• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

já se tady probírám věcma,co bych chtěla prodat na tý burze,ale vůbec nevím,jak to nacenit :cry: ,abych to nepřecenila a aspon někdo si něco koupil,zítra přijede mamina,aby pohlídala děti,zatímco to tam ponesu,tak to ještě prohlídnu s ní,třeba si fakt někdo něco koupí a já budu mít aspon na dárečky k vánocům

nin to ti papá krásně,to se máš,my jsme jak na houpačce,co rostou mišákovi další zuby,tak má dny,kdy nechce jíst nic a další dny se cpe jak nenažraná,dneska jsme zatím někde mezi :slight_smile:
30. zář 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to me sni zeleniny i ovoce neco malo pres ctvrt sklenice 125 g a moc uz se nedokoji. asi ji to tak staci. to mas fakt stravnika :slight_smile:

lucy, tak preju at toho prodas co nejvic :wink:
30. zář 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
a krecek je zivej :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dnes jsem nakupovala v dm akorat platim u kasy, brejle jsem samo nemela, takze prd videla :sweat_smile: a najednou se ke me hlasila anicka (aninam), tak uz se zname :slight_smile:
30. zář 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, Ninus, ty bodycka jsou nadherny, to ja bych se taky hlasila :grinning:
Ja bych chtela dve ty cerny v 80 :slight_smile: :slight_smile:

Sandri, kde se krecek objevil?

My taky nekdy snime kazdy jednu presnidavku :slight_smile: ale zeleninovy obidek jim zase tolik nejede, to maji tak tech 100ml kazdy.
30. zář 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus asi taky tu 80 a vzala bych si kdyžtak dvě když to bude možný, to bílý a černý díky

jo holky dneska sem objevila že Adámkovi kouká vpravo dole špičička zubu :slight_smile: takže už se klube první :grinning:
30. zář 2009 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Jasnačka písnu jí :wink: :wink: :wink:
30. zář 2009 v 18:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
My přesnídávku taky občas necháme i zeleninku dneska to slupl jedna radost a třeba včera 3 lžičky a začal hysterčit (to jsou jen výjmečné případy) dneska dám zase tu kaši a jsem zvědavá jestli jí nadšeně přivíta jako včera :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chudák křeček to si svobody moc neužil a už je zase v kriminále
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Sandruš jak pokračuje přestavba???
Co Eda nezlobí?????????????????????
30. zář 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus, diky :wink: :slight_smile:
Bylo by super, kdyby byly takhle za levno, jsou kraaaasny :slight_smile:

A jo, Sandrus, co prestavba?
30. zář 2009 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím neděkuj
mě jich koupila šest ale vubec nevím jaký nechala jsem výběr na ní ale tyhle a ještě jedny jsem jí poslala jaký by se mi líbili tak jsem zvědavá, ale pokud budou takhle levný pořád nechám si je vozit a posílat z německa
30. zář 2009 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem jí posílala mailem tyhle aby znich koupila nějaké
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26481393&tab=7

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=26481144&tab=7

a pak ještě 2 odkazy ale ty už na MMB nemužu najít
30. zář 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se silene moc libi ty cerny s tim tygrem :slight_smile: tak hlavne 2x :grinning: :grinning: :grinning: kdyz by to slo
30. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin a proc si myslis, ze ja mam vsechno z Nemecka??? :grinning: Ted mi privezla kamoska z Nemecka jidelni stolicku za 300 Kc, po jednom diteti - umejes, vyperes, co se da a je jako nova a mam minimalne 1300 Kc v kapse. Jedine, co nemam z Nemecka je postylka, kolebka a az koupime tak kocar. :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. zář 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sandrus, jsem rada, ze jsem te poznala. Mala je uzasna a hodna :slight_smile:
30. zář 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jsou suprový
Vždycky mě dokáže nasrat že tady u nás máme všechno drahy a tam at je to německo nebo anglie tak tam to koupíš za hubičku
30. zář 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a navic ty platy tady a tam :frowning2: Kamaradka je zena v domacnosti jeji manzel bere 2500 euro, kdyz prepocitas nasi vyplatu, mame s bidou 1000 euro oba dohromady :frowning2:
30. zář 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale zase na druhou stranu ja rikam, ze kdyz se ona bude mit dobre, tak ja taky :slight_smile: Prcek bude mit skoro vsechno znackovy, bud H&M nebo C&A :slight_smile:
30. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: přesně my z bídou ani na těch 1000 euro nedosáhneme když mám ted rodičák :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. zář 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
HM je super malý má pár věcí a ted čekám na ty bodýčka
30. zář 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ja si jdu pro presnidavku, mam na ni silenou chut, taky na smazeny hranolky, krupickovou kasi a dalsi veci :grinning:
30. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám už dva dny ukrutnou chut na něco s tatarkou tak musím zítra vymyslet nějaký recept :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja nevarim, chodim pro obedy na mamku duchodce do Cezety, pac jsem mela pred pouti nastolenej ten klidovej rezim, tak to asi vydrzim az do porodu a pak se uvidi :slight_smile: Takze me odpada vymysleni, predlozim jen jidelnicek a doma se to schvali :grinning:
Vari se jen o vikendu....
30. zář 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, ted jsem ti vyhnala lysky z farmy :grinning:
30. zář 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé děkuji oni tam taky lezou lišky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: já zasadila a ted budu 2 dny čekat
30. zář 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak malej mě v šest usnul na balkoně v kočárku ted jsem ho přenesla dovnitř a pořád spinká
30. zář 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, to snad neni mozny, jak ti Honzik spinka, nechapu :grinning: :grinning:
To mas stesti, my porad jen jezdime a popojizdime :grinning:
30. zář 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj lisky, koukam na tu moji hrubku :grinning: Ja, co jsem doma, tak mam strasnou absenci ve vsem :pensive:
30. zář 2009 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny malej spinká uplně nádherně i já se divím že mam tak hodný dítě :grinning: :grinning: :grinning: usne kdekoliv když je unavenej usnul i u tchýně v ložnici, no prostě kdekoliv ted stále spinká no i já dneska čumím už jsme měli koupat a papat to jsem zvědavá kdy pak půjde spinkat
30. zář 2009 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek