme hrací kasičku, růži památní knížku a poukázku na 4 tisíce (ta je nejlepší) :grinning:
29. zář 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petul jo jo ta pokázka se mi taky líbila my dostali 5 tisíc + bryndák :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale naštěstí tam fotila i profi fotografka tak budeme mít fotky aspoň od ní
29. zář 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny co jsi ulovila na mimibazaru???????????
Malej mě naštestí usne všude, venku, doma u mamky no prostě snad skoro všude
29. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupíme za to autosedačku
29. zář 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky fotky od profi a něco fotila i moje mamina
no po autosedačce už taky koukám nadělíme si jí z Honzou k vánocům
29. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus to máš dobrý, mě když usne doma tak jedině dopoledne a buď u jídla nebo v náručí
29. zář 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a babi nám koupila kočár na zimu, sice jetej za 1200,- ale má přehazovací rukojeť tak aspoň na něj tak nepotáhne
29. zář 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
koupila ho tady u nás v bazoši,mají tam i autosedačky babypoint a nový tak sem tam na ní koukala, byla asi za 2900,- což jde
to vajíčko od x-landeru chci prodat tak kdybyste o někom věděli
29. zář 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky vajčko od X landru a Adámek se ti tam už nevejde????????
Honzík zatím jo říká se dokud nepřekukuje hlavička přes okraj autosedačky je to ok. No to mě taky sere že nejde ta rukojet přehazovat vždyt na chudáčka bude fičet a jakej babi koupila????????
29. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vejde se tam jen tak tak, on má dlouhý nohy a když je otočenej ve vajíčku proti směru jízdy tak si je nemá kam dát :sweat_smile: a má je skrčený,je to taková nepohodlná poloha
29. zář 2009 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tamto je kočárek zn.babydream žádnej krásnej neni ale účel v mrazech splní
29. zář 2009 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo malej zatím nožičky ok jen už kočár je trochu malinkej a sere mě ta kára od X landeru že nemá tu přehazovací rukojet :angry: :angry: :angry: :angry:
29. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmm tak ta je krásná ale ta cena už né :sweat_smile:
já koukala na tuhle u nás http://www.babypoint.cz/detail1899.100/zenith/zenith-sea-01-modra chtěla bych aby měla hodně poloh, tahle moc položit nejde
29. zář 2009 v 17:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to taky sere, jinak je to kočár supr
29. zář 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tenhle jak sme koupili je těžkej jak prase podle XA
29. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
prej sou ještě dobrý autosedačky Romer ale taky dost mastný
29. zář 2009 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta vypadá pěkně, já slyšela chválu na ty Maxi Cosi a hlavně prošli těmi crash testy

to píšou na netu
Crash testy německého autoklubu dále potvrdily, že lépe dítě ochrání sedačky určené jedné váhové kategorii než ty, které jsou určeny pro dlouhé období růstu dítěte.

http://auto.idnes.cz/bezpeci-pro-deti-test-autosedacek-dlq-/automoto.asp?c=A060612_202359_automoto_fdv

ale ta cena je děsivá ale tohle jsou věci na kterých nechci šetřit tak se uskrovním :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je jasný, my taky radši koupíme kvalitní, na tomhle šetřit nebudem
29. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přesně tak :wink:
29. zář 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak se v tom má člověk vyznat když je nepřeberné množství autosedaček :frowning2:

Tak v testech dopadli dobře ta Romer - http://autosedacky.motodum.cz/Autosedacky-9-18kg/931-autosedacka-r-mer-safefix-plus-tt-classicline-09.html
a Maxi cosi tobi - http://www.detatko.eu/zbozi/4235/Autosedacka-Maxi-Cosi-Tobi-2009-Black-ref-.htm
tyhle dvě z ohodnocením DOBRÝ
(CENY OPRAVDU LIDOVÉ )
29. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo já si tu zase povídám sama ze sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek