Snažilky, těhulky či maminky, Strakonice a okolí

Ahojky holky,
je mi 22 let,jsem v 10. tt a rada bych se seznamila s nekym ze Strakonic kdo se bud snazi nebo tehotni a nebo uz ma miminko. 😃
aninam
3. říj 2009
kvikvicek: bud si to vsechno koupis v marketu - jako kdyz sazis a kupujes rostliny, tak pod stejnym tlacitkem a tam si vyberes nahore zalozky, treba animals=zvirata atd. a nebo ti to nekdo daruje 🙂 Pak mas dvoje penize - jedny ty jak mas korunky a pak FV za ty taky kupejes v marketu, treba za FV3 je korejtko s vodou 🙂 Neboj do toho vseho prijdes 🙂
evulebobule
3. říj 2009
jojo klikni na tu postavičku a pak si to změň
aninam
3. říj 2009
Kvikvicek: klikni na postavicku, vyber pohlavi a pak dej next........nastavis vse 🙂
aninam
3. říj 2009
Evi, posli mi taky plot 🙂 a posli ho i Kvikvickovi at ma prvni jako zaklad 🙂

Kvikvicek pridej si me jako kamaradku a pak i jako sousedku, taky ti poslu neco 🙂
sayastautor
3. říj 2009
tak jsem taky sirota a vubec mi to nevadi 🙂
jsem po sbirani svestek nejaka unavena,ale jdu delat presnidavky 🙂. ani,dik za odkaz. jen mam malo sklenicek,tak udelam hlavne svestkovy,ty potrebujem na to kakani 😞. mamka zitra taky bude delat 🙂

kato,taky si me pridej 🙂

ja dnes budu predelavat, ploty by se mi taky hodili 😃
kvikvicek
3. říj 2009
holky a jak to mam udelat abych si vas pridala za sousedy? :-S
aninam
3. říj 2009
Musis nas mit jako pratele na facebooku a pak kliknes dole vedle nacini a marketu a tam vyberes jmeno
aninam
3. říj 2009
Kato, ja si te dnes nemuzu pridat, pac prej sem vycerpala zadosti, tak zitra az se vratime od manzelovo rodicu...
sayastautor
3. říj 2009
holky,ptam se jak debil, ale banan se varit na presnidavku nemusi?
evulebobule
3. říj 2009
káťo vyhnala jsem ti krtky 😃
evulebobule
3. říj 2009
sandři: to nevím...asi ne..
sayastautor
3. říj 2009
ja jsem si to myslela 🙂. ale ja jsem na vareni debil 😞,tak se radsi ptam. tak za chvili se mi vari svestky,jdu umyt sklenky a pak vymyslet neco s tou moji zahradou,vrhla jsem se do rekonstrukce 😃. budu porad nacuhovat 🙂
evulebobule
3. říj 2009
ty děláš tu švestkovou? Ta by nemusela být marná...jak se dělá,máš receptík?
kvikvicek
3. říj 2009
holky jestlivam neco ode me chodi nejake kecy ze jste pozvane ke me na farmu a chodi to opakovane tak se nelekejte, jsem debil, s tim bojuju, me stve to ze jak mam dole tu listu, tak tam mam Evcu ale ostatni mi nejdou pridat, nevim jak na to, klikam na vsechno mozne :-N
kvikvicek
3. říj 2009
Evi ja si nevsimla ze tam nejaky na me jdou :-N
evulebobule
3. říj 2009
ono to tam asi nevidíš, to asi ostatní. Já taky bojovala, do toho se dostaneš.
sayastautor
3. říj 2009
delam tuhle:
http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=56994

voni to tu krasne x-)

kato,kdyz mas otevrenou tu hru, tak dole klikni na my neighbor, objevi se ti nabidka komu vsemu chces sousedstvi nabidnout,vyberes,potvrdis a posles 🙂
aninam
3. říj 2009
Sandri, vsechno se vari, tedy i banan, jinak by ti zhnedla a i tak ti trochu zhnedne, tak se nelekni 🙂 Jak by si to chtela delat z neuvareneho bananu??

Kato, protoze my ostatni vycerpali moznosti aplikace, takze si te pridame pozdeji....
kvikvicek
3. říj 2009
holky co je multi tool
evulebobule
3. říj 2009
sandři: díky, bohužela si už neseženu švestky....
evulebobule
3. říj 2009
káťo, to je klasická šipka ne?
kvikvicek
3. říj 2009
no me z toho trefi 😃
kvikvicek
3. říj 2009
Evi ty chovas i slony? sakrys ty si bohata farmarka 😃
evulebobule
3. říj 2009
káťo, ty jsem dostala darem 😃
evulebobule
3. říj 2009
nikde nikdo, všichni hrajou farmu 😃
sayastautor
3. říj 2009
jsem tu, jsem plnila sklenicky. tak jen 4, ale pro zacatek dobry 🙂. jeste mam 3 volne, tak kdyz se tohle podari, tak udelam jeste jablko + hrusku a mozna ten banan. nejak me to zacalo bavit
evulebobule
3. říj 2009
sandři: taky by mi to bavilo, jen sehnat matroš... 😃
kvikvicek
3. říj 2009
Evi uz se v ty hre trochu orientuju, vsechno jsem si dala do prekladace, tak uz to snad bude dobry, poslala jsem vsem dary 😃
kvikvicek
3. říj 2009
Jirku trefi az zjisti ze to hraju 😃
evulebobule
3. říj 2009
káťo díky za dar...

Začni psát odpověď...

Odešli