• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

DOBROU

Zdravím všechny členky JZD :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Sandruš tak rychle zmizela - to úplní manželské povinosti :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. říj 2009 ve 22:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko
NMikde nikdo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
a na Farmville skoro všechny :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je droga co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
dobre ranko :slight_smile:
krecek stale nezvestny
julca ma ted kazdou noc povidavou, tak jsem se zas vyspala. vecer na to kaslu. jedem jeste odpo sbirat svestky tak pak budu asi rada ze padnu za vlast. mamka s jardou sbirali uz v nedeli a nasbirali 4 metraky a pry tam jeste je moc, tak jedu pomoct kdyz nam jarda pomaha s koupelnou. aspon bude julca na vzduchu :slight_smile:

hlasim se k zajemcum o presnidavky :sweat_smile:

my zitra budem delat nejaky domaci ovocny a az mi sni celou zeleninovou, tak budu varit i ty :slight_smile:
3. říj 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
nin,ještě,že jsem se tam nepřihlásila,to už bych se od toho pc nezvedla vůbec a manžel by mě utlouk :wink: :wink: ,večer se dozvím,jestli jsem prodala ty flaušový overaly,pokud ne,měla bys zájem?Prodávala jsem je za 70 kč jeden
3. říj 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Pěkné ránko,
Ninuš máš pravdu, je to droga :wink: . Vstala jsem a už jsem zapínala PC.
3. říj 2009 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Jen se chci zeptat. Když mi pošleš dar a já ho přijmu, tak se ti taky pošle automaticky zpět, nebo musím já něco vybrat? Nějak jsem to z toho překladu nepochopila.
3. říj 2009 v 09:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Taro, musis ho poslat ty sama, automaticky se neposle. Je na to ta prvni zalozka pred play :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji :slight_smile:
3. říj 2009 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Luci určitě pokud se neprodají vemu si je ( ale potřebuji velikost 80 ) já je prostě tady splašit nemužu nějaké ucházející a na netu k tomu ještě poštovný :frowning2: :frowning2: :frowning2:
3. říj 2009 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Jé svěstky dala bych si švestkový koláč :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
3. říj 2009 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky tak muj Honza zatoužil hrát také farmville - tak jsem vám všem poslala žádost o přátelství, a pak pošlu i o sousedství tak mu pošlete nějkaké dárečky at má radost děkuji :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 16:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak vám přeji hezký zbytek soboty já jedu k mamině a pak do práce v 19 hod tam už musím být je nějaké školení na tu registrační pokladnu a i když už jsem sní dělala chce mě tam taky :unamused: :unamused: :unamused:
Tak se mějte papapa
3. říj 2009 v 17:38  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
nin,mrzi me ze tak casto musis chodit do prace :frowning2:

holky,jak se delaji ovocne presnidavky :sweat_smile:. dekuji
3. říj 2009 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, tak jsem osirela, manza sel na pivo a vrati se kdo vi kdy, prijel totiz kamos z Kanady, tak si budou vykladat zazitky atd
3. říj 2009 v 18:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Kacenka dneska poprve papala mrkev a moc ji smakovalo.mampocit ze ta varena mrkev je lepsi jak sklenickova
3. říj 2009 v 18:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja zadnou zadost o pratelstvi nemam!!
Me posilejte ploty, ja budu zas predelavat kutlochy zvirectvu :grinning:
3. říj 2009 v 18:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Say: http://recepty.vareni.cz/ovocna-presnidavka-s-pudinkem/ ja je sterilizuji, obcas se muze stat, ze nektera nechytne, tak se toho chci vyvarovat.....
3. říj 2009 v 18:48  • Odpověz  • To se mi líbí
čauky děvčata
já jsem taky začala příkrmy vařit, teď už k obědu papáme jen příkrm tak se to víc vyplatí a taky mi přijde chutnější než je to ve skleničkách

Káťo možná v PO na plavčo nedorazíme, malej ještě včera pčíkal až lítaly nudličky, dneska už to bylo teda dobrý, tak uvidim v pondělí

holky já do tý vaší farmy nejdu, pak bych nedělala nic jinýho beztak
3. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  • To se mi líbí
3. říj 2009 v 19:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Čusik holky,

ja taky prikrmy varim, je to raz dva, a opravdu chutnejsi. A u nas v tom vetsim mnozstvi se to i vyplati :grinning:
Zitra jim chci udelat svestkovou a jablickovou presnidavku, tak budu mit o zabavu postarano :slight_smile:

Ninus, tu sichtu te fakt nezavidim :confounded:

Ja se snad uz taky prihlasim na ten facebook, abych videla co ta vase farma znamena :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 19:51  • Odpověz  • To se mi líbí
holky tak jsem na facebooku a sla jsem na tu farmu vasu, ale vubec tomu nerozumim, pochopila jsem, kdyz to po me chtelo jestli jsem chlap nebo zenska, pak jsem tam mela nejaky tykve uz zraly, ty jsem sklidila, pak mi tam neco roste, toz jsem neco poklikala, pribyla mi dalsi policka, tak jsem tam neco zasadila, zjistila jsem ze mi ubyly penize, pak jsem neco poorala pohrabala a dal nevim co s tim, hlavne me sere to ze to neni cesky
3. říj 2009 v 19:52  • Odpověz  • To se mi líbí
anny: taky se chystám na přesnídávky, chtěla bych dělat jablíčkovou. Máš ten recept co tu dávala odkaz Peťa?
Ty jo švestková,ta bude mňam :wink:
3. říj 2009 v 19:58  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo, teď musíš čekat, až to uzraje. U každé plodiny máš napsáno za jak dlouho sklidíš...
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
tak to je prdel, jsem Eve vlezla na farmu a neco to po me chtelo, tak jsem na to klikla, vzalo mi to prachy, a Evca tam ma same lisky, Evicko promin jestli jsem ti tam neco potento, se moc omlouvam, ja jen chtela videt jak vypada jina farma, fakt promin :confounded:
3. říj 2009 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
ja hlavne nerozumim co to po me chce, jak pak dosahnu toho, ze muzu mit zviratka a ploty atak?
3. říj 2009 ve 20:00  • Odpověz  • To se mi líbí
to ti prachy pridalo, chodis pomahat na sousedni farmy :slight_smile:
3. říj 2009 ve 20:05  • Odpověz  • To se mi líbí
káťo dej si mě jako souseda :wink:
3. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
aha, a jeste se zeptam, da senejak nastavit vzhled? ja jen ze Eva ma hnede vlasy, myslim ta postavicka, a ja blond, ja ji nechci :grinning:
3. říj 2009 ve 20:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek