• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ani strašně moc už se na to těším :slight_smile:
28. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem do albíčka dala fotku mého MEGA břicha - dneska mě to nedalo a udělala jsem pár foteček :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
28. únor 2009 ve 22:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ju,Nin, ty mas krasne brisko :slight_smile:
ja budu muset taky nafotit :slight_smile:
My vcera na prochazce taky nebyli protoze se manza bal abysme malej nepomohli na svet driv :grinning:
1. bře 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninus bříško máš nádherný a zase tak mega není :wink:
Sandruš manža je opatrnej co? Ale stejně budete tenhle týden už s Braunovou zkoušet vyvolávat nebo ještě až za týden? Teď už mít strach nemusí,38 tt je už dobrej, to je narozenej náš Venďa a jakej je raubíř... :grinning: :sunglasses:
1. bře 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, ja po dnesni noci vyslovene chci :grinning:. vubec jsem se nevyspala :rolling_eyes: .
ale pry zkusime kdyztak v patek neco s tou Braunovou, tak uvidime. Ale to cekani je nejhorsi.
A predstavte si, na to jaky jsme jako breznovky drzaci, tak od vcera uz dvema odtekla voda a rodime :dizzy_face: . No jo, je videt ze uz je brezen :slight_smile:. Jsou to prvni miminka, ktere nejdou planovane rodit :slight_smile:
1. bře 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nevím mě přijde velikánský :grinning: tak na dvojčátka :slight_smile:
Mě čeká zítra kontrola tak mě holky držte palečky aby to bylo v pohodě. Sandři já tě tak závidím že už to máš za pár
1. bře 2009 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninus neboj tobě to taky uteče a budeš mít honzulku doma :dizzy_face:
1. bře 2009 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
neboj Nin,taky se dockas :wink:. a ze to utece jak voda :slight_smile:
my si dneska s manzou zasli na obidek, tak to bylo fajn :slight_smile:
1. bře 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, hlásím se po víkendu u rodičů manžela.

nin: krásné bříško, sluší ti to.
sayast: za chvilku se taky dočkáš viď, máš to za pár.

ani: já vím, ale znáš mě.....
1. bře 2009 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nin: Jinak mas stejny vkus jako ja!! Mam stejne povleceni do postylky i mantinel jako si vybrala ty pro vaseho Honzika. Jen nas Honzulka do te postylky nikdy neulehnul. Ja uz chci, aby byla tahle doba za 4 mesice. Manzel je pevnej jak skala a drive nechce zacit na dalsim diteti pracovat a ja bych tolik chtela....
1. bře 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mam pridane brisko ze dneska :wink:

ani, taky se dockas, utece to :slight_smile:

Evco, ani ses nepochlubila co tatinek na synacka :wink:
1. bře 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: řekl mi, že je i radši, protože si už zvykl mu říkat Davídku a já taky
1. bře 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja vim, ze ano, ale nejak me to neutika a prijde mi, ikdyz to tak nevypada, ze prezivam.....

Dneska jsem se dohadovala s policajtama o parkovani, jako by toho uz nebylo malo.
1. bře 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ani,ja vim,ale o to krasnejsi bude pak ta odmena :slight_smile:. A treba jeste manzu zpracujes na driv :wink:
1. bře 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
sayast: Nezpracuju, pak bychom prej nemohli jet na dovolenou a navic ani nevim jestli mi uz funguji vajecniky..... Krasne bylo tohle tehotenstvi a ta odmena? Proc musela byt takovahle? Ted uz to tehotenstvi nebude takove klidne, myslim, ze bude hodne probrecenych noci, hlavne tech koncicich.....Nikdo uz mi neveme ten strach z porodu a z toho co se muze stat.
1. bře 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ja vim, je to strasne, kdo neprozil, nedovede si predstavit :pensive:
1. bře 2009 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Presne tak......
Vzdy jsem rikala, co bych udelala a neudelala. Ted vim, ze to co jsem rikala, ze bych udelala, jsem neudelala a to co jsem rikala, ze bych neudelala jsem udelala. At si me odsoudi, kdo chce. Ale ja tu zustala a on musel odejit, ikdyz si nekdy rikam, proc to nebylo naopak......
1. bře 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale uz se tesim na ty dobre zpravy od vas.....
zitra ma termin ma nejlepsi kamaradka a svedkyne na svatbe, tak uz z toho nemohu 3 noci spat :slight_smile: Tesim se na to jeji male.
1. bře 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani: Ani nevíš jak mě to mrzí (určitě připomínka stejného jména pro mimi a i toho povlečení) musí být bolestivé, moc tě obdivuji a když to čtu mám z toho husinu, já nevím jestli bych zvládla být takhle silná, neznám tě ale doufám že jednou se tady co jsme všichni sejdeme a ty budeš mít před sebou kočárek a mimi moc bych ti to přála a vím že holky také :wink: :wink:

Sandruš ty máš moc hezkej pupík :slight_smile: :slight_smile:
1. bře 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky držte mě zítra palečky jdu na tu kontrolu, cítím se perfektně ale bojím se škoda že jen miláček nemůže jít se mnou, ale alespon jde mamina.
Jen doufám že tam nepotkám Gregorovou to bych jí asi nakopala :angry: :angry: :angry:
1. bře 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!
Nin a Sandři, máte krásný bříška. Sandři já pořád nechápu, kde máš ty kila schovaný :slight_smile:
Taky se dnes asi nechám nafotit, už jsou to dva týdny, co sem sem dávala fotky, tak sem zvědavá na srovnání..
2. bře 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile:
my jsme ode dneška doma sami,takže si pomalu zvykáme... :frowning2:
Venoušek dneska vstával v 6 hod. takže už máme uklizeno,uvařeno a teď půjdeme ven.
2. bře 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky holky,
ja stale 2 v 1 a asi dlouho budu :unamused: . a to mi Kresna sliboval ze si mysli ze do uterka urcite :angry: . Tak budu muset jeste pockat.
zuzko, ja bych vedela kde ty kila jsou, ale na fotce to neni moc videt :grinning:

Nin, co kontrola?
2. bře 2009 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aninam je to moc smutné, co se ti stalo. Vždy když tu o tom čtu, přepadne mě úzkost a začínám se zas bát porodu.. Moc bych ti přála, aby se to už vyřešilo a vše se obrátilo zas k lepšímu.
2. bře 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna sem Sandři chtěla psát, kde tě máme, žes tu dnes ještě nebyla :slight_smile: Tak se zkuste večer s taťkou pomazlit a třeba pak pojedeš :wink:
2. bře 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vypada to ze mazleni nepomaha, ale treba kdyz to spojim s tim uklidem :grinning:
manza ma odpoledni, tak to chodim az odpoledne, on si jinak stezuje ze jen konikuju :grinning:
2. bře 2009 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, třeba to chce ještě víc pohybu :grinning: Ne, radši buď opatrná a odpočívej.. Já tu naopak bývám spíš ráno a odpoledně mě vyhání ségra, dnes ale jela k zubaři, osobně sem ji tam objednala :grinning: tak tu budu strašit dýl. Jen musim ještě do krámu a pak vařit - dnes chci dělat rajskou, ta chvilku potrvá.
2. bře 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my jsme vcera dostali spoustu jidla tak mam vystarano :slight_smile:. Budu si za chvili delat smazak, mam na nej i chut :slight_smile:
ja tu jsem podle manzovo sluzeb, ale uprimne jsem tu porad, tak se mu kolikrat nedivim ze bruci :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning:
2. bře 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ten můj taky někdy hudrá, že sem tu pořád, ale na druhou stranu je rád, že aspoň chvíli sedim. Já jinak musim pořád něco dělat, neumim moc odpočívat.. Já tu nemám navařeno vůbec nic, i k obědu sem si udělala jen rychlovku inst. nudle se sýr. omáčkou. Ale min víkend tu byla u nás tchýně a přivezla spoustu sladkostí a sušenek, tak pořád mlsám.
2. bře 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to ja dlabu porad neco :grinning:. az je to hrozny. ja jsem vzdycky byla hrozny nejedlik, ke vsemu me museli nutit. tak se mi ted cela rodinka jen smeje :grinning:

Ja musim rict, ze jsem doma od 9. tt, hodne jsem se nanudila, kolikrat mi nebylo dobre, ale tyhle posledni dny cekani na nevimco jsou nejhorsi :rolling_eyes: . uz se tesim az to budu mit za sebou a budu zas objevovat jine problemy a rikat si jak bylo krasne kdyz byla jeste schovana :grinning:
2. bře 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek