• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

To jo, ja to tak nemam rada, tyhle injekce blby, ale co se da delat. Ted az v roce, ne?
1. říj 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo až v roce
A co ten Prevenar budeš ho dávat?????????
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: ahojky :wink:
musela jsem dát dohromady farmu, to bylo nadělení po tom týdnu :sweat_smile:
1. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, nakonec jim to nechci dat.

Jee, Evi, cus :slight_smile:
Co Davca?
1. říj 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
any, čauky. Davča super, směje se jak prdlej. Vždycky mě zmerčí a začne se uculovat, asi jsem mu k smíchu :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi jo :grinning:
To uz je krasny, vid? To by se clovek fakt vzdycky podelal :grinning:
1. říj 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani fakt že jo, láskou bych ho sežrala. :grinning:
a co kluci, jaký dělají pokroky?To už budou sedět ne?
1. říj 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHojky holky tak od 3 od rána zase chcípám se zádama bolí to jak svině už aby bylo 13 a já jela k Maškovy jinak nevím absolutně netuším co budu dělat holt to musím nějak vydržet.

Anny a můžu se zeptat proč???????????????????????

Evi co u vás ta kýla už je to ok????????????????????
2. říj 2009 v 07:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,

Nin, a uz si byla u toho Maska, nebo pojedes poprve? Jestli te to pomaha, vis?

Jinak, ja nejsem priznivec injekci a je to silena chemie co nam pichaji do deticek, neni pro ne zdrave. A behem prvniho roka zivota sileny napor na organismus, takze proto.
Ale je to vec nazoru :slight_smile: :slight_smile:
Chapu vas vsechny co to budete pichat :wink:

A jo, Evi, na kylu jsme nejak zapomnely, takze to je ok, ne?

Nin, dneska jste nejak brzy vzhuru, coz? :grinning: To neni u vas zvykem.
2. říj 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako kluci ted delaji pokrory strasne velky, je to znat snad kazdym dnem :grinning:
Sedet sami to jeste nehrozi :grinning: :grinning: :grinning: ale sedi krasne. A cekam kazdym dnem prekuleni, pac uz jsou uplne na boku a i tu rucicku si zacinaji davat spravne.
Dneska v noci jsem nasla Davcu uplne narvanyho v cele postylky, samozrejme neprikryteho.
2. říj 2009 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny já jsem vzhuru malej spinkal od 20 - 6 a v 7 mě zase usnul ted spinká já nemužu ležet protože mě bolí ty záda :angry: :angry: a zítra jdu do práce tak snad to poleví.
K tomu Maškovy jedu 13.10 už aby to bylo a snad mě pomuže.

Máš pravdu je to věc názoru to určitě, ona samo o sobě i ta hexa je nápor já jsem malého radši očkovat nechala protože zase jsem si říkala kdyby náhodou onemocněl a nebyl očkováný a zanechalo to nějaké následky tak bych si to celý život vyčítala.

No my už se překulujeme jak vzteklý ze zad na bříško, z bříška na záda a to na obě strany když je malej na bříšku tak se pokouší lézt a to se mu já směju - zaboří hlavu do podložky, vyšpulí zadek a odstrčí se ale jak se rozčiluje když mu to nejde :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Anny a ještě jste v hluboké korbě????
2. říj 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jsme, myslim, ze mozna jeste ten mesic bychom tam mohli vydrzet, coz bych byla spokojena. Kluci jak jsou zvykli za maly prostor, tak jim to zrejme nevadi :slight_smile:
Do sportaku se mi jeste vubec nechce
2. říj 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mě povídej mě taky ne už jen proto že na něj neuvidím :frowning2:
2. říj 2009 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne, to si nedovedu predstavit, ze na ne neuvidim, ale asi jde o zvyk, nic jineho nam nezbyva :frowning2:
2. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
anny,krasne miry :wink:

nin,ty zada me mrzi :frowning2:

v golfkach mi zas tak nevadi ze na juli nevidim a ji taky ne. ale mam nahore pruhledne okynko,tak na sebe koukame pres nej

ockovat my budem za 14 dni. jako mala jsem moc trpela na zanety stredniho ucha a tak moc mi pichali usi ze od te doby spatne slysim :frowning2:. takze kdyby ockovani juli zabranilo nebo zlehcilo prubeh byt jen u jednoho zanetu, stoji mi to za to

a jestli se vam zda ze v noci dobre spite,kupte si krecky :grinning:. ve tri rano jsme ho lovili z pod postele :rolling_eyes:
2. říj 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin, tedy tobě dávají ty záda zabrat, to je hnus fialovej. :frowning2: :angry:

Já bych si to asi taky vyčítala, kdyby se nedej bože něco stalo. Vím, že to je nic moc píchat do mimča :pensive:
Já jsem párkrát taky měla zánět středního ucha jako malá a fakt nerada na to vzpomínám...

My máme sporťák otočný k sobě i od sebe, tak uvidíme, co bude Davčovi více vyhovovat.

S tou kýlou pořád stejný. Má jí tam a bude se to prý kontrolovat a pozorovat...
:unamused:
2. říj 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
venku je docela vítr co? My byli dvě hodinky na procházce a jsem docela ofouklá :grinning:
2. říj 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evco,ja venku jeste nebyla, rano jsme tu meli obkladace a pak instalatera, takze i k vareni se dostavam az ted.
tak snad ta kyla bude ok
2. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
docela dost se netesem na zimu, uz ted je horsi juli zabavit kdyz chodime ven podstatne min, tak nevim jak budem zvladat dlouhy zimni vecery...
2. říj 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
sandři: no fučí to tam dost no. A četla jsem, že to má pokračovat i o víkendu. Davča si začal jízdu v kočárku užívat, oproti začátkům, kdy to skoro celý prořval, je to teď nebe a dudy. Dám ho do kočárku a jak se rozjedu, už přivírá oči. :grinning:
2. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak jsem se prave nastvala. eda jde v sobotu s tou svoji partickou na Zavis (koncert) a ja jentak ze srandy ze uz jsem domluvena s mamkou, ze bude hlidat a ja budu na telefonu. ze pujdu s nim. ten se tu se mnou normalne zhadal ze radsi pujdem od sebe :confused: . no je tohle normalni? asi je spatne ze jsem se chtela jit pobavit s manzelem...
2. říj 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj maminy JZDacky :grinning:

San ten Eda to je kus, nakopad prd... :rolling_eyes:
Ninus ty zada to je taky des, drzim palce, at te daji dokupy.
Anicko, to je supr, ze to kluci to ockovani takhle pekne zvladli, nas ceka jeste jedna hexa a prevenar chci dat az v roce, uvidim, mozna vubec :wink: je to hnus, sest sracu nejakej hnusnejch pichnout naraz do maleho telicka, me vadilo i TBC, v porodce, ted jsem se dozvedela ze se da taky posunout az o 6 tydnu, kdybych to vedela, necham to pichnout pozdeji, jsou zname pripady, kdy to dite nezvladlo a melo nasledky po ockovani TBC hned 3 den po porodu, nevim kam se tak specha :rolling_eyes:

Evi, to jsem rada,ze uz si malyho uzivas a vsechny spliny jsou pryc :dizzy_face: mam pro tebe ty veci, tak se pak nejak domluvime, treba prijedete na navstevu :slight_smile:

Kacenka moje je zlato, jsem to nevydrzela a zkusila ji dat asi pred 5 dny vecer trosicku ryzove mlecne kase, no koukala jak puk a mlatila radostne rucickama a vcera jsem zkusila dat sklenicku od hami moje prvni lzicka jablicko, vim ze se ma zacit zeleninou, ale ja to jen tak zkusila, byly nejake skleby, ale dneska to bastila jak fik. Tak uz na ty prikrmy najedem o vikendu, dojdu vykopat mrkev na zahradu a zacnu varit :slight_smile:
Jo a musela jsem Kacenku ostrihat, jinak by ji nebyly videt ocicka, tak ma strihnutou ofinku, ale byla to sila to strihani, moje nervy :confounded: :grinning:
Holky taky vam tak bezvadne zvatlaji deticky, ja se z toho muzu picnout dycky co ze sebe vyzvejkne Kaculda, uz nam rekla tata, ale nebylo to spojeny s Jirkou, proste lezi na brichu v postylce a porad tatatatata, ale umi i jiny, ale zni to uzasne.
Normalne mamky kolegyne ma dceru a ta mela 16ti mesicni holcicku a spali spolu v posteli a rano ji nasla mrtvou, prej SIDS. to ja asi ten monitor vytahnu z postylky Kacence az v osmnacti :stuck_out_tongue_closed_eyes: si to nedokazu predstavit najit Kacenku takhle.... :confounded: :pensive: :frowning2:
Jo Evi, mam nadelane nove cepicky, ja to snad zacnu za chvili prodavat, asi jo, jak to bude Kacence male, tak to prodam a udelam ji novou :grinning:
2. říj 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo, tak to mi o tom SIDS ani neříkej, normálně se i udělalo šoufl.

jojo klidně čapky prodej,taky proč ne...Já si je asi nechám jako památeční. Třeba je použiju na další mimčo.
Jojo a domluvíme se, zajedeme třeba teď zase my... :wink:
2. říj 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky tak záda boleli jako čert tak přijela Káťa a hlídala malého a já se vydala k DR v 11:00 už tam nebyla tak jsem jela na pohotovst tam mě řekli že až od 18 hod a at zkusím neurologii, tak jsem běhala po areálu jak ten debil a šla na neurologii, tam mě vzala velice příjemná mladá doktorka udělala mě veškeré vyšetření, vzala krev (z důvodu že při těch bolestech se mi huř dýchá tak aby se vyloučila plicní embólie a poslala me na RTG páteře

no a jak jsem dopadla - skolióza páteře a poruchy statiky páteře, krevní testy na ty diméry (plicní embolii) vyšli vyšší norma je prý 250 a já měla 313 po konzultaci z internistou zatím to řešit nebudou kdyby se mi ale v klidovém režimu špatně dýchalo čeká mě plicní scan

Dostala jsem injekci proti bolesti a záda mě opíchaly nějakými intadermálními pupeny-mesokainu (5 injekcíí do toho bolestivého místa )

A nemusím k obvodačce doporučení k Maškovy které musím mít mě napsala ta dr (moc milá - mladá je vidět že jí ještě nezkazili :slight_smile: )
doporučila rehabelitace a toho Maška aby mě naučil správnému cvičení, doporučila mě stále cvičit a zredukovat hmotnost ( já chudák po porodu mám dole 14 kg takovou radost jsem z toho měla a musím ted začít hubnout dál :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

Sandři to je normální hulvát, tak mu už konečně ukaž že s tebou nebude vorat , normální jeho reakce není
možná by to bylo řešení jít od sebe - bud chvilková odluka nebo napořád tohle přece nemáš za potřebí
2. říj 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evicko ja si taky necham nejakou na pamatku, ale ja uz mam tech cepicek 6 a uz se trepu na dalsi, vcera jsem delala segre a uz ji mam hotovson :grinning: a to SIDS, jak nam Kacenka spadla, tak jsem myslela ze omdlim, bylo mi uplne spatne, no hnus. Ninus ja bych tu operaci u Honzicka neprezila :pensive:

Ninus to je supr, ze te poradne prohlidli :wink:
2. říj 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Káťo jako operaci já jsem ted mimo mísu :frowning2:
2. říj 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin jak si byla s malym na kyle...
2. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nin: chuděro,ty injekce musely bolet co?

Káťo, určitě, já jich mám taky 6, ale jak říkám, prodám je vždycky :wink:
2. říj 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo já mám dneska nějaké krátké vedení :grinning: :grinning: :grinning:
já si to myslela taky a díky bohu že to máme za sebou, jizvička se tak krásně zahojila že není vubec vidět

Evi ani neboleli jen to trochu štípalo je fakt že znám příjemnější věci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

tak Honzíček ted zbouchal celou přesnídávku miluje švestkovou od hippu já vždycky doufám že trochu zbyde a on jí slupne celou ( je fakt dost dobroučká )
2. říj 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek