Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
petulka12
29. zář 2009
už sem tady 🙂 já si vařila véču
malej se mi tu rozčiluje, už je to pro něj dlouhý od 4 nespat, co já s nim budu dělat v zimě |-|
ninus81
29. zář 2009
Mě malej spinká od 16:30 ale už se asi bude budit já mám dneska nějakou žravou mám chute na věci který doma nejsou 😃 😃 😃 😃
ninus81
29. zář 2009
Ještě se ti Adík budí v noci?????????????
petulka12
29. zář 2009
jojo budí se pořád, já ho teda v noci jen kojim tak už je na to asi zvyklej, těžko se to bude odnaučovat

ninus v kolik dáváš malýho spát?
petulka12
29. zář 2009
myslim si že se budí už ze zvyku, a né že by měl hlad, páč večer vypije kolem 200ml ale stzejně se vzbudí kolem 1 a pak ještě 1-2x
ninus81
29. zář 2009
Malej chodí spinka většinou ve 20hod a někdy ve 21hod když na něm pounám že chce spinkat šup do pokojíčku.My většinou po 19 hod koupeme a pak okolo 19:30 - 20:00 dávám mlíčko ted už Nutrilon 2 Good Night a přes den Nutrilon 2 + polední příkrm a pak přesnídávku

Tak já se jdu na večeřet a k malýmu už je vzhůru spinkal 2 hodinky
ninus81
29. zář 2009
teda holky vy to tady flákáte dokonale 😃 😃 😃 😃 😃 😃 ja hraju farmville a pořád jsem na čuhuju. 😃 😃 😃
sayastautor
29. zář 2009
tak mala dnes ochutnala krupky a susenky a jak ji smakovalo 😃

jo a dnes jsme si koupili 2 krecky 😃 😃 😃
ninus81
29. zář 2009
Sandruš cože sis to koupila??????????????
ninus81
29. zář 2009
KŘEČKY ???????????????????????
sayastautor
29. zář 2009
jj,mame dva male krecky a doufame ze je to parecek 😃 😃 😃 😃 😃
Křečky 😃 😃 😃 😃
sayastautor
29. zář 2009
chodime na ne porad koukat a mame to misto kina 😃
ninus81
29. zář 2009
tak to je zkusíme taky a to jsi jí to dávala do kočárku?????
Já bych se balá aby se mi malej nezadusil :-N :-N :-N :-N

My dneska měli uspěch předtím mě odmítal kaši tak nevím proč jsem dneska večer načla bananovou kaši a udělala mu jí no ten se po ní vrhnul že to snědl celý ( podle návodu ze 150 ml kojenecké vody ) normálně tak krásně papal a já nevěřila 😃 😃 😃
ninus81
29. zář 2009
já nejdříc četla kecky 😃 😃 😃 a pak jsem si říkala ty vole na co si kupovala 2 kecky a pak jsem si to přečetla pořádně a ejhle oni to jsou křečci 😃 😃
ninus81
29. zář 2009
z vás se stanou chovatelé 😃 😃 😃
ninus81
29. zář 2009
to mě přinést domů tak letí jak Honza tak křečci - já nesnáším myši 😃 😃 😃
anny84
30. zář 2009
Dobre ranko,

Sandrus, jake si koupila ty susenky?
Dneska asi skocim do lekarny neco nakoupit 🙂

A rozsirujete domacnost? 😃 😃 😃 Rovnou dva krecky 😃

Ninus, me by taky kleplo to mit doma 🙂

Dneska tam je pekne hnusne, uz to zacina 😞
sayastautor
30. zář 2009
tak uz mame jen jednoho 😢 😢 😢 |-|

jj,nin, davala jsem ji dlabat uz v kocarku, ale ja ji vozim v polosede nebo sede, takze v pohode. a oni se hned rozpousti kdyz se daji na jazyk 🙂
mame ty krupky (v lekarne 13 kc) a pak safari susenky (schlecker 40 kc). a oboji je vyborny 😃 😃 😃

na krupku mi tak ochotne otvira pusinu, kez by tak i na presnidavku 😃 😃 😃
anny84
30. zář 2009
Sandri, jak to?

To jo, tyhle susenky jsou moooc dobry, a krasne se rozplyvaji 🙂
ninus81
30. zář 2009
Ahojky holky Sandruš jak pak to že už jen jednoho????????
sayastautor
30. zář 2009
byli normalne v kleci, specialni pro krecky, rano se eda jde podivat a tam uz jen jeden. on se z ni nejak zazrakem ten druhy musel dostat a utect 😞. uz jsme ho nenasli 😢
ninus81
30. zář 2009
ty vole křeček artista 😃 😃 já se mu nedivím nechtěl být v kriminále 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
sayastautor
30. zář 2009
😃 😃 😃 😃
me je ho lito 😞 : doufam ze endy uz nemel svacinku :-N :-S 😞
ninus81
30. zář 2009
😃 😃 😃 😃 neboj ten byl rychlejší než Endy 😉
sayastautor
30. zář 2009
doufam 😃
sayastautor
30. zář 2009
jak oblikas ted honzika?
ninus81
30. zář 2009
Sandři taky tápu ted je venku už fakt hnusně tak asi už pořádnou bundu
Jinak ještě v pondělí měl na sobě punčocháče, bodýčko dlouhý rukáv, slabší svetřík a mikinu + čepičku
mikesova25
30. zář 2009
ahoj holky 🙂

san křečka je mi líto |-|

jinak přes noc jsem malýho vyléčila,ale dneska jsem na tom mizerně já :-S ,teče mi z nosu, oči jako číňan a hlava bolí jako střep |-| takže musím léčit sebe

já už venouška oblíkám na podzim,takže punčocháče,tepláčky,tričko,mikinu a slabší bundu + čepici
sayastautor
30. zář 2009
zdeni, tak snad ti bude brzo lip.

dneska mela julca poprve masicko-zeleninu s krutim masem a jen se oblizovala 😃. zatim ji vzdy ohrivam jen ctvrt sklenky, dneska by byvala snedla vic, tak zitra dostane zbytek. a musim rict ze s tim masem uz chutnaji i me 🙂

nektery holky z breznovek uz davaji fusak, tak jestli ho mam taky vytahnout :-N 😃
ninus81
30. zář 2009
já z fusakem ještě chvilku počkám zatím jsem v hluboké ale až půjdeme do káry už ho tam dám

Začni psát odpověď...

Odešli