• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani já si ani nevšimla, ten kdo měl na vysvědčení odjakživa z ČJ 4 jako já tohle neřeší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, to je fakt stesti :slight_smile:
My jsme holt od narozeni zvykli na kocar, takze ted uz se to tezko bude menit :confounded:

My uz lezime v postylkach, ale porad si vykladame :grinning:
30. zář 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus žensky,
co tenhle víkend tanec??? Kdo se hlásí??
zdeni, vem šaty avyfoť se, na obrázku vypadaly krásně!!!
Mě přišly 2 zimní bundy pro malou taky z MMB, suprový, tak mám radost.
30. zář 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem dala do albíčka pár fotek pokojíčku a mého pupku :grinning:
30. zář 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel, koukala jsem, ze mas vyfocenou i tasku do porodnice. Pokojicek je uzasnej. To ja nic pripravovat nebudu, zkusenosti me vycvycili, pak na to bude mit manzel s babickama a dedeckem dost casu :slight_smile: Uz se ti to blizi, tak at to dobre vsechno dopadne a za 5 tydnu at je plna postylka :slight_smile:
Docela vam holky vsem tak nejak ve skrytu duse v dobrem zavidim....
30. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale Aničko, nemáš co závidět, ty tu postýlku taky vyplníš, akorát trochu dýl :slight_smile: Jojo, vyfotila jsem si i tašku do porodnice :grinning: a někde se tam motá i naše Líza. Já jsem si to všechno chtěla připravit sama protože manžel by to asi nezvlád a nervy si chci šetřit :grinning:
30. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
prestavba zatim stoji, zitra budu obvolavat, tak uvidim kdy kdo prijde.

eda tu na me zkousi zas nejakou psych hru. pry mu porad jen lzu a ze ceka kdy mu priznam ze mam jinyho, pry o tom vi :sweat_smile:. tak nejak nevim o cem muze vedet kdyz nedelam vubec nic. no to je jedno, neresim. v noci se budu tulit k julce,on bude spat v obyvaku. uz me s odpustenim stve a vy se nezlobte ze o tom furt melu.

ani, taky jsem te moc rada poznala :slight_smile:. brisko mas krasny :dizzy_face:
30. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin,tak jsem ti zatím do tašky sbalila 2 tepláky,ale myslím,že na nějaký ještě narazím,bodýčko ke krku s dlouhým rukávem a mikču,dupajdy asi nechceš co,mám tady takový velký,děti je nestačily unosit,na doma na válení se po zemi,jsou úplně ideální,počkáme na tebe před tím maškem :wink:

kadel ani se mi nechce věřit,že už tady za chvíli bude kačka,strašně rychle to utíká :wink:

edovi vyřid at vychladne,že na to není nikdo zvědavej :wink:
30. zář 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak kdopak tu je snad tu nebudu zase sama ale asi nejspíš všichni chrupkáte

Klárko já tenhle víken nemůžu v sobotu jdu makat do inferna ( a nejsou korunky )
30. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kadel, ja to taky nechtela nechavat pri malym na nikom, mela jsem hnizdici syndrom, dokonce jsem v 5tem mesici malovala pokojicek - ted je to jen skladiste. Ted uz asi ani nervy nemam, ztratila jsem je pri tom vsem, jen strach narostl, takze at si tu s tim poradi a kdyz to neudela, tak spi v obyvaku a dite se mnou v loznici na jeho posteli. Neresim :slight_smile:

Sandrus a co si toho milence najit, aby zarlil duvodne? Kocka ses a urcite bys mela zastupy a mnohem lepsich nez je Eda.
30. zář 2009 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mizim do pelechu uz jsem sklidila a znovu zasela, posmudlala se se vsemi zviratky a mizim do perin, dobrou :slight_smile:
30. zář 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toť Sandři milence si najdi jak píše Ani kočka si a veřím že ty zástupy by byli sakra dlouhý :wink:
30. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš, já nespím, dělám si krupičkovou kaši :grinning:
30. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si zase dělala zapečený brambory se sýrem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to bych si taky dala :slight_smile: já už ležím a Kačenka se převaluje sem a tam
30. zář 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
už nejsou ted jsem je sežrala :grinning: :grinning:
Já půjdu dát zdravotní a půjdu spát
Kačenka je divoška :wink:
30. zář 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
DOBROU :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. zář 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:

káťo pokojíček pro malou je nádhernej a bříško na to že půjdeš rodit tak malinký :wink:
jinak krupičkovou kaši jsem si taky včera dělala v 22.30 hod. :grinning:

nin ty se jednou upracuješ,ale já bych šla nejradši taky

bohužel rýma neustupuje,malej je na tom už dobře,ale já tady padám na hubu :confounded: u mě tancování tento víkend nehrozí :pensive:

san IP
1. říj 2009 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak to já bych vyrazila na taneček hned ale páč v noci kojim mam smůlu :confounded:

Káťo pokojíček je boží :wink:

Sandruš namíchej mu drink ať neprudí :wink: :grinning:
1. říj 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni né že bych byla nadšená že půjdu do práce ale alespon budou peníze a můžu něco nakoupit na vánoce letos dostanou dárky akorát rodiče a to přemýšlím že udělám dárkové koše a jen dětičky Honzík a Kačenka jinak nic

Koukám dneska to tu žije

Já byla dneska nakoupit přesnídávky a scháněla jsem v sekáčích flesový ty teplejší overálky 9-12 a všude jen malý velikosti
1. říj 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
nini já zrovna dva prodávám na burze,za chvíli to tam nesu,třeba je neprodám
1. říj 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninuš,
mamka plaší že jí nebereš telefon, už jsi s ní mluvila?
1. říj 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo mluvila :wink:
1. říj 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej plakal a nemohl zabrat tak jsem jí to nebrala a chlácholila ho
Pak jsem sní mluvila už se sem chtěla rozjíždět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Zajedeš????
1. říj 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jí říkala, že určitě krmíš, nebo seš ve sprše at neplaší :grinning: Možná zajedu, ale jsem nějaká chcíplá. Máš něco dobrýho? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrýho mám :wink: :wink: :wink:
bud maso s kapustou nebo kýtu plněnou hermelínem a salamém + zalitou smetanou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
1. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
na nachcípaní je v těhu dobrej jitrocelovej sirup mám ho tu tak si dáš
1. říj 2009 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už jedu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně pojed :wink:
1. říj 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek