• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

už sem tady :slight_smile: já si vařila véču
malej se mi tu rozčiluje, už je to pro něj dlouhý od 4 nespat, co já s nim budu dělat v zimě :pensive:
29. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě malej spinká od 16:30 ale už se asi bude budit já mám dneska nějakou žravou mám chute na věci který doma nejsou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě se ti Adík budí v noci?????????????
29. zář 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo budí se pořád, já ho teda v noci jen kojim tak už je na to asi zvyklej, těžko se to bude odnaučovat

ninus v kolik dáváš malýho spát?
29. zář 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslim si že se budí už ze zvyku, a né že by měl hlad, páč večer vypije kolem 200ml ale stzejně se vzbudí kolem 1 a pak ještě 1-2x
29. zář 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej chodí spinka většinou ve 20hod a někdy ve 21hod když na něm pounám že chce spinkat šup do pokojíčku.My většinou po 19 hod koupeme a pak okolo 19:30 - 20:00 dávám mlíčko ted už Nutrilon 2 Good Night a přes den Nutrilon 2 + polední příkrm a pak přesnídávku

Tak já se jdu na večeřet a k malýmu už je vzhůru spinkal 2 hodinky
29. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky vy to tady flákáte dokonale :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ja hraju farmville a pořád jsem na čuhuju. :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak mala dnes ochutnala krupky a susenky a jak ji smakovalo :grinning:

jo a dnes jsme si koupili 2 krecky :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandruš cože sis to koupila??????????????
29. zář 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
KŘEČKY ???????????????????????
29. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj,mame dva male krecky a doufame ze je to parecek :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Křečky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chodime na ne porad koukat a mame to misto kina :grinning:
29. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je zkusíme taky a to jsi jí to dávala do kočárku?????
Já bych se balá aby se mi malej nezadusil :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

My dneska měli uspěch předtím mě odmítal kaši tak nevím proč jsem dneska večer načla bananovou kaši a udělala mu jí no ten se po ní vrhnul že to snědl celý ( podle návodu ze 150 ml kojenecké vody ) normálně tak krásně papal a já nevěřila :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
já nejdříc četla kecky :grinning: :grinning: :grinning: a pak jsem si říkala ty vole na co si kupovala 2 kecky a pak jsem si to přečetla pořádně a ejhle oni to jsou křečci :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
z vás se stanou chovatelé :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě přinést domů tak letí jak Honza tak křečci - já nesnáším myši :grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Sandrus, jake si koupila ty susenky?
Dneska asi skocim do lekarny neco nakoupit :slight_smile:

A rozsirujete domacnost? :grinning: :grinning: :grinning: Rovnou dva krecky :grinning:

Ninus, me by taky kleplo to mit doma :slight_smile:

Dneska tam je pekne hnusne, uz to zacina :frowning2:
30. zář 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak uz mame jen jednoho :cry: :cry: :cry: :pensive:

jj,nin, davala jsem ji dlabat uz v kocarku, ale ja ji vozim v polosede nebo sede, takze v pohode. a oni se hned rozpousti kdyz se daji na jazyk :slight_smile:
mame ty krupky (v lekarne 13 kc) a pak safari susenky (schlecker 40 kc). a oboji je vyborny :grinning: :grinning: :grinning:

na krupku mi tak ochotne otvira pusinu, kez by tak i na presnidavku :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandri, jak to?

To jo, tyhle susenky jsou moooc dobry, a krasne se rozplyvaji :slight_smile:
30. zář 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky Sandruš jak pak to že už jen jednoho????????
30. zář 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
byli normalne v kleci, specialni pro krecky, rano se eda jde podivat a tam uz jen jeden. on se z ni nejak zazrakem ten druhy musel dostat a utect :frowning2:. uz jsme ho nenasli :cry:
30. zář 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty vole křeček artista :grinning: :grinning: já se mu nedivím nechtěl být v kriminále :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
me je ho lito :frowning2: : doufam ze endy uz nemel svacinku :sweat_smile: :confounded: :frowning2:
30. zář 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neboj ten byl rychlejší než Endy :wink:
30. zář 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
doufam :grinning:
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak oblikas ted honzika?
30. zář 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandři taky tápu ted je venku už fakt hnusně tak asi už pořádnou bundu
Jinak ještě v pondělí měl na sobě punčocháče, bodýčko dlouhý rukáv, slabší svetřík a mikinu + čepičku
30. zář 2009 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:

san křečka je mi líto :pensive:

jinak přes noc jsem malýho vyléčila,ale dneska jsem na tom mizerně já :confounded: ,teče mi z nosu, oči jako číňan a hlava bolí jako střep :pensive: takže musím léčit sebe

já už venouška oblíkám na podzim,takže punčocháče,tepláčky,tričko,mikinu a slabší bundu + čepici
30. zář 2009 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
zdeni, tak snad ti bude brzo lip.

dneska mela julca poprve masicko-zeleninu s krutim masem a jen se oblizovala :grinning:. zatim ji vzdy ohrivam jen ctvrt sklenky, dneska by byvala snedla vic, tak zitra dostane zbytek. a musim rict ze s tim masem uz chutnaji i me :slight_smile:

nektery holky z breznovek uz davaji fusak, tak jestli ho mam taky vytahnout :sweat_smile: :grinning:
30. zář 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já z fusakem ještě chvilku počkám zatím jsem v hluboké ale až půjdeme do káry už ho tam dám
30. zář 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek